Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Koko(řínský) kros

4.9.2021 11:00

Pořadatel: Svět běhu
Místo: Mšeno, koupaliště
Podmínky: polojasno, máírný vítr, sucho, 23 stupňů Celsia
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
233 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie

Result Lists|Finisher List
Kokořínský kros - 04.09.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Krátká trasa
1.2Jakoubek Matěj1982mVlciSilvini Madshus team45:49
2.145Seiler Lukas1990mVlci48:20
3.97Homola Petr1978mMasters mužiSokol Jílové u Prahy48:27
4.200Králík Petr1985mVlciZ.L.O.48:33
5.157FIX JIŘÍ1974mMasters mužiSK MAXTRI LIBEREC49:49
6.52Musil David1997mVlciČochtanklub Žďár nad Sázavou50:26
7.113Kadlec Jiří1981mMasters mužiHappy Feet51:27
8.100Steger Cyril2001mVlciOKSSAZ52:53
9.203Krása David1976mMasters mužiZ.L.O.53:21
10.160Erbs Dušan1979mMasters mužiAC Pardubice53:35
11.131Bönisch Radek1977mMasters mužiSokol Říčany53:59
12.136Luňáčková Michaela1984žGazelyRun4Beer Team55:44
13.84Skrbková Lenka1982žGazelyTJ Sokol Železný Brod56:39
14.183Kalita Jan1979mMasters mužiŠakal Kbely56:46
15.150Grey Thomas1991mVlci56:59
16.33Líbal Martin1978mMasters muži58:04
17.138Steiger Marek1985mVlciFortex Ski59:13
18.121Chvátal Daniel1975mMasters mužiPsáry59:30
19.115Solil Martin1989mVlci59:54
20.114Kučerová Iveta1985žGazelyTJ Sokol Unhošť59:57
21.51Martinec Oleg1970mVeteráni1:00:29
22.7Zvěřina Radek1982mVlci1:00:49
23.140Chvátalová Markéta1975žMasters ženySDH Jirčany1:00:58
24.181Žeberová Alice1993žGazelyRoudnice nad Labem1:01:25
25.144Kašáková Hanka1977žMasters ženy1:01:32
26.82Schutz Petr1962mVeteráni7.Pohoří1:01:33
27.67Kundrum Jan1993mVlci1:01:42
28.182Šemberka Pavel1980mMasters mužiPraha1:02:33
29.158FIXOVÁ Jana1975žMasters ženySK MAXTRI LIBEREC1:03:44
30.63Hausman Martin1962mVeterániMělník1:04:11
31.127Vašíček Martin1968mVeteráni1:05:16
32.58Tredgett Martina1981žMasters ženy1:05:19
33.98Rivera Eva1973žMasters ženy1:06:18
34.105Riegerová Hana1979žMasters ženyNové Strašecí1:06:58
35.48Vopat Jiří1973mMasters muži1:07:00
36.141Zeljak Martin1975mMasters muži1:08:01
37.117Medek Martin1993mVlci1:08:03
38.92Landová Mirka1990žGazelyMlékojedy1:08:58
39.148Hlávka Adam1992mVlci1:08:59
40.108Býmová Jana1989žGazely1:09:23
41.155Jančárková Tereza1982žGazely1:09:48
42.72Čechal Petr1978mMasters mužiTJ Lokomotiva Nymburk1:09:50
43.118Hesoun Zdeněk1984mVlci1:09:52
44.77Vysloužilová Katka1964žVeteránky1:10:21
45.56Voštová Dita1986žGazelyVoštáci1:10:39
46.163Barvenčíková Soňa1987žGazely1:10:41
47.142Zapadlová Aneta1997žGazelyBasák team1:11:07
48.95Gurin Marek1990mVlci1:11:15
49.170Pilousková Tereza1988žGazely1:11:22
50.161Barvenčík Oldřich1986mVlci1:11:40
51.296Miškovská Michaela1986žGazelyDobrovice1:11:56
52.187Berkovcová Zuzana1990žGazely1:12:10
53.68Hofman Jan1990mVlci1:12:51
54.73Přibyla Miroslav1978mMasters muži1:13:09
55.176Klimentová Monika1986žGazely1:13:15
56.172Gromski Peter1962mVeterániČernošice1:13:21
