Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh krajem J. J. Ryby

22.8.2020 10:30

Pořadatel: Saša Pavlišen a spol
Místo: Bezděkov pod Třemšínem - myslivna
Podmínky: zataženo, bezvětří, dusno, 27 stupňů Celsia, sucho
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
79 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, Kategorie Muži/ženy

Závody:

Kros na 9km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 58 Peter ŠiranecMuži do 39 letKoněprusy00:34:17.00+00:00:00.00
2. 31 Filip KoudelkaMuži do 39 letPraha 600:34:35.00+00:00:18.00
3. 20 Jan HostičkaMuži do 49 letPříbram00:35:09.00+00:00:52.00
4. 10 Jaroslav DražanMuži do 39 letTriatlon team Příbram00:35:30.00+00:01:13.00
5. 68 Jan VladykaMuži do 39 letSTG Příbram00:35:48.00+00:01:31.00
6. 13 Ondřej FraněkMuži do 39 letPražská kavárna00:37:00.00+00:02:43.00
7. 44 Lukáš PerglerMuži do 39 letKomárov00:37:04.00+00:02:47.00
8. 11 Michal DražanMuži do 39 letŽárovka Vranovice00:37:54.00+00:03:37.00
9. 27 Tomáš KarasMuži do 59 letBohutín00:38:30.00+00:04:13.00
10. 56 Jan ŠeděnkaMuži do 39 letKoně, dobrý koně!!!00:38:59.00+00:04:42.00
11. 35 Martin LudrovskyMuži do 49 letKostal Kontakt Systeme00:39:42.00+00:05:25.00
12. 77 Jan CharvátMuži do 39 letSK Doubravan Újezd00:39:49.00+00:05:32.00
13. 69 Michal ZadražilMuži do 49 letNoufýr Hořovice00:40:21.00+00:06:04.00
14. 50 Miroslav SedláčekMuži do 39 letSK Doubravan Újezd00:40:28.00+00:06:11.00
15. 72 Tomáš KruchňaMuži do 49 letŠtětkovice00:40:28.00+00:06:11.00
16. 67 Dušan Večerek MejzrMuži do 49 letMníšek pod Brdy00:40:43.00+00:06:26.00
17. 55 Jaroslav ŠafaříkMuži do 39 letRakovník00:41:08.00+00:06:51.00
18. 16 Andrea FrantováŽeny do 44 letLidl00:41:14.00+00:06:57.00
19. 80 Václav BeranMuži do 49 letNesvačily00:41:18.00+00:07:01.00
20. 1 Alexandr PavlišenMuži do 59 letDrtič Bezděkov00:41:28.00+00:07:11.00
21. 57 Eduard ŠimanMuži do 59 letZáběhlice00:41:48.00+00:07:31.00
22. 46 Michaela RiegerováŽeny do 44 letGymnázium Beroun00:42:11.00+00:07:54.00
23. 24 Petr JilgMuži do 39 letCAMINO00:42:37.00+00:08:20.00
24. 81 Jiří SkaličkaMuži do 49 letPříbram00:42:39.00+00:08:22.00
25. 62 Jiří TurekMuži do 59 letChaloupky00:43:00.00+00:08:43.00
26. 3 Karel BělohlávekMuži do 39 letSparta Podluhy00:43:17.00+00:09:00.00
27. 49 Svatava ŘechkováŽeny do 54 letOxygen Příbram00:43:28.00+00:09:11.00
28. 32 Václav KrálMuži do 39 letRozběháme Česko00:43:34.00+00:09:17.00
29. 73 Eva PovalováŽeny do 44 let00:43:38.00+00:09:21.00
30. 45 Hynek PlavecMuži do 49 letDaleké Dušníky00:44:14.00+00:09:57.00
31. 33 Jan KutnohorskýMuži do 49 letBojov00:44:21.00+00:10:04.00
32. 9 Jitka DoubravováŽeny do 34 letVDN Promo00:44:24.00+00:10:07.00
33. 48 Ivana RosolováŽeny do 54 letRossi team00:44:33.00+00:10:16.00
34. 43 Luboš PechMuži do 49 letBohutín00:44:33.00+00:10:16.00
35. 70 Jan ZarembaMuži do 39 let00:45:25.00+00:11:08.00
36. 36 Václav MarekMuži do 69 letSherpa00:45:35.00+00:11:18.00
37. 15 Michaela FraňkováŽeny do 54 letFraněk Team Vysoká00:45:58.00+00:11:41.00
38. 78 Radek FenclMuži do 59 letSK Vlaška00:46:20.00+00:12:03.00
