Rokycanský krpály 2019

27.4.2019 11:00

Pořadatel: Vladislav Litera
Místo: Rokycany
Podmínky: zataženo, ale bez deště, suchá trať 10 stupňů celsia
Web závodu: http://ro-okruhy.brding.cz/
101 závodníků,

Další soubory k závodu:

Fotky: pod Kotlem, Kotel, Cíl, prezence, vyhlášení

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

XC 53km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 62 Libor MorgensteinMuži 30 - 39 letTachov02:06:48.72+00:00:00.00
2. 97 Jan HašekMuži 18 - 29 letKOS Plzeň02:09:38.37+00:02:49.65
3. 9 Tomáš JandaMuži 40 - 49 letCOPR Přeštice02:09:41.77+00:02:53.05
4. 72 Petr StehlíkMuži 40 - 49 letRAJEC 100% TREK02:09:46.79+00:02:58.07
5. 41 Ladislav PakandlMuži 30 - 39 letKola Pakandl02:10:04.69+00:03:15.97
6. 94 Tomáš KozákMuži 40 - 49 letPlzeň02:12:14.03+00:05:25.31
7. 36 Karel JuklMuži 40 - 49 letCyklodrak Stříbro02:12:39.02+00:05:50.30
8. 98 Vladimir HoudekMuži 40 - 49 let2V BIKERS Blovice02:12:39.92+00:05:51.20
9. 111 Jakub RádlMuži 18 - 29 letVelosport Domažlice02:12:40.42+00:05:51.70
10. 104 Václav AuterskýMuži 30 - 39 letRadyneBike.cz02:13:26.80+00:06:38.08
11. 96 Ondřej HasmanMuži 18 - 29 letKOS Plzeň02:14:09.04+00:07:20.32
12. 52 Martin ŠestákMuži nad 50 letcyklotrenink02:15:22.34+00:08:33.62
13. 67 Jaroslav TomášekMuži 40 - 49 letCyklotrenink.com02:15:36.81+00:08:48.09
14. 1 Martin LesMuži 40 - 49 letKOS Plzeň02:15:37.41+00:08:48.69
15. 73 Michal KantnerMuži 30 - 39 letMS Bike Academy02:17:04.15+00:10:15.43
16. 103 Martin StrieženecMuži 30 - 39 letBike Terror Crew02:17:05.83+00:10:17.11
17. 24 Andreas KellnerMuži 40 - 49 letBikesDirtPassion02:18:44.44+00:11:55.72
18. 13 Tomáš ŠrailMuži 18 - 29 letAC SPARTA PRAHA02:20:08.06+00:13:19.34
19. 91 Radek SakařMuži 40 - 49 let02:20:31.26+00:13:42.54
20. 99 Václav BatěkMuži 30 - 39 letRadynebike02:20:34.17+00:13:45.45
21. 18 Lukáš PospíšilMuži 18 - 29 letRedpoint Team02:21:50.80+00:15:02.08
22. 92 Daniel ŠtědrýMuži 40 - 49 letTRANS BRODY02:21:55.81+00:15:07.09
23. 45 Jiří ErnestMuži 40 - 49 letCyklistický klub Pekáč02:21:56.41+00:15:07.69
24. 95 Lukáš KyndlMuži 18 - 29 letBSK racing team02:22:14.58+00:15:25.86
25. 35 David KuzmaMuži 40 - 49 letRadyneBike.cz02:22:19.12+00:15:30.40
26. 21 Pavel PřibilMuži 18 - 29 letSKIBIKECENTRUM.CZ team02:22:34.50+00:15:45.78
27. 90 Vratislav HoudekMuži nad 50 let2V BIKERS Blovice02:23:01.76+00:16:13.04
28. 51 Karel VlkMuži 30 - 39 letCK Kramolín02:23:33.50+00:16:44.78
