Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Vánoční maraton v Plzni

22.12.2019 10:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Plzeň - Bolevák
Podmínky: zataženo, mokro,většinou bez deště, maximálně mrholení, 4 stupně Celsia, mírný vítr
Web závodu: http://www.marathonplzen.cz/
234 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Oficiální, Celkové, Kategorie, časy kol 1-13

Závody:



Maraton - 13 okruhů

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhů
1. 62 Jan VIDECKÝM20AC Mladá Boleslav02:42:42.00+00:00:00.0013
Detail:00:52, 12:27, 12:33, 12:41, 12:36, 12:35, 12:28, 12:28, 12:16, 12:20, 12:35, 12:33, 12:30, 11:53
2. 36 Radek BRUNNERM40SK Babice02:43:22.00+00:00:40.0013
Detail:00:53, 12:26, 12:34, 12:39, 12:37, 12:24, 12:22, 12:20, 12:30, 12:37, 12:31, 12:32, 12:32, 12:32
3. 22 Michal BÁŤAM20Karlovy Vary02:46:32.00+00:03:50.0013
Detail:00:54, 12:26, 12:33, 12:40, 12:35, 12:25, 12:22, 12:34, 12:46, 12:56, 12:57, 13:03, 13:26, 13:02
4. 17 Libor EREMKAM20Atletika Humpolec02:51:25.00+00:08:43.0013
Detail:00:53, 12:26, 12:33, 12:41, 12:36, 12:38, 13:51, 12:23, 12:58, 13:25, 14:01, 13:23, 13:41, 14:02
5. 1 Radim ČADAM40TJ Sokol Unhošť02:52:01.00+00:09:19.0013
Detail:00:54, 12:36, 12:36, 12:34, 12:49, 12:52, 12:58, 12:58, 13:17, 13:32, 13:29, 13:40, 13:55, 13:56
6. 45 Jakub STEJSKALM20Kadaň03:02:10.00+00:19:28.0013
Detail:00:54, 12:25, 12:33, 12:40, 12:37, 12:45, 13:05, 13:34, 14:06, 14:40, 15:09, 15:48, 15:34, 16:28
7. 38 Zbyněk VONDRÁKM40Vinařství Vondrák Mělník03:03:42.00+00:21:00.0013
Detail:00:56, 13:36, 13:36, 13:37, 13:38, 13:49, 13:48, 13:57, 14:12, 14:31, 14:37, 14:36, 14:40, 14:16
8. 2 Ivan ŠARLINGERM40SC MARATHON PLZEŇ , z.s.03:11:41.00+00:28:59.0013
Detail:00:56, 13:54, 14:00, 14:14, 14:29, 14:29, 14:33, 14:33, 14:43, 15:12, 15:18, 15:26, 15:08, 14:52
9. 12 Miroslav POTOČŇÁKM50Třemošná - Záluží03:14:48.00+00:32:06.0013
Detail:00:55, 13:38, 13:46, 13:45, 13:59, 14:24, 14:35, 15:01, 15:06, 15:19, 15:39, 16:10, 16:27, 16:13
10. 58 Lenka HORÁKOVÁŽ20Brno03:17:06.00+00:34:24.0013
Detail:00:56, 14:24, 14:21, 14:18, 14:19, 14:32, 14:35, 14:59, 15:20, 15:30, 16:04, 16:02, 15:58, 15:54
11. 41 Pavel GABRIELM40KOME klub Kraslice03:18:03.00+00:35:21.0013
Detail:00:57, 14:49, 14:57, 14:54, 15:09, 15:08, 15:10, 15:11, 15:15, 15:16, 15:24, 15:18, 15:30, 15:11
12. 57 Blanka ŠINDELÁŘOVÁŽ40Blovice03:19:32.00+00:36:50.0013
Detail:00:59, 14:45, 14:59, 15:04, 15:14, 15:18, 15:15, 15:18, 15:15, 15:26, 15:32, 15:35, 15:27, 15:31
13. 35 Gerhard PETERMANNM50Bottwartal Marathon03:21:40.00+00:38:58.0013
Detail:01:01, 14:31, 14:39, 14:43, 14:56, 15:04, 15:58, 15:08, 15:30, 15:37, 15:51, 16:13, 16:14, 16:21
