Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden 10000m

20.7.2020 16:50

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Slavie
Podmínky: 27 stupňů Celsia, dusno, silnější nárazový vítr
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
111 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky 10000m, časy kol

Závody:



Zlatá desítka Emila Zátopka - muži

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 75 Kevin KENNISM20AA00:34:39.35+00:00:00.0025Diplom
Detail:1:14, 1:19, 1:20, 1:19, 1:19, 1:21, 1:21, 1:22, 1:22, 1:23, 1:22, 1:23, 1:23, 1:24, 1:24, 1:25, 1:24, 1:24, 1:24, 1:26, 1:26, 1:25, 1:27, 1:26, 1:25
2. 79 Tomáš URBANECM35TJ Dukla Praha00:35:59.72+00:01:20.3725Diplom
Detail:1:21, 1:25, 1:25, 1:24, 1:24, 1:25, 1:25, 1:25, 1:27, 1:27, 1:28, 1:27, 1:27, 1:27, 1:28, 1:28, 1:27, 1:29, 1:28, 1:27, 1:28, 1:29, 1:28, 1:26, 1:11
3. 40 Jaroslav KŘENEKM35RBZ PRAHA00:36:08.63+00:01:29.2825Diplom
Detail:1:22, 1:25, 1:25, 1:24, 1:24, 1:25, 1:25, 1:25, 1:27, 1:27, 1:28, 1:27, 1:27, 1:27, 1:29, 1:27, 1:27, 1:29, 1:28, 1:27, 1:28, 1:29, 1:27, 1:26, 1:19
4. 1 David PECINAM45Eleven Run Team00:36:37.36+00:01:58.0125Diplom
Detail:1:21, 1:25, 1:25, 1:24, 1:24, 1:26, 1:25, 1:26, 1:27, 1:27, 1:28, 1:27, 1:27, 1:27, 1:29, 1:29, 1:28, 1:31, 1:32, 1:31, 1:30, 1:31, 1:31, 1:29, 1:25
5. 50 Filip ŠINÁGLM20Praha00:36:49.26+00:02:09.9125Diplom
Detail:1:27, 1:26, 1:25, 1:25, 1:27, 1:27, 1:27, 1:27, 1:29, 1:29, 1:28, 1:29, 1:28, 1:28, 1:29, 1:29, 1:30, 1:28, 1:28, 1:29, 1:29, 1:29, 1:30, 1:29, 1:25
6. 68 Milan LANGRM35Štefko Running Team00:36:54.96+00:02:15.6125Diplom
Detail:1:27, 1:26, 1:25, 1:25, 1:26, 1:28, 1:27, 1:27, 1:29, 1:28, 1:29, 1:29, 1:28, 1:28, 1:29, 1:28, 1:27, 1:28, 1:28, 1:28, 1:31, 1:30, 1:30, 1:30, 1:31
7. 95 Jaroslav AUJEZDSKÝM45ŠTEFKO Running Team00:37:02.26+00:02:22.9125Diplom
Detail:1:27, 1:26, 1:25, 1:25, 1:26, 1:29, 1:27, 1:26, 1:29, 1:28, 1:29, 1:29, 1:28, 1:29, 1:31, 1:29, 1:30, 1:30, 1:30, 1:30, 1:31, 1:31, 1:31, 1:30, 1:25
8. 70 Petr BENAM50ŠTEFKO Running Team00:37:19.04+00:02:39.6925Diplom
Detail:1:26, 1:26, 1:25, 1:25, 1:26, 1:29, 1:27, 1:27, 1:29, 1:28, 1:29, 1:29, 1:28, 1:28, 1:31, 1:30, 1:33, 1:34, 1:33, 1:31, 1:32, 1:32, 1:31, 1:32, 1:24
9. 15 Marek POLÁKM20Děkanka Group00:37:31.50+00:02:52.1525Diplom
Detail:1:27, 1:26, 1:25, 1:25, 1:27, 1:28, 1:27, 1:28, 1:31, 1:30, 1:30, 1:30, 1:30, 1:30, 1:32, 1:31, 1:32, 1:31, 1:34, 1:33, 1:32, 1:33, 1:33, 1:31, 1:21
