Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Kros Sázava

2.8.2020 10:00

Pořadatel: Krosový pohár
Místo: Pikovice, u fotbalového hřiště u mostu přes Sázavu
Podmínky: zataženo, bez deště, sucho, 24 stupňů Celsia
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
223 závodníků,

Závody:

Dlouhá trasa cca 15km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 122 Filip PeřinkaVlci01:09:12.00+00:00:00.00
2. 220 Jan PokornýVlci01:10:20.00+00:01:08.00
3. 197 Jan HradeckýVlciTriatlon Team Příbram01:10:59.00+00:01:47.00
4. 1 Jakub AndrleVlci01:13:21.00+00:04:09.00
5. 39 Lukáš EliášMasters muži01:14:18.00+00:05:06.00
6. 62 Zdeněk ChaloupkaVlci01:14:57.00+00:05:45.00
7. 36 Jan DvorakMasters muži01:15:40.00+00:06:28.00
8. 194 Martin ŽežulkaVlci01:16:13.00+00:07:01.00
9. 144 Jakub SládekVlci01:16:41.00+00:07:29.00
10. 43 Viktor FajtaVlci01:16:43.00+00:07:31.00
11. 80 Zdeněk KalinaVlci01:17:59.00+00:08:47.00
12. 150 Jiří SvobodaVeteráni01:18:36.00+00:09:24.00
13. 206 Anna StrakováMasters ženyCzech Skyrunning01:18:41.00+00:09:29.00
14. 124 Pavel PíšekVlci01:18:42.00+00:09:30.00
15. 115 Jan NěmecMasters muži01:19:14.00+00:10:02.00
16. 21 Petr ČermákVlci01:20:30.00+00:11:18.00
17. 215 Ondřej BochtíkVlciD501:20:55.00+00:11:43.00
18. 160 Jan ŠtychVlci01:21:34.00+00:12:22.00
19. 71 Daniel JeništaVlci01:21:40.00+00:12:28.00
20. 87 Jan KohoutVlci01:22:16.00+00:13:04.00
21. 148 Štěpán StrakaVlci01:22:20.00+00:13:08.00
22. 131 Pavel PopelaVlci01:22:20.00+00:13:08.00
23. 170 Karel VališMasters muži01:22:20.00+00:13:08.00
24. 154 Kamil ŠeinerVlci01:23:25.00+00:14:13.00
25. 151 Istvan SzondaMasters muži01:23:37.00+00:14:25.00
26. 15 Jan BrchelVlci01:23:45.00+00:14:33.00
27. 174 Zdenek VendlVlci01:24:05.00+00:14:53.00
28. 17 Michal CiffraVlci01:25:15.00+00:16:03.00
29. 228 Monika PhillipsGazelyMumsontherun-cz01:27:41.00+00:18:29.00
30. 117 Matouš OrelVlci01:27:53.00+00:18:41.00
31. 142 Martin SilbernáglVlci01:27:58.00+00:18:46.00
32. 100 Tomáš KunzVlci01:28:08.00+00:18:56.00
33. 223 Jaroslav KedajVlciMníšek pod Brdy01:28:17.00+00:19:05.00
34. 180 Jaroslav VoříšekLegendy muži01:28:29.00+00:19:17.00
35. 158 Martin ŠpačekVlci01:28:45.00+00:19:33.00
36. 134 Daniel PružinaVlci01:28:57.00+00:19:45.00
37. 60 Michael HronešMasters muži01:30:00.00+00:20:48.00
38. 171 Martin VaníčekVlci01:30:40.00+00:21:28.00
39. 67 Jiří JanáčekVeteráni01:30:43.00+00:21:31.00
40. 209 Jan FarberVlci01:31:17.00+00:22:05.00
41. 136 Richard RůžičkaVlci01:31:17.00+00:22:05.00
42. 92 Jiří KotekVlci01:31:24.00+00:22:12.00
43. 28 Tomáš DirbákVlci01:31:26.00+00:22:14.00
44. 168 Tomáš VaculíkVeteráni01:31:59.00+00:22:47.00
45. 27 Mariana de AmorimGazely01:34:10.00+00:24:58.00
46. 188 Jan ZarembaVlci01:34:31.00+00:25:19.00
47. 34 Michal ĎurišVlci01:34:46.00+00:25:34.00
48. 103 Martin LíbalMasters muži01:35:33.00+00:26:21.00
49. 169 Michal VajskebrMasters muži01:35:43.00+00:26:31.00
50. 35 Ivan DvorakMasters muži01:36:28.00+00:27:16.00
51. 57 Jakub HákVlci01:36:33.00+00:27:21.00
52. 72 Adam JežekVlci01:36:46.00+00:27:34.00
53. 165 David TyllnerVlci01:37:12.00+00:28:00.00
54. 114 Pavel NěmecVeteráni01:37:16.00+00:28:04.00
55. 113 Antonín MoravecVeteráni01:37:35.00+00:28:23.00
56. 191 Tomáš ZikmundVlci01:38:23.00+00:29:11.00
57. 119 Markéta PáralováVeteránky01:38:36.00+00:29:24.00
58. 181 Alena VoždováMasters ženy01:39:04.00+00:29:52.00
59. 78 Monika KadlecovaMasters ženy01:41:01.00+00:31:49.00
60. 179 Radim VongrejVeteráni01:41:10.00+00:31:58.00
61. 70 Václav JarešLegendy muži01:41:51.00+00:32:39.00
62. 59 Zdenka HorčicováGazely01:43:01.00+00:33:49.00
63. 26 Matteo Dal BenVlci01:43:06.00+00:33:54.00
64. 147 Peter SticzayVeteráni01:43:26.00+00:34:14.00
65. 156 Vladimír ŠnaidrMasters muži01:43:51.00+00:34:39.00
66. 187 Milan ZápotockýLegendy muži01:43:59.00+00:34:47.00
67. 16 Catalin BucuraVlci01:44:27.00+00:35:15.00
68. 157 Romana ŠonkováMasters ženy01:46:41.00+00:37:29.00
69. 189 Zuzana ZdeňkováGazely01:46:50.00+00:37:38.00
70. 146 Honza StankoMasters muži01:47:06.00+00:37:54.00
71. 133 Martin PospíšilVlci01:47:53.00+00:38:41.00
72. 212 Martin DítěVeterániŠtěchovice01:48:07.00+00:38:55.00
73. 54 Olga GeorgievováGazely01:49:14.00+00:40:02.00
74. 192 Magdaléna ZikmundováGazely01:50:53.00+00:41:41.00
75. 97 Pavla KučerováMasters ženy01:51:44.00+00:42:32.00
76. 44 Simona FaltysováMasters ženy01:52:21.00+00:43:09.00
77. 201 Martin ŠváchaVeterániLesany01:52:36.00+00:43:24.00
78. 173 Petra VejmanovaMasters ženy01:52:37.00+00:43:25.00
79. 276 Jiří ŠvecMasters mužiBěhej Poděbrady01:53:03.00+00:43:51.00
80. 89 Martin KoldovskýMasters muži01:55:12.00+00:46:00.00
81. 83 Šárka KlapkováGazely01:56:28.00+00:47:16.00
82. 132 Jarmila PosledníLegendy ženy02:03:20.00+00:54:08.00
83. 11 Vendula Blažková MatějováMasters ženy02:06:44.00+00:57:32.00
84. 51 Jana FischerováMasters ženy02:13:53.00+01:04:41.00

Další soubory k závodu:

Celkové + dětské závody
kategorie