Josefský běh v Cerhovicích

16.3.2019 12:00

Pořadatel: ZŠ Cerhovice
Místo: ZŠ Cerhovice
Podmínky: deštivo, bláto, mírný vítr 7 stupňů celsia
Web závodu: josefskybehvcerhovicich.weebly.com/
125 závodníků,

Další soubory k závodu:

Hochmut a Riegerová nejlépe v blátě

Výsledky: dětské závody, Celkové, Kategorie, kontrolní video z doběhu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, Od organizátorů

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Josefský běh - 7km - 2 kola

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 364 Milan HochmutMuži do 39letAK ŠKODA Plzeň00:26:18.00+00:00:00.00
2. 393 Jan ŠnebergerMuži do 39letRokycany00:27:43.00+00:01:25.00
3. 346 Martin ČernýMuži do 39letPlzeň00:28:08.00+00:01:50.00
4. 363 Roman BonkMuži do 39letFighting monkeys/ Příbram00:28:28.00+00:02:10.00
5. 394 Petr MinaříkMuži do 49letSKP Rokycany00:28:52.00+00:02:34.00
6. 403 Jiří RosolMuži do 49letLokomotiva Beroun00:29:11.00+00:02:53.00
7. 391 Jiří KecksteinMuži do 39letSK Tlustice00:29:30.00+00:03:12.00
8. 419 Ondřej FraněkMuži do 39letRybářské potřeby Burian00:29:32.00+00:03:14.00
9. 343 Jan VladykaMuži do 39letSTG Příbram00:30:02.00+00:03:44.00
10. 350 Pavel VlkMuži do 39letOriginál 1869 Příbram00:30:20.00+00:04:02.00
11. 362 Jakub ZychMuži do 39let43. VPR00:30:40.00+00:04:22.00
12. 380 Martin VotavaMuži do 49letKraluv Dvůr00:31:18.00+00:05:00.00
13. 318 Petr HasmanMuži do 39letTrisportshop.cz00:31:27.00+00:05:09.00
14. 377 Jiří ProcházkaMuži do 59letRMT/Plzeň00:31:29.00+00:05:11.00
15. 361 Petr MalinaMuži do 59letBorek-Divišov00:31:47.00+00:05:29.00
16. 331 Daniel KrausMuži do 39letCheznovice00:31:52.00+00:05:34.00
17. 371 Jan CharvátMuži do 39letTJ Zaječov00:31:57.00+00:05:39.00
18. 406 Dušan MatějkaMuži do 49letSPARTA PODLUHY00:31:59.00+00:05:41.00
19. 427 Erik RitschcMuži do 49letHS Brdy00:32:24.00+00:06:06.00
20. 416 Pavel RatajMuži do 59letRokycany00:32:49.00+00:06:31.00
21. 424 Miroslav SedláčekMuži do 39letHořovice00:32:56.00+00:06:38.00
22. 312 Martin ŠkrlantMuži do 49letŽebrák00:33:00.00+00:06:42.00
23. 423 Martin LudrovskýMuži do 49letKostal Kontakt Systeme00:33:29.00+00:07:11.00
24. 351 Jan PejšaMuži do 49letSmí být bit00:33:33.00+00:07:15.00
25. 375 Petr HomolkaMuži do 49letHořovice00:33:35.00+00:07:17.00
26. 409 Michaela RiegerováŽeny do 44letVyběhej se Pb, Gymnázium Beroun00:33:59.00+00:07:41.00
27. 382 Martin MálekMuži do 39letRosovice00:34:16.00+00:07:58.00
28. 368 Michal FlachsMuži do 39letZličín00:34:28.00+00:08:10.00
29. 381 Jan VladykaMuži do 69letHisport Team00:34:44.00+00:08:26.00
30. 408 Josef VitásekMuži do 69letBuková00:34:53.00+00:08:35.00
31. 411 Vojtěch RyvolaMuži do 39letKarlštejn00:34:58.00+00:08:40.00
32. 348 Libor KupkaMuži do 39letRozběháme Česko00:35:00.00+00:08:42.00
33. 337 Josef LacinaMuži do 49letGladiators00:35:09.00+00:08:51.00
34. 352 Jiří TurekMuži do 59letChaloupky00:35:16.00+00:08:58.00
35. 428 Roman ČípMuži do 49letKovárna Hluboš00:35:19.00+00:09:01.00
