Forestova šestka

24.3.2019 10:00

Pořadatel: Forrest Gump Team
Místo: Záluží u Třemošné
Podmínky: Bezvětří, 8 stupňů, zataženo, bez deště, sucho
Web závodu: www.forestova-sestka.cz
220 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, Kategorie, Kategorie dětí v rámci hlavního závodu

Fotky: od Jakuba, od Jirky, Oficiální

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Forestova šestka

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 239 Tomáš KadlecMuži do 39letBasecamp Plzeň00:22:05.00+00:00:00.00
2. 229 Jiří BouchalMuži do 39letPilsentrail.cz00:22:08.00+00:00:03.00
3. 252 Daniel KrausMuži do 49letMedi profin Plzeň00:22:49.00+00:00:44.00
4. 114 Tomáš HlinovskýMuži do 39letJDŠ00:23:12.00+00:01:07.00
5. 255 Tomáš HofhansMuži do 39let00:23:17.00+00:01:12.00
6. 173 Jaroslav ŠmídMuži do 49letDobřany00:23:34.00+00:01:29.00
7. 117 Lukáš VohradskýMuži do 39letPlzeň00:23:39.00+00:01:34.00
8. 107 Zdeněk OndráčekMuži do 49letPlíživá hrůza00:23:45.00+00:01:40.00
9. 17 Jiří ProcházkaMuži nad 50letRMT00:23:46.00+00:01:41.00
10. 189 Jiří BretšnajdrMuži do 49letHorní Bříza00:23:52.00+00:01:47.00
11. 220 Karel Černý ml.Muži nad 50letCyklo Atom Plzeň00:23:52.00+00:01:47.00
12. 142 Jan MajerMuži do 49letSilvini Madshus team00:23:55.00+00:01:50.00
13. 149 Jan ŠindelářDětiRebel Team Blovice00:24:13.00+00:02:08.00
14. 18 Jiří VokáčMuži do 49letTřemošná00:24:20.00+00:02:15.00
15. 69 Pavel ŠturmMuži do 39letForrest Gump team00:24:48.00+00:02:43.00
16. 132 Štěpán ŠvábMuži do 39letbruslárna.cz00:24:49.00+00:02:44.00
17. 73 Karel BláhaMuži do 49letiThinkBeer00:24:51.00+00:02:46.00
18. 13 Jiří CipraMuži do 39letForrest Gump team00:24:55.00+00:02:50.00
19. 214 Jan FryčekMuži do 39letSunny Runners Plzeň00:24:58.00+00:02:53.00
20. 171 Libor RevákMuži do 39letPREDATOR TEAM00:25:10.00+00:03:05.00
21. 35 Petr JelínekMuži do 49letTTK Slavia Plzeň00:25:19.00+00:03:14.00
22. 131 Jiří VrabecMuži nad 50letFírové00:25:23.00+00:03:18.00
23. 202 Eliška RosenbaumováŽeny do 39letRozběháme Česko00:25:25.00+00:03:20.00
24. 127 Petr BaltaMuži do 39let00:25:31.00+00:03:26.00
25. 122 Jan NěmecMuži do 49letPlzenští Běžci klub00:25:31.00+00:03:26.00
26. 59 Martin HarazimMuži do 39let00:25:33.00+00:03:28.00
27. 251 František KaftanMuži do 49letDýšina00:25:35.00+00:03:30.00
28. 148 Blanka ŠindelářováŽeny do 49letRebel Team Blovice00:25:49.00+00:03:44.00
29. 192 Jakub KřesinaMuži do 39letPlzeň00:26:05.00+00:04:00.00
30. 154 Václav HlinovskýMuži nad 50letKrkavec00:26:09.00+00:04:04.00
31. 164 Martin JeníčekMuži do 39letMěsto Touškov00:26:10.00+00:04:05.00
32. 21 Jan ŠůchaMuži do 39let321start00:26:14.00+00:04:09.00
