Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Silvestrovský běh Soběslaví

30.12.2019 22:00

Pořadatel: Petr Čáp a spol
Místo: Soběslav - náměstí
Podmínky: sucho, -2 stupně Celsia, bezvětří, polojasno
Web závodu: https://zavody.4timing.cz/sobeslav/
155 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Celkové, Kategorie

Fotky ze závodu

Závody:



Hlavní závod - Běh na 2019m

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 41 Patrik Bouškamuži do 25letTJ Chyšky00:06:39.00+00:00:00.00
2. 26 David Politzekmuži do 25letSDH Srubec00:06:49.00+00:00:10.00
3. 54 Jaromír Habaramuži 26-45letVeselí nad Lužnicí00:06:52.00+00:00:13.00
4. 24 Jakub Hesmuži do 25letChýnov00:06:53.00+00:00:14.00
5. 8 Pavel Kopáčekmuži 26-45letBežerovice00:06:56.00+00:00:17.00
6. 23 Adam Klimešmuži do 25letSoběslav00:07:00.00+00:00:21.00
7. 61 Jan Kaprálmuži 26-45letKlenovice00:07:14.00+00:00:35.00
8. 16 Michal Křiklanmuži 26-45letSoběslav00:07:17.00+00:00:38.00
9. 47 Josef Procházkamuži 26-45letSK Mloci00:07:17.00+00:00:38.00
10. 56 Filip Petrásekmuži do 25letSoběslav00:07:19.00+00:00:40.00
11. 3 Aleš Pichamuži 26-45letPraha00:07:25.00+00:00:46.00
12. 49 Jiří Hergesellmuži nad 46letVračkovice00:07:31.00+00:00:52.00
13. 39 David Ardamicamuži do 25letArdy team00:07:32.00+00:00:53.00
14. 60 Antonín Valdamuži do 25letHadravova Rosička00:07:33.00+00:00:54.00
15. 71 František Brommuži 26-45letBorkovice00:07:36.00+00:00:57.00
16. 40 David Ardamicamuži 26-45letArdy team00:07:39.00+00:01:00.00
17. 50 Jiří Hergesellmuži do 25letVračkovice00:07:41.00+00:01:02.00
18. 46 Luboš Polišenskýmuži 26-45letSoběslav00:07:47.00+00:01:08.00
19. 44 Kámen (3)družstva00:07:55.00+00:01:16.00
20. 30 Jiří Novákmuži do 25letDebrník00:08:03.00+00:01:24.00
21. 52 Jan Habaramuži nad 46letVeselí nad Lužnicí00:08:07.00+00:01:28.00
22. 59 Mokrý Banditi (4)družstvaFlorbal Soběslav00:08:08.00+00:01:29.00
23. 5 Ivo Studihradmuži 26-45letÚstí nad Labem00:08:25.00+00:01:46.00
24. 45 Radek Hruškamuži nad 46letVeselí nad Lužnicí00:08:29.00+00:01:50.00
25. 64 Ivan Přibylmuži nad 46letVeselí00:08:36.00+00:01:57.00
26. 32 Tomáš Patákmuži do 25letGladiator gym Veselí00:08:39.00+00:02:00.00
27. 6 Lucie Pichováženy do 25letPraha00:08:41.00+00:02:02.00
28. 17 Renata Kotápišováženy 26-45letASK Slavia Praha00:08:41.00+00:02:02.00
29. 74 (5) Semafordružstva00:08:44.00+00:02:05.00
30. 9 Václav Kohoutmuži 26-45letBechyně00:08:47.00+00:02:08.00
31. 27 Kateřina Novákováženy do 25letJCC Musher Club00:08:48.00+00:02:09.00
32. 51 Stanislav Semrádmuži nad 46letSK Kardašova Račice00:09:00.00+00:02:21.00
33. 42 Hevy (3)družstvaVeselí nad Lužnicí00:09:03.00+00:02:24.00
34. 58 Jitka Peckováženy nad 46letTábor00:09:25.00+00:02:46.00
35. 48 Šimon Procházkamuži do 25letTábor00:09:26.00+00:02:47.00
36. 55 Tadeáš Habaramuži do 25letVeselí nad Lužnicí00:09:26.00+00:02:47.00
