Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden 10000m

20.7.2020 16:50

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Slavie
Podmínky: 27 stupňů Celsia, dusno, silnější nárazový vítr
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
111 závodníků,

Závody:

Zlatá desítka Emila Zátopka - ženy

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 200 Jana COUFALOVÁŽ20HAMMER OCR TEAM00:40:10.86+00:00:00.0025Diplom
Detail:1:38, 1:36, 1:34, 1:35, 1:36, 1:34, 1:34, 1:32, 1:35, 1:36, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:37, 1:38, 1:36, 1:39, 1:41, 1:38, 1:37, 1:35, 1:32, 1:28
2. 226 Denisa KOZÁKOVÁŽ40Hvězda Pardubice00:40:27.02+00:00:16.1625Diplom
Detail:1:31, 1:32, 1:32, 1:34, 1:36, 1:36, 1:37, 1:36, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:39, 1:39, 1:40, 1:38, 1:40, 1:39, 1:38, 1:38, 1:36, 1:28
3. 225 Jana PEKAŘOVÁŽ20AC Turnov00:40:53.00+00:00:42.1425Diplom
Detail:1:31, 1:32, 1:31, 1:34, 1:36, 1:37, 1:37, 1:36, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:39, 1:40, 1:40, 1:40, 1:41, 1:42, 1:40, 1:42, 1:40, 1:39, 1:37
4. 232 Iva MILESOVÁŽ40PSK Olymp Praha00:42:27.82+00:02:16.9625Diplom
Detail:1:40, 1:40, 1:39, 1:42, 1:44, 1:43, 1:42, 1:42, 1:46, 1:43, 1:41, 1:41, 1:40, 1:40, 1:40, 1:46, 1:44, 1:42, 1:40, 1:40, 1:40, 1:40, 1:43, 1:38, 1:38
5. 207 Blanka ŠINDELÁŘOVÁŽ45Blovice00:42:57.45+00:02:46.5925Diplom
Detail:1:40, 1:40, 1:41, 1:43, 1:43, 1:44, 1:42, 1:41, 1:42, 1:42, 1:44, 1:44, 1:42, 1:43, 1:44, 1:43, 1:43, 1:43, 1:44, 1:45, 1:45, 1:44, 1:46, 1:44, 1:34
6. 230 Lenka HORÁKOVÁŽ35Brno00:45:26.14+00:05:15.2825Diplom
Detail:1:47, 1:47, 1:47, 1:46, 1:46, 1:48, 1:46, 1:49, 1:48, 1:49, 1:48, 1:50, 1:49, 1:49, 1:49, 1:47, 1:48, 1:50, 1:50, 1:51, 1:50, 1:48, 1:50, 1:50, 1:52
7. 215 Zuzana VĚŠÍNOVÁŽ20Praha00:46:54.39+00:06:43.5325Diplom
Detail:1:41, 1:40, 1:42, 1:45, 1:49, 1:50, 1:50, 1:53, 1:52, 1:56, 1:55, 1:56, 1:57, 1:57, 1:56, 1:58, 1:58, 1:55, 1:56, 1:56, 1:56, 1:56, 1:54, 1:49, 1:44
8. 221 Kamila SKALINOVÁŽ40SK Babice00:47:10.23+00:06:59.3725Diplom
Detail:1:43, 1:44, 1:45, 1:47, 1:50, 1:52, 1:52, 1:51, 1:51, 1:54, 1:54, 1:54, 1:56, 1:54, 1:55, 1:57, 1:56, 1:57, 1:57, 1:56, 1:58, 1:56, 1:54, 1:53, 1:51
9. 206 Iveta BODNAROVÁŽ40MK Kladno00:47:53.23+00:07:42.3725Diplom
Detail:1:43, 1:51, 1:51, 1:52, 1:53, 1:54, 1:55, 1:56, 1:54, 1:57, 1:55, 1:57, 1:58, 1:55, 1:55, 1:56, 1:56, 1:57, 1:57, 1:57, 1:58, 1:56, 1:54, 1:54, 1:50
10. 214 Helena KOTOVÁŽ40Rozběháme Litoměřicko00:48:17.79+00:08:06.9325Diplom
Detail:1:51, 1:55, 1:54, 1:54, 1:51, 1:52, 1:53, 1:52, 1:56, 1:54, 1:56, 1:56, 1:56, 1:56, 1:58, 1:56, 1:57, 1:58, 1:59, 2:01, 1:58, 1:57, 2:00, 1:57, 1:47