14. 31 Aleš KUCHYNKAM40Běžecký klub České spořitelny03:24:14.00+00:41:32.0013
Detail:00:57, 14:51, 15:17, 15:03, 15:01, 15:11, 14:52, 15:14, 15:46, 15:56, 16:33, 16:10, 16:32, 16:57
15. 23 Jiří DOUCHAM40Hvězda Pardubice03:26:54.00+00:44:12.0013
Detail:00:55, 14:25, 14:22, 14:24, 15:24, 16:22, 15:34, 16:09, 16:31, 16:27, 17:05, 17:17, 16:37, 15:28
16. 63 Jan VANÍČEKM20Spartan training grup Česká Lípa03:28:14.00+00:45:32.0013
Detail:00:54, 13:04, 13:00, 13:04, 14:03, 14:09, 14:46, 15:10, 15:49, 16:27, 17:36, 20:16, 20:45, 19:16
17. 46 Daniel REIPRICHM40Hvozd03:29:46.00+00:47:04.0013
Detail:00:59, 15:12, 15:23, 15:54, 15:37, 15:26, 15:37, 16:00, 16:11, 16:25, 16:48, 16:54, 17:14, 16:15
18. 21 Roman OTTAM50Q Sport Vrchlabí03:32:00.00+00:49:18.0013
Detail:01:04, 15:18, 16:04, 16:08, 16:11, 15:55, 15:55, 16:15, 16:12, 15:59, 16:29, 16:34, 16:55, 17:06
19. 13 Jan TOMÁŠEKM40BK Čvacht / Yellow Ribbon Run03:34:01.00+00:51:19.0013
Detail:01:05, 16:16, 16:29, 16:03, 16:52, 19:32, 15:40, 15:56, 16:11, 16:04, 16:19, 15:58, 15:54, 15:48
20. 50 Pavel BODNARM40MK Kladno03:34:50.00+00:52:08.0013
Detail:01:01, 16:00, 15:47, 16:04, 16:14, 16:23, 16:13, 16:10, 16:38, 16:24, 16:42, 16:51, 17:21, 17:08
21. 24 Miroslav KUCKOM60Liberec03:37:51.00+00:55:09.0013
Detail:01:02, 15:10, 15:45, 16:01, 16:03, 16:21, 16:03, 16:35, 16:47, 17:06, 17:31, 17:46, 17:57, 17:51
22. 64 Kamil HRABÁKM4003:38:47.00+00:56:05.0013
Detail:01:10, 16:29, 16:34, 15:56, 16:08, 17:16, 16:48, 16:37, 16:40, 16:46, 16:49, 17:08, 17:50, 16:42
23. 10 Zenon SLIWKAM40Praha 403:38:51.00+00:56:09.0013
Detail:00:55, 15:05, 15:26, 15:35, 15:46, 15:51, 16:05, 16:18, 16:30, 16:59, 17:27, 18:06, 19:08, 19:45
24. 4 Petr NEJEDLÝM40Praha 503:38:58.00+00:56:16.0013
Detail:00:59, 16:25, 16:50, 16:38, 16:53, 17:01, 16:36, 16:52, 16:53, 16:35, 16:42, 17:00, 17:32, 16:08
25. 43 Jiří HAVRÁNEKM40záluží na Sekerách03:40:03.00+00:57:21.0013
Detail:00:59, 14:55, 15:27, 15:22, 15:44, 15:56, 16:10, 17:03, 16:32, 16:54, 18:38, 17:51, 19:41, 18:57
26. 66 Vojtěch KNESPLM20Run the World03:46:37.00+01:03:55.0013
Detail:01:09, 15:54, 15:49, 17:59, 16:00, 16:00, 16:32, 18:38, 16:52, 18:50, 17:29, 18:26, 18:21, 18:45
27. 20 Ctibor KAČERM20Run the World03:46:38.00+01:03:56.0013
Detail:01:09, 15:53, 15:49, 17:58, 16:03, 15:59, 16:31, 18:38, 16:51, 18:51, 17:27, 18:28, 18:20, 18:46
28. 5 Jürgen LEDLM40SU Bikestore.cc - Team03:49:39.00+01:06:57.0013
Detail:00:56, 16:04, 16:41, 16:23, 16:20, 16:49, 16:55, 17:32, 17:16, 17:43, 19:15, 19:06, 19:16, 19:30
29. 29 Miroslav ŠIPKAM20Puppíci03:51:01.00+01:08:19.0013
