Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Plzeňská 24 hodinovka

28.10.2017 10:00

Pořadatel: SC Marathon Plzeň z.s.
Místo:
Podmínky: deštivo, ke konci větrná smršť
Web závodu: https://www.marathonplzen.cz/
175 závodníků,

Závody:

10km na dráze

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhů
1. 29 Michael VANĚČEKMuži 20Vlachovo Březí CZE00:38:22.00+00:00:00.0025
2. 38 Jan TOUPALMuži 40BKV Holýšov00:38:34.00+00:00:12.0025
3. 37 Jiří RERYCHMuži 50AC Moravská Slavia Brno00:38:38.00+00:00:16.0025
4. 1 Šárka VANČUROVÁŽeny 40BKV Holýšov00:44:00.00+00:05:38.0025
5. 10 Barbora ŠTURMOVÁŽeny 20FORREST GUMP TEAM00:44:34.00+00:06:12.0025
6. 43 Anna NOSILOVÁŽeny 20BKV Holýšov00:45:24.00+00:07:02.0025
7. 54 Blanka ŠINDELÁŘOVÁŽeny 40Blovice00:47:47.00+00:09:25.0025
8. 60 Jaroslav HÁVAMuži 50HC Šneci00:50:01.00+00:11:39.0025
9. 175 Lukáš RiglMuži 20Forfun00:50:28.00+00:12:06.0025
10. 68 Jiří HavránekMuži 40Záluží00:50:41.00+00:12:19.0025
11. 174 Tomáš DittrichMuži 40Čau00:52:06.00+00:13:44.0025
12. 3 Věra BIELKOVÁŽeny 40Plzeň00:52:42.00+00:14:20.0025
13. 23 Filip ŠVRČEKMuži 20Lednice00:53:21.00+00:14:59.0025
14. 163 Jan ŠkardaMuži 40Atletika Písek00:54:01.00+00:15:39.0025
15. 21 Dušan KOPEČNÝMuži 40Maratonský klub Prostějov00:54:30.00+00:16:08.0025
16. 99 Michaela DIMITRIADUŽeny 40Sportovní chůze Praha00:55:29.00+00:17:07.0025
17. 31 Petr KubištaMuži 40SC MARATHON PLZEŇ, z.s.00:55:29.00+00:17:07.0025
18. 11 Jaroslava POKOROVÁŽeny 40AK Škoda Plzeň00:55:46.00+00:17:24.0025
19. 58 Petr KYSELÝMuži 50TJ Zduchovice00:56:09.00+00:17:47.0025
20. 59 Robert DOHNALMuži 40ČAU00:57:35.00+00:19:13.0025
21. 16 Tomáš ULMAMuži 50Praha00:58:35.00+00:20:13.0025
22. 57 Ondřej PROKOPMuži 50ČAU00:58:49.00+00:20:27.0025
23. 20 Zdeněk VOSÁTKAMuži 50Atletika Písek00:58:54.00+00:20:32.0025
24. 56 Michala HAVLÍČKOVÁŽeny 40Triatlet Karlovy Vary01:00:11.00+00:21:49.0025
25. 18 Luboš FISTRMuži 40VSK Profi Plzeň01:00:30.00+00:22:08.0025
26. 49 Lenka HORÁKOVÁŽeny 20Brno01:03:17.00+00:24:55.0025
27. 13 Renata HORÁKOVÁŽeny 40Děčín01:03:24.00+00:25:02.0025
28. 55 Michal REZEKMuži 50PIM Kings01:03:32.00+00:25:10.0025
29. 164 Matěj ČervenýMuži 40Praha01:09:37.00+00:31:15.0025
30. 45 Jan DOLEJŠMuži 60TJ Sokol Unhošť01:11:15.00+00:32:53.0025
31. 12 Eliška Anna KUBIČKOVÁŽeny 50SC MARATHON PLZEŇ. z.s.01:12:58.00+00:34:36.0025
32. 30 Jiří PEJPALMuži 70TJ Liga 100 Praha01:14:37.00+00:36:15.0025
33. 25 Petr Prokop TŮMAMuži 40mtaXtren - Átalakító csatlakozó01:16:04.00+00:37:42.0025

Další soubory k závodu:

Výsledky: 24hodinovka, 100km , maraton, 30km, 25km, 20km, 10km, 3000m

Kola 10, 20, 30 a maratonu, Kola pro ultra, Kola v excelu