10. 93 Lukáš HACHM35Štefko Running Team00:38:09.70+00:03:30.3525Diplom
Detail:1:27, 1:25, 1:25, 1:25, 1:26, 1:28, 1:26, 1:28, 1:29, 1:29, 1:30, 1:31, 1:31, 1:30, 1:34, 1:35, 1:34, 1:36, 1:35, 1:37, 1:38, 1:36, 1:36, 1:34, 1:30
11. 88 Ondřej HNILICAM20Rave a Run00:38:32.03+00:03:52.6825Diplom
Detail:1:27, 1:26, 1:25, 1:26, 1:27, 1:29, 1:28, 1:31, 1:30, 1:31, 1:34, 1:32, 1:34, 1:35, 1:36, 1:34, 1:34, 1:34, 1:34, 1:37, 1:35, 1:36, 1:37, 1:37, 1:30
12. 4 Radek DVOŘÁKM40Hrom do pecky !00:38:41.49+00:04:02.1425Diplom
Detail:1:29, 1:29, 1:29, 1:31, 1:32, 1:30, 1:32, 1:31, 1:32, 1:34, 1:31, 1:32, 1:34, 1:34, 1:32, 1:33, 1:34, 1:35, 1:34, 1:34, 1:35, 1:32, 1:31, 1:35, 1:31
13. 5 Václav KUČERAM5500:39:08.69+00:04:29.3425Diplom
Detail:1:27, 1:26, 1:25, 1:26, 1:30, 1:33, 1:33, 1:33, 1:35, 1:38, 1:34, 1:37, 1:38, 1:37, 1:35, 1:35, 1:37, 1:37, 1:37, 1:34, 1:35, 1:36, 1:35, 1:33, 1:29
14. 45 Ondřej KNÉBLM20Malý Rohozec00:40:32.36+00:05:53.0125Diplom
Detail:1:31, 1:31, 1:34, 1:36, 1:36, 1:35, 1:35, 1:36, 1:35, 1:37, 1:38, 1:36, 1:38, 1:39, 1:38, 1:40, 1:41, 1:39, 1:39, 1:39, 1:38, 1:37, 1:44, 1:39, 1:29
15. 9 Tomáš HELLERM35Hradec Králové00:40:33.08+00:05:53.7325Diplom
Detail:1:32, 1:31, 1:32, 1:32, 1:34, 1:35, 1:35, 1:36, 1:37, 1:38, 1:39, 1:38, 1:39, 1:40, 1:39, 1:40, 1:41, 1:39, 1:38, 1:38, 1:38, 1:37, 1:40, 1:39, 1:35
16. 76 Lukáš ZÁMIŠM20Běžecký klub České spořitelny00:40:54.11+00:06:14.7625Diplom
Detail:1:32, 1:30, 1:35, 1:36, 1:35, 1:35, 1:35, 1:36, 1:35, 1:37, 1:38, 1:36, 1:38, 1:39, 1:38, 1:37, 1:37, 1:40, 1:40, 1:40, 1:38, 1:40, 1:44, 1:46, 1:44
17. 67 David JUKLÍČEKM35Praha 1300:41:27.81+00:06:48.4625Diplom
Detail:1:37, 1:36, 1:35, 1:36, 1:37, 1:38, 1:37, 1:38, 1:36, 1:36, 1:38, 1:38, 1:39, 1:40, 1:39, 1:40, 1:43, 1:42, 1:41, 1:42, 1:42, 1:42, 1:44, 1:42, 1:38
18. 115 Tomáš BLÁHAM35SC MARATHON PLZEŇ,z.s.00:41:41.78+00:07:02.4325Diplom
Detail:1:32, 1:31, 1:33, 1:36, 1:35, 1:36, 1:37, 1:39, 1:37, 1:39, 1:38, 1:38, 1:36, 1:39, 1:40, 1:39, 1:38, 1:45, 1:49, 1:55, 1:45, 1:44, 1:44, 1:43, 1:41
19. 44 Miloslav NIČM50MK Kladno00:41:55.82+00:07:16.4725Diplom
Detail:1:37, 1:36, 1:35, 1:37, 1:36, 1:37, 1:38, 1:38, 1:39, 1:40, 1:40, 1:42, 1:41, 1:41, 1:40, 1:42, 1:43, 1:42, 1:43, 1:42, 1:43, 1:43, 1:44, 1:43, 1:40
20. 69 Jan KLAUSM20Bradlec00:42:27.83+00:07:48.4825Diplom
