Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden 5000m

24.7.2020 17:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Na Děkance
Podmínky: Slunečno, dusno, mírný vítr, 28 stupňů Celsia
Web závodu: http://zlaty-tyden.cz
142 závodníků,

Výsledky v pdf: Výsledky 5000m, časy kol

Průběžný součet časů 5000m +10000m

Závody:

Zlatá pětka Emila Zátopka - muži 2. běh

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 161 Šimon BERÁNEKM2000:17:15.67+00:00:00.0012Diplom
Detail:0:37, 1:18, 1:21, 1:21, 1:23, 1:23, 1:24, 1:26, 1:25, 1:26, 1:24, 1:25, 1:15
2. 99 Jakub HURDYCHM20MK Kladno00:17:30.59+00:00:14.9212Diplom
Detail:0:38, 1:20, 1:22, 1:25, 1:23, 1:24, 1:24, 1:26, 1:26, 1:27, 1:26, 1:27, 1:16
3. 105 Jiří SYROVÁTKOM50PSK Olymp Praha00:19:13.35+00:01:57.6812Diplom
Detail:0:42, 1:30, 1:30, 1:29, 1:32, 1:31, 1:35, 1:34, 1:35, 1:34, 1:34, 1:35, 1:28
4. 123 Zbyněk PELAM45Ski Pax Horní Maxov00:19:30.17+00:02:14.5012Diplom
Detail:0:44, 1:32, 1:34, 1:34, 1:34, 1:33, 1:34, 1:33, 1:33, 1:34, 1:34, 1:35, 1:28
5. 45 Ondřej ŽIŽKAM20Běžecký klub České spořitelny00:19:43.50+00:02:27.8312Diplom
Detail:0:46, 1:36, 1:37, 1:37, 1:36, 1:37, 1:35, 1:36, 1:36, 1:33, 1:33, 1:32, 1:23
6. 86 Michael MACHÁČEKM20Tři Prasátka00:19:48.46+00:02:32.7912Diplom
Detail:0:41, 1:27, 1:30, 1:32, 1:33, 1:31, 1:34, 1:34, 1:39, 1:41, 1:43, 1:42, 1:34
7. 118 Daniel KOSdorostenciPraha00:20:07.75+00:02:52.0812Diplom
Detail:0:38, 1:23, 1:33, 1:36, 1:36, 1:39, 1:38, 1:40, 1:43, 1:42, 1:43, 1:42, 1:28
8. 59 Tomáš MRNKAM45LeaBealsi00:20:19.88+00:03:04.2112Diplom
Detail:0:44, 1:28, 1:30, 1:32, 1:35, 1:36, 1:38, 1:41, 1:42, 1:41, 1:42, 1:45, 1:39
9. 85 Jaroslav LENCM40Statenice00:20:24.45+00:03:08.7812Diplom
Detail:0:44, 1:31, 1:32, 1:36, 1:37, 1:38, 1:40, 1:41, 1:41, 1:42, 1:43, 1:42, 1:31
10. 107 Ivo EICHLERM55USK Praha00:20:24.63+00:03:08.9612Diplom
Detail:0:44, 1:35, 1:39, 1:38, 1:38, 1:37, 1:39, 1:39, 1:39, 1:40, 1:40, 1:39, 1:32
11. 96 Lukáš ČERMÁKM20Praha 500:20:27.81+00:03:12.1412Diplom
Detail:0:45, 1:38, 1:35, 1:36, 1:37, 1:39, 1:40, 1:41, 1:40, 1:41, 1:40, 1:42, 1:29
12. 115 Miroslav DAVÍDEKM40Lhota00:20:31.39+00:03:15.7212Diplom
Detail:0:44, 1:32, 1:33, 1:35, 1:36, 1:38, 1:40, 1:40, 1:45, 1:44, 1:46, 1:43, 1:30
13. 112 Petr KEPKAM45Čerčany00:20:49.79+00:03:34.1212Diplom
Detail:0:46, 1:33, 1:36, 1:36, 1:37, 1:40, 1:41, 1:45, 1:47, 1:45, 1:43, 1:44, 1:32
