Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Brdský kros

13.9.2020 11:00

Pořadatel: Svět běhu
Místo: Řevnice, Lesní divadlo
Podmínky: slunečno, sucho 27 stupňů Celsia, míený vítr
Web závodu: https://krosovypohar.cz/brdsky-kros/
227 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, hobby a děti, kategorie dlouhá a krátká trasa

Fotky z trasy

Závody:

Krátká trasa cca 10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 205 Petr HomolaMasters mužiSokol Jílové u Prahy00:51:39.00+00:00:00.00
2. 130 Daniel KrausVlci00:52:53.00+00:01:14.00
3. 190 Vojtěch ŽeleznýVlciMravkolev00:53:21.00+00:01:42.00
4. 219 Petr KrálíkVlciZ.L.O.00:54:10.00+00:02:31.00
5. 19 Matěj JakoubekVlciSilvini Madshus team00:57:21.00+00:05:42.00
6. 61 Radek ZvěřinaVlci00:57:28.00+00:05:49.00
7. 68 Radek BönischMasters mužiSokol Říčany00:57:33.00+00:05:54.00
8. 233 David KrásaMasters mužiZ.L.O. České Budějovice00:57:42.00+00:06:03.00
9. 209 Barbora HynkováGazelyBěhám, protože můžu :)00:57:50.00+00:06:11.00
10. 158 Jan SklenářMasters mužiREVisNICE00:58:29.00+00:06:50.00
11. 247 Michaela LuňáčkováGazelyTřista6000:58:37.00+00:06:58.00
12. 134 Ondřej KulhánekMasters mužiREVicNICE00:59:42.00+00:08:03.00
13. 125 Pavel KnýbelMasters mužiREVicNICE01:00:08.00+00:08:29.00
14. 159 Lenka SkrbkováGazelyTJ Sokol Železný Brod01:01:06.00+00:09:27.00
15. 142 Martin NovákMasters muži01:02:51.00+00:11:12.00
16. 100 Petr HonzakMasters muži01:02:56.00+00:11:17.00
17. 121 Michal KarlikVeterániLOKO Trutnov01:04:23.00+00:12:44.00
18. 214 Hanka KašákováMasters ženy01:04:24.00+00:12:45.00
19. 226 Jan SekaninaMasters mužiNaše sedmička01:05:13.00+00:13:34.00
20. 107 Eliška HubenáGazelyFakeer team01:05:42.00+00:14:03.00
21. 257 Tomáš MatějkaMasters muži01:05:51.00+00:14:12.00
22. 245 Michael JenšovskýVlci01:05:55.00+00:14:16.00
23. 89 Jan FialaVlci01:06:32.00+00:14:53.00
24. 203 Jurij GončarovVlci01:06:47.00+00:15:08.00
25. 248 Marek SteigerVlciFurtex01:08:13.00+00:16:34.00
26. 70 Martina BrandejsováMasters ženyPŠ Lachmánek01:09:15.00+00:17:36.00
27. 199 jan dřízhalMasters mužipartyzan vršovice01:09:15.00+00:17:36.00
28. 161 Eva StejskalováMasters ženy01:09:15.00+00:17:36.00
29. 240 Milan PriehodaMasters muži01:09:27.00+00:17:48.00
30. 66 Martin BohatýMasters muži01:09:42.00+00:18:03.00
31. 189 Petr ŽeleznýMasters mužiMravkolev01:10:00.00+00:18:21.00
32. 149 Petr PeřinkaMasters muži01:10:58.00+00:19:19.00
33. 228 Michal ŠedivýMasters mužiPartyzán Vršovice01:11:27.00+00:19:48.00
34. 208 Radek HubkaMasters muži01:11:30.00+00:19:51.00
35. 118 Petr KalčíkVlciRadonice01:11:38.00+00:19:59.00
36. 258 Michaela GladišováGazelySvět běhu01:11:54.00+00:20:15.00
37. 227 Jitka SmolováMasters ženy01:12:03.00+00:20:24.00
38. 7 Milan ČervenkaVeteráni01:12:05.00+00:20:26.00
39. 252 David HavlasVlciKošíře01:12:07.00+00:20:28.00
40. 95 Vladimír GrégrVlci01:13:35.00+00:21:56.00
41. 232 Libuše VlachynskáVeteránkyChotilsko01:13:38.00+00:21:59.00
42. 215 Richard KloučekVeteráni01:14:03.00+00:22:24.00
43. 230 Pavlína TesařováMasters ženyNaše sedmička01:14:39.00+00:23:00.00
44. 204 Pavla HavránkováGazely01:15:24.00+00:23:45.00
45. 141 Ivan NovákMasters mužiSokol Milovice01:15:29.00+00:23:50.00
46. 150 Tereza PilouskováGazely01:15:47.00+00:24:08.00
47. 202 David FlorianMasters muži01:16:54.00+00:25:15.00
48. 225 Petr SejkVlci01:17:01.00+00:25:22.00
49. 113 Tereza JežkováGazely01:17:04.00+00:25:25.00
50. 174 Václav ValihrachLegendy muži01:17:32.00+00:25:53.00
51. 255 Helena PolitzerováMasters ženyEndorfinové fretky01:17:37.00+00:25:58.00
52. 167 Monika ŠmídlováGazelyPolévková komunita01:17:56.00+00:26:17.00
53. 250 Lenka ValentováGazelyKbely01:18:12.00+00:26:33.00
54. 220 Marcela KrauzováGazelyJdu běhat01:19:06.00+00:27:27.00
55. 8 Zdeněk ČihákVlci01:19:21.00+00:27:42.00
56. 187 Kateřina VysloužilováVeteránkyTotal Vital01:20:01.00+00:28:22.00
57. 196 Jan CiglerMasters mužiŘevnice01:20:27.00+00:28:48.00
58. 195 Martina BydžovskáGazely01:21:18.00+00:29:39.00
59. 16 Radek HřídelMasters muži01:23:28.00+00:31:49.00
60. 17 Lenka HřídelováGazely01:23:28.00+00:31:49.00
61. 237 Jaroslav SládekMasters muži01:23:42.00+00:32:03.00
62. 76 Valentýn CajthamlVlci01:24:11.00+00:32:32.00
63. 67 Michal BohušVeteráni01:24:21.00+00:32:42.00
64. 131 Jitka KrejčíGazely01:24:37.00+00:32:58.00
65. 197 Barbora CiglerováMasters ženy01:24:59.00+00:33:20.00
66. 201 Katka FischerováGazely01:25:52.00+00:34:13.00
67. 249 Laurent TaumotteMasters mužiAXA01:27:18.00+00:35:39.00
68. 241 Jana MbundiGazelyPraha01:28:34.00+00:36:55.00
69. 32 Ladislav MoravecVlci01:29:28.00+00:37:49.00
70. 200 Robert FischerVlci01:30:37.00+00:38:58.00
71. 114 Vít JirásekMasters mužiŠneci v běhu01:31:24.00+00:39:45.00
72. 28 Michal KůtaMasters muži01:31:54.00+00:40:15.00
73. 191 Jiří BenešLegendy muži01:35:25.00+00:43:46.00
74. 44 Šárka SoukupováVeteránky01:38:39.00+00:47:00.00
75. 181 Helena VítováMasters ženyProstě běž!01:39:31.00+00:47:52.00
76. 180 Miroslav VítMasters mužiSlivenec Runners01:39:32.00+00:47:53.00
77. 223 Jiří ProcházkaMasters mužiDobřiš02:12:08.00+01:20:29.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Celkové, hobby a děti, kategorie dlouhá a krátká trasa

Fotky z trasy