29. 11 Jiri ČáslavaMuži 40 - 49 letlos kolos02:26:49.19+00:20:00.47
30. 50 Jiří ValaMuži 18 - 29 letSK Kola Víšek Trek02:27:29.62+00:20:40.90
31. 60 Václav ŠkrétaMuži 30 - 39 letNevix team Kadaň02:30:07.23+00:23:18.51
32. 76 Michal BystřickýMuži 30 - 39 let2V Bikers02:30:14.23+00:23:25.51
33. 33 Martin CharvátMuži 40 - 49 letAC Sparta Praha B02:30:21.59+00:23:32.87
34. 69 Oldřich DienstbierMuži 30 - 39 letADS02:31:27.65+00:24:38.93
35. 10 Milan HoudekMuži 30 - 39 let2V Bikers Blovice02:31:28.19+00:24:39.47
36. 118 Emil JankoMuži nad 50 letAxon sport team Plzeň02:31:28.64+00:24:39.92
37. 59 Zdeněk ŠlapákMuži 40 - 49 letTeam bike Perštejn02:32:15.02+00:25:26.30
38. 83 Lukáš HegnerMuži 30 - 39 letLPM02:32:32.88+00:25:44.16
39. 17 Václav HálekMuži 40 - 49 letGT Bicycles02:32:53.42+00:26:04.70
40. 56 Petr BártaMuži 40 - 49 letPlzeň02:33:59.60+00:27:10.88
41. 14 Luděk BláhaMuži 40 - 49 letBlovice02:34:50.73+00:28:02.01
42. 27 Jakub JežoMuži 18 - 29 letTřinohybajk02:34:59.60+00:28:10.88
43. 12 Tomáš ŠrailMuži nad 50 letAC SPARTA PRAHA02:35:06.50+00:28:17.78
44. 86 Viktor WendlerMuži 40 - 49 letAUTHOR TEAM STUPNO02:35:46.60+00:28:57.88
45. 42 Vladimír HábrMuži nad 50 letPlzeň02:35:53.98+00:29:05.26
46. 116 Martin VítMuži 30 - 39 letRadyně bike CZ02:37:47.86+00:30:59.14
47. 88 Robert AndělMuži 30 - 39 letKOS Plzeň02:38:24.08+00:31:35.36
48. 55 Tomáš KamarytMuži 30 - 39 letKOS Plzeň02:38:24.21+00:31:35.49
49. 113 Matouš RubášMuži 18 - 29 letAC SPARTA PRAHA02:38:45.77+00:31:57.05
50. 100 Martin KličkaMuži 30 - 39 letSki-instruktori.cz02:38:48.32+00:31:59.60
51. 102 Radek VeselýMuži 18 - 29 letCyklo Atom cycling team02:38:49.45+00:32:00.73
52. 49 Jiří VlčnovskýMuži 40 - 49 letBrdská závislost Blovice02:38:57.42+00:32:08.70
53. 23 Jan ŠmolíkMuži 18 - 29 letbeespee.cz02:39:57.33+00:33:08.61
54. 108 Daniel ČapekMuži 18 - 29 letPlzeň02:40:30.57+00:33:41.85
55. 19 Jiří PospíšilMuži nad 50 letRedpoint Team02:40:49.00+00:34:00.28
56. 3 Jiří ŠavelMuži 40 - 49 letRokycany02:42:15.74+00:35:27.02
57. 44 Petr ŠvehlaMuži 40 - 49 letLos Kolos02:42:16.84+00:35:28.12
58. 26 Luděk JežoMuži nad 50 letTřinohybajk02:42:55.44+00:36:06.72
59. 32 Jan SoukupMuži 40 - 49 letAC Sparta B02:43:57.56+00:37:08.84
60. 25 Daniel KertysMuži 18 - 29 letTřinohybajk02:44:34.00+00:37:45.28
61. 46 Vladimír StodůlkaMuži 30 - 39 letCyklodrak Stříbro02:45:18.52+00:38:29.80
