Chaloupecký kros

22.6.2019 10:00

Pořadatel: Jiří Turek
Místo: Chaloupky u Komárova
Podmínky:
Web závodu:
88 závodníků,

Další soubory k závodu:

Chaloupecký kros - výsledky

Celkové, kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Kros na 7km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 1 Roman BonkMuži do 39 letTriklub Příbram00:28:15.00+00:00:00.00
2. 31 Jiří RosolMuži do 49 letLoko Beroun00:28:39.00+00:00:24.00
3. 24 Jaroslav DražanMuži do 39 letTriatlon Team Příbram00:29:22.00+00:01:07.00
4. 36 Jiří KecksteinMuži do 39 letSK Tlustice00:29:45.00+00:01:30.00
5. 74 Ondřej FraněkMuži do 39 letRybářské potřeby Burian00:29:47.00+00:01:32.00
6. 44 Pavel VlkMuži do 39 letOriginál 1869 Příbram00:29:51.00+00:01:36.00
7. 55 Tomáš KarasMuži do 59 letTisová00:31:04.00+00:02:49.00
8. 80 Leoš HvižďMuži do 39 let00:31:06.00+00:02:51.00
9. 17 Martin VotavaMuži do 49 letKraluv Dvůr00:31:35.00+00:03:20.00
10. 61 Richard BarcalMuži do 39 letDos Amigos00:31:42.00+00:03:27.00
11. 46 Lukáš PerglerMuži do 39 letAC Sporák00:32:10.00+00:03:55.00
12. 75 Jan PejšaMuži do 49 let00:32:28.00+00:04:13.00
13. 22 Ivan RabochMuži do 59 letIvan Raboch Sezam00:32:47.00+00:04:32.00
14. 78 Jan CharvátMuži do 39 letTJ Zaječov00:32:49.00+00:04:34.00
15. 48 Václav PodlenaMuži do 39 letPlzeň00:33:08.00+00:04:53.00
16. 82 Roman ČípMuži do 49 let00:33:34.00+00:05:19.00
17. 43 Dušan MejzrMuži do 49 letVeverky00:33:39.00+00:05:24.00
18. 18 Julie SoukupováŽeny do 34 letForrest Gump team00:33:55.00+00:05:40.00
19. 13 Josef VitásekMuži do 69 letBuková00:34:27.00+00:06:12.00
20. 21 Martin ČermákMuži do 49 letWheelabrator tryskáči00:34:45.00+00:06:30.00
21. 34 Radoslav PetrányiMuži do 39 letBonbon00:34:50.00+00:06:35.00
22. 68 Michal FlachsMuži do 39 letZličín00:34:50.00+00:06:35.00
23. 38 Eva PovalováŽeny do 44 let00:34:57.00+00:06:42.00
24. 8 Jiří TurekMuži do 59 letChaloupky00:35:14.00+00:06:59.00
25. 49 Svatava ŘechkováŽeny do 54 letOxygen Příbram00:35:24.00+00:07:09.00
26. 26 Radek FenclMuži do 59 letSK Vlaška00:35:28.00+00:07:13.00
27. 39 Vladimír HodačMuži do 49 letKrálův Dvůr00:35:28.00+00:07:13.00
28. 5 Alexandr PavlišenMuži do 59 letDrtič Bezděkov00:35:39.00+00:07:24.00
29. 62 Zlatan MulicMuži do 39 letDos Amigos00:35:47.00+00:07:32.00
30. 7 Michal KostihaMuži do 39 letKřesťanské centrum PB00:35:48.00+00:07:33.00
31. 47 Jiří ŠnoblMuži do 69 letPříbram00:35:51.00+00:07:36.00
32. 42 Marcela VečerkováŽeny do 44 letVeverky00:36:09.00+00:07:54.00
33. 19 Karel BělohlávekMuži do 39 letSparta Podluhy00:36:16.00+00:08:01.00
34. 59 Pavel VávraMuži do 59 letVorvani00:36:27.00+00:08:12.00
35. 70 Daniel VotápekMuži do 49 letChaloupky00:36:28.00+00:08:13.00
36. 16 Petr JilgMuži do 39 letCAMINO00:36:29.00+00:08:14.00
37. 15 Michaela FraňkováŽeny do 54 letFraněk Team Vysoká00:36:56.00+00:08:41.00
38. 71 Stanislav BogdanovMuži do 39 letChaloupky00:37:04.00+00:08:49.00
39. 45 Hynek PlavecMuži do 49 letD. Dušníky00:37:15.00+00:09:00.00
