Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden - maraton

27.7.2020 15:30

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - Stromovka
Podmínky: Slunečno, dusno 28 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
293 závodníků,

Další soubory k závodu:

Trojboj A 10000m + 5000m + maraton
Trojboj B 10000m + 5000m + půlmaraton
Trojboj C 10000m + 5000m + 10km


Maraton, půlmaraton, 10km, štafety, 4,2km, 1000m a 500m, chůze 10km
časy kol

Fotky: od Martina Šandery

Závody:



Zlatý maraton Emila Zátopka

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 41 Jaroslav KŘENEKM35RBZ PRAHA02:59:46.00+00:00:00.0016Diplom
Detail:0:04, 10:27, 10:30, 10:42, 10:44, 10:47, 10:57, 11:18, 11:23, 11:18, 11:43, 11:45, 11:46, 11:46, 11:35, 11:55, 11:16
2. 81 Michal BÁŤAM35SC Start Karlovy Vary03:04:18.00+00:04:32.0016Diplom
Detail:0:04, 10:28, 10:33, 10:51, 10:56, 10:59, 10:57, 10:54, 11:05, 11:04, 11:22, 11:43, 12:15, 12:41, 13:09, 13:15, 12:12
3. 1 David PECINAM45Eleven Run Team03:10:39.00+00:10:53.0016Diplom
Detail:0:03, 10:27, 10:32, 10:41, 10:44, 10:53, 11:11, 11:33, 11:45, 12:22, 12:42, 12:59, 13:29, 13:37, 13:02, 12:42, 12:04
4. 117 Martin ŠKRLANTM40Žebrák03:15:28.00+00:15:42.0016Diplom
Detail:0:05, 11:36, 11:52, 11:50, 11:45, 11:49, 11:53, 12:07, 12:15, 12:03, 12:06, 12:12, 12:19, 12:39, 13:09, 13:19, 12:37
5. 102 Matan FUKSM20Old Town Running03:18:21.00+00:18:35.0016Diplom
Detail:0:05, 11:33, 11:55, 11:49, 11:59, 12:03, 12:11, 12:16, 12:22, 12:29, 12:25, 12:41, 12:52, 12:55, 12:56, 12:55, 13:01
6. 112 Jiří MALÝM40Praha 603:19:50.00+00:20:04.0016Diplom
Detail:0:06, 12:05, 12:05, 11:55, 11:45, 11:45, 11:47, 11:49, 11:59, 12:02, 12:02, 12:12, 12:20, 12:40, 13:09, 14:29, 15:50
7. 3 Radek DVOŘÁKM40Hrom do pecky !03:20:43.00+00:20:57.0016Diplom
Detail:0:04, 11:00, 11:33, 11:33, 11:26, 11:36, 11:49, 11:57, 12:07, 12:49, 13:14, 12:52, 13:02, 13:07, 14:04, 14:19, 14:18
8. 45 Miloslav NIČM50MK Kladno03:21:11.00+00:21:25.0016Diplom
Detail:0:09, 12:06, 12:03, 12:07, 12:12, 12:20, 12:27, 12:26, 12:29, 12:35, 12:44, 12:44, 12:55, 13:00, 12:58, 13:10, 12:53
9. 62 Jürgen STEINERM55DJK Weiden03:21:38.00+00:21:52.0016Diplom
Detail:0:03, 11:23, 11:39, 12:03, 13:06, 12:03, 12:12, 12:16, 12:23, 12:37, 12:34, 13:23, 12:58, 13:06, 13:12, 13:19, 13:27
10. 220 Lenka HORÁKOVÁŽ35Brno03:24:24.00+00:24:38.0016Diplom
Detail:0:06, 11:23, 11:59, 11:57, 11:59, 12:10, 12:29, 12:28, 12:30, 12:54, 13:13, 13:23, 13:21, 13:37, 13:46, 13:34, 13:43
