Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden 10000m

20.7.2020 16:50

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Slavie
Podmínky: 27 stupňů Celsia, dusno, silnější nárazový vítr
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
111 závodníků,

Závody:

Zlatá desítka Emila Zátopka - veteráni nad 60 let

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 111 Sláva PILÍKM70Panský Mlýn Rakovník00:45:43.66+00:00:00.0025Diplom
Detail:1:39, 1:45, 1:45, 1:46, 1:48, 1:48, 1:46, 1:48, 1:50, 1:48, 1:50, 1:50, 1:52, 1:50, 1:52, 1:52, 1:56, 1:51, 1:53, 1:55, 1:51, 1:53, 1:53, 1:50, 1:41
2. 52 Eduard FREYM60KČT Kralupy nad Vltavou00:48:40.60+00:02:56.9425Diplom
Detail:1:53, 1:52, 1:52, 1:51, 1:52, 1:52, 1:52, 1:53, 1:55, 1:56, 1:56, 1:57, 1:58, 2:03, 1:57, 2:00, 1:59, 1:57, 1:59, 1:58, 2:03, 1:59, 1:59, 2:00, 1:56
3. 51 Alfons VYTISKM70MK Seitl Ostrava00:49:27.04+00:03:43.3825Diplom
Detail:1:51, 1:53, 1:51, 1:52, 1:52, 1:52, 1:52, 1:53, 1:55, 1:56, 1:56, 1:57, 1:58, 2:00, 2:00, 2:00, 2:02, 2:04, 2:04, 2:05, 2:04, 2:06, 2:05, 2:06, 2:01
4. 22 Serhii PANASENKOM55MK Kharkiv00:49:46.46+00:04:02.8025Diplom
Detail:1:47, 1:47, 1:50, 1:45, 1:48, 1:50, 1:53, 1:56, 1:58, 2:00, 1:59, 2:00, 2:00, 2:03, 2:05, 2:04, 2:05, 2:09, 2:09, 2:06, 2:04, 2:06, 2:06, 2:09, 1:59
5. 97 Miroslav PULLMANM70Jablonec nad Nisou00:49:57.84+00:04:14.1825Diplom
Detail:1:44, 1:49, 1:51, 1:53, 1:56, 1:55, 1:56, 1:56, 1:58, 2:01, 2:01, 2:08, 1:59, 2:00, 2:00, 2:01, 2:03, 2:04, 2:05, 2:11, 2:01, 2:05, 2:05, 2:04, 2:01
6. 41 Zdeněk CHMELM55Běžecký klub České spořitelny00:54:34.64+00:08:50.9825Diplom
Detail:2:04, 2:06, 2:08, 2:06, 2:09, 2:08, 2:08, 2:10, 2:10, 2:13, 2:12, 2:11, 2:10, 2:11, 2:14, 2:15, 2:13, 2:11, 2:11, 2:14, 2:13, 2:12, 2:15, 2:11, 2:06
7. 106 Jiří ŠNAJBERKM60SABZO00:55:23.24+00:09:39.5825Diplom
Detail:1:52, 1:53, 1:52, 1:53, 2:00, 2:02, 2:03, 2:04, 2:06, 2:06, 2:11, 2:19, 2:17, 2:18, 2:23, 2:25, 2:20, 2:19, 2:19, 2:22, 2:29, 2:26, 2:31, 2:30, 2:13
8. 98 Milan VOKÁČM70Běžecký klub České spořitelny01:05:41.88+00:19:58.2225Diplom
Detail:2:21, 2:24, 2:19, 2:23, 2:22, 2:24, 2:27, 2:31, 2:34, 2:45, 2:36, 2:38, 2:44, 2:49, 2:44, 2:45, 2:48, 2:43, 2:40, 2:47, 2:46, 2:52, 2:44, 2:47, 2:34
9. 53 Jiří SLÁDEKM70Dvanáctka běhá - Praha01:06:42.48+00:20:58.8225Diplom
Detail:2:13, 2:22, 2:29, 2:24, 2:30, 2:34, 2:36, 2:36, 2:39, 2:36, 2:40, 2:41, 2:40, 2:44, 2:45, 2:44, 2:44, 2:47, 2:45, 2:48, 2:50, 2:52, 2:51, 2:50, 2:49