Detail:1:30, 1:31, 1:33, 1:34, 1:35, 1:37, 1:38, 1:38, 1:34, 1:37, 1:39, 1:40, 1:41, 1:44, 1:44, 1:44, 1:46, 1:46, 1:48, 1:49, 2:02, 1:53, 1:51, 1:50, 1:34
21. 18 Roman PRUSM20SSK Vítkovice00:42:36.20+00:07:56.8525Diplom
Detail:1:31, 1:30, 1:32, 1:34, 1:35, 1:37, 1:38, 1:38, 1:41, 1:43, 1:45, 1:45, 1:43, 1:46, 1:46, 1:49, 1:50, 1:50, 1:47, 1:46, 1:45, 1:48, 1:48, 1:43, 1:31
22. 92 Martin MASTNÝM45Černošice00:42:42.32+00:08:02.9725Diplom
Detail:1:36, 1:37, 1:35, 1:36, 1:37, 1:38, 1:40, 1:41, 1:43, 1:44, 1:43, 1:44, 1:43, 1:44, 1:45, 1:44, 1:46, 1:45, 1:48, 1:45, 1:45, 1:45, 1:45, 1:42, 1:38
23. 86 Jan PLEYERM40Rozběháme Litoměřicko00:42:58.27+00:08:18.9225Diplom
Detail:1:36, 1:36, 1:36, 1:38, 1:37, 1:38, 1:40, 1:42, 1:43, 1:44, 1:47, 1:48, 1:46, 1:47, 1:46, 1:47, 1:45, 1:45, 1:44, 1:46, 1:44, 1:45, 1:48, 1:45, 1:37
24. 108 Tomáš TVARŮŽKAM45Kroměříž00:43:09.41+00:08:30.0625Diplom
Detail:1:35, 1:38, 1:38, 1:41, 1:41, 1:42, 1:42, 1:42, 1:43, 1:42, 1:43, 1:42, 1:44, 1:43, 1:44, 1:45, 1:44, 1:47, 1:46, 1:45, 1:46, 1:46, 1:46, 1:45, 1:44
25. 102 Matan FUKSM20Old Town Running00:43:20.84+00:08:41.4925Diplom
Detail:1:29, 1:31, 1:33, 1:34, 1:35, 1:36, 1:38, 1:38, 1:42, 1:43, 1:45, 1:46, 1:49, 1:50, 1:49, 1:49, 1:48, 1:48, 1:50, 1:49, 1:49, 1:49, 1:51, 1:52, 1:43
26. 20 David KARFÍKM50Superheroes00:43:55.51+00:09:16.1625Diplom
Detail:1:30, 1:32, 1:34, 1:34, 1:37, 1:36, 1:37, 1:47, 1:38, 1:48, 1:41, 1:54, 1:53, 1:41, 1:58, 1:46, 1:57, 1:58, 1:45, 1:59, 1:44, 1:57, 1:48, 1:47, 1:41
27. 74 Petr WATZKEM50Vita Sport team / Teplice00:44:01.09+00:09:21.7425Diplom
Detail:1:37, 1:34, 1:35, 1:37, 1:36, 1:38, 1:39, 1:38, 1:41, 1:44, 1:49, 1:46, 1:45, 1:45, 1:50, 1:53, 1:49, 1:52, 1:51, 1:53, 1:49, 1:59, 1:52, 1:53, 1:45
28. 103 Martin BURSÍKM45Benešov00:51:10.76+00:16:31.4125Diplom
Detail:1:41, 1:54, 1:58, 1:59, 2:00, 1:58, 2:00, 2:01, 2:03, 2:04, 2:06, 2:05, 2:02, 2:04, 2:06, 2:06, 2:11, 2:08, 2:09, 2:08, 2:08, 2:06, 2:06, 2:04, 1:53
29. 19 Michal HOLUBM55Praha 600:52:49.54+00:18:10.1925Diplom
Detail:1:55, 1:54, 1:57, 2:00, 2:00, 2:02, 2:02, 2:05, 2:04, 2:05, 2:06, 2:09, 2:08, 2:08, 2:08, 2:09, 2:11, 2:12, 2:12, 2:16, 2:14, 2:13, 2:14, 2:11, 2:03
DNP. 32 Arkadiusz SZYMCZAKM20Siemianowice Slaskie00:19:20.13+-00:15:19.2212Diplom
Detail:1:28, 1:27, 1:28, 1:29, 1:33, 1:32, 1:34, 1:35, 1:37, 1:42, 1:52, 1:58, , , , , , , , , , , , ,

Další soubory k závodu:

Výsledky 10000m, časy kol