11. 65 Jaromír ŠMERDAM40Vojenské Lesy03:24:43.00+00:24:57.0016Diplom
Detail:0:06, 11:52, 12:14, 12:17, 12:31, 12:21, 12:28, 12:37, 12:58, 13:03, 13:00, 13:15, 12:51, 13:08, 13:33, 13:23, 13:14
12. 105 Jiří SYROVÁTKOM50PSK Olymp Praha03:28:48.00+00:29:02.0016Diplom
Detail:0:06, 11:32, 11:54, 11:51, 12:00, 12:14, 12:36, 12:42, 12:54, 13:04, 13:12, 13:33, 13:52, 13:55, 14:33, 14:43, 14:15
13. 215 Gabriela BERANOVÁŽ20Hlinsko03:28:56.00+00:29:10.0016Diplom
Detail:0:05, 13:04, 13:29, 13:13, 13:06, 13:03, 12:57, 12:57, 12:58, 12:55, 12:55, 12:57, 13:04, 13:05, 13:03, 13:06, 13:06
14. 118 Alexandr BOROVECM40Choceň03:29:53.00+00:30:07.0016Diplom
Detail:0:05, 10:28, 11:15, 11:58, 14:41, 13:06, 13:11, 13:00, 12:26, 12:40, 13:17, 14:23, 13:51, 13:18, 14:12, 14:55, 13:16
15. 13 Jan TOMÁŠEKM40BK Čvacht / Yellow Ribbon Run03:32:41.00+00:32:55.0016Diplom
Detail:0:08, 12:37, 13:35, 13:26, 12:45, 13:24, 13:45, 13:39, 12:59, 13:17, 12:50, 13:40, 13:10, 13:42, 13:16, 13:22, 13:14
16. 111 Stanislav PILÍKM70Panský mlýn Rakovník03:34:42.00+00:34:56.0016Diplom
Detail:0:00, 12:37, 11:45, 12:33, 12:47, 13:06, 13:39, 14:35, 13:18, 13:35, 13:58, 14:00, 13:38, 13:49, 13:51, 13:58, 13:42
17. 53 Jiří DOUCHAM45Hvězda Pardubice03:35:32.00+00:35:46.0016Diplom
Detail:0:04, 11:19, 11:49, 12:10, 11:59, 12:12, 12:29, 12:53, 13:00, 13:02, 13:46, 14:30, 14:37, 15:03, 15:32, 16:04, 15:09
18. 207 Blanka ŠINDELÁŘOVÁŽ45Blovice03:37:28.00+00:37:42.0016Diplom
Detail:0:08, 11:52, 11:55, 12:15, 12:37, 12:48, 13:10, 13:49, 13:33, 13:38, 13:22, 13:51, 15:35, 14:20, 14:54, 16:02, 13:47
19. 216 Iva KROUŽILOVÁŽ40GP Kolín03:38:58.00+00:39:12.0016Diplom
Detail:0:10, 12:14, 12:41, 12:46, 12:54, 13:08, 13:18, 13:22, 13:42, 14:05, 14:02, 14:20, 14:25, 14:24, 14:28, 14:27, 14:41
20. 72 Róbert DEMKÓM40Hungarian runners in Prague03:39:18.00+00:39:32.0016Diplom
Detail:0:14, 12:07, 11:57, 12:05, 12:14, 12:37, 12:52, 13:02, 13:01, 13:27, 13:48, 14:40, 15:14, 16:04, 15:40, 15:37, 14:48
21. 103 Ctibor KAČERM35Run the World03:39:28.00+00:39:42.0016Diplom
Detail:0:18, 13:05, 13:30, 13:42, 13:08, 13:26, 13:27, 13:31, 13:55, 13:48, 14:46, 14:22, 14:20, 14:02, 13:34, 13:31, 13:10
22. 91 Karel AUGUSTAM50VRR03:41:00.00+00:41:14.0016Diplom
Detail:0:13, 12:50, 12:54, 12:54, 12:46, 13:06, 12:58, 13:18, 13:11, 13:40, 13:10, 13:59, 14:21, 14:35, 15:10, 16:01, 16:03
23. 106 David ŠIKM45AC Gomango Hogner03:44:39.00+00:44:53.0016Diplom
Detail:0:04, 11:59, 12:32, 12:28, 12:35, 12:25, 12:20, 12:28, 12:37, 12:55, 13:14, 13:40, 14:01, 14:32, 19:26, 19:10, 18:22
