Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Dolnohbitský tvrďák

10.8.2019 13:00

Pořadatel: Mojmír Minx a spol
Místo: Dolní Hbity
Podmínky: déšť, zataženo 22 stupňů
Web závodu: http://Dolnohbitskytvrdak.cz
68 závodníků,

Další soubory k závodu:

výsledky: Celkové, Kategorie, časy kol

Fotky

Závody:



Fitness jízda 22 km - 1 okruh

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 207 Petr PančochaMuži00:57:48.00+00:00:00.00
2. 205 Marek JerieMužiTJ Magla00:59:41.00+00:01:53.00
3. 228 Jaroslav PrůšaMužiRybníky00:59:47.00+00:01:59.00
4. 209 Roman SamecMužiDolní Hbity01:03:57.00+00:06:09.00
5. 234 Rostislav ŠvagrMuži01:04:38.00+00:06:50.00
6. 201 Radovan DoleželMužiObory01:06:16.00+00:08:28.00
7. 223 Petr ŘehořMužiBike team Drásov01:06:17.00+00:08:29.00
8. 236 Jaroslav VlčekMuži01:07:12.00+00:09:24.00
9. 219 František LojínMužiVelkotržnice Lipence01:07:23.00+00:09:35.00
10. 225 Pavel SlepičkaMužiBike team Drásov01:07:46.00+00:09:58.00
11. 202 Pavel FejtMuži01:07:47.00+00:09:59.00
12. 213 Tomáš SkuhrovecMužiSkuhry01:07:51.00+00:10:03.00
13. 220 Ján KlimekMužiBiketeam Drásov01:10:11.00+00:12:23.00
14. 221 Milan TurekMužiPříbram01:12:24.00+00:14:36.00
15. 218 Hana HrubáŽenyVelkotržnice Lipence01:13:13.00+00:15:25.00
16. 239 Miroslav PavrovskýMužiDlouhá Lhota01:13:43.00+00:15:55.00
17. 240 Miroslav PavrovskýMužiDlouhá Lhota01:13:58.00+00:16:10.00
18. 216 Tereza BoháčováŽenyTT Příbram01:13:59.00+00:16:11.00
19. 215 Václav BoháčMužiTT Příbram01:14:45.00+00:16:57.00
20. 226 Viktor VolfMužiJelence01:15:11.00+00:17:23.00
21. 203 Lucie FurchováŽenyFURCH RACING01:15:16.00+00:17:28.00
22. 231 Jitka DoubravováŽenyVDN Promo01:15:26.00+00:17:38.00
23. 211 Marek ŠtichaMuži01:16:41.00+00:18:53.00
24. 217 Roman KoutnýMužiTT Příbram01:18:24.00+00:20:36.00
25. 235 Rostislav ŠvagrMuži01:19:06.00+00:21:18.00
26. 237 Petr VětrovskýMužiVDN Promo01:19:06.00+00:21:18.00
27. 227 Tomáš VelasMužiRychlíci Jelence01:19:07.00+00:21:19.00
28. 214 Pavel NeužilMužiDolní Hbity01:20:28.00+00:22:40.00
29. 212 Petr VašíčekMužiTJ Sokol Dolní Hbity01:21:45.00+00:23:57.00
30. 224 David HavrlíkMužiDrahlín01:24:32.00+00:26:44.00
31. 208 Petr PomahačMužiPobuk01:29:14.00+00:31:26.00
32. 229 Štěpán HoffmanMužiRychlíci Jablonná01:31:43.00+00:33:55.00
33. 204 Hana HolubováŽenyHorní Líšnice01:46:26.00+00:48:38.00
34. 232 Jan MichálekMužiDolní Hbity01:51:41.00+00:53:53.00

Další soubory k závodu:

výsledky: Celkové, Kategorie, časy kol

Fotky