33. 70 Pavel ŠvarcMuži do 39letDva a půl osla00:26:19.00+00:04:14.00
34. 212 Tomáš KrausMuži do 39letSunny Runners Plzeň00:26:23.00+00:04:18.00
35. 130 Radek VeselýDěti00:26:24.00+00:04:19.00
36. 137 Martina NovákováŽeny do 49letSport Club Plzeň00:26:26.00+00:04:21.00
37. 50 Stanislav ČapekMuži do 39letPředenické fretky00:26:30.00+00:04:25.00
38. 249 Lukáš GabrielMuži do 39letTlučná00:26:31.00+00:04:26.00
39. 182 Radovan VojtíšekMuži do 49letMoon Kil Sun Team00:26:31.00+00:04:26.00
40. 80 Jan CísařMuži do 39let00:26:34.00+00:04:29.00
41. 6 Barbora ŠturmováŽeny do 39letForrest Gump team00:26:43.00+00:04:38.00
42. 76 Martin MenzaMuži do 49letKAREL tým00:26:51.00+00:04:46.00
43. 224 Adam WeberDětitriatlon Plzeň00:26:55.00+00:04:50.00
44. 38 Eva KüfnerováŽeny do 39let321start00:27:08.00+00:05:03.00
45. 243 Tereza HavlíkováŽeny do 39letBystrouška00:27:11.00+00:05:06.00
46. 86 Lucie PavlíkováŽeny do 39letŠKODA Electric Run crew00:27:20.00+00:05:15.00
47. 174 Jiří TemniakMuži do 49letSKH Racing00:27:30.00+00:05:25.00
48. 29 Helena AdamcováŽeny do 49letPSP Klub koloběhu Plzeň00:27:39.00+00:05:34.00
49. 204 Aleš ZoubekMuži do 49letConsulte00:27:42.00+00:05:37.00
50. 58 Petr ProcházkaMuži do 39let00:27:44.00+00:05:39.00
51. 185 Jaroslav KrouparMuži do 39letRozběháme Klatovy00:27:47.00+00:05:42.00
52. 110 Víťa DvořákMuži do 39letPlzenští Nezmaři00:27:49.00+00:05:44.00
53. 159 Radek KofroňMuži do 49let456cíl00:27:52.00+00:05:47.00
54. 75 Jakub ČamekMuži do 49letKAREL tým00:27:55.00+00:05:50.00
55. 85 Hana HanzlíkováŽeny do 39letEaglovice Team00:27:58.00+00:05:53.00
56. 28 Jiří VlasMuži do 39letRozběháme Česko00:28:07.00+00:06:02.00
57. 153 Lubomír SmatanaMuži nad 50letBěžecký klub Přeštice00:28:15.00+00:06:10.00
58. 72 Radek ŠvajcrMuži do 49letForrest Gump team00:28:19.00+00:06:14.00
59. 140 Tomáš ZáhrobskýMuži do 39letHrobak team Křimice00:28:25.00+00:06:20.00
60. 101 Tomáš MrázMuži do 39letKineos fyziocentrum00:28:26.00+00:06:21.00
61. 23 Petr RapčanMuži do 39letZe z Plzně00:28:26.00+00:06:21.00
62. 234 Jiří UlčMuži do 49letBeesoee Třemošná00:28:37.00+00:06:32.00
63. 183 Jan PetrákMuži do 39letRozběháme Česko00:28:39.00+00:06:34.00
64. 63 Jana HockáŽeny do 39letRozběháme Česko00:28:40.00+00:06:35.00
65. 165 Jan KýčekMuži do 39letZa mrtvou ovci00:28:42.00+00:06:37.00
66. 92 Jan SkalákMuži do 49letZabs/AB00:28:43.00+00:06:38.00
67. 191 Jan MotlíkMuži do 49letPlzeň00:28:44.00+00:06:39.00
68. 41 Petr SpálenkaMuži do 49let456cíl00:28:46.00+00:06:41.00
69. 93 Evička NovákováŽeny do 49letSport Club Plzeň00:28:48.00+00:06:43.00
70. 45 Marek PalackýDětiForrest Gump team00:28:51.00+00:06:46.00