24. 46 Ondřej KNÉBLM20Malý Rohozec03:46:19.00+00:46:33.0016Diplom
Detail:0:10, 11:09, 11:20, 11:32, 11:26, 11:43, 12:13, 12:57, 13:21, 14:19, 14:34, 15:52, 15:54, 16:51, 19:41, 17:20, 16:05
25. 209 Zuzana KUBÍNOVÁŽ35Praha 503:46:43.00+00:46:57.0016Diplom
Detail:0:13, 13:06, 13:02, 13:19, 13:36, 13:46, 13:45, 13:59, 14:02, 14:32, 14:35, 14:40, 14:38, 15:07, 14:53, 15:14, 14:25
26. 67 Václav KULHAVÝM45Turnov03:47:19.00+00:47:33.0016Diplom
Detail:0:15, 12:49, 13:15, 13:22, 13:46, 13:48, 13:35, 13:44, 13:59, 14:04, 14:31, 14:30, 14:37, 15:01, 15:18, 15:33, 15:21
27. 109 Jan KUBÍNM35Praha03:47:57.00+00:48:11.0016Diplom
Detail:0:13, 13:49, 13:59, 14:06, 14:18, 14:20, 14:17, 14:09, 14:10, 14:07, 14:15, 14:11, 14:28, 14:32, 14:34, 15:12, 13:23
28. 7 Pavel BĚLEHRÁDEKM60TJ Čolek03:48:01.00+00:48:15.0016Diplom
Detail:0:00, 12:34, 12:59, 13:12, 13:22, 13:13, 13:28, 13:29, 13:41, 13:57, 14:04, 14:49, 15:12, 15:29, 15:37, 16:09, 16:52
29. 5 Václav KUČERAM5503:49:18.00+00:49:32.0016Diplom
Detail:0:04, 11:00, 11:34, 11:33, 11:25, 11:30, 11:27, 11:51, 12:17, 12:31, 13:10, 15:03, 17:29, 18:03, 19:35, 21:08, 19:49
30. 74 Přemysl ŠTYCHM45Srdíčkáři03:54:11.00+00:54:25.0016Diplom
Detail:0:09, 13:32, 13:33, 14:01, 13:57, 14:21, 14:34, 14:08, 14:33, 15:19, 15:11, 15:24, 15:50, 15:27, 15:04, 14:41, 14:37
31. 110 Radek LUKSZAM45MK Seitl Ostrava03:55:59.00+00:56:13.0016Diplom
Detail:0:03, 14:39, 14:01, 14:18, 14:40, 14:34, 14:22, 14:41, 14:32, 15:10, 15:22, 15:35, 15:12, 15:03, 15:00, 14:40, 14:15
32. 206 Iveta BODNAROVÁŽ40MK Kladno03:59:12.00+00:59:26.0016Diplom
Detail:0:08, 12:25, 13:06, 13:37, 13:41, 14:01, 14:19, 14:36, 15:04, 15:38, 16:05, 16:34, 16:14, 16:24, 15:43, 16:26, 15:19
33. 202 Jaroslava ZELENÁŽ40Chudenice04:00:07.00+01:00:21.0016Diplom
Detail:0:10, 13:46, 14:01, 14:09, 14:23, 15:10, 14:16, 14:56, 15:03, 15:20, 15:31, 16:15, 15:26, 15:24, 15:40, 15:43, 15:02
34. 51 Vladimír NESVADBAM50Zdravotní klaun04:00:46.00+01:01:00.0016Diplom
Detail:0:05, 13:34, 14:01, 13:37, 13:38, 13:48, 14:03, 14:21, 14:37, 14:45, 14:46, 15:02, 15:26, 15:56, 17:00, 18:14, 18:00
35. 85 Michal KRYSLM40Colas CZ a.s.04:00:53.00+01:01:07.0016Diplom
Detail:0:05, 12:58, 13:29, 13:34, 13:31, 13:39, 13:58, 13:56, 15:28, 14:42, 15:17, 15:36, 15:45, 16:41, 17:41, 19:45, 14:54
36. 124 Alfons VÝTISKM7004:01:32.00+01:01:46.0016Diplom
Detail:0:03, 14:06, 14:03, 14:11, 14:17, 15:26, 14:34, 15:14, 15:51, 15:40, 15:28, 15:24, 15:08, 15:13, 15:27, 15:55, 15:39
37. 69 Miroslav KUCKOM60Liberec04:03:12.00+01:03:26.0016Diplom