36. 323 Ewelina DziegielewskaŽeny do 34letPraha00:35:21.00+00:09:03.00
37. 387 Radek FenclMuži do 59letSK Vlaška00:35:22.00+00:09:04.00
38. 339 Martin NovotnýMuži do 39letBohutín00:35:50.00+00:09:32.00
39. 413 Jiří NeumanMuži do 49letKLM Praha00:35:55.00+00:09:37.00
40. 430 Václav LauvrMuži do 59letZbiroh00:36:02.00+00:09:44.00
41. 327 Vladimír HodačMuži do 49letKrálův Dvůr00:36:04.00+00:09:46.00
42. 334 Ivana KubínováŽeny do 44letWheelabrator Tryskáči00:36:05.00+00:09:47.00
43. 310 Michal HanákMuži do 49letRAC Cerhovice00:36:09.00+00:09:51.00
44. 420 Vlastimil FousekMuži do 49letVorvani00:36:25.00+00:10:07.00
45. 347 Václav KrálMuži do 39letRozběháme Česko00:36:30.00+00:10:12.00
46. 417 Pavel VávraMuži do 59letVorvani00:36:32.00+00:10:14.00
47. 365 Alexandr PavlišenMuži do 59letDrtič Bezděkov00:36:35.00+00:10:17.00
48. 374 Martin ČermákMuži do 49letWheelabrator Tryskáči00:36:50.00+00:10:32.00
49. 311 Adrien SehnalMuži do 69letSC Radotín00:37:00.00+00:10:42.00
50. 354 Svatava ŘechkováŽeny do 54letOxygen Příbram00:37:18.00+00:11:00.00
51. 324 Martin KřížekMuži do 39letCerhovice00:37:43.00+00:11:25.00
52. 313 Roman PichlíkMuži do 49letRAC Cerhovice00:38:22.00+00:12:04.00
53. 404 Eva PovalováŽeny do 44let00:38:23.00+00:12:05.00
54. 373 Zdeněk FejfarMuži do 49letOsek00:38:51.00+00:12:33.00
55. 407 Karel BělohlávekMuži do 39letSparta Podluhy00:39:09.00+00:12:51.00
56. 302 Václav JungMuži do 49letBeroun00:39:18.00+00:13:00.00
57. 385 Miroslav ŠobáňMuži do 49letSokol Kařez00:39:21.00+00:13:03.00
58. 418 Jan SkalickýMuži do 39letVorvani00:39:28.00+00:13:10.00
59. 367 Aneta UxováŽeny do 34letTT Loko Beroun00:39:28.00+00:13:10.00
60. 336 Milan SchovánekMuži do 59letKrčský les B00:39:29.00+00:13:11.00
61. 330 Petr ŠopejstalMuži do 49letSTS Chvojkovice-Brod00:39:37.00+00:13:19.00
62. 340 Petr ButzkeMuži do 69letFit klub Padák00:39:42.00+00:13:24.00
63. 314 Marek PichlíkMuži do 39letRAC Cerhovice00:40:04.00+00:13:46.00
64. 425 Jiří MěšťanMuži do 39let00:40:07.00+00:13:49.00
65. 344 Jana NaxerováŽeny do 54letUSK CS Plzeň00:40:14.00+00:13:56.00
66. 321 Zdeněk ReschMuži do 49letHO Beroun00:40:28.00+00:14:10.00
67. 402 Martin BauerMuži do 49letChlustina00:40:41.00+00:14:23.00
68. 320 Jan ČandaMuži do 39letSK Tochovice00:40:54.00+00:14:36.00
69. 333 Jiří KořánMuži do 39let00:40:55.00+00:14:37.00
70. 401 Daniela GregorováŽeny do 54letKomárov00:41:17.00+00:14:59.00
71. 366 Tomáš UxaMuži do 59letTT Loko Beroun00:41:24.00+00:15:06.00
72. 370 Jiří MerhoutMuži do 39letJince00:41:33.00+00:15:15.00
73. 432 Ivo KratěnaMuži do 39let00:41:36.00+00:15:18.00
74. 357 Karolína PalkováŽeny do 34letStřela Žebrák00:41:39.00+00:15:21.00
75. 399 Tomáš NesvačilMuži do 59letPříbram00:41:42.00+00:15:24.00
76. 319 Jiří MachMuži do 39letRAC Cerhovice00:42:14.00+00:15:56.00
77. 316 Radomír DostálMuži do 49letRAC Cerhovice00:42:32.00+00:16:14.00
78. 400 Jitka KrejčíŽeny do 34letTJKrejci.cz00:42:32.00+00:16:14.00
79. 304 Iva JandurováŽeny do 34letHýskov00:42:52.00+00:16:34.00
