Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Tochovický kros Podrejžím

18.11.2017 10:00

Pořadatel: Tochovice
Místo:
Podmínky: sucho, zataženo, blátivá trať jako vždy.
Web závodu: www.brdskypohar.cz
132 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, Kategorie, Muži/ženy

Závody:



Hlavní závod na 7km kros

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 53 Jan FraněkJuniořiTriklub Příbram00:24:44.00+00:00:00.00
2. 7 Petr PavlišenJuniořiSK Sporting Příbram00:25:16.00+00:00:32.00
3. 27 Roman BonkMuži do 39 letTri klub Příbram00:25:35.00+00:00:51.00
4. 56 Lukáš PazderaMuži do 39 letTT Příbram00:26:12.00+00:01:28.00
5. 11 Jan SkaličkaJuniořiTRI KLUB Příbram00:26:20.00+00:01:36.00
6. 49 pepa rendlMuži do 49 lettj packa praha00:26:23.00+00:01:39.00
7. 99 Petr ŠvarcMuži do 59 letTriklub Příbram00:26:36.00+00:01:52.00
8. 74 Michal BurianMuži do 39 letSk Sporting Příbram00:26:51.00+00:02:07.00
9. 37 Jan JeníčekJuniořiSK Sporting PB00:27:15.00+00:02:31.00
10. 2 Tomáš KarasMuži do 59 letTriatlon Team Příbram00:27:50.00+00:03:06.00
11. 64 Miroslav SedláčekJuniořiHořovice00:28:01.00+00:03:17.00
12. 10 Martin VotavaMuži do 49 letKrálův Dvůr00:28:04.00+00:03:20.00
13. 87 Ondřej FraněkMuži do 39 letPraha 600:28:19.00+00:03:35.00
14. 55 Jakub SůsaMuži do 39 letKoko Team00:28:38.00+00:03:54.00
15. 52 Jan PejšaMuži do 49 letsmí být prázdné00:28:41.00+00:03:57.00
16. 4 Daniela KarasováJuniorkyTriatlon Team Příbram00:28:48.00+00:04:04.00
17. 33 Jiří ProcházkaMuži do 59 letTTK Slávia VŠ Plzeň00:28:52.00+00:04:08.00
18. 42 Pavel VlkMuži do 39 letAuthor Sedláček Příbram00:29:14.00+00:04:30.00
19. 24 Martin MalečekMuži do 49 letCZ - Žižkovský tygři00:29:15.00+00:04:31.00
20. 14 Filip SoučekMuži do 39 letTochovice00:29:37.00+00:04:53.00
21. 83 Jakub SládečekMuži do 49 letSenešnice00:29:51.00+00:05:07.00
22. 60 Lukáš ČernýMuži do 39 letNárysov00:29:55.00+00:05:11.00
23. 127 Martin ŠkrlantMuži do 39 letŽebrák00:30:04.00+00:05:20.00
24. 96 Lukáš PerglerMuži do 39 letKomárov00:30:06.00+00:05:22.00
25. 121 Roman PechMuži do 59 letSki Šumava00:30:07.00+00:05:23.00
26. 122 Dušan MatějkaMuži do 39 letSpartak Podluhy00:30:07.00+00:05:23.00
27. 94 Lubomír BrožMuži do 39 letNarysov00:30:14.00+00:05:30.00
28. 80 Michal FlachsMuži do 39 letZličín00:30:54.00+00:06:10.00
29. 47 František MourekJuniořiBřeznice00:31:01.00+00:06:17.00
30. 113 Ludmila DokulilováŽeny nad 55 letSokol Stachy00:31:07.00+00:06:23.00
31. 106 Vojtěch RyvolaJuniořiKarlštejn00:31:12.00+00:06:28.00
32. 31 Roman ČÍPMuži do 49 letKovárna Hlubos00:31:15.00+00:06:31.00
33. 29 Petr DvořákMuži do 59 letVíla Rusalka00:31:15.00+00:06:31.00
34. 48 kristýna hájkováŽeny do 35 letsk babice00:31:16.00+00:06:32.00
35. 1 Jiří SladkýMuži do 59 letKPO / Praha00:31:28.00+00:06:44.00
36. 63 Jiří TurekMuži do 59 letChaloupky00:31:45.00+00:07:01.00
37. 98 Aleš VětrovskýMuži do 39 letInternet Příbram00:31:49.00+00:07:05.00
38. 9 Veronika ŠolcováŽeny do 45 letŠolc Team00:31:57.00+00:07:13.00
39. 125 Lukáš NěmečekMuži do 39 letTJ Mumraj Sedlice00:32:10.00+00:07:26.00
40. 105 František MourekMuži do 49 letBřeznice00:32:12.00+00:07:28.00
41. 95 Anna PerglerováJuniorkyStřela Žebrák00:32:12.00+00:07:28.00
