Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh partyzánskou stezkou

11.1.2020 10:15

Pořadatel: Domeček Hořovice, Slavoj Osek
Místo: Osek u Hořovic
Podmínky: polojasno, 5 stupňů, bez deště, suchý asfalt, mírný vítr, v lese mokro,místy bahno.
Web závodu: https://brdskypohar.cz
204 závodníků,

Online výsledky závodu:

Poslední změna:14:55:29

1.126Procházka Jan1984mMuži do 39letInov8 team31:48
2.173Hochmut Milan1987mMuži do 39letGrill Míšov32:27
3.43Štěpáník Pavel1992mMuži do 39letAK Škoda Plzeň32:28
4.74Šneberger Jan1985mMuži do 39letAC Falcon Rokycany33:01
5.96Kesl Jiří1995mMuži do 39letUSK Akademik Cheb33:45
6.37Minařík Petr1976mMuži do 49letSKP Rokycany34:13
7.198Vladyka Jan1992mMuži do 39letSTG Příbram34:17
8.89Rosol Jiří1974mMuži do 49letLoko Beroun34:24
9.1Hostička Jan1979mMuži do 49letPříbram34:43
10.139Jadlovský Ondřej1989mMuži do 39letDolní Žandov35:18
11.92Rendl Josef1976mMuži do 49letTj Packa Praha35:22
12.171Švarc Petr1966mMuži do 59letTri Klub Příbram35:33
13.28Šťastný Tomáš1979mMuži do 49letKerteam36:04
14.46Beshir Ervin1967mMuži do 59letSK Zdice36:13
15.83Širanec Peter1981mMuži do 39letKoněprusy36:20
16.163Skripnik Štěpán1979mMuži do 49letŘevnice36:26
17.144Sobotka Jiří1979mMuži do 49letRožmitál pod Třemšínem36:40
18.132Vlk Pavel1991mMuži do 39letOriginál 1869 Příbram37:00
19.81Hofman Jiří1986mMuži do 39letSK Halouny37:15
20.84Papáček Petr1982mMuži do 39let37:17
21.205Matějka Dušan1978mMuži do 49letSparta Podluhy37:22
22.57Pergler Lukáš1992mMuži do 39letKomárov37:35
23.27Kovář Michal1971mMuži do 49letTJ Sokol Unhošť37:38
24.80Pejša Jan1975mMuži do 49letsmí být prázdné37:51
25.157Landovský Tomáš1991mMuži do 39letSK Praga37:56
26.179Franěk Ondřej1990mMuži do 39letPraha 637:56
27.168Karas Tomáš1967mMuži do 59letTisová38:05
28.63Müller Zdeněk1980mMuži do 49letMedový Újezd38:12
29.197Barášek Aleš1975mMuži do 49let4timing.cz38:13
30.7Vokůrka Radek2002mMuži do 39letDoubravan 200938:15
31.116Moudrý Ondřej1981mMuži do 39let321start38:17
32.115Urx Radek1976mMuži do 49letTřebotov38:20
33.6Kyncl Marek2002mMuži do 39letDoubravan 200938:30
34.73Votava Martin1971mMuži do 49letKrálův Dvůr38:30
35.158Landovská Petra1993žŽeny do 34letOK Kamenice38:34
36.127Dražan Michal1981mMuži do 39letZávorka Vranovice38:38
37.47Raboch Martin2003mMuži do 39letStřela Žebrák38:40
38.60Rataj Pavel1969mMuži do 59letRokycany39:01
39.91Charvát Jan1998mMuži do 39letSK Doubravan Újezd39:07
40.203Barcal Richard1981mMuži do 39letdos amigos39:39
41.95Zeman Zbyšek1969mMuži do 59letTK Slavie VŠ Plzeň39:50
42.44Rychecký Tomáš1966mMuži do 59letHH Smíchov39:52
43.181Peták Jakub1989mMuži do 39letHolšiny39:58
44.20Krýdová Nikola1995žŽeny do 34letSK Sporting Příbram40:00
45.151Šafařík Jaroslav2000mMuži do 39letRakovník40:18
46.38Vacarda Vladimír1959mMuži do 69letELEVEN RUN TEAM40:20
47.125Kindl Marek2004mMuži do 39letBeroun40:24
48.117Lunter Martin1982mMuži do 39letSt. Plzenec40:31
49.180Zadražil Michal1979mMuži do 49letNoufýr Hořovice40:40
50.110Beránek Lukáš1985mMuži do 39letHO Loko Beroun40:44
51.48Hnízdil Stanislav1973mMuži do 49let40:54
52.58Turek Jiří1962mMuži do 59letChaloupky41:06
53.138Flachs Michal1987mMuži do 39letZličín41:15
54.172Riegerová Michaela1977žŽeny do 44letGymnázium Beroun41:26
55.93Kubeš Jiří1995mMuži do 39letLoko Zdice41:28
56.118Šplíchal Ladislav1978mMuži do 49letDTJ Hrachoviště41:37
57.193Matula Štěpán1970mMuži do 59letOlympia Kladno41:39
58.77Vladyka Jan1958mMuži do 69letAC Praha 189041:39
59.123Hora Jan1971mMuži do 49letAktuář Hořovice41:52
60.165Vlasák Jiří1964mMuži do 59letPlzeň42:10
61.32Holeček Michal1974mMuži do 49letTJ Karlštejn42:21
62.75Frantová Andrea1985žŽeny do 44letLidl42:23
63.124Kindl Marek1969mMuži do 59letBeroun42:25
64.113Fencl Radek1965mMuži do 59letSK Vlaška42:30
65.135Majer Jan1986mMuži do 39letVráž42:37