10. 101 Jan MÍŠEKM60Praha 601:09:21.34+00:23:37.6825Diplom
Detail:2:20, 2:26, 2:36, 2:40, 2:53, 2:54, 3:07, 2:47, 2:53, 2:45, 2:43, 2:39, 2:54, 2:43, 2:47, 2:51, 2:47, 2:47, 2:54, 2:47, 2:58, 2:40, 2:55, 2:46, 2:36
11. 55 Josef ULRICHM80TJ Liga 100 Praha01:13:49.40+00:28:05.7425Diplom
Detail:2:38, 2:48, 2:52, 2:53, 2:55, 2:56, 2:53, 2:54, 2:59, 3:01, 3:02, 3:04, 3:04, 3:05, 3:02, 3:01, 2:59, 2:59, 3:03, 3:02, 3:03, 2:59, 2:55, 2:56, 2:34
12. 63 Luděk KOCIÁNM75AVC Praha01:21:11.00+00:35:27.3425Diplom
Detail:2:10, 2:33, 2:56, 2:58, 3:05, 3:10, 3:10, 3:08, 3:13, 3:16, 3:18, 3:21, 3:23, 3:22, 3:25, 3:26, 3:27, 3:27, 3:27, 3:29, 3:31, 3:31, 3:30, 3:26, 3:19
13. 33 František DOLEČEKM75Atletika Stará Boleslav01:24:42.40+00:38:58.7425Diplom
Detail:3:09, 3:25, 3:19, 3:22, 3:11, 3:30, 3:20, 3:34, 3:28, 3:28, 3:22, 3:25, 3:31, 3:34, 3:32, 3:22, 3:28, 3:22, 3:33, 3:28, 3:27, 3:27, 3:28, 3:11, 2:35
14. 62 Otakar PACHMANNM75SABZO Praha01:25:30.47+00:39:46.8125Diplom
Detail:3:21, 3:17, 3:25, 3:15, 3:13, 3:22, 3:17, 3:23, 3:23, 3:25, 3:47, 3:26, 3:38, 3:32, 3:20, 3:44, 3:23, 3:21, 3:33, 3:24, 3:35, 3:17, 3:25, 3:21, 3:10
15. 96 Jiří ENGLIŠM80Sokol Opava01:30:16.75+00:44:33.0925Diplom
Detail:2:48, 3:12, 3:20, 3:23, 3:24, 3:36, 3:27, 3:22, 3:28, 3:34, 3:31, 3:27, 3:30, 3:33, 3:33, 3:36, 3:32, 3:32, 3:29, 3:37, 3:34, 3:32, 4:17, 4:05, 5:42
16. 34 Jiří PEJPALM85TJ Liga 100 Praha01:36:21.82+00:50:38.1625Diplom
Detail:3:36, 3:35, 3:36, 3:37, 3:40, 3:42, 3:49, 3:46, 3:46, 3:47, 3:46, 3:49, 3:53, 3:55, 4:04, 3:56, 4:05, 3:56, 4:04, 3:57, 4:00, 4:08, 3:57, 3:55, 3:52
17. 31 Oldřich STEHLÍKM70Církev bratrská , stanice Ládví01:39:16.30+00:53:32.6425Diplom
Detail:2:55, 3:12, 3:23, 3:33, 3:33, 3:46, 3:53, 4:09, 4:16, 4:20, 3:59, 4:06, 4:06, 4:02, 4:23, 4:02, 4:09, 4:07, 4:10, 4:09, 4:23, 4:13, 4:20, 4:12, 3:43
18. 39 Stanislav ŠPOKM70NIGHT RUN TEAM01:50:39.52+01:04:55.8625Diplom
Detail:4:10, 4:13, 4:15, 4:20, 4:43, 4:30, 4:40, 4:23, 4:34, 4:34, 4:33, 4:26, 4:31, 4:20, 4:24, 4:37, 4:18, 4:37, 4:21, 4:39, 4:25, 4:19, 4:18, 4:08, 4:10
DNP. 72 Čestmír SMEJKALM75TJ Sokol Velké Bílovice00:55:44.59+00:10:00.9319Diplom
Detail:2:13, 2:25, 2:31, 2:34, 2:48, 2:41, 2:50, 2:49, 2:55, 2:52, 2:50, 2:46, 2:43, 2:46, 5:19, 3:13, 3:15, 3:06, 3:00, , , , , ,

Další soubory k závodu:

Výsledky 10000m, časy kol