42. 26 Jiří ŠnoblMuži do 59 letPříbram00:32:35.00+00:07:51.00
43. 58 Radek DömeMuži do 39 letBěžecký klub České spořitelny00:32:48.00+00:08:04.00
44. 108 Václav LípaMuži do 69 letDobřichovice00:32:48.00+00:08:04.00
45. 17 Miloslav BrabecMuži do 69 letTJ RND Rokycany00:32:59.00+00:08:15.00
46. 46 Judita DražanováŽeny do 35 letKřesťanské centrum Příbram00:33:00.00+00:08:16.00
47. 73 Miloš DušekMuži do 49 letSDH Třebsko00:33:08.00+00:08:24.00
48. 89 Pavel VávraMuži do 49 letVorvani00:33:08.00+00:08:24.00
49. 76 Martin slezákMuži do 39 letSDH Nová Ves u Světlé00:33:08.00+00:08:24.00
50. 78 Adrien SehnalMuži do 69 letDukla Praha00:33:15.00+00:08:31.00
51. 82 Karla MališováŽeny nad 55 letUSK Praha00:33:17.00+00:08:33.00
52. 19 Václav HrachMuži do 49 letHořovice00:33:18.00+00:08:34.00
53. 18 Martin BubeníkMuži do 49 let00:33:20.00+00:08:36.00
54. 85 Rosťa KudrličkaMuži do 59 letTým Adam-Písek00:33:22.00+00:08:38.00
55. 67 Hynek PlavecMuži do 39 letD.Dušníky00:33:25.00+00:08:41.00
56. 123 Jana JeřábkováŽeny do 35 let00:33:27.00+00:08:43.00
57. 101 Rastislav KanoczMuži do 49 letStarý Jičín00:33:32.00+00:08:48.00
58. 65 Svatava ŘechkováŽeny do 55 letOxygen Příbram00:33:41.00+00:08:57.00
59. 54 Michaela FraňkováŽeny do 55 letFraněk Team Vysoká00:33:54.00+00:09:10.00
60. 3 Věra KarasováŽeny do 55 letBohutín00:34:10.00+00:09:26.00
61. 72 antonín ungrMuži do 69 letKozojedy00:34:31.00+00:09:47.00
62. 75 Jaroslava ČernáŽeny nad 55 letTj Tochovice00:34:33.00+00:09:49.00
63. 12 kateřina houžvičkováŽeny do 35 letPříbram00:34:43.00+00:09:59.00
64. 84 Miloš BřicháčekMuži do 39 letPočaply00:34:47.00+00:10:03.00
65. 21 Lucie KafkováŽeny do 45 letZdice00:34:59.00+00:10:15.00
66. 126 Jiří FořtMuži do 49 let00:35:07.00+00:10:23.00
67. 92 Daniela GregorováŽeny do 45 let00:35:07.00+00:10:23.00
68. 107 Lukáš KolaříkMuži do 39 letKarlštejn00:35:08.00+00:10:24.00
69. 57 Karolína MačenkováŽeny do 35 letBěžecký klub České spořitelny00:35:19.00+00:10:35.00
70. 81 Pavel VlkMuži do 49 letPříbram00:35:23.00+00:10:39.00
71. 30 Miroslav MaříkMuži do 49 letSDH Svaté Pole00:35:28.00+00:10:44.00
72. 109 Eva PovalováŽeny do 35 let00:35:30.00+00:10:46.00
73. 79 Petr MolčanMuži do 69 letPříbram00:35:33.00+00:10:49.00
74. 41 Radek HřídaMuži do 49 letPříbram00:35:33.00+00:10:49.00
75. 62 Lukáš SladkýMuži do 39 letVorvani00:35:40.00+00:10:56.00
76. 70 Adam PříbrskýJuniořiKPO00:35:47.00+00:11:03.00
77. 6 Alexandr PavlišenMuži do 49 letDrtič Bezděkov00:35:57.00+00:11:13.00
78. 61 Jan VoříšekMuži do 49 letVorvani00:36:07.00+00:11:23.00
79. 38 Stanislav BurdaJuniořiSK Sporting Příbram00:36:12.00+00:11:28.00
80. 44 Petr ButzkeMuži do 59 letKotva Braník00:36:18.00+00:11:34.00
81. 68 Karolína MračnováJuniorkyTriklub Příbram00:36:18.00+00:11:34.00
82. 88 Jana NaxerováŽeny do 55 letUSK CS Plzeň00:36:20.00+00:11:36.00
83. 131 Jan SkalickýMuži do 39 letTJ Jince00:36:31.00+00:11:47.00
84. 110 Petra KroupovaŽeny do 35 letPribram00:36:33.00+00:11:49.00
85. 119 Jaroslav CikánMuži do 69 letPříbram00:36:34.00+00:11:50.00
86. 8 Václav KučeraMuži do 49 letVysoká Pec00:36:41.00+00:11:57.00
87. 22 Petr KafkaMuži do 39 letZdice00:36:57.00+00:12:13.00