66.136Bubla Daniel1967mMuži do 59letPIM BK Divoká Šárka42:40
67.140Osladil Miroslav1977mMuži do 49letPraha42:41
68.133Řezáč Václav1987mMuži do 39letŽežice42:43
69.146Brožík Valdemar1976mMuži do 49letA bude hůř42:55
70.130Šiman Eduard1965mMuži do 59letZáběhlice42:57
71.155Slabý Václav1958mMuži do 69letStochov43:04
72.160Zaremba Jan1981mMuži do 39let43:04
73.121Dvořák Pavel1977mMuži do 49letBeroun43:06
74.120Mareček Petr1980mMuži do 49letChrustenice43:12
75.101Šusta David1990mMuži do 39letCetyně43:18
76.176Kros Tomáš1968mMuži do 59letSKP Mrtník43:27
77.137Halášková Hana1990žŽeny do 34let43:33
78.23Hodač Vladimír1976mMuži do 49letKrálův Dvůr43:33
79.8Vykysalý Petr1972mMuži do 49letLoko Beroun43:56
80.49Řechková Svatava1967žŽeny do 54letOxygen příbram44:07
81.169Karasová Věra1972žŽeny do 54letTisová44:17
82.82Hofmanová Markéta1984žŽeny do 44letSK Halouny44:22
83.70Král Václav1983mMuži do 39letRozběháme Česko44:22
84.189Kleráč Roman1980mMuži do 49letTK Zdice44:47
85.202Cibulka Radim1989mMuži do 39letIkonstars Beroun44:49
86.182Křížová Aneta1989žŽeny do 34letPřbram44:53
87.2Hrdlička Dušan1973mMuži do 49letPraskolesy45:04
88.108Cindr Martin1983mMuži do 39letAMULET ROHOZEC TEAM45:06
89.88Karel Vajs1992mMuži do 39let45:06
90.87Dušek Rostislav1971mMuži do 49letDataline45:14
91.5Vokůrka Tomáš1974mMuži do 49letDoubravan 200945:15
92.56Fraňková Michaela1970žŽeny do 54letFraněk Team Vysoká45:15
93.185Pech Luboš1974mMuži do 49letBohutín45:30
94.41Brabec Miloslav1956mMuži do 69letRokycany45:32
95.128Matějovský Pavel1965mMuži do 59letMaratón klub Kladno45:36
96.162Šlapák Dušan1981mMuži do 39letDobrý anděl Komárov45:37
97.145Bělohlávek Karel1981mMuži do 39letSparta Podluhy45:38
98.161Erdinger Josef1981mMuži do 39letKomárov45:45
99.59Stibalová Petra1976žŽeny do 44letBroumy45:49
100.141Doubravová Jitka1993žŽeny do 34letVDN Promo46:02
101.192Gregořica Miroslav1967mMuži do 59letPříbram46:02
102.150Koňaříková Zdeňka1976žŽeny do 44let46:04
103.71Koutný Roman2003mMuži do 39letTT Příbram46:08
104.34Jung Roman1979mMuži do 49letTJ Karlštejn46:10
105.104Schovánek Milan1962mMuži do 59letKrčský les B46:12
106.61Smělý Jaroslav1962mMuži do 59letBeroun46:23
107.153Matějková Petra1993žŽeny do 34letKomárov46:28
108.26Havelková Zdeňka1978žŽeny do 44letz Prokopského údolí46:50
109.204Stupka Jiří1988mMuži do 39letHředle47:01
110.31Šebová Jana1973žŽeny do 54letHorizont Králův Dvůr47:16
111.40Pelc Jan1986mMuži do 39letHudlice47:16
112.86Naxerová Jana1966žŽeny do 54letUSK CS Plzeň47:21
113.199Vávra Pavel1968mMuži do 59letVorvani47:21
114.67Uxa Tomáš1965mMuži do 59letTT Loko Beroun47:24
115.90Kinclová Nikola2000žŽeny do 34letSk Doubravan Újezd47:25
116.10Pacner Vladimír1976mMuži do 49letBiatlon Beroun47:29
117.9Vlčková Ladislava1980žŽeny do 44letBiatlon Beroun47:29
118.85Bauer Martin1977mMuži do 49letChlustina47:29
119.12Procházka Pavel1968mMuži do 59letDoubravan 200947:32
120.65Procházka Pavel1965mMuži do 59letSpartak Hořovice47:35
121.114Rydrych Tomáš1986mMuži do 39letSokol Komárov47:46
122.13Jandurová Iva1985žŽeny do 44letHýskov47:48
123.72Boháčová Tereza2004žŽeny do 34letTT Příbram47:57
124.52Davídek Michal1974mMuži do 49letPlzeň48:07
125.25Kafková Lucie1982žŽeny do 44letZdice48:10
126.102Šusta Miloslav1966mMuži do 59letCetyně48:15
127.166Gregorová Daniela1974žŽeny do 54letKomárov48:19
128.3Hrdličková Romana1975žŽeny do 54letStřela Žebrák48:22
129.142Mäusler Václav1963mMuži do 59letPříbram48:28
130.183Novák Aleš1976mMuži do 49letObcov48:43
131.64Budilová Hana1982žŽeny do 44letMedový Újezd48:47
132.200Čanda Jan1985mMuži do 39letSK Tochovice48:47
133.194Dostál Ivo1977mMuži do 49let48:50
134.18Houžvičková Kateřina1984žŽeny do 44letPříbram48:55
135.4Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 44letMP Hořovice48:58