62. 31 Štefan KučíkMuži nad 50 letCyklodrak Stříbro02:46:27.17+00:39:38.45
63. 61 Marek MilerMuži 40 - 49 letKola Šilhavý02:46:41.82+00:39:53.10
64. 22 Milan ŠevčíkMuži 18 - 29 letPlzeň02:47:12.02+00:40:23.30
65. 71 Pavel HajskýMuži 40 - 49 letPPKA-bike02:48:24.93+00:41:36.21
66. 37 David BernklauMuži 30 - 39 letStříbro02:48:47.03+00:41:58.31
67. 34 Kateřina CharvátováŽenyAC Sparta Praha B02:48:50.11+00:42:01.39
68. 115 Antonín MarekMuži 40 - 49 let02:50:29.60+00:43:40.88
69. 47 Štěpán ZámečníkMuži nad 50 letBrdská závislost Blovice02:53:24.89+00:46:36.17
70. 28 Jiří HolubMuži 40 - 49 letRokycany02:55:18.23+00:48:29.51
71. 107 Filip HofmeisterMuži 18 - 29 letPlzeň02:55:35.05+00:48:46.33
72. 65 Jan ŠůchaMuži 30 - 39 let321start02:56:00.68+00:49:11.96
73. 82 Michal ŠlajerMuži 30 - 39 letKdyně02:56:31.54+00:49:42.82
74. 38 Jan MatějkaMuži nad 50 letRokycany03:00:50.73+00:54:02.01
75. 6 Karel BabkaMuži nad 50 letAuthor Team Stupno03:02:34.00+00:55:45.28
76. 64 Vladimir WalteraMuži 30 - 39 letTeam Bike Perštejn03:06:18.28+00:59:29.56
77. 54 Rostislav ČermákMuži 18 - 29 letAuthor team stupno03:07:07.56+01:00:18.84
78. 110 Alexandra SvobodováŽenyKOS Plzeň03:08:33.87+01:01:45.15
79. 70 Jiří ŠkopMuži nad 50 letADS03:10:13.59+01:03:24.87
80. 101 Šárka MatuchováŽenyCyklo Atom cycling team03:14:49.22+01:08:00.50
81. 15 Martin BraborecMuži nad 50 letRadnice03:14:55.85+01:08:07.13
82. 109 Jiří DuchoňMuži 30 - 39 letRokycany03:15:02.01+01:08:13.29
83. 63 Michaela WalteraŽenyTeam Bike Perštejn03:23:29.35+01:16:40.63
84. 7 Jana KonopováŽenyAuthor Team Stupno03:30:52.84+01:24:04.12
85. 117 Petr SedlákMuži 40 - 49 let03:31:04.46+01:24:15.74
86. 57 Karel ŠmolíkMuži 18 - 29 letSRTG Rokycany03:34:40.40+01:27:51.68
87. 105 Petr HlavatýMuži 18 - 29 letPýtýho šlapky03:35:36.76+01:28:48.04
88. 8 Richard DobišMuži 18 - 29 letRoDo TEAM03:44:21.38+01:37:32.66
89. 5 Jakub RollMuži 18 - 29 letRoDo TEAM03:44:21.69+01:37:32.97
90. 106 Jitka KrejčíŽenyNevix team Kadaň03:46:50.50+01:40:01.78
91. 84 Jaroslava FremrováŽenyLPM03:47:31.39+01:40:42.67
92. 30 Pavel PickaMuži 40 - 49 letŠMEJD / Plzeň03:55:00.28+01:48:11.56
93. 39 Dušan VíznerMuži 40 - 49 letŽatec04:02:34.75+01:55:46.03
94. 93 Martina HoškováŽenyBuková04:06:26.79+01:59:38.07
95. 20 Tomáš KomárMuži 30 - 39 letPraha04:13:44.93+02:06:56.21
96. 40 David FrancMuži 40 - 49 letROKYCANY04:23:34.40+02:16:45.68

Další soubory k závodu:

Fotky: pod Kotlem, Kotel, Cíl, prezence, vyhlášení