Detail:0:00, 12:30, 12:53, 13:14, 13:35, 14:04, 14:39, 14:40, 14:57, 15:28, 15:22, 20:44, 15:38, 15:45, 16:22, 16:39, 16:50
38. 61 Tomáš MRNKAM45LeaBealsi04:03:29.00+01:03:43.0016Diplom
Detail:0:13, 12:39, 12:40, 12:48, 13:06, 13:00, 13:13, 13:39, 13:53, 14:28, 15:29, 17:14, 16:05, 17:25, 16:53, 21:13, 19:38
39. 18 Roman PRUSM20SSK Vítkovice04:05:16.00+01:05:30.0016Diplom
Detail:0:04, 10:55, 11:29, 12:05, 13:03, 12:17, 13:47, 17:04, 16:46, 17:02, 17:06, 18:38, 19:50, 17:10, 18:35, 15:44, 13:48
40. 77 Jan LOCHMANM45Praha 7 - Bubeneč04:05:26.00+01:05:40.0016Diplom
Detail:0:08, 13:15, 13:30, 13:44, 14:01, 14:16, 14:23, 15:02, 15:16, 15:23, 15:27, 15:31, 17:54, 17:20, 17:28, 16:36, 16:19
41. 60 Jiří LEŠNERM45Roztoky04:06:42.00+01:06:56.0016Diplom
Detail:0:09, 13:00, 13:21, 13:33, 13:38, 13:55, 13:56, 14:00, 13:56, 14:17, 14:45, 16:24, 15:59, 18:06, 22:58, 16:46, 18:08
42. 86 Petr BENEŠM45AK ATLETIKA HOSTAVICE04:09:21.00+01:09:35.0016Diplom
Detail:0:09, 13:09, 13:30, 13:44, 13:53, 14:09, 14:18, 14:42, 14:24, 15:20, 15:06, 16:10, 16:13, 16:38, 16:43, 20:18, 21:02
43. 119 Michal JANDASEKM40Veverské Knínice04:09:43.00+01:09:57.0016Diplom
Detail:0:07, 13:06, 13:27, 13:37, 13:45, 14:07, 14:41, 14:47, 14:51, 16:19, 15:52, 16:19, 17:26, 17:02, 17:24, 18:26, 18:33
44. 39 Antonín RAKM50Psáry04:11:13.00+01:11:27.0016Diplom
Detail:0:12, 12:54, 13:27, 13:43, 13:40, 13:47, 13:52, 14:12, 14:28, 15:12, 15:56, 16:30, 17:05, 18:12, 19:16, 19:46, 19:10
45. 217 Koleta MORAVCOVÁŽ20Horní Kruty04:13:06.00+01:13:20.0016Diplom
Detail:0:05, 11:59, 12:43, 13:21, 13:54, 14:38, 14:42, 15:48, 16:03, 16:56, 19:48, 17:33, 16:40, 17:59, 17:23, 17:21, 16:20
46. 12 Marcel VLTAVSKÝM55ACES Team Karlovy Vary04:14:05.00+01:14:19.0016Diplom
Detail:0:13, 13:40, 14:05, 14:11, 14:17, 14:31, 14:39, 14:33, 14:45, 15:13, 15:32, 15:52, 16:17, 17:14, 17:40, 18:47, 22:46
47. 73 Petr NEJEDLÝM45Praha 504:15:00.00+01:15:14.0016Diplom
Detail:0:06, 13:58, 14:06, 14:01, 14:11, 14:22, 14:30, 14:53, 15:18, 15:33, 15:49, 16:03, 16:44, 17:47, 18:44, 19:54, 19:07
48. 126 Hilmar KICKELM55SV Bayreuth04:15:17.00+01:15:31.0016Diplom
Detail:0:05, 13:39, 13:25, 13:43, 13:27, 13:41, 13:52, 14:47, 15:03, 16:52, 16:37, 16:36, 18:03, 19:03, 18:44, 21:20, 16:27
49. 121 Matej JEZNÝM40Krnov04:17:49.00+01:18:03.0016Diplom
Detail:0:12, 13:46, 14:15, 14:23, 14:25, 14:52, 15:05, 15:56, 16:32, 17:09, 17:04, 16:53, 18:12, 19:03, 18:00, 17:00, 15:09
50. 218 Hana STUŠKOVÁŽ50Aces team Karlovy Vary04:18:18.00+01:18:32.0016Diplom