Detail:01:10, 16:30, 16:18, 16:20, 16:37, 16:55, 17:07, 17:16, 17:05, 18:27, 18:28, 19:10, 20:04, 19:41
30. 18 Robert STŘELKAM40Plzeň03:51:53.00+01:09:11.0013
Detail:01:03, 15:37, 16:15, 16:25, 16:44, 17:11, 17:25, 17:30, 17:54, 18:17, 18:52, 19:39, 19:47, 19:21
31. 37 Alexander BOHRISCHM40Erlangen03:52:13.00+01:09:31.0013
Detail:01:07, 17:03, 17:36, 18:06, 17:38, 17:48, 17:24, 17:54, 17:59, 17:51, 18:09, 18:06, 18:33, 17:05
32. 55 Věra HAMPLOVÁŽ2003:52:33.00+01:09:51.0013
Detail:01:01, 15:38, 16:18, 16:08, 16:15, 16:19, 16:55, 16:50, 17:20, 17:36, 20:03, 21:41, 22:13, 18:23
33. 30 Jaroslav KRAMEŠM40Praha 303:54:37.00+01:11:55.0013
Detail:01:03, 16:22, 16:47, 17:04, 17:38, 17:51, 17:59, 18:04, 18:01, 17:52, 18:43, 18:55, 19:00, 19:24
34. 44 Ivan RAFFAYM50Štefko Running Team03:56:11.00+01:13:29.0013
Detail:01:03, 16:10, 16:26, 16:27, 17:37, 17:33, 18:19, 19:14, 18:03, 18:50, 18:47, 19:05, 19:12, 19:29
35. 59 Iveta BODNAROVÁŽ40MK Kladno03:57:43.00+01:15:01.0013
Detail:01:01, 16:06, 16:02, 15:59, 16:38, 17:04, 17:06, 17:34, 18:10, 18:58, 19:44, 20:13, 21:02, 22:11
36. 28 Jiří CIPRAM20Forrest Gump Team03:57:54.00+01:15:12.0013
Detail:01:07, 16:25, 17:20, 17:33, 18:21, 18:11, 17:45, 18:53, 19:15, 17:27, 20:11, 17:51, 18:54, 18:48
37. 32 Jan ŠVEJKOVSKÝM40MK Kladno04:01:22.00+01:18:40.0013
Detail:01:09, 17:49, 18:06, 18:36, 18:06, 18:40, 17:54, 18:19, 18:12, 18:46, 19:01, 19:09, 19:06, 18:36
38. 70 Jiří ČMELÍNSKÝM2004:06:48.00+01:24:06.0013
Detail:00:58, 15:12, 15:20, 15:50, 16:01, 16:42, 17:45, 19:48, 26:12, 17:41, 21:55, 21:32, 21:38, 20:21
39. 68 Daniel KROCHOTM40Plzeň04:08:02.00+01:25:20.0013
Detail:01:11, 17:30, 16:14, 16:34, 16:27, 16:38, 16:46, 17:07, 17:12, 17:35, 19:07, 23:07, 24:29, 28:13
40. 19 Vlastimil DVOŘÁČEKM60Doudleby nad Orlicí04:09:20.00+01:26:38.0013
Detail:01:10, 17:20, 18:22, 18:26, 18:51, 19:07, 19:19, 19:48, 19:04, 19:26, 19:25, 19:43, 19:29, 19:56
41. 48 Petr KYSELÝM50TJ Zduchovice04:12:49.00+01:30:07.0013
Detail:01:06, 17:40, 18:41, 18:44, 19:06, 19:31, 19:20, 19:34, 19:23, 19:52, 20:32, 20:05, 20:39, 18:44
42. 47 Michal HOLUBM5004:19:06.00+01:36:24.0013
Detail:01:20, 18:08, 18:18, 18:27, 18:43, 19:01, 19:10, 19:12, 19:27, 21:17, 19:44, 21:44, 21:23, 23:17
43. 51 Jiřina SKÁLOVÁŽ50Praha04:19:17.00+01:36:35.0013
Detail:01:20, 19:32, 18:36, 18:49, 19:11, 19:16, 19:21, 19:33, 19:45, 19:53, 20:06, 20:54, 22:04, 21:03
44. 60 Anja ROTTEŽ40Dresden04:19:54.00+01:37:12.0013
Detail:01:07, 17:32, 17:52, 17:52, 19:18, 18:01, 18:08, 21:32, 19:15, 22:12, 22:14, 21:48, 22:25, 20:46
45. 49 Tomáš DITTRICHM50Čau04:26:40.00+01:43:58.0013
Detail:01:02, 17:22, 17:56, 18:27, 19:08, 18:50, 19:19, 20:39, 20:47, 23:04, 22:09, 22:40, 23:44, 21:39