14. 73 Jan DRYÁKM45Praha 900:20:51.00+00:03:35.3312Diplom
Detail:0:48, 1:37, 1:40, 1:39, 1:41, 1:42, 1:42, 1:41, 1:40, 1:40, 1:40, 1:41, 1:33
15. 12 Michal ŽIVNÝM55Stromovka00:21:01.49+00:03:45.8212Diplom
Detail:0:47, 1:38, 1:42, 1:39, 1:41, 1:43, 1:42, 1:44, 1:42, 1:39, 1:42, 1:41, 1:34
16. 66 Přemysl ŠTYCHM45Srdíčkáři00:21:33.28+00:04:17.6112Diplom
Detail:0:48, 1:42, 1:44, 1:44, 1:42, 1:42, 1:45, 1:49, 1:46, 1:44, 1:47, 1:44, 1:31
17. 41 Martin ŠTIKAM35STIKAman00:21:35.26+00:04:19.5912Diplom
Detail:0:45, 1:35, 1:39, 1:42, 1:43, 1:44, 1:45, 1:47, 1:48, 1:45, 1:50, 1:49, 1:36
18. 113 Petr LIPENSKÝM20A to je jaký život ?00:21:35.98+00:04:20.3112Diplom
Detail:0:43, 1:34, 1:36, 1:40, 1:40, 1:43, 1:44, 1:48, 1:50, 1:51, 1:51, 1:50, 1:40
19. 69 Ladislav DVOŘÁČEKM45TT Astra Benešov00:21:39.49+00:04:23.8212Diplom
Detail:0:42, 1:32, 1:36, 1:39, 1:42, 1:45, 1:51, 1:50, 1:48, 1:48, 1:52, 1:49, 1:39
20. 83 Karel KODRM50ŽUCH00:21:40.40+00:04:24.7312Diplom
Detail:0:44, 1:34, 1:38, 1:41, 1:45, 1:45, 1:48, 1:50, 1:49, 1:47, 1:46, 1:47, 1:39
21. 61 Jan HODAČM35Pražská Sedmička00:23:01.23+00:05:45.5612Diplom
Detail:0:51, 1:46, 1:52, 1:50, 1:53, 1:56, 1:51, 1:52, 1:53, 1:50, 1:50, 1:50, 1:41
22. 92 Pavel VABROUŠEKM45RTW00:23:13.33+00:05:57.6612Diplom
Detail:0:47, 1:45, 1:48, 1:48, 1:51, 1:53, 1:54, 1:55, 1:55, 1:55, 1:54, 1:55, 1:47
23. 26 Vítězslav OLŠOVSKÝM35Báječné ženy v běhu / SABZO00:23:21.03+00:06:05.3612Diplom
Detail:0:53, 1:41, 1:43, 1:47, 1:50, 1:53, 1:55, 2:01, 2:01, 2:00, 1:56, 1:47, 1:46
24. 77 Milan CIBÍKM50Praha 1200:23:32.63+00:06:16.9612Diplom
Detail:0:48, 1:41, 1:45, 1:46, 1:51, 1:55, 1:57, 2:01, 2:01, 2:00, 1:56, 1:58, 1:48
25. 103 Martin BURSÍKM45Benešov00:23:51.37+00:06:35.7012Diplom
Detail:0:48, 1:46, 1:51, 1:52, 1:58, 1:58, 1:57, 1:59, 1:57, 1:59, 1:59, 1:58, 1:42
26. 35 Josef LEDVINKAM45SABZO00:23:55.44+00:06:39.7712Diplom
Detail:0:55, 1:46, 1:50, 1:51, 1:52, 1:59, 1:59, 1:59, 1:55, 2:01, 1:59, 1:55, 1:48
27. 21 Petr MALEČEKM45Praha 800:23:56.41+00:06:40.7412Diplom
Detail:0:50, 1:45, 1:53, 1:53, 1:57, 1:59, 1:58, 1:58, 1:56, 1:58, 1:56, 1:54, 1:53
28. 116 Radim NOVOTNÝM40Run Czech team00:24:04.96+00:06:49.2912Diplom
Detail:0:50, 1:47, 1:52, 1:50, 1:53, 1:54, 1:56, 1:59, 1:58, 2:00, 2:01, 2:01, 1:57
29. 93 Radek ŠKRDLANTM45Plískov00:24:14.40+00:06:58.7312Diplom
Detail:0:49, 1:45, 1:53, 1:53, 1:57, 1:59, 1:58, 2:00, 2:00, 2:02, 2:00, 1:59, 1:53