136.190Sehnal Adrien1953mMuži do 69letSC Radotín49:18
137.112Dudašová Monika1966žŽeny do 54letSK Vlaška49:24
138.55Kašpar Michal1990mMuži do 39letU Šmídů team Černín49:25
139.156Turečková Jana1968žŽeny do 54letTK Bohutín49:31
140.119Šobáň Miroslav1975mMuži do 49letSokol Kařez49:34
141.15Pechová Alice1972žŽeny do 54letZdice49:38
142.109Cindrová Jana1986žŽeny do 34letladá Boleslav49:46
143.78Houdek Petr1995mMuži do 39letPemi49:52
144.11Pazdera Josef1972mMuži do 49letDoubravan 200949:53
145.69Kratochvílová Lucie1982žŽeny do 44letPlzeňští běžci Klub50:04
146.68Burkart Věroslava1980žŽeny do 44letRozběháme Česko50:05
147.51Svoboda Jan1943mMuži nad 70letPivovar Zlosin50:09
148.33Bartoňová Jana1982žŽeny do 44letPříbram50:16
149.129Trnková Štěpánka1973žŽeny do 54letSABZO50:19
150.188Holub Tomáš1990mMuži do 39letHořovice Tým50:21
151.122Kroupova Petra1984žŽeny do 44letPribram50:27
152.174Švagrová Kristýna2000žŽeny do 34let50:34
153.45Rampas Vít1975mMuži do 49letSlavoj Osek50:37
154.14Bečvářová Lenka1973žŽeny do 54letBiatlon Beroun50:41
155.42Štěpáník Ondřej1990mMuži do 39letTJ Sušice50:59
156.178Merhout Jiří1983mMuži do 39letJince51:21
157.134Hájková Tereza1976žŽeny do 44letSlunečná Beroun51:27
158.24Turchnu Fon1980mMuži do 49letUnicov51:32
159.154Machyk Jiří1981mMuži do 39letRAC Cerhovice51:32
160.159Kohout Roman1969mMuži do 59letTJ Sokol Králův Dvůr51:53
161.22Forst Jan1978mMuži do 49letOsek 31351:58
162.131Řápek Václav1942mMuži nad 70letAVC- Praha52:00
163.94Dítě Martin1968mMuži do 59letŠtěchovice52:28
164.187Novák Petr1992mMuži do 39letSlavoj Osek53:02
165.39Krofta Roman1971mMuži do 49letDoubravan 200953:03
166.107Hartmanová Stanislava1958žŽeny nad 55 letVorvani Příbram53:16
167.164Šíma Zdeněk1961mMuži do 59letSlivenec53:21
168.50Svobodová Dana1952žŽeny nad 55 letPivovar Zlosin53:29
169.16Palková Miroslava1978žŽeny do 44letBěžecký oddíl Doubravan Újezd53:31
170.99Charvátová Věra1978žŽeny do 44letKvaň53:42
171.100Charvát Jiří1978mMuži do 49letKvaň53:43
172.149Dlouhá Dana1976žŽeny do 44letRAC Cerhovice53:44
173.54Novák Radmil1972mMuži do 49letAC Nýřany53:50
174.152Weis Michal1986mMuži do 39letHořovice Tým53:52
175.66Uxová Anett2000žŽeny do 34letTT Loko Beroun54:10
176.53Příkosická Lucie1985žŽeny do 44letKomárov54:29
177.36Paleček Tomáš1981mMuži do 39letdos amigos54:31
178.79Nováková Michaela1996žŽeny do 34letPemi54:31
179.186Magera Petr1966mMuži do 59letPříbram55:19
180.147Kárová Iveta1977žŽeny do 44letRAC Cerhovice55:35
181.148Kára Milan1972mMuži do 49letRAC Cerhovice55:35
182.35Košťál Jakub1997mMuži do 39letCerhovice56:10
183.201Valtová Jana1994žŽeny do 34letŽebrák56:17
184.21Nový Břetislav1947mMuži nad 70letSABZO Praha56:48
185.30Švarcová Michaela1980žŽeny do 44letSlavoj Osek56:48
186.29Švarc Petr1976mMuži do 49letSlavoj Osek56:51
187.103Truhlářová Elena1965žŽeny nad 55 letSokol Kobylisy57:13
188.175Švagr Rostislav1973mMuži do 49let57:46
189.62Rybáčková Soňa1963žŽeny nad 55 letBeroun58:16
190.105Butzke Petr1959mMuži do 69letFit klub Padák Příbram58:24
191.143Čepelák Radek1973mMuži do 49letOsek58:41
192.184Mrázková Zuzana1979žŽeny do 44letTJ Sokol Komárov59:03
193.170Karasová Barbora2002žŽeny do 34letTisová59:05
194.106Butzková Ludmila1961žŽeny nad 55 letFit klub Padák Příbram59:33
195.19Houžvičková Miloš1978mMuži do 49letSlavoj Obecnice59:40
196.191Hnízdil Jozef1960mMuži do 69let59:55
197.98Kuncl Radek1976mMuži do 49letSK Doubravan Újezd59:56
198.97Kynclová Hana1981žŽeny do 44letSK Doubravan Újezd59:56
199.196Fábryová Ivana1994žŽeny do 34let1:00:50
200.167Rošťálová Lucie1985žŽeny do 44letÚjezd1:01:06
201.195Koucká Kateřina1987žŽeny do 34let1:02:35
202.17Volfová Barbora1985žŽeny do 44letVelké Pavlovice1:03:32
203.177Skrbek Radomír1975mMuži do 49letJince1:04:27
204.111Beránková Jaroslava1962žŽeny nad 55 letŽebrák1:06:28