46. 34 Maik KAEMMERERM40100 Marathon Club Schweiz04:27:21.00+01:44:39.0013
Detail:01:08, 17:29, 17:54, 17:51, 18:24, 18:53, 18:09, 21:32, 18:51, 20:23, 23:37, 21:05, 26:21, 25:50
47. 53 Hana BREBURDOVÁŽ50MK Kladno04:34:42.00+01:52:00.0013
Detail:01:23, 19:07, 18:52, 20:58, 20:00, 20:04, 20:28, 21:36, 21:43, 21:21, 22:02, 22:34, 22:40, 22:00
48. 26 Jiří DUFEKM50Vranov u Brna04:43:12.00+02:00:30.0013
Detail:01:11, 16:15, 16:22, 16:51, 17:11, 17:30, 17:49, 18:32, 21:20, 21:50, 37:44, 26:09, 27:33, 27:01
49. 25 Ludvík SZABÓM50Želvička Klínec04:48:50.00+02:06:08.0013
Detail:01:30, 23:01, 21:11, 21:38, 20:43, 20:44, 20:44, 20:52, 20:43, 21:24, 21:57, 24:12, 24:41, 25:36
50. 67 Vítězslav AMBROŽM40Mladá Boleslav04:51:58.00+02:09:16.0013
Detail:01:10, 16:49, 18:07, 18:10, 18:45, 18:58, 20:03, 20:50, 22:18, 24:43, 26:06, 28:49, 27:51, 29:26
51. 7 Zdeněk DOUBEKM60Doubek Team04:54:02.00+02:11:20.0013
Detail:01:20, 19:33, 20:07, 21:00, 20:19, 20:50, 21:44, 22:07, 22:22, 24:01, 24:29, 25:08, 25:40, 25:29
52. 33 Heiko LUTHERM50Neunkirchen am Brand04:56:11.00+02:13:29.0013
Detail:01:07, 17:55, 20:56, 20:58, 20:08, 20:03, 20:17, 23:54, 25:16, 26:22, 23:37, 24:55, 25:07, 25:42
53. 56 Eliška Anna KUBIČKOVÁŽ50SC MARATHON PLZEŇ , z.s.05:08:55.00+02:26:13.0013
Detail:01:30, 22:09, 23:15, 23:40, 22:48, 22:54, 23:32, 23:10, 22:45, 23:33, 25:16, 25:27, 24:28, 24:36
54. 11 Michal REZEKM50PIM Kings05:24:02.00+02:41:20.0013
Detail:01:25, 22:07, 22:38, 22:49, 22:54, 23:35, 23:57, 24:02, 24:43, 26:47, 26:54, 27:12, 27:22, 27:43
55. 14 Milan LINHARTM50KBA Grafitec Dobruška05:24:03.00+02:41:21.0013
Detail:01:26, 22:06, 22:38, 22:49, 22:55, 23:35, 23:57, 24:03, 24:43, 26:46, 26:53, 27:12, 27:22, 27:43
56. 8 Jan DOLEJŠM70TJ Sokol Unhošť05:27:18.00+02:44:36.0013
Detail:01:28, 22:39, 22:09, 21:46, 23:09, 25:07, 24:21, 26:13, 26:15, 26:33, 23:56, 26:43, 28:38, 28:27
57. 39 Zdeněk KOPECKÝM80Budvar České Budějovice05:36:02.00+02:53:20.0013
Detail:01:27, 23:52, 23:37, 22:40, 23:26, 23:45, 23:58, 25:00, 27:14, 24:08, 26:28, 31:04, 30:49, 28:40
58. 6 Tomáš ULMAM50Praha 905:48:11.00+03:05:29.0013
Detail:01:24, 24:24, 25:33, 26:16, 28:24, 26:53, 26:49, 26:42, 26:49, 26:55, 27:44, 27:03, 26:50, 26:31
59. 52 Darina DOUBKOVÁŽ60Doubek Team06:09:58.00+03:27:16.0013
Detail:01:31, 26:49, 29:05, 27:26, 28:15, 27:06, 28:10, 26:19, 24:19, 26:33, 31:01, 30:11, 31:42, 31:40
DNP. 16 David PECINAM40ELEVEN RUN TEAM02:03:46.00+-00:38:56.009
Detail:00:53, 12:27, 12:36, 12:44, 12:55, 12:56, 13:03, 13:28, 13:30, 19:18, , , ,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Oficiální, Celkové, Kategorie, časy kol 1-13