Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Plzeňská hodinovka a 24hodinovka

19.9.2020 10:00

Pořadatel: SC Marathon Plzeň z.s.
Místo: Atletický stadion města Plzně, Vejprnická 36
Podmínky: přes den polojasno - slunečno 24 stupňů, sucho, mírný vítr. V noci 10 stupňů Celsia, jasno
Web závodu: http://www.marathonplzen.cz/
43 závodníků,

Výsledky v pdf: Oficiální 24h, Oficiální hodinovka

24h, 100mil, 12h, 100km, maraton, hodinovka, časy kol

Závody:

24 hodinovka na dráze

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhů
1. 17 Zbyněk VONDRÁKMuži 40Vinařství Vondrák Mělník238560m596
2. 25 Petr HEREJTMuži 40ČAU / UWG Plzeň219115m547
3. 15 Jozef HARČARÍKMuži 40Fričkovice210000m525
4. 20 Zdeněk KOBLICMuži 50Avantgard.cz200000m500
5. 71 Lenka HORÁKOVÁŽeny 20Brno195600m489
6. 26 Pavel KOČÍBMuži 40AC Sportguides Rožnov192800m482
7. 76 Iveta BODNAROVÁŽeny 40MK Kladno188774m471
8. 6 Dalibor MURÁŇMuži 20České Budějovice186837m467
9. 12 Petr KUBIŠTAMuži 50SC MARATHON PLZEŇ, z.s.185200m463
10. 16 Přemysl BĚLAŠKAMuži 40CompAp runtime error180800m452
11. 10 Pavel KRIKLMuži 40CK Slovan Maravská Třebová175200m438
12. 35 Jan DEMELMuži 20HoSoHoPo175200m438
13. 32 Stanislav SOTOLÁŘMuži 50Veselice161600m404
14. 31 František ČAPKAMuži 50TJ Liga 100 Olomouc156000m390
15. 7 Jaroslav BOHDALMuži 40MK Kladno144845m362
16. 3 Martin BILÍKMuži 50Orel Brno - Řečkovice140400m351
17. 11 Petr HARTMANNMuži 60ČAU - Brno136000m340
18. 30 Jochen THIELENMuži 50Neustadt127092m317
19. 78 Blanka BEDNARSKÁŽeny 50Rožnov pod Radhoštěm110556m276
20. 36 Michal MISLERMuži 40Milovice104529m261
21. 24 Tomáš FIALAMuži 40Sokol Křemže100000m250
22. 22 Michal HOLUBMuži 5091200m228
23. 79 Nela VONDRKOVÁŽeny 40Hradec Králové90400m226
24. 33 Ivan KRÁLÍKMuži 50Kolín88800m222
25. 1 Ivan ŠARLINGERMuži 40SC MARATHON PLZEŇ, z.s.80800m202
26. 18 Pavel URBACZKAMuži 50NVPP team76400m191
27. 77 Eliška Anna KUBIČKOVÁŽeny 50SC MARATHON PLZEŇ, z.s.75600m189
28. 23 Matěj URBACZKAMuži 20NVPP team74800m187
29. 14 Tomáš VRZALAMuži 40Agromex73600m184
30. 8 Dušan KOUTNÍKMuži 40Sokol Vlastibořice62000m155
31. 82 Jiřina SKÁLOVÁŽeny 50SC MARATHON PLZEŇ, z.s.60000m150
32. 27 Tomáš ULMAMuži 50Praha 942400m106
33. 75 Hana BREBURDOVÁŽeny 50MK Kladno42200m105

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Oficiální 24h, Oficiální hodinovka

24h, 100mil, 12h, 100km, maraton, hodinovka, časy kol

Fotky od Dušana Koutníka