Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden - maraton

27.7.2020 15:30

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - Stromovka
Podmínky: Slunečno, dusno 28 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
293 závodníků,

Další soubory k závodu:

Trojboj A 10000m + 5000m + maraton
Trojboj B 10000m + 5000m + půlmaraton
Trojboj C 10000m + 5000m + 10km


Maraton, půlmaraton, 10km, štafety, 4,2km, 1000m a 500m, chůze 10km
časy kol

Fotky: od Martina Šandery

Závody:



Zlatý maraton Emila Zátopka

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 220 Lenka HORÁKOVÁŽ35Brno03:24:24.00+00:00:00.0016Diplom
Detail:0:06, 11:23, 11:59, 11:57, 11:59, 12:10, 12:29, 12:28, 12:30, 12:54, 13:13, 13:23, 13:21, 13:37, 13:46, 13:34, 13:43
2. 215 Gabriela BERANOVÁŽ20Hlinsko03:28:56.00+00:04:32.0016Diplom
Detail:0:05, 13:04, 13:29, 13:13, 13:06, 13:03, 12:57, 12:57, 12:58, 12:55, 12:55, 12:57, 13:04, 13:05, 13:03, 13:06, 13:06
3. 207 Blanka ŠINDELÁŘOVÁŽ45Blovice03:37:28.00+00:13:04.0016Diplom
Detail:0:08, 11:52, 11:55, 12:15, 12:37, 12:48, 13:10, 13:49, 13:33, 13:38, 13:22, 13:51, 15:35, 14:20, 14:54, 16:02, 13:47
4. 216 Iva KROUŽILOVÁŽ40GP Kolín03:38:58.00+00:14:34.0016Diplom
Detail:0:10, 12:14, 12:41, 12:46, 12:54, 13:08, 13:18, 13:22, 13:42, 14:05, 14:02, 14:20, 14:25, 14:24, 14:28, 14:27, 14:41
5. 209 Zuzana KUBÍNOVÁŽ35Praha 503:46:43.00+00:22:19.0016Diplom
Detail:0:13, 13:06, 13:02, 13:19, 13:36, 13:46, 13:45, 13:59, 14:02, 14:32, 14:35, 14:40, 14:38, 15:07, 14:53, 15:14, 14:25
6. 206 Iveta BODNAROVÁŽ40MK Kladno03:59:12.00+00:34:48.0016Diplom
Detail:0:08, 12:25, 13:06, 13:37, 13:41, 14:01, 14:19, 14:36, 15:04, 15:38, 16:05, 16:34, 16:14, 16:24, 15:43, 16:26, 15:19
7. 202 Jaroslava ZELENÁŽ40Chudenice04:00:07.00+00:35:43.0016Diplom
Detail:0:10, 13:46, 14:01, 14:09, 14:23, 15:10, 14:16, 14:56, 15:03, 15:20, 15:31, 16:15, 15:26, 15:24, 15:40, 15:43, 15:02
8. 217 Koleta MORAVCOVÁŽ20Horní Kruty04:13:06.00+00:48:42.0016Diplom
Detail:0:05, 11:59, 12:43, 13:21, 13:54, 14:38, 14:42, 15:48, 16:03, 16:56, 19:48, 17:33, 16:40, 17:59, 17:23, 17:21, 16:20
9. 218 Hana STUŠKOVÁŽ50Aces team Karlovy Vary04:18:18.00+00:53:54.0016Diplom
Detail:0:12, 13:32, 13:56, 14:17, 14:32, 15:11, 15:40, 15:50, 17:13, 16:42, 16:15, 16:07, 16:01, 16:21, 17:41, 19:15, 19:41
10. 214 Juliane GROSSŽ20Heidelberg04:25:03.00+01:00:39.0016Diplom
Detail:0:17, 15:39, 15:32, 15:40, 15:43, 15:56, 15:57, 15:58, 16:13, 16:47, 16:24, 17:14, 17:36, 18:05, 18:36, 17:20, 16:14
11. 219 Lenka ŽEŽULKOVÁŽ35Žebrák04:54:44.00+01:30:20.0016Diplom
Detail:0:10, 14:15, 15:55, 16:45, 17:07, 17:35, 18:00, 18:51, 19:01, 18:56, 19:29, 19:36, 20:33, 19:56, 20:24, 19:48, 18:31
12. 205 Eliška Anna KUBIČKOVÁŽ50SC MARATHON PLZEŇ,z.s.06:35:32.00+03:11:08.0016Diplom
Detail:0:03, 20:01, 21:26, 22:34, 21:32, 23:03, 21:50, 23:56, 24:02, 27:18, 30:16, 27:40, 28:16, 28:18, 24:12, 25:36, 25:35

Další soubory k závodu:

Trojboj A 10000m + 5000m + maraton
Trojboj B 10000m + 5000m + půlmaraton
Trojboj C 10000m + 5000m + 10km


Maraton, půlmaraton, 10km, štafety, 4,2km, 1000m a 500m, chůze 10km
časy kol

Fotky: od Martina Šandery