40. 12 Stanislav BudraMuži do 39 letPříbram00:37:34.00+00:09:19.00
41. 56 Věra KarasováŽeny do 54 letTisová00:37:35.00+00:09:20.00
42. 63 Josef ErdingerMuži do 39 letKomárov00:37:41.00+00:09:26.00
43. 69 Michal BařinaMuži do 39 letKrásná Hora nad Vltavou00:38:51.00+00:10:36.00
44. 32 Aneta UxováŽeny do 34 letTT Loko Beroun00:39:02.00+00:10:47.00
45. 40 Jana ŠebováŽeny do 54 letKrálův Dvůr00:39:10.00+00:10:55.00
46. 57 Lukáš SladkýMuži do 39 letVorvani00:39:11.00+00:10:56.00
47. 6 Adam ZeisekMuži do 39 letKřesťanské centrum PB00:39:16.00+00:11:01.00
48. 30 Ivana RosolováŽeny do 54 letRossi team00:39:40.00+00:11:25.00
49. 33 Tomáš UxaMuži do 59 letTriatlon Beroun00:39:55.00+00:11:40.00
50. 77 Nikola KinclováŽeny do 34 letSK Doubravan Újezd00:39:57.00+00:11:42.00
51. 2 Martin FáberaMuži do 49 letChaloupky00:40:21.00+00:12:06.00
52. 60 Jan SkalickýMuži do 39 letVorvani00:40:25.00+00:12:10.00
53. 23 Petra StibalováŽeny do 44 letBroumy00:41:23.00+00:13:08.00
54. 64 Jan VoříšekMuži do 49 letVorvani00:41:30.00+00:13:15.00
55. 27 Radek HřídelMuži do 49 letPříbram00:41:31.00+00:13:16.00
56. 25 Monika DudášováŽeny do 54 letSK Vlaška00:41:55.00+00:13:40.00
57. 72 Martin DítěMuži do 59 letŠtěchovice00:42:04.00+00:13:49.00
58. 35 Ivana BařtipánováŽeny do 54 letBonbon00:42:21.00+00:14:06.00
59. 11 Jan SvobodaMuži nad 70 letPivovar Zlosyn00:42:21.00+00:14:06.00
60. 73 Jana TurečkováŽeny do 54 letTK Bohutín00:42:39.00+00:14:24.00
61. 50 Stanislava HartmanováŽeny do 64 letVorvani00:43:10.00+00:14:55.00
62. 53 Milan TuháčekMuži do 59 letSK Prdlavky00:43:29.00+00:15:14.00
63. 79 Petr MageraMuži do 59 letPříbram00:43:50.00+00:15:35.00
64. 66 Denisa VejrováŽeny do 34 letAČR00:44:04.00+00:15:49.00
65. 9 Petr JanovýMuži nad 70 letAC-Trial Plzeň00:44:08.00+00:15:53.00
66. 10 Dana SvobodováŽeny nad 65 letPivovar Zlosyn00:45:09.00+00:16:54.00
67. 52 Hana HořejšováŽeny do 64 letVorvani00:47:13.00+00:18:58.00
68. 54 Jitka KrejčíŽeny do 34 let00:47:23.00+00:19:08.00
69. 29 Jana SirůčkováŽeny do 44 letPříbram00:47:39.00+00:19:24.00
70. 76 Michal NovákMuži do 69 letDobříš00:47:53.00+00:19:38.00
71. 28 Ludmila ButzkováŽeny do 64 letFit klub Padák00:48:05.00+00:19:50.00
72. 41 Martina HodačováŽeny do 44 letKrálův Dvůr00:48:44.00+00:20:29.00
73. 67 Iva KrálováŽeny do 34 letOhrazenice00:49:13.00+00:20:58.00
74. 58 Petra TuháčkováŽeny do 54 letVorvani00:50:37.00+00:22:22.00
75. 3 Jaroslav ČechuraMuži do 69 letcykloservex Chotěšov00:50:40.00+00:22:25.00
76. 37 Vladimír KřížMuži nad 70 letSporting Příbram00:52:34.00+00:24:19.00
77. 51 Milada BartošováŽeny nad 65 letVorvani / Příbram00:53:25.00+00:25:10.00
78. 81 Josef ŠornaMuži do 69 let00:54:54.00+00:26:39.00
79. 65 Josef LeitnerMuži do 59 letPříbram00:56:22.00+00:28:07.00
80. 4 Svatopluk PourMuži do 69 letCH-SA-KO01:04:22.00+00:36:07.00
81. 20 Jana PožgayováŽeny do 64 letBonbon Praha01:07:34.00+00:39:19.00
82. 14 Josef KněžourekMuži nad 70 letŽebrák01:09:14.00+00:40:59.00

Další soubory k závodu:

Chaloupecký kros - výsledky

Celkové, kategorie