11. 202 Jaroslava ZELENÁŽ40Chudenice00:48:24.75+00:08:13.8925Diplom
Detail:1:47, 1:55, 1:55, 1:55, 1:55, 1:56, 1:59, 1:58, 1:58, 1:57, 1:58, 1:59, 2:00, 1:58, 1:58, 1:58, 1:56, 1:56, 1:57, 1:55, 1:53, 1:56, 1:55, 1:54, 1:45
12. 213 Desislava KOHLOVÁŽ45MK Kladno00:48:43.30+00:08:32.4425Diplom
Detail:1:44, 1:48, 1:53, 1:56, 1:55, 1:55, 1:58, 1:57, 2:01, 1:58, 1:55, 1:57, 1:58, 1:56, 1:59, 2:02, 1:58, 1:59, 2:00, 1:55, 2:01, 2:00, 1:59, 1:59, 1:48
13. 219 Eva KUBELKOVÁŽ40Radějovice00:49:28.31+00:09:17.4525Diplom
Detail:1:43, 1:47, 1:48, 1:48, 1:49, 1:53, 1:53, 1:57, 1:57, 1:58, 2:00, 1:58, 2:01, 2:02, 2:01, 2:02, 2:02, 2:04, 2:05, 2:04, 2:04, 2:05, 2:07, 2:05, 2:02
14. 216 Jana NOVÁKOVÁŽ20now@k_runners00:51:19.43+00:11:08.5725Diplom
Detail:1:56, 2:00, 2:02, 1:59, 2:00, 2:01, 2:04, 2:00, 2:02, 2:03, 2:03, 2:04, 2:06, 2:06, 2:05, 2:06, 2:04, 2:05, 2:06, 2:07, 2:06, 2:06, 2:04, 2:03, 1:49
15. 217 Jaroslava POKOROVÁŽ45AK Škoda Plzeň00:52:45.96+00:12:35.1025Diplom
Detail:1:54, 1:58, 2:04, 2:06, 2:09, 2:07, 2:06, 2:07, 2:09, 2:10, 2:10, 2:11, 2:09, 2:11, 2:11, 2:10, 2:10, 2:11, 2:10, 2:11, 2:05, 2:01, 2:03, 1:58, 1:54
16. 224 Lucie JELÍNKOVÁŽ20Rozběháme Česko00:53:45.00+00:13:34.1425Diplom
Detail:1:52, 1:59, 2:03, 2:07, 2:07, 2:06, 2:08, 2:07, 2:10, 2:10, 2:08, 2:12, 2:09, 2:11, 2:10, 2:11, 2:10, 2:11, 2:10, 2:11, 2:15, 2:15, 2:15, 2:15, 2:02
17. 211 Zuzana KOSOVÁŽ35Praha 900:53:50.11+00:13:39.2525Diplom
Detail:1:52, 1:58, 1:57, 2:01, 2:04, 2:04, 2:07, 2:08, 2:13, 2:10, 2:10, 2:13, 2:11, 2:12, 2:11, 2:13, 2:16, 2:11, 2:09, 2:12, 2:15, 2:15, 2:15, 2:14, 2:06
18. 228 Petra BAČKOVSKÁŽ40Běžecký klub České spořitelny00:56:55.83+00:16:44.9725Diplom
Detail:2:01, 2:02, 2:04, 2:04, 2:09, 2:10, 2:12, 2:11, 2:12, 2:14, 2:16, 2:17, 2:17, 2:18, 2:21, 2:21, 2:21, 2:23, 2:23, 2:27, 2:27, 2:26, 2:27, 2:26, 2:17
19. 218 Věra BIELKOVÁŽ40Plzeň00:59:19.43+00:19:08.5725Diplom
Detail:1:50, 2:04, 2:06, 2:08, 2:12, 2:14, 2:16, 2:18, 2:18, 2:21, 2:22, 2:22, 2:24, 2:26, 2:25, 2:26, 2:30, 2:30, 2:29, 2:31, 2:34, 2:36, 2:37, 2:38, 2:31
20. 229 Beáta GORNIAKOVÁŽ20Běžecký klub České spořitelny00:59:23.99+00:19:13.1325Diplom
Detail:2:02, 2:10, 2:13, 2:19, 2:22, 2:20, 2:24, 2:25, 2:26, 2:22, 2:23, 2:26, 2:28, 2:31, 2:23, 2:28, 2:30, 2:26, 2:31, 2:30, 2:30, 2:23, 2:26, 2:09, 2:04
21. 205 Eliška Anna KUBIČKOVÁŽ50SC MARATHON PLZEŇ,z.s.01:02:52.03+00:22:41.1725Diplom
Detail:2:21, 2:18, 2:22, 2:24, 2:24, 2:30, 2:26, 2:27, 2:28, 2:27, 2:32, 2:31, 2:30, 2:33, 2:35, 2:36, 2:35, 2:39, 2:38, 2:40, 2:39, 2:37, 2:30, 2:29, 2:27

Další soubory k závodu:

Výsledky 10000m, časy kol