Forestova 6/14

13.10.2019 11:00

Pořadatel: Forrest Gump Team
Místo: Záluží u Třemošné
Podmínky: Slunečno 17 stupňů, bezvětří
Web závodu: http://www.forestova-sestka.cz
225 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Celkové, Kategorie, Děti na 6 a 14km

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Kros 6km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 211 Jiří BretšnajdrMuži do 49letHorní Bříza00:23:21.00+00:00:00.00
2. 202 Tomáš HlinovskýMuži do 39letZruč00:23:52.00+00:00:31.00
3. 239 Tomáš PlojharMuži do 39letTriatlon Plzeň00:24:37.00+00:01:16.00
4. 199 Lukáš GabrielMuži do 39letTlučná00:24:38.00+00:01:17.00
5. 37 Jan ŘeřichaMuži do 39letSunny Gang Plzeň00:24:41.00+00:01:20.00
6. 132 Štěpán ŠvábMuži do 39letbruslárna.cz00:24:54.00+00:01:33.00
7. 215 Petr VotavaMuži do 49letPumpa Plzeň00:25:20.00+00:01:59.00
8. 187 Jiří VokáčMuži do 49letTřemošná00:25:26.00+00:02:05.00
9. 13 Jiří CipraMuži do 39letForrest Gump team00:25:33.00+00:02:12.00
10. 183 Václav HlinovskýMuži nad 50letKrkavec00:25:36.00+00:02:15.00
11. 146 Jakub KřesinaMuži do 39letPlzeň00:25:43.00+00:02:22.00
12. 214 Tomáš DvořákMuži do 39let00:26:34.00+00:03:13.00
13. 170 Tomáš KrausMuži do 39letSunny Gang Plzeň00:26:44.00+00:03:23.00
14. 217 Karel VoráčekMuži nad 50letSokol Dolany00:27:02.00+00:03:41.00
15. 218 Jan BurianMuži do 49letTJ Sokol Maxičky00:27:26.00+00:04:05.00
16. 164 Aneta KorjenkováŽeny do 39letPilsenman00:27:26.00+00:04:05.00
17. 76 Martin MenzaMuži do 49letForrest Gump team00:27:36.00+00:04:15.00
18. 119 David FenderlMuži do 39letKubovo běhny00:27:47.00+00:04:26.00
19. 131 Lucie PalíkováŽeny do 39letŠkoda Electric Run Crew00:27:56.00+00:04:35.00
20. 186 Dalibor DubskýMuži do 49letTřemošná00:28:06.00+00:04:45.00
21. 43 Lucie RubášováŽeny do 39let00:28:13.00+00:04:52.00
22. 99 Eliška RosenbaumováŽeny do 39letRozběháme Plzeň00:28:29.00+00:05:08.00
23. 49 Libor KupkaMuži do 39letRozběháme Plzeň00:28:31.00+00:05:10.00
24. 107 Vojtěch ČervenýDětiAF Team Plzeň00:28:32.00+00:05:11.00
25. 45 Marek PalackýDětiForrest Gump team00:28:41.00+00:05:20.00
26. 205 Jan ČervenkaMuži do 49let00:28:46.00+00:05:25.00
27. 44 Lukáš BendíkMuži do 39let00:28:50.00+00:05:29.00
28. 39 Karel ČechMuži do 39letLaguna TEAM 201900:29:01.00+00:05:40.00
29. 188 Jiří ŽákovecMuži do 49let BKPB Plzeň00:29:10.00+00:05:49.00
30. 124 Jindřich NěmecMuži do 39letForrest Gump team00:29:17.00+00:05:56.00
31. 2 Zuzana KláskováŽeny do 39letForrest Gump team00:29:24.00+00:06:03.00
32. 184 Martin MaříkMuži do 39letSunny Gang Plzeň00:29:48.00+00:06:27.00
33. 149 Karel SedláčekMuži do 49let #copatutoje00:29:52.00+00:06:31.00
34. 66 Jan GabrielMuži nad 50letRochlov00:29:58.00+00:06:37.00
35. 50 Adélka TurčováŽeny do 39let00:29:59.00+00:06:38.00