71. 89 Michal BejčekDětiSK Bejkovo00:28:58.00+00:06:53.00
72. 211 Tomáš VlažnýMuži do 49letDobřany00:29:02.00+00:06:57.00
73. 240 Miroslav StezkaMuži do 49letRozběháme Česko00:29:03.00+00:06:58.00
74. 95 Jakub KratochvílMuži do 39letFénix Plzeň00:29:09.00+00:07:04.00
75. 168 Jan ZedníčekMuži do 39letRK Evropa00:29:11.00+00:07:06.00
76. 60 Martina JandováŽeny do 39letEaglovice Team00:29:21.00+00:07:16.00
77. 167 Ondřej BenešMuži do 39let00:29:28.00+00:07:23.00
78. 233 Filip ŠmůlaMuži do 39letAxiro borec00:29:31.00+00:07:26.00
79. 146 Michal ČižmářMuži do 39letZa mrtvou ovci00:29:31.00+00:07:26.00
80. 96 Renata BenčováŽeny do 49letPlzeň00:29:34.00+00:07:29.00
81. 78 Pich NegramotMuži do 49letSeals run00:29:37.00+00:07:32.00
82. 79 Dana CísařováŽeny do 49let00:29:42.00+00:07:37.00
83. 170 Karel Černý st.Muži nad 50letRK Evropa00:29:46.00+00:07:41.00
84. 197 Martin KociánMuži do 39let00:29:51.00+00:07:46.00
85. 221 Radek PetrmichlMuži do 49let00:29:52.00+00:07:47.00
86. 200 Helena MoulisováŽeny do 49let00:29:54.00+00:07:49.00
87. 91 Jan Bageta BehenskýMuži do 39letRUN magazine team00:29:57.00+00:07:52.00
88. 90 Marek ChvalMuži do 39letForrest Gump team00:29:59.00+00:07:54.00
89. 3 Teodora ChvalováŽeny do 39letForrest Gump team00:30:01.00+00:07:56.00
90. 145 Irena HrachováŽeny do 49letRebel Team Blovice00:30:01.00+00:07:56.00
91. 120 Matěj KuncDětiKuncíci00:30:03.00+00:07:58.00
92. 163 Petr SvobodaMuži do 49letBříza team00:30:12.00+00:08:07.00
93. 139 Roman ZáhrobskýMuži do 49letHrobak team Křimice00:30:13.00+00:08:08.00
94. 74 Markéta ŠantínováŽeny do 49letPSC Plzeň00:30:16.00+00:08:11.00
95. 100 Hana ŽohováŽeny do 49letEaglovice Team00:30:38.00+00:08:33.00
96. 54 Václav KrálMuži do 39letRozběháme Česko00:30:38.00+00:08:33.00
97. 83 Libor KupkaMuži do 39letRozběháme Česko00:30:38.00+00:08:33.00
98. 14 Tomáš VíškaMuži do 39letForrest Gump team00:30:44.00+00:08:39.00
99. 108 Jiří SýkoraMuži nad 50letŠneci v běhu00:30:45.00+00:08:40.00
100. 4 Václav PalackýMuži do 49letForrest Gump team00:30:48.00+00:08:43.00
101. 201 Jana PetržíkováŽeny do 49letKRT00:30:52.00+00:08:47.00
102. 150 René VyšoupalMuži do 39letKlub René00:31:04.00+00:08:59.00
103. 169 Magda KadlecováŽeny do 39letTřemošná00:31:06.00+00:09:01.00
104. 203 Jan RosenbaumMuži nad 50letTřemošná00:31:08.00+00:09:03.00
105. 20 Petr SmrčekMuži do 39letLemra tým00:31:31.00+00:09:26.00
106. 247 Veronika BenešováDětiAK Škoda Plzeň00:31:39.00+00:09:34.00
107. 236 Dana WinkehoferováŽeny do 39letZruč Senec00:31:40.00+00:09:35.00
108. 238 Michaela LyekŽeny do 49letEaglovice Team00:31:41.00+00:09:36.00