Detail:0:12, 13:32, 13:56, 14:17, 14:32, 15:11, 15:40, 15:50, 17:13, 16:42, 16:15, 16:07, 16:01, 16:21, 17:41, 19:15, 19:41
51. 95 Roman ŠŮSTEKM50Brno04:19:13.00+01:19:27.0016Diplom
Detail:47:14, 14:45, 14:24, 15:04, 15:05, 15:21, 15:12, 16:14, 16:15, 16:16, 16:47, 16:53, 17:15, 17:06, 17:55, 18:00,
52. 36 Dietmar PRUCKNERM50IFIRMI , Grünbach04:20:19.00+01:20:33.0016Diplom
Detail:0:15, 16:18, 15:59, 15:47, 15:35, 15:34, 15:33, 15:36, 15:21, 15:41, 15:59, 16:02, 16:32, 16:36, 17:01, 18:17, 18:23
53. 97 Jiří ŠIŠKAM45ElfaSports04:21:25.00+01:21:39.0016Diplom
Detail:0:10, 13:50, 14:05, 14:07, 14:22, 14:36, 14:56, 15:16, 16:02, 16:42, 16:24, 17:24, 19:15, 18:35, 18:26, 19:00, 18:21
54. 87 Marek ZADRAŽILM20AK ATLETIKA HOSTAVICE04:21:37.00+01:21:51.0016Diplom
Detail:0:09, 12:15, 12:17, 12:38, 12:38, 12:41, 12:38, 12:43, 12:36, 12:51, 13:35, 14:56, 15:28, 19:27, 41:27, 20:56, 22:30
55. 214 Juliane GROSSŽ20Heidelberg04:25:03.00+01:25:17.0016Diplom
Detail:0:17, 15:39, 15:32, 15:40, 15:43, 15:56, 15:57, 15:58, 16:13, 16:47, 16:24, 17:14, 17:36, 18:05, 18:36, 17:20, 16:14
56. 108 Petr KYSELÝM55TJ Zduchovice04:26:46.00+01:27:00.0016Diplom
Detail:0:08, 14:52, 15:28, 16:00, 15:42, 16:04, 16:16, 16:05, 16:29, 16:42, 16:56, 17:05, 17:39, 18:32, 18:20, 18:03, 16:32
57. 56 Ladislav DVOŘÁČEKM45TT Astra Benešov04:29:17.00+01:29:31.0016Diplom
Detail:0:10, 13:34, 13:40, 14:05, 14:25, 14:26, 15:06, 15:48, 16:45, 17:35, 18:01, 17:42, 19:11, 19:32, 20:15, 20:29, 18:39
58. 104 Paul VAN DE VEIREM40Rotterdam04:31:06.00+01:31:20.0016Diplom
Detail:0:20, 15:35, 14:58, 15:07, 14:45, 15:15, 14:57, 14:50, 15:12, 15:38, 16:30, 17:38, 27:51, 18:32, 18:14, 17:47, 18:04
59. 37 Steve ENTWISTLEM55Statenice04:31:52.00+01:32:06.0016Diplom
Detail:0:06, 14:16, 14:42, 14:43, 14:55, 15:06, 15:26, 15:39, 16:30, 16:42, 17:36, 17:40, 18:44, 22:31, 19:00, 19:05, 19:18
60. 82 Štěpán MINAŘÍKM40Go Vegan !04:34:42.00+01:34:56.0016Diplom
Detail:0:18, 15:56, 16:23, 16:28, 16:28, 16:51, 17:04, 17:02, 17:02, 17:20, 17:24, 16:52, 17:56, 17:51, 18:16, 18:05, 17:37
61. 57 Jakub GEMBALM35Hradec Králové04:37:39.00+01:37:53.0016Diplom
Detail:0:08, 13:57, 13:53, 13:57, 13:37, 14:02, 14:41, 15:13, 15:52, 17:31, 20:53, 18:43, 19:42, 20:38, 21:05, 22:16, 21:39
62. 55 Gábor BÖSZÖRMÉNYIM40Praha04:37:39.00+01:37:53.0016Diplom
Detail:0:14, 13:38, 13:39, 13:56, 13:57, 14:16, 14:42, 15:28, 16:54, 16:43, 18:47, 17:54, 19:48, 24:02, 23:52, 20:58, 19:00
63. 16 Tomáš MITSCHERLINGM2004:38:57.00+01:39:11.0016Diplom