36. 16 Vlaďka PeroutkováŽeny do 39letForrest Gump team00:30:01.00+00:06:40.00
37. 185 Míra VildMuži do 39letSunny Gang Plzeň00:30:07.00+00:06:46.00
38. 136 Lukáš KolaříkMuži do 39letFénix Plzeň00:30:17.00+00:06:56.00
39. 166 Lubomír SmatanaMuži nad 50let Běžecký klub Přeštice00:30:20.00+00:06:59.00
40. 198 Petr RapčanMuži do 39letBolevec00:30:26.00+00:07:05.00
41. 176 Lucie LedvinováŽeny do 39letSunny Gang Plzeň00:30:27.00+00:07:06.00
42. 175 Tomáš HöflerMuži do 39letPlzeň00:30:38.00+00:07:17.00
43. 81 Martin KošekMuži do 39letTřemošná00:30:38.00+00:07:17.00
44. 91 Tereza PuchrováŽeny do 39letSunny Gang Plzeň00:30:52.00+00:07:31.00
45. 156 Jan RosenbaumMuži nad 50letTřemošná00:31:02.00+00:07:41.00
46. 241 Martin ČejkaMuži do 39letOsíček00:31:05.00+00:07:44.00
47. 41 Ondřej HrázskýDětiRUN!00:31:08.00+00:07:47.00
48. 229 Jindra ZahálkováŽeny nad 50letKB Chlumčany00:31:11.00+00:07:50.00
49. 163 Vladimír ZahoutMuži do 49letRK Evropa00:31:17.00+00:07:56.00
50. 100 Hana ŽohováŽeny do 49letEaglovice Team00:31:20.00+00:07:59.00
51. 155 Štefan KandaMuži do 39letBorci z Borku00:31:25.00+00:08:04.00
52. 204 Darina SpoustováDěti00:31:32.00+00:08:11.00
53. 216 David ČamekDětiKladno00:31:35.00+00:08:14.00
54. 17 Jiří MetličkaMuži do 39letZruč00:31:41.00+00:08:20.00
55. 193 Martin HrouzekMuži do 39letHrouzci00:31:43.00+00:08:22.00
56. 168 Denisa ŠrámkováŽeny do 39letSunny Gang Plzeň00:31:50.00+00:08:29.00
57. 208 Lada HubenáŽeny do 39letVochov00:32:18.00+00:08:57.00
58. 42 Josef DuchekMuži do 49letTukohontas00:32:19.00+00:08:58.00
59. 240 Daniel WébrMuži do 39letLaguna TEAM 201900:32:21.00+00:09:00.00
60. 192 Petr MašekMuži do 39letMašek00:32:22.00+00:09:01.00
61. 231 Petr KubíkMuži do 39letNepomuk00:32:22.00+00:09:01.00
62. 181 Magda KadlecováŽeny do 39letTřemošná00:32:32.00+00:09:11.00
63. 120 Kateřina BatkovaŽeny do 49letPaka v běhu00:32:34.00+00:09:13.00
64. 116 Lukáš StöckelmayerMuži do 39letŠteklíci00:32:49.00+00:09:28.00
65. 144 Soňa HonalováŽeny do 39letSportpro Plzeň00:32:56.00+00:09:35.00
66. 145 Tomáš KrejčíMuži do 39letPlzeň00:32:57.00+00:09:36.00
67. 4 Václav PalackýMuži do 49letForrest Gump team00:33:09.00+00:09:48.00
68. 243 Petr PazdioraMuži do 39letNezmaři00:33:17.00+00:09:56.00
69. 161 Petra KřenováŽeny do 49let100:33:19.00+00:09:58.00
70. 87 Matěj BejčekDětiSK Bejkovo00:33:20.00+00:09:59.00
71. 71 Radek WinkelhőferMuži do 39letZruč-Senec00:33:28.00+00:10:07.00
72. 88 Bejk BejkMuži do 49letSK Bejkovo00:33:30.00+00:10:09.00
73. 212 Lucie BretšnajdrováDěti00:33:31.00+00:10:10.00
74. 14 Tomáš VíškaMuži do 39letForrest Gump team00:33:40.00+00:10:19.00
75. 26 Jiří HlaváčMuži do 39let00:33:50.00+00:10:29.00
76. 207 Petr KykalMuži do 39let00:33:52.00+00:10:31.00
77. 209 Veronika BenešováDětiAK Škoda Plzeň00:34:01.00+00:10:40.00