88. 32 Jan ČandaMuži do 39 letSK Tochovice00:36:59.00+00:12:15.00
89. 59 Michaela ŠkvárováŽeny do 45 letNárysov00:37:03.00+00:12:19.00
90. 86 Andrea BurianováŽeny do 35 letPraha00:37:05.00+00:12:21.00
91. 25 Petr WernerMuži do 69 letLiga 100 Praha00:37:06.00+00:12:22.00
92. 69 Dušan PříbrskýMuži do 59 letKPO00:37:12.00+00:12:28.00
93. 93 Milan TuháčekMuži do 59 letSK Prdlavky00:37:16.00+00:12:32.00
94. 40 Jan SvobodaMuži nad 70 letPříbram00:37:17.00+00:12:33.00
95. 51 Tomáš HakenMuži do 49 letTJ Jince00:37:18.00+00:12:34.00
96. 28 Jiří MázdraJuniořiBlatná00:37:39.00+00:12:55.00
97. 36 Petr JanovýMuži nad 70 letAC-Trial Plzeň00:37:40.00+00:12:56.00
98. 120 Jana TurečkováŽeny do 55 letTK Bohutín00:37:46.00+00:13:02.00
99. 91 Roman FikáčekMuži do 39 letRTA Zdice00:37:55.00+00:13:11.00
100. 100 Martin KonoczJunioři00:38:02.00+00:13:18.00
101. 111 Michaela PechovaŽeny do 35 letPribram00:38:05.00+00:13:21.00
102. 128 Pavel VávraMuži do 39 letVorvani00:38:18.00+00:13:34.00
103. 118 Jiří HacaperkaMuži do 39 letVelíškovice00:38:24.00+00:13:40.00
104. 132 Vladimír BlážaMuži do 49 letTochovice00:38:48.00+00:14:04.00
105. 34 Marta ŠroubkováŽeny nad 55 letMaraton Plzeň00:39:00.00+00:14:16.00
106. 71 Alena KočováŽeny nad 55 letKPO00:39:04.00+00:14:20.00
107. 102 Tereza HájkováŽeny do 45 letLOKO Beroun00:39:05.00+00:14:21.00
108. 104 Helena KanoczŽeny do 45 letStarý Jičín00:39:11.00+00:14:27.00
109. 5 Anna KarasováJuniorkyBohutín00:39:17.00+00:14:33.00
110. 13 Miloš HoužvičkaMuži do 39 letPříbram00:39:26.00+00:14:42.00
111. 103 Martina SuchánkováŽeny do 45 letProfi cykloclub00:39:41.00+00:14:57.00
112. 117 Josef StrakaMuži do 39 letDominikální Paseky00:39:44.00+00:15:00.00
113. 116 Veronika MaříkováŽeny do 35 letžádný klub00:39:44.00+00:15:00.00
114. 97 Jiřina LiškováŽeny do 35 letHudčice00:39:50.00+00:15:06.00
115. 90 Michaela SlezákováŽeny do 55 letRTA Zdice00:39:53.00+00:15:09.00
116. 66 Hana HořejšováŽeny nad 55 letPříbram00:40:52.00+00:16:08.00
117. 45 Barbora ŠvarcováŽeny do 45 letŽižkovský tygři00:41:33.00+00:16:49.00
118. 115 Ondřej HrachMuži do 69 letPinky Pinky00:41:46.00+00:17:02.00
119. 114 Marcela KrůtováŽeny do 55 letLhota00:41:59.00+00:17:15.00
120. 39 Dana SvobodováŽeny nad 55 letPříbram00:42:34.00+00:17:50.00
121. 130 Ivona ProcházkováŽeny do 45 letBlatná00:42:54.00+00:18:10.00
122. 20 Vendula HrachováJuniorkyHořovice00:43:41.00+00:18:57.00
123. 50 Vaňáčová VeronikaJuniorkyBoxing Tochovice00:44:02.00+00:19:18.00
124. 124 Petr VolnýMuži do 59 letRelax medvědice00:44:13.00+00:19:29.00
125. 43 Ludmila ButzkováŽeny nad 55 letKotva Braník00:44:30.00+00:19:46.00
126. 15 Helena SoučkováŽeny nad 55 letTochovice00:45:27.00+00:20:43.00
127. 16 Sean HarveyMuži do 39 letPraha00:48:56.00+00:24:12.00
128. 23 Aleš NavrátilMuži do 39 letPraha00:50:08.00+00:25:24.00
129. 77 Milada BartošováŽeny nad 55 letPříbram00:50:15.00+00:25:31.00
130. 112 Josef ŠornaMuži do 69 letMK ventil00:50:47.00+00:26:03.00
131. 129 Jiří ScheinherrMuži do 69 letBlatná00:51:09.00+00:26:25.00
132. 35 Zdeněk KyliánMuži nad 70 letPlzeň00:55:51.00+00:31:07.00

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, Kategorie, Muži/ženy