Detail:0:18, 13:55, 14:25, 14:35, 14:53, 15:05, 15:22, 16:40, 17:57, 18:35, 16:43, 18:04, 18:43, 23:13, 18:20, 21:08, 21:10
64. 99 Petr JADRNÍČEKM60Pedro - Ostrava04:39:48.00+01:40:02.0016Diplom
Detail:0:02, 14:07, 14:03, 14:11, 14:17, 14:21, 15:01, 14:37, 16:48, 19:48, 19:53, 20:17, 17:46, 18:55, 21:49, 23:26, 20:37
65. 15 David SEKALM2004:39:59.00+01:40:13.0016Diplom
Detail:0:17, 15:07, 15:44, 15:33, 16:06, 16:13, 16:21, 16:48, 17:17, 17:12, 17:38, 17:39, 18:42, 19:12, 19:55, 19:31, 20:52
66. 20 Petr MALEČEKM45Praha 804:40:50.00+01:41:04.0016Diplom
Detail:0:10, 13:06, 13:31, 14:03, 14:39, 14:49, 15:00, 15:35, 15:47, 20:36, 15:57, 20:19, 22:32, 22:53, 22:51, 20:02, 19:10
67. 88 Roman NÖSTERM65Kronstorf04:41:03.00+01:41:17.0016Diplom
Detail:0:16, 15:47, 16:40, 17:05, 17:11, 17:22, 17:16, 17:31, 17:51, 17:51, 18:01, 17:46, 17:24, 18:12, 18:03, 19:35, 17:20
68. 116 Luděk TROJANM20Praha04:42:11.00+01:42:25.0016Diplom
Detail:0:06, 16:36, 17:25, 17:14, 16:26, 16:07, 16:03, 16:58, 17:56, 17:44, 17:36, 18:20, 18:16, 19:14, 19:38, 19:19, 17:19
69. 42 Zdeněk CHMELM55Běžecký klub České spořitelny04:42:37.00+01:42:51.0016Diplom
Detail:0:02, 14:46, 15:12, 15:18, 15:22, 15:32, 15:35, 16:03, 16:35, 18:12, 19:02, 20:21, 20:40, 20:08, 20:18, 21:17, 18:20
70. 66 Vojtěch HOLANM40Praha04:44:57.00+01:45:11.0016Diplom
Detail:0:10, 14:43, 15:26, 16:00, 17:01, 18:16, 17:21, 18:10, 18:35, 18:49, 18:37, 17:40, 18:44, 19:11, 19:05, 18:51, 18:27
71. 68 Ivan KOSTELECKÝM55Moravská Třebová04:47:57.00+01:48:11.0016Diplom
Detail:0:04, 15:44, 16:17, 17:09, 17:31, 17:57, 18:09, 18:23, 18:22, 18:27, 18:40, 18:41, 18:49, 18:46, 18:35, 18:40, 17:49
72. 114 Gerald FRAUENDIENSTM50100 Marathon Club Austria04:49:21.00+01:49:35.0016Diplom
Detail:0:12, 14:04, 14:23, 14:40, 14:48, 15:15, 15:38, 17:08, 15:42, 16:26, 17:43, 19:33, 23:51, 22:19, 23:42, 23:04, 21:00
73. 98 Günter SCHLÖGLHOFERM55Steyr04:51:27.00+01:51:41.0016Diplom
Detail:0:16, 15:43, 16:43, 17:06, 17:14, 17:18, 17:14, 17:32, 17:52, 17:51, 18:02, 18:43, 19:05, 20:05, 20:38, 20:46, 19:30
74. 44 Martin ŠTIKAM35STIKAman04:52:34.00+01:52:48.0016Diplom
Detail:0:17, 14:10, 14:20, 14:22, 14:27, 14:28, 14:34, 15:10, 16:15, 18:12, 21:36, 24:12, 22:41, 23:17, 21:59, 21:48, 20:55
75. 122 Jiří HLADÍKM55Praha 504:53:21.00+01:53:35.0016Diplom
Detail:0:15, 14:32, 14:54, 15:01, 15:09, 15:36, 15:47, 16:10, 16:31, 17:13, 18:12, 20:12, 20:52, 25:42, 21:51, 21:43, 23:48
76. 219 Lenka ŽEŽULKOVÁŽ35Žebrák04:54:44.00+01:54:58.0016Diplom
