Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden 5000m

24.7.2020 17:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Na Děkance
Podmínky: Slunečno, dusno, mírný vítr, 28 stupňů Celsia
Web závodu: http://zlaty-tyden.cz
142 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky 5000m, časy kol

Průběžný součet časů 5000m +10000m

Závody:



Zlatá pětka Emila Zátopka - muži

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 2 Jiří MILERM45AC Mladá Boleslav00:16:19.62+00:00:00.0012Diplom
Detail:0:40, 1:18, 1:18, 1:15, 1:19, 1:20, 1:19, 1:18, 1:19, 1:20, 1:19, 1:18, 1:10
2. 120 Petr ŠNÁBLM35Děkanka group00:16:40.26+00:00:20.6412Diplom
Detail:0:37, 1:17, 1:18, 1:18, 1:19, 1:20, 1:19, 1:20, 1:21, 1:22, 1:22, 1:22, 1:16
3. 14 Lukáš NEVAŘILM20Atletika Jihlava00:16:41.53+00:00:21.9112Diplom
Detail:0:40, 1:19, 1:18, 1:17, 1:20, 1:20, 1:21, 1:21, 1:21, 1:23, 1:21, 1:22, 1:12
4. 38 Jaroslav KŘENEKM35RBZ PRAHA00:17:05.77+00:00:46.1512Diplom
Detail:0:41, 1:19, 1:19, 1:20, 1:21, 1:23, 1:24, 1:25, 1:25, 1:24, 1:23, 1:23, 1:12
5. 121 Dalibor BARTOŠM45LIAZ Jablonec00:17:12.56+00:00:52.9412Diplom
Detail:0:40, 1:18, 1:19, 1:20, 1:21, 1:23, 1:24, 1:25, 1:25, 1:24, 1:25, 1:24, 1:19
6. 1 David PECINAM45Eleven Run Team00:17:19.86+00:01:00.2412Diplom
Detail:0:41, 1:19, 1:19, 1:20, 1:21, 1:23, 1:24, 1:25, 1:25, 1:25, 1:26, 1:25, 1:21
7. 71 Petr BENAM50ŠTEFKO Running Team00:17:39.04+00:01:19.4212Diplom
Detail:0:42, 1:22, 1:23, 1:23, 1:23, 1:24, 1:25, 1:26, 1:26, 1:27, 1:27, 1:26, 1:18
8. 8 Filip ŠINÁGLM20Praha00:17:41.45+00:01:21.8312Diplom
Detail:0:42, 1:21, 1:22, 1:24, 1:24, 1:25, 1:26, 1:26, 1:25, 1:25, 1:28, 1:26, 1:21
9. 32 Arkadiusz SZYMCZAKM20Siemianowice Slaskie00:17:43.77+00:01:24.1512Diplom
Detail:0:41, 1:19, 1:21, 1:23, 1:24, 1:24, 1:25, 1:28, 1:28, 1:30, 1:30, 1:28, 1:16
10. 15 Marek POLÁKM20Děkanka Group00:17:45.46+00:01:25.8412Diplom
Detail:0:39, 1:20, 1:21, 1:24, 1:25, 1:27, 1:28, 1:27, 1:27, 1:27, 1:29, 1:28, 1:17
11. 74 Peter POTROKM45Kralupy nad Vltavou00:17:53.33+00:01:33.7112Diplom
Detail:0:43, 1:25, 1:26, 1:27, 1:26, 1:27, 1:28, 1:26, 1:25, 1:26, 1:26, 1:24, 1:17
12. 22 David SKLENÁŘM20Český běžecký klub00:18:04.62+00:01:45.0012Diplom
Detail:0:45, 1:27, 1:29, 1:25, 1:25, 1:28, 1:29, 1:26, 1:24, 1:27, 1:25, 1:25, 1:22
13. 75 Lukáš ZÁMIŠM20Běžecký klub České spořitelny00:18:19.14+00:01:59.5212Diplom
Detail:0:42, 1:24, 1:27, 1:28, 1:27, 1:30, 1:31, 1:31, 1:30, 1:30, 1:30, 1:29, 1:14
14. 51 Jaromír ŠMERDAM40Vojenské Lesy00:18:26.35+00:02:06.7312Diplom