37. 7 Eva Oupicováženy 26-45letTábor00:09:29.00+00:02:50.00
38. 29 Anežka Pecháčkováženy do 25letDebrník00:09:33.00+00:02:54.00
39. 57 František Pavlíčekmuži nad 46letSoběslav00:09:36.00+00:02:57.00
40. 22 Alena Otouplováženy do 25letSoběslav00:09:39.00+00:03:00.00
41. 2 Monika Pichováženy 26-45letPraha00:09:43.00+00:03:04.00
42. 4 Blanka Studihradováženy 26-45letÚstí nad Labem00:09:48.00+00:03:09.00
43. 37 Matěj Hlasmuži do 25letVeselí nad Lužnicí00:09:52.00+00:03:13.00
44. 66 Jaroslav Vaveramuži 26-45letSoběslav00:10:08.00+00:03:29.00
45. 10 Jitka Liškováženy 26-45letBechyně00:10:09.00+00:03:30.00
46. 53 Andrea Navrátilováženy 26-45letVeselí nad Lužnicí00:10:20.00+00:03:41.00
47. 76 Jan Mavečmuži nad 46letDTJ Kondor Umnice00:10:22.00+00:03:43.00
48. 21 Vít Dvořákmuži 26-45letSoběslav00:10:24.00+00:03:45.00
49. 36 Adéla Pincováženy do 25letSoběslav00:10:32.00+00:03:53.00
50. 19 Ondřej Kotápišmuži do 25letTábor00:10:33.00+00:03:54.00
51. 68 Vendula Chalašovaženy 26-45letSoběslav00:10:37.00+00:03:58.00
52. 69 Nikol Neubauerováženy 26-45let00:10:37.00+00:03:58.00
53. 70 Petra Janovskáženy 26-45letSoběslav00:10:38.00+00:03:59.00
54. 67 Eva Prchlíkováženy 26-45letTábor-Klokoty00:10:39.00+00:04:00.00
55. 73 Erika Cíchováženy 26-45letProstě běž Třebiště00:10:41.00+00:04:02.00
56. 38 Radka Ardamicováženy 26-45letArdy team00:10:49.00+00:04:10.00
57. 35 Dominika Pincováženy nad 46letSoběslav00:11:04.00+00:04:25.00
58. 13 Milan Ježekmuži 26-45letTábor00:11:05.00+00:04:26.00
59. 14 Blanka Ježkováženy 26-45letTábor00:11:06.00+00:04:27.00
60. 31 Marie Novákováženy do 25letDebrník00:11:08.00+00:04:29.00
61. 77 Jan Malečmuži do 25letVeselí nad Lužnicí00:11:10.00+00:04:31.00
62. 34 Borečci (4)družstvaVeselí nad Lužnicí00:11:14.00+00:04:35.00
63. 72 Zdenka Masařováženy 26-45letSoběslav00:11:15.00+00:04:36.00
64. 20 Lucie Otouplováženy do 25letSoběslav00:11:35.00+00:04:56.00
65. 43 Decathlon (8)družstvaTábor00:12:02.00+00:05:23.00
66. 33 Magdalena Váchováženy do 25letDebrník00:12:14.00+00:05:35.00
67. 25 Andrea Šandováženy 26-45letSoběslav00:12:41.00+00:06:02.00
68. 12 Jakub Kosmuži do 25letPlaná nad Lužnicí00:12:49.00+00:06:10.00
69. 15 Lenka Vyhlídkováženy 26-45letPlaná nad Lužnicí00:13:00.00+00:06:21.00
70. 28 Petr Mikulamuži nad 46letSoběslav00:16:34.00+00:09:55.00
71. 63 Jiří Přibylmuži nad 46letVeselí nad Lužnicí00:18:29.00+00:11:50.00
72. 62 Tomáš Přibylmuži 26-45letVeselí nad Lužnicí00:18:56.00+00:12:17.00
73. 65 Jiří Přibylmuži nad 46letVeselí nad Lužnicí00:18:59.00+00:12:20.00
74. 1 (5) Vílý MámenídružstvaSoběslav - 5 Víl00:21:03.00+00:14:24.00
75. 18 (10) Stonožkadružstva00:21:44.00+00:15:05.00
76. 75 (7) Noemova Archadružstva00:24:01.00+00:17:22.00
77. 11 (6) Soběslavští Andělédružstva6x00:25:18.00+00:18:39.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Celkové, Kategorie

Fotky ze závodu