57.189Šubotníková Ivana1981žMasters ženyOLYMPIA SPARTAN Training1:13:35
58.193Hanzlíček Petr1980mMasters mužiPraha 41:13:40
59.201Králík Aleš1957mLegendy muži1:13:47
60.123Trnka Antonín1973mMasters mužiFunkční trénink Milovice1:13:52
61.186Balada Michal1990mVlciLázně Toušemi1:14:39
62.207Sládek Jaroslav1972mMasters muži1:16:14
63.143Brodani Pavlina1976žMasters ženyRunCzechPacemakers1:16:31
64.22Jedlička Patrik1976mMasters muži1:16:44
65.103Coblová Vratislava1973žMasters ženyFN Bulovka JIP B1:19:15
66.76Kralovanská Denisa1984žGazely1:20:04
67.188Tesaříková Jindřiška1968žVeteránkyOLYMPIA SPARTAN Training1:21:04
68.111Březinová Ivana1984žGazely1:22:17
69.66Sýkorová Tereza1997žGazely1:23:07
70.191Němcová Lucia1981žMasters ženyJesenice1:24:48
71.65Štěpánková Marcela1984žGazely1:27:11
72.130Moskva Daniel1992mVlci1:27:11
73.194Štěpánová Lenka1977žMasters ženyKalorie Pomáhají1:28:25
74.59Lencová Simona1993žGazely1:29:12
75.152Noviková Darina1977žMasters ženy1:29:56
76.156Kaminska Nina1978žMasters ženy1:31:13
77.24Rálková Lucie1984žGazely1:31:13
78.85Coblová Štěpánka1995žGazely1:37:26
79.101Rokl Patrik1988mVlciBěžci Mělník1:40:52
80.106Klenovský Tomáš1980mMasters mužiRozběháme Pardubice1:41:18
81.74Přibylová Jitka1981žMasters ženy1:41:44
82.104Šustová Marie1964žVeteránkyOsamělá vlčice1:55:52
Dlouhá trasa
1.129Šemotl Robin1992mVlciAC Mariánské Lázně1:07:26
2.168Bartas Jan1983mVlciSK Babice1:08:06
3.208Šíma Jiří1984mVlciPopelov Tým1:09:02
4.116Mach Štěpán1980mMasters mužiIMBARRANA1:11:24
5.69Brchel Jan1983mVlci1:11:55
6.23Němec Jan1973mMasters mužiKolín1:12:33
7.171Kauler Martin1976mMasters mužiTJ Sokol Mšeno1:12:47
8.159Girard Petr1987mVlciSK Skialpin Pustevny1:12:54
9.124Kindl Jaromír1979mMasters mužiStránka1:13:50
10.79Šeiner Kamil1983mVlciILL1:14:36
11.196Sládek Jakub1993mVlciKladno1:15:08
12.71Fujtik Ondřej1988mVlci1:16:07
13.192Svoboda Jiří1966mVeterániTeam Cyklotrener1:17:26
14.154Šlechtová Ester1986žGazely1:17:28
15.81Sedlák František1963mVeterániPivnice Bílý beránek1:18:29
16.112Němeček David1979mMasters muži1:19:26
17.3Banýrová Jaroslava1987žGazely1:19:44
18.25Mařík Vojtěch1997mVlci1:20:21
19.122Kynčl Jakub1984mVlciFC Unterholz1:20:30
20.86Kučera Martin1983mVlci1:21:07
21.169bartasova zuzana1984žGazelyInov-8 team1:21:34
22.6Färber Jan1986mVlci1:21:59
23.55Urbánek Libor1988mVlci1:22:07
24.198Mareš Pavel1975mMasters mužiHK Vyšehrad1:22:13
25.54Hampejsová Martina1972žMasters ženyŠNECI na MAX1:23:31
26.39Kotek Jirka1986mVlci1:23:33
27.45Havlíček Martin1978mMasters muži1:23:33
28.153Čechura Jiří1964mVeterániČistý sport1:23:41
29.96Němec Arnošt1968mVeteráni1:23:45
30.93Menger Pavel1973mMasters muži1:23:58
31.205Daněk Luboš1994mVlciBarbarian extr.team1:24:01
32.167Havlín Marcel1989mVlciCrossFit HomeTown1:24:06
33.137Krejzlová Markéta1998žGazely1:24:08
34.40Meissner Petr1979mMasters muži1:25:03
35.21Nykl Erik1975mMasters muži1:25:38
36.70Černá Kateřina1979žMasters ženyB41:25:49
37.139Gnědin Kája1992žGazelyB41:26:39