78. 106 Monika SládkováŽeny do 49letRozběháme Plzeň00:34:07.00+00:10:46.00
79. 35 Adéla ŠvarcováDětiholky Švarcovy00:34:16.00+00:10:55.00
80. 227 Lenka KolářováŽeny do 39letSRTG Holýšov00:34:19.00+00:10:58.00
81. 133 Jana ŠturmováŽeny do 39letVelosport Domažlice00:34:27.00+00:11:06.00
82. 142 Radek AndrleMuži do 39letCOPR Přeštice00:34:29.00+00:11:08.00
83. 182 Patrik FialaDětiTřemošná00:34:32.00+00:11:11.00
84. 179 Pavel FialaMuži do 49letTřemošná00:34:33.00+00:11:12.00
85. 1 Oldřiška CiprováŽeny do 49letForrest Gump team00:34:35.00+00:11:14.00
86. 134 Petra JílkováŽeny do 39letRozběháme Plzeň00:34:53.00+00:11:32.00
87. 19 Kateřina LibenskáŽeny do 39letPlíživá hrůza00:35:09.00+00:11:48.00
88. 3 Dan KošinárMuži do 39letPlzeň00:35:12.00+00:11:51.00
89. 53 Vendula PechováŽeny do 39letRozběháme Plzeň00:35:14.00+00:11:53.00
90. 151 Ludmila LacinováŽeny do 49letStřížkovice00:35:23.00+00:12:02.00
91. 178 Markéta CvackováŽeny do 49letNCC Plzeň00:35:28.00+00:12:07.00
92. 28 Petr SmrčekMuži do 39letLemra Team00:35:29.00+00:12:08.00
93. 25 Petr HoraMuži do 49letLemra Team00:35:30.00+00:12:09.00
94. 210 Adolf BláhaMuži do 39letPlzeň00:35:32.00+00:12:11.00
95. 121 Jana KohoutováŽeny do 39letŠneci v běhu00:35:51.00+00:12:30.00
96. 122 Petr KohoutMuži do 39letŠneci v běhu00:35:51.00+00:12:30.00
97. 40 Josef HrázskýMuži do 49letRUN!00:35:54.00+00:12:33.00
98. 36 Ljuba MartínkováŽeny nad 50let00:35:59.00+00:12:38.00
99. 125 Miroslav KasíkMuži nad 50let ČESKÝ BĚŽECKÝ KLUB00:36:01.00+00:12:40.00
100. 73 Monika PaškováŽeny do 49letLipovka00:36:03.00+00:12:42.00
101. 98 Karolína RauchováŽeny do 39letKachny v běhu00:36:16.00+00:12:55.00
102. 78 Renata PotužníkováŽeny do 49letEaglovice Team00:36:20.00+00:12:59.00
103. 64 Jana ReitmajerováŽeny do 39letEaglovice Team00:36:20.00+00:12:59.00
104. 115 Štěpánka BastlováŽeny do 49let00:36:25.00+00:13:04.00
105. 86 Michaela CepkováŽeny do 39letKachny v běhu00:36:39.00+00:13:18.00
106. 138 Jan HanušMuži do 39letZvracejícý Jednorožcy00:36:42.00+00:13:21.00
107. 237 Silvie VaňkováŽeny do 49letStod00:36:42.00+00:13:21.00
108. 137 Simona PosoldováŽeny do 49letZvracejícý Jednorožcy00:36:42.00+00:13:21.00
109. 148 Blanka SedláčkováŽeny do 39let #copatutoje00:36:43.00+00:13:22.00
110. 221 Lenka KokandováŽeny do 39letRokycany00:36:51.00+00:13:30.00
111. 117 Pavlína StöckelmayerováŽeny do 49letŠteklíci00:36:51.00+00:13:30.00
112. 236 Liliana NovákováŽeny do 39letPlzeň00:36:55.00+00:13:34.00
113. 201 Otakar KučeraMuži nad 50letSokol Přeštice00:37:02.00+00:13:41.00
114. 74 Iveta ŠlehůbrŽeny do 49letŠneci v běhu00:37:10.00+00:13:49.00
115. 206 Zuzana DvořákováŽeny do 39letŠneci v běhu00:37:10.00+00:13:49.00
116. 29 Veronika KratochvílováŽeny do 39letLemra Team00:37:12.00+00:13:51.00