Další soubory k závodu:

Rekordní účast v Oseku: 204 dospelých a 163 dětí

Rekordně početné a hlavně kvalitní běžecké pole se sešlo na Partyzánské stezce v Oseku u Hořovic. Počasí pro tento závod netradiční, suchý asfalt a poměrně málo bahna přilákalo 204 běžců, pro poslední čtyři příchozí tak nestačila připravená startovní čísla, ale naštěstí čipů bylo dost. Přeci jen loni přijelo "jen" 143 závodníků. Na startu se objevil i čtyřnásobný vítěz Velkém kunratické Jan Procházka, se kterým ale nečekaně dlouho drželo krok několik soupeřů, zejména Milan Hochmut a Pavel Štěpaník, až teprve v úvodu lesního stoupání se začal ostatním vzdalovat a zvítězil v rychlém v čase 31:48.

Novinkou pro tento ročník Brdského poháru bude malé překvapení na slavnostním vyhlášení pro každého, kdo se letos zúčastní alespoň 12 závodů našeho běžeckého seriálu.

Výsledky: celkově, kategorie

Závody:



Hlavní závod - kros 9km

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Rekordní účast v Oseku: 204 dospelých a 163 dětí

Rekordně početné a hlavně kvalitní běžecké pole se sešlo na Partyzánské stezce v Oseku u Hořovic. Počasí pro tento závod netradiční, suchý asfalt a poměrně málo bahna přilákalo 204 běžců, pro poslední čtyři příchozí tak nestačila připravená startovní čísla, ale naštěstí čipů bylo dost. Přeci jen loni přijelo "jen" 143 závodníků. Na startu se objevil i čtyřnásobný vítěz Velkém kunratické Jan Procházka, se kterým ale nečekaně dlouho drželo krok několik soupeřů, zejména Milan Hochmut a Pavel Štěpaník, až teprve v úvodu lesního stoupání se začal ostatním vzdalovat a zvítězil v rychlém v čase 31:48.

Novinkou pro tento ročník Brdského poháru bude malé překvapení na slavnostním vyhlášení pro každého, kdo se letos zúčastní alespoň 12 závodů našeho běžeckého seriálu.

Výsledky: celkově, kategorie