109. 99 Marek BozděchMuži do 39letSRTG Plzeň00:31:45.00+00:09:40.00
110. 225 Martin WeberMuži nad 50letK1 Plzeň00:31:47.00+00:09:42.00
111. 42 Olga TučákováŽeny do 49letPlzeň00:31:50.00+00:09:45.00
112. 51 Oli ŠůchováŽeny do 39let321start00:31:50.00+00:09:45.00
113. 223 Marta SojkováŽeny do 39let00:31:55.00+00:09:50.00
114. 126 Hana PetrmichlováŽeny do 39letRozběháme Česko00:31:55.00+00:09:50.00
115. 53 Marta ŠvarcováŽeny do 49letholky Švarcovy00:31:56.00+00:09:51.00
116. 68 Petr KvapilMuži nad 50letForrest Gump team00:32:07.00+00:10:02.00
117. 254 Renáta HeringováŽeny do 49letPlzeň00:32:21.00+00:10:16.00
118. 177 Jana ŽáčkováŽeny do 49lethlavou, srdcem, nohama00:32:23.00+00:10:18.00
119. 26 Roman KouřilMuži do 39letRun4Fun Křimice00:32:28.00+00:10:23.00
120. 32 Nikola BlažkováŽeny do 39letRozběháme Česko00:32:28.00+00:10:23.00
121. 241 Karel ČechMuži do 39letSplašený psi00:32:30.00+00:10:25.00
122. 37 Honza HyndrákojcMuži do 39letPropocený pyžama00:32:34.00+00:10:29.00
123. 231 Lukáš KunciterMuži do 39letSeals run00:32:36.00+00:10:31.00
124. 84 Jan ŠtádlerMuži do 39let00:32:38.00+00:10:33.00
125. 88 Bejk BejkMuži do 49letSK Bejkovo00:32:41.00+00:10:36.00
126. 218 Miroslav VavrochMuži do 49let00:32:42.00+00:10:37.00
127. 194 Martin KošekMuži do 39letTřemošná00:32:46.00+00:10:41.00
128. 237 Radek WinkehoferMuži do 39letZruč Senec00:32:46.00+00:10:41.00
129. 123 Šárka HolubováŽeny do 39letDva a půl osla00:32:51.00+00:10:46.00
130. 118 Šárka MatuchováŽeny do 39let2V Bikers00:32:54.00+00:10:49.00
131. 179 Ivan MattaMuži do 49letMyslinka Run00:33:00.00+00:10:55.00
132. 27 Dan KošinárMuži do 39letRUN!00:33:05.00+00:11:00.00
133. 77 David LiškaMuži do 49let00:33:05.00+00:11:00.00
134. 199 Zdeněk Zelenka ml.Muži do 39letSplašení psi00:33:05.00+00:11:00.00
135. 1 Oldřiška CiprováŽeny do 49letForrest Gump team00:33:08.00+00:11:03.00
136. 222 Jan BarekMuži do 49letLipovka00:33:14.00+00:11:09.00
137. 43 Jana ŠturmováŽeny do 39letVELOSPORT Domažlice00:33:23.00+00:11:18.00
138. 55 Lukáš SklenářMuži do 39letSeals run00:33:29.00+00:11:24.00
139. 253 Anna HockáDěti00:33:40.00+00:11:35.00
140. 40 Monika ČapkováŽeny do 39letPředenické fretky00:33:46.00+00:11:41.00
141. 213 Denisa ŠrámkováŽeny do 39letSunny Runners Plzeň00:33:48.00+00:11:43.00
142. 44 Martin LavičkaMuži do 39letPredátoři00:33:53.00+00:11:48.00
143. 103 Petr ŘíhaMuži do 39letx00:34:00.00+00:11:55.00
144. 12 Zlatuška BejčkováŽeny do 49letSK Bejkovo00:34:03.00+00:11:58.00
145. 160 Lucie TříškováŽeny do 39let;-)00:34:08.00+00:12:03.00
146. 87 Matěj BejčekDětiSK Bejkovo00:34:13.00+00:12:08.00