80. 388 Petra StibalováŽeny do 44letBroumy00:42:59.00+00:16:41.00
81. 349 Lukáš LangmajerMuži do 39letteniskožrout00:43:09.00+00:16:51.00
82. 410 Tereza HájkováŽeny do 44letLoko Beroun00:43:17.00+00:16:59.00
83. 386 Monika DudášováŽeny do 54letSK Vlaška00:43:36.00+00:17:18.00
84. 376 Martin DítěMuži do 59letŠtěchovice00:43:44.00+00:17:26.00
85. 372 Nikola KinclováŽeny do 34letSK Doubravan Újezd00:43:54.00+00:17:36.00
86. 300 Tomáš Lieven DivišMuži do 59letŘepy00:44:05.00+00:17:47.00
87. 306 Miloslav ŠvarcMuži do 49letStřela Žebrák00:44:11.00+00:17:53.00
88. 315 Milan KáraMuži do 49letRAC Cerhovice00:44:25.00+00:18:07.00
89. 392 Dana DlouháŽeny do 44letRAC Cerhovice00:44:39.00+00:18:21.00
90. 396 Katerina MohelskáŽeny do 34letDCKM00:44:44.00+00:18:26.00
91. 389 Marta ŠroubkováŽeny do 64letMarathon Plzen00:45:06.00+00:18:48.00
92. 433 Jiřina KaiserováŽeny do 44letHořovice00:45:10.00+00:18:52.00
93. 329 Jan KulikMuži do 49let00:45:34.00+00:19:16.00
94. 355 Mirka PalkováŽeny do 44let00:45:40.00+00:19:22.00
95. 397 Gabriela MyšákováŽeny do 34letDCKM00:45:47.00+00:19:29.00
96. 326 Kristýna LeksováŽeny do 34letSK Doubravan Újezd00:45:55.00+00:19:37.00
97. 422 Michaela BrožováŽeny do 44letSDH Týček00:45:59.00+00:19:41.00
98. 395 David CepákMuži do 49letDCKM00:46:17.00+00:19:59.00
99. 415 Stanislava HartmanováŽeny do 64letOxygen Příbram00:46:43.00+00:20:25.00
100. 317 Vladimíra DostálováŽeny do 44letRAC Cerhovice00:47:31.00+00:21:13.00
101. 398 Kamila MusilováŽeny do 34letDCKM00:47:59.00+00:21:41.00
102. 338 Markéta HofmanováŽeny do 34let00:48:04.00+00:21:46.00
103. 356 Libuše RešlováŽeny do 54let00:48:26.00+00:22:08.00
104. 426 Lenka HasmanováŽeny do 44let00:48:37.00+00:22:19.00
105. 322 Petr NepeřenýMuži do 39letCerhovice00:48:54.00+00:22:36.00
106. 353 Hana HořejšováŽeny do 64letVorvani00:48:58.00+00:22:40.00
107. 307 Aleš VaněkMuži do 49letRAC Cerhovice00:49:00.00+00:22:42.00
108. 308 Tomáš VaněkMuži do 39letRAC Cerhovice00:49:00.00+00:22:42.00
109. 431 Michal NovákMuži do 69letDobříš00:49:42.00+00:23:24.00
110. 342 Jana SirůčkováŽeny do 44letPříbram00:49:54.00+00:23:36.00
111. 421 David BrožMuži do 39letSDH Týček00:50:38.00+00:24:20.00
112. 341 Ludmila ButzkováŽeny do 64letFit klub Padák00:50:46.00+00:24:28.00
113. 301 Lenka NovákováŽeny do 44letDobříš00:51:25.00+00:25:07.00
114. 325 Petr LeksaMuži do 49letSK Doubravan Újezd00:52:06.00+00:25:48.00
115. 332 Jaroslav ČechuraMuži do 69letHořovice00:52:26.00+00:26:08.00
116. 390 Josef PrůšaMuži do 69letSlavoj Obecnice00:52:29.00+00:26:11.00
117. 328 Martina HodačováŽeny do 44letKrálův Dvůr00:54:11.00+00:27:53.00
118. 412 Hana UlmanováŽeny do 44letPraha00:56:57.00+00:30:39.00
119. 429 Josef LeitnerMuži do 59letPříbram01:04:00.00+00:37:42.00

Další soubory k závodu:

Hochmut a Riegerová nejlépe v blátě

Výsledky: dětské závody, Celkové, Kategorie, kontrolní video z doběhu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, Od organizátorů