38.18Vajskebr Michal1975mMasters mužiSK Podbaba1:27:00
39.165Sicard Olivier1983mVlci1:27:16
40.110Hodaňová Helena1975žMasters ženySmradupánovy veverky1:27:23
41.190Říha Jiří1980mMasters mužiKladno1:27:39
42.12Tůma Josef1979mMasters mužiPostupice1:29:23
43.197Čičala Michal1987mVlciLokomotiva Lieskove1:30:01
44.195Štěpán Radek1974mMasters mužiKalorie Pomáhají1:30:10
45.180Dvorak Ivan1976mMasters mužiSportovci z Podbaby1:30:59
46.164hroneš michael1974mMasters muži1:31:01
47.162Jančárek Tomáš1983mVlci1:31:16
48.134Hezoučký Ladislav1984mVlciPeace and love1:32:03
49.120Laštovička Martin1988mVlciEkonom Praha Outdoor1:32:13
50.151Benýr Pavel1963mVeterániFerdinand Heumaden1:33:40
51.185Adamec Vladimír1963mVeterániADAMC Família1:33:48
52.80Janáček Jiří1961mLegendy muži1:33:55
53.99Horčicová Zdenka1991žGazely1:34:05
54.88Voždová Alena1977žMasters ženyLivecross1:34:31
55.146Moskva Radovan1990mVlci1:34:46
56.27Ředina Martin1981mMasters muži1:35:07
57.178Šnajperk Viktor1977mMasters mužishimpi_cz1:35:22
58.175Přikryl Jan1972mMasters mužiAC Chotiměř1:35:31
59.126Boudný Honzaa1974mMasters mužiZdravotník Praha1:37:04
60.83Vrabcová Zuzana1991žGazely1:37:10
61.64Danko Filip1981mMasters mužiDivo1:38:28
62.184Adamcová Blanka1963žVeteránkyADAMC Família1:38:44
63.166Lendakova Lucie1990žGazelyCrossFit HomeTown1:40:15
64.177Brejcha Michal1977mMasters muži1:41:24
65.4Černý Jindra1982mVlci1:43:33
66.102Kobrle Daniel1987mVlcitrosečníci1:43:41
67.179Pešicová Lucie1970žVeteránky1:44:43
68.199Kopecká Jaroslava1966žVeteránky1:45:18
69.61Vorlíčková Jitka1980žMasters ženy1:47:08
70.47Kos Tomas1987mVlci1:48:31
71.10Asník Tomáš1981mMasters mužiLedeč nad Sázavou1:48:48
72.60Ženíšková Dana1964žVeteránky1:53:11
73.87Nováková Michaela1996žGazely1:53:27
74.44Bureš Ondřej1995mVlci1:53:27
75.147Červený Martin1969mVeteráni1:55:53
76.46Zelenková Barbora1992žGazely2:00:01
77.91Špiváková Jitka1977žMasters ženy2:01:20
78.90Hrdličková Olga1978žMasters ženy2:01:20
79.49Vidovičová Helena1971žVeteránkyMK Tlapky v tahu2:10:22
Tygřice: Dívky 2016 a mladší - 200m
1.216Měšťanová Alena2016žTygřiceSokol Mšeno01:02
2.212Čáslavská Kačenka2016žTygřice01:05
3.283Neprašová Sára2016žTygřice01:10
4.211Kloboučníková Tereza2016žTygřiceTeplice01:10
5.278Lucká Nina2016žTygřice01:20
6.279Lucká Viktorie2017žTygřice01:37
7.209Martínková Amálie2019žTygřice02:13
Tygři: Kluci 2016 a mladší - 200m
1.282Urbánek Felix2016mTygři01:18
2.259Klenovský Alex2017mTygři01:25
3.262Boček Matěj2017mTygři01:27
4.272Křížek František2017mTygři01:27
5.269Fujtík Eliáš2018mTygřiMělník01:35
6.268Kovalchyn Michael2019mTygřiMělník01:45
7.214Ředina Matěj2017mTygři01:49
8.273Křížek Vítek2019mTygři02:02
Tryskomyši: Dívky 2014 – 2015 400m
1.281Urbánková Ema2014žTryskomyši dívky03:00
2.287Němečková Nikol2014žTryskomyši dívkyPraha03:13
3.258Klenovská Ariana2015žTryskomyši dívky03:47
Tryskomyši: Kluci 2014 – 2015 400m
1.261Dobiáš Max2014mTryskomyši kluciTrailpoint Praha02:46