147. 34 Vratislav LešekMuži do 49letŠneci v běhu00:34:23.00+00:12:18.00
148. 112 Ladislava KabourkováŽeny do 49letŠneci v běhu00:34:24.00+00:12:19.00
149. 205 Petra FujováŽeny do 49let00:34:24.00+00:12:19.00
150. 129 Rozálie ČervenáDětiAF TEAM Plzeň00:34:26.00+00:12:21.00
151. 39 Zdeňka PěčkováŽeny do 49letAF TEAM Plzeň00:34:26.00+00:12:21.00
152. 151 Renata PotužníkováŽeny do 49letEaglovice Team00:34:28.00+00:12:23.00
153. 57 Miroslav HanzlíkMuži nad 50letEaglovice Team00:34:28.00+00:12:23.00
154. 242 Daniel WebrMuži do 39letSplašení psi00:34:30.00+00:12:25.00
155. 11 Andrea ŘíhováŽeny do 39letForrest Gump team00:34:36.00+00:12:31.00
156. 134 Petr KykalMuži do 39letZvracejícý jednorožcy00:34:39.00+00:12:34.00
157. 257 David KonopDětiTřemošná00:34:59.00+00:12:54.00
158. 207 Markéta KarkošováŽeny do 49let00:35:04.00+00:12:59.00
159. 216 Petr KubíkMuži do 39letNepomuk00:35:14.00+00:13:09.00
160. 25 Ljuba MartínkováŽeny nad 50let00:35:15.00+00:13:10.00
161. 166 Roman VaněkMuži do 49letVanRun00:35:18.00+00:13:13.00
162. 184 Jáchym VojtíšekDětiMoon Kil Sun Team00:35:30.00+00:13:25.00
163. 52 Adéla ŠvarcováDětiholky Švarcovy00:35:34.00+00:13:29.00
164. 190 Štěpánka StrejcováŽeny do 49letMoon Kil Sun Team00:35:37.00+00:13:32.00
165. 246 Kateřina ZajícováŽeny do 39let00:35:40.00+00:13:35.00
166. 245 Radek BohuslavMuži do 39let00:35:40.00+00:13:35.00
167. 109 Lída BaškováŽeny do 39letFitnessKA00:35:47.00+00:13:42.00
168. 228 Jan HavelDětiPlzeň00:35:53.00+00:13:48.00
169. 226 Luboš LooseMuži nad 50letPlzeň00:35:54.00+00:13:49.00
170. 232 Lenka ČobanováŽeny do 39letTřemošná00:36:07.00+00:14:02.00
171. 106 Kateřina LibenskáŽeny do 39letPlíživá hrůza00:36:12.00+00:14:07.00
172. 219 Alena KopeckáŽeny do 49letSC Marathon Plzeň00:36:14.00+00:14:09.00
173. 181 Julie PaškováDětiLipovka00:36:20.00+00:14:15.00
174. 172 Monika PaškováŽeny do 49letLipovka00:36:23.00+00:14:18.00
175. 256 Michal BramborMuži do 39letPlzeň00:36:27.00+00:14:22.00
176. 111 Hanka LesováŽeny do 39letFitnessKA00:36:27.00+00:14:22.00
177. 193 Maria RevilakovaŽeny do 49letLipovka00:36:34.00+00:14:29.00
178. 195 Dominik DrobuliakMuži do 39letLipovka00:36:52.00+00:14:47.00
179. 125 Miroslav KasíkMuži nad 50letČeský běžecký klub00:36:58.00+00:14:53.00
180. 230 Vladimír ZahoutMuži do 49letRK Evropa00:37:11.00+00:15:06.00
181. 48 Radmila KeslováŽeny do 49letNO team00:37:19.00+00:15:14.00
182. 176 Eva KrálováŽeny do 49let00:37:33.00+00:15:28.00
183. 67 Martina SzabóováŽeny nad 50letSTL Plzeň00:37:33.00+00:15:28.00
184. 56 Monika TumováŽeny do 49letPlzeň00:37:34.00+00:15:29.00
185. 5 Darinka PalackáŽeny do 49letForrest Gump team00:37:36.00+00:15:31.00