39. 42 Jana PavlíkováŽeny do 44 letMIMONI00:46:32.00+00:12:15.00
40. 75 Tomáš RydrychMuži do 39 letKomárov00:46:43.00+00:12:26.00
41. 28 Věra KarasováŽeny do 54 letBohutín00:46:46.00+00:12:29.00
42. 38 Pavel MatějovskýMuži do 59 letAVC/SABZO00:46:50.00+00:12:33.00
43. 25 Lucie KafkováŽeny do 44 letZdice00:47:02.00+00:12:45.00
44. 66 Pavel VávraMuži do 59 letVorvani00:47:09.00+00:12:52.00
45. 26 Jiřina KaiserovaŽeny do 44 letMP Hořovice00:47:21.00+00:13:04.00
46. 59 Miloslav ŠustaMuži do 59 letCetyně00:47:54.00+00:13:37.00
47. 52 Petra StibalováŽeny do 44 letBroumy00:48:10.00+00:13:53.00
48. 64 Anett UxováŽeny do 34 letTJ Sokol Unhošť00:48:25.00+00:14:08.00
49. 5 Petr ButzkeMuži do 69 letFit klub Padák Příbram00:48:28.00+00:14:11.00
50. 14 Andrea FraňkováŽeny do 34 letPražská kavárna00:48:41.00+00:14:24.00
51. 29 Zdeňka KoňaříkováŽeny do 44 let00:48:48.00+00:14:31.00
52. 23 Romana HrdličkováŽeny do 54 letPraskolesy00:48:53.00+00:14:36.00
53. 63 Tomáš UxaMuži do 59 letTJ Sokol Unhošť00:49:30.00+00:15:13.00
54. 51 Vladimíra SkaličkováŽeny do 54 letPříbram00:50:18.00+00:16:01.00
55. 74 Rastislav ŠedivýMuži do 49 letwww.LekarnaPribram.cz00:50:18.00+00:16:01.00
56. 61 Jana TurečkováŽeny do 54 letTK Bohutín00:50:27.00+00:16:10.00
57. 53 Jan SvobodaMuži nad 70 letPivovar Zlosyn00:50:59.00+00:16:42.00
58. 4 Dominik BurianMuži do 39 letSquirrelsTeam 202000:50:59.00+00:16:42.00
59. 79 Monika DudášováŽeny do 54 letSK Vlaška00:51:17.00+00:17:00.00
60. 82 René KomárekMuži do 69 let00:51:28.00+00:17:11.00
61. 22 Kateřina HoužvičkováŽeny do 44 letCentrum sociálních služeb Pb00:51:43.00+00:17:26.00
62. 65 Jan VávraMuži do 49 letKamýk nad Vltavou00:51:51.00+00:17:34.00
63. 40 Aleš NovákMuži do 49 letObčov00:52:25.00+00:18:08.00
64. 17 Stanislava HartmanováŽeny do 64 letVorvani Příbram00:52:56.00+00:18:39.00
65. 76 Nikola KinclováŽeny do 34 letSK Doubravan Újezd00:53:12.00+00:18:55.00
66. 41 Michal NovákMuži do 69 letDobříš00:53:50.00+00:19:33.00
67. 8 Martin DítěMuži do 59 letŠtěchovice00:54:04.00+00:19:47.00
68. 71 Milan TuháčekMuži do 59 letSK Prdlavky00:54:52.00+00:20:35.00
69. 7 Martin ČermákMuži do 49 letWheelabrator00:55:03.00+00:20:46.00
70. 12 Ludmila FleischmannováMuži do 39 letWheelabrator00:55:03.00+00:20:46.00
71. 54 Dana SvobodováŽeny nad 65 letPivovar Zlosyn00:55:08.00+00:20:51.00
72. 18 Pavla Hendrych JírováŽeny do 44 letMatka na útěku00:56:40.00+00:22:23.00
73. 30 Petra KotěšovcováŽeny do 44 letPraha 400:57:08.00+00:22:51.00
74. 21 Miloš HoužvičkaMuži do 49 letFk Obecnice00:57:45.00+00:23:28.00
75. 6 Ludmila ButzkováŽeny do 64 letFit klub Padák Příbram00:58:41.00+00:24:24.00
76. 60 Kateřina TesařováŽeny do 54 letMIMONI00:59:37.00+00:25:20.00
77. 34 Josef LeitnerMuži do 59 letPříbram01:04:46.00+00:30:29.00
78. 37 Lucie MaškováŽeny do 34 letMIMONI01:05:10.00+00:30:53.00
79. 2 Milada BartošováŽeny nad 65 letVorvani / Příbram01:12:39.00+00:38:22.00

Další soubory k závodu:

Peter Širanec a Andrea Frantová vítězí v Bezděkově

Výsledky: Celkové, Kategorie Muži/ženy