30. 23 Jan ŠIMLM50NOVIS TK Praha00:24:17.63+00:07:01.9612Diplom
Detail:0:55, 1:56, 1:56, 1:54, 1:57, 1:57, 1:58, 1:59, 1:58, 1:58, 1:59, 1:56, 1:48
31. 52 Milan ČERVENKAM50TJ Dynamo Pardubice00:24:21.22+00:07:05.5512Diplom
Detail:0:50, 1:45, 1:46, 1:50, 1:55, 1:58, 1:57, 1:57, 1:56, 2:01, 2:01, 2:05, 2:14
32. 110 Pavel SLOVÁKM50Běžecký klub České spořitelny00:24:38.29+00:07:22.6212Diplom
Detail:0:51, 1:51, 1:56, 1:57, 1:58, 1:59, 2:01, 2:00, 2:01, 2:03, 2:02, 2:03, 1:52
33. 65 Ondřej PRUSM20Petrovice u Karviné00:24:40.63+00:07:24.9612Diplom
Detail:0:48, 1:45, 1:49, 1:52, 1:58, 1:58, 2:07, 2:03, 2:04, 2:07, 2:06, 2:07, 1:52
34. 57 Frank THOMASM55Wurzen00:24:46.13+00:07:30.4612Diplom
Detail:0:57, 1:54, 1:56, 1:59, 2:00, 2:00, 2:00, 1:59, 2:00, 2:00, 2:00, 2:00, 1:56
35. 124 Martin LUKÁČM20Ski Pax Horní Maxov00:24:47.51+00:07:31.8412Diplom
Detail:0:46, 1:37, 1:48, 1:58, 2:00, 2:03, 2:04, 2:03, 2:04, 2:06, 2:06, 2:07, 1:59
36. 100 Jaroslav MOUČKAM45MK Kladno00:24:53.12+00:07:37.4512Diplom
Detail:0:54, 1:49, 1:54, 1:53, 1:59, 2:03, 2:09, 2:03, 2:06, 2:06, 2:06, 2:01, 1:41
37. 19 Michal HOLUBM55Praha 600:25:02.67+00:07:47.0012Diplom
Detail:0:55, 1:53, 1:57, 1:58, 2:02, 2:05, 2:04, 2:02, 2:05, 2:02, 2:04, 1:56, 1:54
38. 46 Radek LEXAM35Běžecký klub České spořitelny00:25:16.51+00:08:00.8412Diplom
Detail:1:00, 1:50, 1:53, 1:55, 1:56, 2:06, 2:03, 2:04, 2:06, 2:11, 2:08, 2:09, 1:48
39. 39 Zdeněk CHMELM55Běžecký klub České spořitelny00:25:46.63+00:08:30.9612Diplom
Detail:0:57, 1:56, 1:59, 2:00, 2:01, 2:03, 2:03, 2:05, 2:07, 2:09, 2:09, 2:09, 2:03
40. 114 Václav ŠŮCHAM70Stříbro00:28:42.80+00:11:27.1312Diplom
Detail:1:10, 2:10, 2:01, 2:12, 2:15, 2:16, 2:18, 2:19, 2:23, 2:23, 2:26, 2:28, 2:16
41. 36 Petr FRIESINGERM50ČOU00:29:38.05+00:12:22.3812Diplom
Detail:1:02, 2:16, 2:20, 2:24, 2:23, 2:23, 2:26, 2:23, 2:26, 2:26, 2:24, 2:26, 2:13
42. 78 Antonín SIROTEKM20Příbram00:30:09.79+00:12:54.1212Diplom
Detail:0:59, 2:06, 2:14, 2:28, 2:32, 2:36, 2:41, 2:29, 2:29, 2:34, 2:29, 2:35, 1:53
43. 87 Pavel KOLOCM55AC Total Zero00:30:12.06+00:12:56.3912Diplom
Detail:1:12, 2:25, 2:21, 2:21, 2:29, 2:24, 2:23, 2:32, 2:27, 2:32, 2:24, 2:23, 2:10
44. 48 Aleš FEJFARM50Vrchlabí00:32:26.72+00:15:11.0512Diplom
Detail:1:09, 2:28, 2:27, 2:29, 2:30, 2:31, 2:30, 2:35, 2:41, 2:50, 2:46, 2:45, 2:41

Další soubory k závodu:

Výsledky 5000m, časy kol

Průběžný součet časů 5000m +10000m