Detail:0:10, 14:15, 15:55, 16:45, 17:07, 17:35, 18:00, 18:51, 19:01, 18:56, 19:29, 19:36, 20:33, 19:56, 20:24, 19:48, 18:31
77. 49 Martin NOVÁKM35Ústí nad Labem05:01:53.00+02:02:07.0016Diplom
Detail:0:19, 15:15, 16:00, 15:47, 16:07, 16:08, 16:12, 16:16, 16:37, 16:38, 17:33, 20:36, 23:33, 26:48, 20:44, 26:32, 20:55
78. 115 Martin ŠANDERAM40BONBON Praha05:02:38.00+02:02:52.0016Diplom
Detail:0:02, 17:12, 18:15, 18:22, 18:24, 18:24, 18:28, 18:25, 18:42, 17:49, 17:55, 18:21, 18:40, 18:42, 20:15, 22:39, 22:13
79. 63 Dieter Max ELSTERM60Marathon Country Club05:03:52.00+02:04:06.0016Diplom
Detail:0:06, 14:46, 15:37, 16:22, 16:59, 17:15, 18:04, 18:40, 19:13, 19:33, 19:19, 19:33, 20:34, 20:37, 22:39, 21:44, 22:56
80. 113 Zdeněk BOUČEKM60Velké Meziříčí05:22:09.00+02:22:23.0016Diplom
Detail:0:04, 16:36, 17:12, 19:15, 17:38, 17:20, 17:58, 18:56, 19:28, 20:00, 20:28, 21:35, 22:22, 23:34, 24:14, 23:05, 22:33
81. 30 Miroslav VOSTRÝM40MK Kladno05:28:35.00+02:28:49.0016Diplom
Detail:0:03, 15:30, 16:08, 17:29, 18:50, 18:51, 18:21, 19:01, 19:51, 20:44, 21:34, 22:43, 23:29, 23:31, 24:20, 24:48, 23:28
82. 123 Emil TROMBIKM70Český Těšín05:35:24.00+02:35:38.0016Diplom
Detail:0:06, 16:39, 17:24, 17:36, 18:11, 18:33, 19:23, 20:26, 20:43, 20:41, 21:10, 23:20, 24:58, 23:57, 25:03, 24:24, 22:59
83. 26 Gerhard MAURERM55Hagi Runner05:39:43.00+02:39:57.0016Diplom
Detail:0:00, 17:16, 17:48, 18:16, 18:18, 18:31, 19:19, 20:08, 19:57, 21:28, 21:12, 22:53, 23:15, 23:55, 26:21, 25:16, 25:57
84. 90 Frank THOMASM55Wurzen05:39:44.00+02:39:58.0016Diplom
Detail:0:02, 14:26, 14:15, 14:16, 14:15, 14:27, 15:24, 21:54, 26:07, 25:56, 25:49, 26:09, 26:19, 25:49, 26:08, 25:16, 23:21
85. 75 Tomáš ULMAM55Praha05:40:00.00+02:40:14.0016Diplom
Detail:0:03, 19:29, 20:43, 21:01, 20:58, 20:57, 21:16, 20:59, 21:23, 21:42, 21:25, 21:32, 21:38, 21:45, 21:54, 21:50, 21:32
86. 101 Jan MÍŠEKM60Praha 605:54:17.00+02:54:31.0016Diplom
Detail:0:02, 17:24, 18:40, 19:18, 20:17, 21:04, 22:31, 22:20, 22:42, 21:44, 24:59, 23:21, 23:38, 25:19, 23:49, 24:54, 22:23
87. 10 Zdeněk KLIČKAM40Dubany06:04:05.00+03:04:19.0016Diplom
Detail:0:00, 16:33, 18:33, 19:44, 20:45, 21:48, 21:03, 21:31, 22:52, 22:11, 23:59, 24:34, 25:36, 24:41, 27:45, 29:04, 23:35
88. 94 Anton REITERM65Club Supermarathon Italia06:04:36.00+03:04:50.0016Diplom
Detail:0:05, 19:12, 20:19, 20:59, 21:25, 20:56, 21:50, 23:16, 23:23, 24:21, 24:13, 25:00, 22:21, 24:34, 24:15, 24:49, 23:46
89. 93 Václav HORÁKM60Libčany06:12:46.00+03:13:00.0016Diplom