117. 23 Roman ČajMuži nad 50letRozběháme Plzeň00:37:18.00+00:13:57.00
118. 234 Šimon DržalaMuži do 39letPlzeň00:37:23.00+00:14:02.00
119. 233 Irena KutálkováŽeny do 39letOstrov00:37:24.00+00:14:03.00
120. 103 Štěpánka FryčkováŽeny nad 50letRozběháme Plzeň00:38:03.00+00:14:42.00
121. 194 Marcela HrouzkováŽeny do 39letHrouzci00:38:09.00+00:14:48.00
122. 61 Honzík HoufekMuži do 39letForrest Gump team00:38:15.00+00:14:54.00
123. 219 Tomáš TauchenMuži do 39letRokycany00:38:18.00+00:14:57.00
124. 222 Lenka HeinováŽeny do 39letRokycany00:38:18.00+00:14:57.00
125. 57 Zuzana ŠimurdováŽeny do 49letKubovo běhny00:38:40.00+00:15:19.00
126. 63 Marcela MatouškováŽeny nad 50letIThinkBeer00:38:48.00+00:15:27.00
127. 69 Pavel ŠturmMuži do 39letForrest Gump team00:38:57.00+00:15:36.00
128. 140 Terezka ŠturmováDětiForrest Gump team00:38:57.00+00:15:36.00
129. 195 Zdeněk Zelenka st.Muži nad 50letWanda club00:39:00.00+00:15:39.00
130. 114 Jan HenzlMuži do 39let00:39:01.00+00:15:40.00
131. 177 Martina KoškováDětiTřemošná00:39:13.00+00:15:52.00
132. 5 Darinka PalackáŽeny do 49letForrest Gump team00:39:21.00+00:16:00.00
133. 51 Radmila KeslováŽeny do 49letNoteam00:39:28.00+00:16:07.00
134. 150 Petra PavlíčkováŽeny do 49letSKH Racing00:39:56.00+00:16:35.00
135. 118 Jan KrsekMuži do 39let Inaircom00:40:02.00+00:16:41.00
136. 97 Nikola HavránkováŽeny do 39let Inaircom00:40:02.00+00:16:41.00
137. 93 Alena KratochvílováŽeny do 39letLemra Team00:40:14.00+00:16:53.00
138. 152 Jana CíglerováŽeny do 49letPlzeň00:40:15.00+00:16:54.00
139. 189 Tamara KopřivováŽeny nad 50letPlzeň forever00:40:15.00+00:16:54.00
140. 7 Kačenka JanouškováŽeny do 49letForrest Gump team00:40:20.00+00:16:59.00
141. 171 Markét BeránkováŽeny do 39letGym Class Heroes00:40:43.00+00:17:22.00
142. 96 Kateřina DufkováŽeny do 39letKubovo běhny00:41:14.00+00:17:53.00
143. 102 Vít Martin MatějkaMuži do 39letx00:42:09.00+00:18:48.00
144. 220 Jaroslav NěmecMuži do 39letRokycany00:42:38.00+00:19:17.00
145. 84 Jája KošanováŽeny do 39letRozběháme Plzeň00:42:38.00+00:19:17.00
146. 232 Martin BarančíkMuži do 39letOstrov00:42:50.00+00:19:29.00
147. 165 Miroslav WeberMuži nad 50letBKČS00:43:13.00+00:19:52.00
148. 59 Jiří SýkoraMuži nad 50letŠneci v běhu00:44:39.00+00:21:18.00
149. 242 Viktorie PerglováDětiKaznějov00:45:56.00+00:22:35.00
150. 213 Eva HyránkováŽeny do 39letPlzeň00:46:32.00+00:23:11.00
151. 47 Kateřina DubskáŽeny do 49letRozběháme Plzeň00:46:32.00+00:23:11.00
152. 58 Jana SýkorováŽeny nad 50letŠneci v běhu00:47:10.00+00:23:49.00
153. 83 Petra SýkorováŽeny do 39letŠneci v běhu00:47:10.00+00:23:49.00
154. 225 Jakub SeborMuži do 39let00:47:22.00+00:24:01.00
DNP. 15 Šárka JanouškováDětiForrest Gump team00:06:42.00+-00:16:39.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Celkové, Kategorie, Děti na 6 a 14km