Detail:0:42, 1:22, 1:26, 1:25, 1:28, 1:29, 1:29, 1:27, 1:28, 1:31, 1:32, 1:33, 1:29
15. 106 Jiří POKORNÝM35Praha 400:18:34.21+00:02:14.5912Diplom
Detail:0:43, 1:25, 1:26, 1:28, 1:26, 1:28, 1:31, 1:31, 1:31, 1:31, 1:31, 1:29, 1:28
16. 4 Radek DVOŘÁKM40Hrom do pecky !00:18:43.40+00:02:23.7812Diplom
Detail:0:43, 1:25, 1:26, 1:28, 1:26, 1:30, 1:31, 1:31, 1:33, 1:32, 1:33, 1:31, 1:29
17. 95 Michal PATLEVIČM20Triatlon Slaný00:18:49.91+00:02:30.2912Diplom
Detail:0:43, 1:26, 1:26, 1:28, 1:27, 1:30, 1:31, 1:33, 1:34, 1:34, 1:35, 1:34, 1:23
18. 70 Jan KLAUSM20Bradlec00:18:51.74+00:02:32.1212Diplom
Detail:0:45, 1:28, 1:29, 1:31, 1:30, 1:28, 1:31, 1:28, 1:33, 1:33, 1:34, 1:33, 1:22
19. 5 Václav KUČERAM5500:18:57.09+00:02:37.4712Diplom
Detail:0:42, 1:24, 1:27, 1:28, 1:28, 1:30, 1:31, 1:32, 1:33, 1:34, 1:37, 1:37, 1:28
20. 6 Tomáš BLÁHAM35SC MARATHON PLZEŇ,z.s.00:19:02.51+00:02:42.8912Diplom
Detail:0:45, 1:29, 1:31, 1:34, 1:33, 1:33, 1:33, 1:33, 1:32, 1:32, 1:31, 1:27, 1:23
21. 122 José Francisco REYES ACEBESM20Madrid00:19:06.25+00:02:46.6312Diplom
Detail:0:43, 1:27, 1:29, 1:32, 1:33, 1:32, 1:34, 1:34, 1:34, 1:36, 1:33, 1:34, 1:19
22. 9 Tomáš HELLERM35Hradec Králové00:19:09.43+00:02:49.8112Diplom
Detail:0:44, 1:28, 1:30, 1:31, 1:30, 1:31, 1:33, 1:34, 1:34, 1:34, 1:34, 1:32, 1:27
23. 43 Ondřej KNÉBLM20Malý Rohozec00:19:10.58+00:02:50.9612Diplom
Detail:0:46, 1:27, 1:29, 1:31, 1:30, 1:33, 1:32, 1:33, 1:34, 1:34, 1:34, 1:32, 1:28
24. 18 Roman PRUSM20SSK Vítkovice00:19:26.13+00:03:06.5112Diplom
Detail:0:44, 1:26, 1:26, 1:31, 1:34, 1:33, 1:37, 1:36, 1:36, 1:36, 1:36, 1:35, 1:27
25. 68 David JUKLÍČEKM35Praha 1300:19:41.86+00:03:22.2412Diplom
Detail:0:45, 1:32, 1:33, 1:33, 1:33, 1:34, 1:35, 1:36, 1:34, 1:35, 1:37, 1:35, 1:33
26. 63 Pavel MILATAM55Lokomotiva Trutnov00:19:55.74+00:03:36.1212Diplom
Detail:0:48, 1:33, 1:33, 1:35, 1:35, 1:34, 1:35, 1:36, 1:36, 1:37, 1:36, 1:36, 1:35
27. 20 David KARFÍKM50Superheroes00:19:57.94+00:03:38.3212Diplom
Detail:0:46, 1:31, 1:33, 1:35, 1:35, 1:36, 1:35, 1:37, 1:37, 1:37, 1:38, 1:37, 1:33
28. 102 Matan FUKSM20Old Town Running00:20:18.16+00:03:58.5412Diplom
Detail:0:47, 1:32, 1:33, 1:35, 1:34, 1:35, 1:36, 1:37, 1:37, 1:43, 1:43, 1:42, 1:38
29. 42 Miloslav NIČM50MK Kladno00:20:26.06+00:04:06.4412Diplom
Detail:0:48, 1:32, 1:33, 1:35, 1:35, 1:36, 1:37, 1:38, 1:40, 1:41, 1:41, 1:42, 1:41
30. 98 Tomáš TVARŮŽKAM45Kroměříž00:20:49.62+00:04:30.0012Diplom
Detail:0:48, 1:33, 1:36, 1:39, 1:39, 1:40, 1:40, 1:41, 1:42, 1:42, 1:41, 1:41, 1:42

Další soubory k závodu:

Výsledky 5000m, časy kol

Průběžný součet časů 5000m +10000m