Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden 5000m

24.7.2020 17:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Na Děkance
Podmínky: Slunečno, dusno, mírný vítr, 28 stupňů Celsia
Web závodu: http://zlaty-tyden.cz
142 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky 5000m, časy kol

Průběžný součet časů 5000m +10000m

Závody:



Zlatá pětka Emila Zátopka - veteráni nad 60 let

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 25 Ivan JANUŠKAM60Šanov00:21:19.59+00:00:00.0012Diplom
Detail:0:46, 1:40, 1:41, 1:43, 1:43, 1:43, 1:43, 1:44, 1:44, 1:45, 1:44, 1:38, 1:36
2. 111 Stanislav PILÍKM70Panský mlýn Rakovník00:21:28.09+00:00:08.5012Diplom
Detail:0:46, 1:39, 1:43, 1:43, 1:43, 1:44, 1:43, 1:44, 1:45, 1:45, 1:44, 1:43, 1:40
3. 89 Miroslav PULLMANM70Jablonec nad Nisou00:22:24.74+00:01:05.1512Diplom
Detail:0:46, 1:41, 1:46, 1:47, 1:47, 1:47, 1:48, 1:50, 1:50, 1:50, 1:50, 1:51, 1:46
4. 67 Josef BOBEKM70TJ Znojmo00:22:32.67+00:01:13.0812Diplom
Detail:0:47, 1:40, 1:46, 1:47, 1:47, 1:48, 1:49, 1:50, 1:51, 1:52, 1:53, 1:53, 1:45
5. 56 Eduard FREYM60KČT Kralupy nad Vltavou00:22:56.87+00:01:37.2812Diplom
Detail:0:49, 1:43, 1:47, 1:47, 1:48, 1:49, 1:50, 1:53, 1:53, 1:52, 1:54, 1:53, 1:53
6. 119 Jan ŠEVINSKÝM55Běžecký klub České spořitelny00:24:05.98+00:02:46.3912Diplom
Detail:0:55, 1:50, 1:48, 1:49, 1:53, 1:54, 1:53, 1:57, 1:59, 2:01, 2:02, 2:02, 1:56
7. 104 Jiří ŠNAJBERKM60SABZO00:24:41.92+00:03:22.3312Diplom
Detail:0:51, 1:52, 1:52, 1:56, 1:57, 1:58, 1:59, 2:01, 2:03, 2:04, 2:01, 2:01, 2:00
8. 90 Milan VOKÁČM70Běžecký klub České spořitelny00:29:06.94+00:07:47.3512Diplom
Detail:1:03, 2:15, 2:23, 2:23, 2:19, 2:22, 2:19, 2:19, 2:21, 2:19, 2:24, 2:21, 2:11
9. 53 Jiří SLÁDEKM70Dvanáctka běhá - Praha00:30:23.12+00:09:03.5312Diplom
Detail:0:58, 2:13, 2:18, 2:22, 2:26, 2:27, 2:26, 2:28, 2:33, 2:31, 2:32, 2:37, 2:25
10. 101 Jan MÍŠEKM60Praha 600:31:41.16+00:10:21.5712Diplom
Detail:1:01, 2:17, 2:23, 2:28, 2:32, 2:37, 2:36, 2:39, 2:37, 2:37, 2:38, 2:40, 2:29
11. 64 Václav KROUSKÝM60Praha 1000:31:56.32+00:10:36.7312Diplom
Detail:0:59, 2:14, 2:20, 2:25, 2:29, 2:35, 2:39, 2:41, 2:44, 2:44, 2:47, 2:50, 2:22
12. 72 Čestmír SMEJKALM75TJ Sokol Velké Bílovice00:33:22.50+00:12:02.9112Diplom
Detail:1:08, 2:34, 2:32, 2:37, 2:40, 2:40, 2:45, 2:49, 2:44, 2:47, 2:46, 2:44, 2:29
13. 47 Josef ULRICHM80TJ Liga 100 Praha00:34:01.29+00:12:41.7012Diplom
Detail:1:13, 2:41, 2:44, 2:47, 2:48, 2:50, 2:51, 2:43, 2:41, 2:45, 2:45, 2:40, 2:27
14. 108 Luděk KOCIANM75AVC Praha00:35:19.57+00:13:59.9812Diplom
Detail:1:02, 2:21, 2:48, 2:57, 2:56, 2:51, 2:51, 2:52, 2:53, 2:56, 2:57, 3:00, 2:49
15. 33 František DOLEČEKM75Atletika Stará Boleslav00:38:59.16+00:17:39.5712Diplom
Detail:1:32, 3:06, 3:17, 3:19, 3:08, 3:12, 3:11, 2:54, 3:26, 3:11, 3:03, 3:03, 2:29
16. 60 Otakar PACHMANNM75SABZO Praha00:39:13.44+00:17:53.8512Diplom
Detail:1:35, 3:09, 3:18, 3:11, 3:09, 3:12, 3:11, 3:09, 3:14, 3:08, 3:03, 3:05, 2:43
17. 94 Jiří ENGLIŠM80Sokol Opava00:40:47.76+00:19:28.1712Diplom
Detail:1:30, 3:06, 3:18, 3:20, 3:17, 3:13, 3:16, 3:17, 3:16, 3:17, 3:22, 3:19, 3:10
18. 31 Oldřich STEHLÍKM70Církev bratrská , stanice Ládví00:42:20.01+00:21:00.4212Diplom
Detail:1:06, 3:13, 3:24, 3:24, 3:14, 3:20, 3:26, 3:30, 3:27, 3:28, 3:43, 3:37, 3:21
19. 34 Jiří PEJPALM85TJ Liga 100 Praha00:44:20.13+00:23:00.5412Diplom
Detail:1:42, 3:26, 3:28, 3:29, 3:31, 3:35, 3:36, 3:35, 3:36, 3:33, 3:35, 3:35, 3:31
20. 37 Stanislav ŠPOKM70NIGHT RUN TEAM00:49:35.59+00:28:16.0012Diplom
Detail:1:48, 4:00, 4:00, 3:59, 4:00, 3:59, 4:04, 4:03, 3:54, 4:01, 4:00, 3:58, 3:45

Další soubory k závodu:

Výsledky 5000m, časy kol

Průběžný součet časů 5000m +10000m