Detail:0:04, 14:44, 16:16, 17:03, 17:38, 18:09, 18:54, 19:40, 20:55, 23:51, 25:15, 29:28, 31:52, 31:18, 30:46, 29:51, 27:08
90. 80 Zdeněk KOPECKÝM80Budvar České Budějovice06:24:08.00+03:24:22.0016Diplom
Detail:0:06, 19:28, 20:43, 21:01, 20:57, 20:15, 21:57, 21:00, 27:03, 25:53, 26:08, 27:40, 28:06, 26:55, 26:31, 26:01, 24:32
91. 205 Eliška Anna KUBIČKOVÁŽ50SC MARATHON PLZEŇ,z.s.06:35:32.00+03:35:46.0016Diplom
Detail:0:03, 20:01, 21:26, 22:34, 21:32, 23:03, 21:50, 23:56, 24:02, 27:18, 30:16, 27:40, 28:16, 28:18, 24:12, 25:36, 25:35
92. 48 Miroslav KUČERAM60Debř06:54:00.00+03:54:14.0016Diplom
Detail:0:00, 18:16, 22:47, 25:18, 24:36, 27:22, 26:59, 27:57, 25:34, 26:21, 25:40, 26:48, 24:39, 23:48, 26:00, 25:00, 37:00
93. 70 Jiří BŘEZINAM80SK Přerov07:00:50.00+04:01:04.0016Diplom
Detail:0:06, 20:50, 22:03, 23:33, 23:32, 25:11, 25:25, 25:43, 26:37, 29:33, 29:38, 30:05, 29:33, 29:02, 27:20, 27:47, 24:58
DNP. 24 Daniel VANCLM35Písek01:34:01.00+-01:25:45.005Diplom
Detail:0:00, 19:38, 21:59, 24:56, 25:52, 1:38, , , , , , , , , , ,
DNP. 38 Didier BONNETM40Praha02:45:08.00+-00:14:38.0012Diplom
Detail:0:05, 12:17, 12:17, 12:28, 12:32, 12:39, 13:02, 13:20, 13:32, 14:23, 15:04, 15:47, 17:47, , , ,
DNP. 50 Martin STRÁNÍKM20Hradec Králové Svobodné Dvory02:59:32.00+-00:00:14.0011Diplom
Detail:0:07, 13:58, 14:09, 14:46, 15:05, 15:31, 15:46, 16:02, 17:04, 17:48, 17:30, 21:51, , , , ,
DNP. 78 Jan KLAUSM20Bradlec03:09:03.00+00:09:17.0012Diplom
Detail:0:05, 11:56, 12:12, 12:17, 12:32, 12:33, 13:10, 13:49, 13:50, 14:33, 20:22, 22:51, 28:59, , , ,
DNP. 47 Josef ZÁLEŠÁKM50Orel Vyškov03:19:53.00+00:20:07.0014Diplom
Detail:0:14, 11:46, 12:04, 12:04, 12:24, 12:29, 12:33, 12:40, 12:23, 13:32, 14:19, 15:04, 16:27, 19:47, 22:14, ,
DNP. 92 Jiří ŠTĚTKAM50Most , rozběháme Mostecko03:24:05.00+00:24:19.0013Diplom
Detail:0:14, 12:22, 12:26, 13:25, 13:38, 14:18, 16:27, 19:27, 15:20, 15:43, 16:24, 17:06, 15:32, 21:48, , ,
DNP. 107 Franz SCHWENGLERM55100 Marathon Club Neumberg03:29:07.00+00:29:21.009Diplom
Detail:0:05, 19:12, 20:19, 20:59, 21:25, 20:56, 22:43, 24:21, 25:46, 33:25, , , , , , ,
DNP. 96 Michael MACHÁČEKM20Tři Prasátka03:36:51.00+00:37:05.0014Diplom
Detail:0:07, 12:23, 12:46, 13:09, 13:24, 13:48, 14:15, 14:05, 14:30, 15:10, 15:44, 16:11, 16:15, 23:05, 22:05, ,

Další soubory k závodu:

Trojboj A 10000m + 5000m + maraton
Trojboj B 10000m + 5000m + půlmaraton
Trojboj C 10000m + 5000m + 10km


Maraton, půlmaraton, 10km, štafety, 4,2km, 1000m a 500m, chůze 10km
časy kol

Fotky: od Martina Šandery