186. 62 Marcela MatouškováŽeny nad 50letiThinkBeer00:38:10.00+00:16:05.00
187. 143 Jana RůžičkováŽeny nad 50letRaido00:38:17.00+00:16:12.00
188. 136 Simona PosoldováŽeny do 49letZvracejícý jednorožcy00:38:21.00+00:16:16.00
189. 135 Jan HanusMuži do 39letZvracejícý jednorožcy00:38:22.00+00:16:17.00
190. 33 Alena KunciterováŽeny do 39letSeals run00:38:26.00+00:16:21.00
191. 144 Karel RůžičkaMuži do 39letRaido00:38:53.00+00:16:48.00
192. 162 Eva FričkováŽeny do 39letPlzeň00:38:53.00+00:16:48.00
193. 250 Viola KalíškováŽeny do 49let00:39:05.00+00:17:00.00
194. 158 Lukáš OldřichMuži do 49letBěžecký klub Přeštice00:39:38.00+00:17:33.00
195. 119 Ladislava KuncováŽeny do 49letKuncíci00:39:39.00+00:17:34.00
196. 175 Alena PolákováŽeny do 49letRozběháme Česko00:39:50.00+00:17:45.00
197. 104 Dana KnopováŽeny do 49letRozběháme Kralovice00:39:54.00+00:17:49.00
198. 24 Alena KratochvílováŽeny do 39letLemra tým00:39:54.00+00:17:49.00
199. 235 Radka SměšnáŽeny do 49letBěhny00:39:55.00+00:17:50.00
200. 248 Eva VogeltanzováŽeny do 49let00:40:13.00+00:18:08.00
201. 138 Stanislava ZáhrobskáŽeny do 39letHrobak team Křimice00:40:16.00+00:18:11.00
202. 64 Michaela ChlupáčováDětiPlzeň00:40:42.00+00:18:37.00
203. 227 Marika LooseováŽeny do 49letPlzeň00:40:45.00+00:18:40.00
204. 209 Miroslava ŠimonováŽeny do 39letRozběháme Česko00:41:13.00+00:19:08.00
205. 210 Veronika ŠabatkováŽeny do 39letRozběháme Česko00:41:13.00+00:19:08.00
206. 217 Zlata PlíškováŽeny do 39letFitnessKA00:41:15.00+00:19:10.00
207. 121 Petra VogeltanzováŽeny do 49let00:41:55.00+00:19:50.00
208. 65 Míra WeberMuži nad 50letBK České Spořitelny00:42:09.00+00:20:04.00
209. 258 Aneta KonopováDětiTřemošná00:42:47.00+00:20:42.00
210. 49 Alice VrátníkováŽeny do 49letRozběháme Česko00:42:48.00+00:20:43.00
211. 208 Katarína KocourováŽeny do 39letFitnessKA00:42:51.00+00:20:46.00
212. 113 Nikola HavránkováŽeny do 39letFerrum racing00:42:53.00+00:20:48.00
213. 30 Jan KrsekMuži do 39letFerrum racing00:42:54.00+00:20:49.00
214. 147 Petra PavlíčkováŽeny do 49letSKH Racing00:42:56.00+00:20:51.00
215. 244 Radek BohuslavDěti00:44:25.00+00:22:20.00
216. 116 Kateřina DubskáŽeny do 49letRozběháme Česko00:44:33.00+00:22:28.00
217. 102 Dominika KuncováŽeny do 39letx00:45:04.00+00:22:59.00
218. 15 Šárka JanouškováDětiForrest Gump team00:45:58.00+00:23:53.00
219. 141 Andrea DuškováŽeny do 49letÁja00:45:59.00+00:23:54.00
220. 31 Jiří HavránekMuži do 49letZáluží na sekerách00:46:01.00+00:23:56.00

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, Kategorie, Kategorie dětí v rámci hlavního závodu

Fotky: od Jakuba, od Jirky, Oficiální