2.266Čáslavský Josefin2014mTryskomyši kluciBenátky nad Jizerou02:47
3.255Kynčl Jáchym2014mTryskomyši kluciFC Unterholz02:52
4.213Ředina Ondřej2014mTryskomyši kluci02:58
5.257Voborský Marek2014mTryskomyši kluciŠakal Kbely03:00
6.280Augustin Tomáš2014mTryskomyši kluciŠakal Kbely03:03
7.284Rezek Vilem2015mTryskomyši kluciŠakal Kbely03:08
Surikaty: Dívky 2012 – 2013 - 600m
1.210Ďuďová Viktorie2013žSurikaty dívkySkirun Čakovice02:28
2.267Čáslavská Marie2012žSurikaty dívky02:34
3.274Hodaňová Žofie2012žSurikaty dívkySmradupánovy veverky02:52
4.293Kalinová Vendula2013žSurikaty dívkySporticus Team02:57
5.297Dobiášová Maya2012žSurikaty dívkyTrailpoint Praha02:58
6.254Čechalová Andrea2012žSurikaty dívky03:00
7.285Vorlíčková Alžběta2012žSurikaty dívkyBarrandov03:08
8.290Pilousková Agáta2013žSurikaty dívky03:08
9.260Němcová Klára2012žSurikaty dívky03:08
Surikaty: Kluci 2012 – 2013 - 600m
1.275Beneš Radim2012mSurikaty kluciSkirun Čakovice02:23
2.217Kramule Tadeáš2012mSurikaty kluciFunkční trénink Milovice02:32
3.289Klapka Jan2013mSurikaty kluciTuhaň02:41
4.316ERBS Samuel2013mSurikaty kluci02:46
5.256Kalita Matěj2013mSurikaty kluciŠakal Kbely03:01
Gepardi: Dívky 2010 – 2011 - 800m
1.294ERBSOVÁ Sofie2011žGepardi dívky03:28
2.253Čechalová Klára2010žGepardi dívky03:29
3.265Fixová Magdalena2010žGepardi dívkyMaxtri Liberec03:29
4.252Mikušová Michaela2010žGepardi dívkySki Run Čakovice03:49
5.215Moleková Tereza2011žGepardi dívky03:49
Gepardi: Kluci 2010 – 2011 - 800m
1.292Skrbek Matouš2010mGepardi kluciTJ Sokol Železný Brod03:31
2.277Menger David2010mGepardi kluci03:42
3.298Šnajperk Ivan2010mGepardi kluci03:48
Chrti: Dívky 2008 – 2009 - 1000m
1.264Fixová Anna2008žChrti dívkyMaxtri Liberec05:31
2.270Kašáková Kateřina2009žChrti dívky06:02
3.218Augustinová Kamila2009žChrti dívkyŠakal Kbely06:11
4.286Vorlíčková Anna2009žChrti dívkyBarrandov06:46
5.251Karschová Kateřina2009žChrti dívkySkirun Čakovice07:27
Chrti: Kluci 2008 – 2009 - 1000m
1.291Skrbek Sebastian2008mChrti kluciTJ Sokol Železný Brod05:18
2.288Bednář Oldřich2008mChrti kluciMšeno05:23
3.276Menger Pavel2008mChrti kluci06:21
Hobby trasa
1.132Beneš Marek2010mGepardi kluciSkirun Čakovice26:50
2.204Němeček Jakub2007mDorostenci I kluciPraha27:31
3.133Beneš Petr1980mMasters mužiSkirun Čakovice28:06
4.149Čáslavský Josef1984mVlci31:06
5.29Čáslavský Petr1980mMasters muži31:06
6.94Poncová Lea1982žGazelyD531:16
7.202Hájek Jan1986mVlci31:48
8.19Buzková Tereza1997žGazelyKunžak31:57
9.109Navrátil David1984mVlciRhade33:39
10.174Kloboučník Martin1986mVlcikrasnevune.cz34:38
11.28Čáslavský Josef1954mLegendy muži36:46
12.107Klenovská Veronika1980žMasters ženyRozběháme Pardubice39:43
13.263Dobiášová Maya2000žGazelyTrailpoint Praha40:26
14.125Kindl Václav2010mGepardi kluciStránka42:38
15.173Kouhestani Ariana1992žGazelykrasnevune.cz52:40
16.119Janečková Zuzanka1990žGazely56:43
DSQ78Konvalinka Lukáš1988mVlci44:55
Počet závodníků: 233
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie