Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Mníšek pod Brdy - 3. Wolfsrace

15.8.2020 11:00

Pořadatel: SK Vlčáci
Místo: Mníšek pod Brdy - Bažantnice
Podmínky: Slunečno, dusno, sucho 30 stupňů Celsia, bezvětří
Web závodu: http://www.skvlcaci.cz/
159 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, Celkové, Kategorie Muži/ženy

Závody:

Kros na 6km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 88 Vojta NovákMuži do 39LSk Sporting Příbram00:22:13.00+00:00:00.00
2. 146 Jaroslav BlažekMuži do 39LTJ ČZU00:22:46.00+00:00:33.00
3. 104 Peter ŠiranecMuži do 39LKoněprusy00:23:15.00+00:01:02.00
4. 61 Jaroslav DražanMuži do 39LTriatlon team Příbram00:23:27.00+00:01:14.00
5. 94 Jiří RosolMuži 40-49LLoko Beroun00:23:38.00+00:01:25.00
6. 114 Jan VladykaMuži do 39LSTG Příbram00:23:51.00+00:01:38.00
7. 58 Tomáš BurianMuži do 39L00:23:53.00+00:01:40.00
8. 140 Tomáš MilerMuži do 39LAC Sparta Praha00:24:03.00+00:01:50.00
9. 147 Ondřej FraněkMuži do 39LPražská kavárna00:24:21.00+00:02:08.00
10. 186 Lukáš PerglerMuži do 39LKomárov00:24:34.00+00:02:21.00
11. 57 Ervin BeshirMuži 50-59LSK Zdice00:24:56.00+00:02:43.00
12. 143 Jan ŠkrabálekMuži 50-59LKrčský Les00:25:12.00+00:02:59.00
13. 62 Michal DražanMuži do 39LŽárovka Vranovice00:25:17.00+00:03:04.00
14. 138 Martin VotavaMuži 40-49LKrálův Dvůr00:25:39.00+00:03:26.00
15. 79 Jan LinhartMuži do 39LPraha00:25:55.00+00:03:42.00
16. 71 Leoš HvižďMuži do 39L00:26:22.00+00:04:09.00
17. 80 Martin LudrovskýMuži 40-49LKostal Kontakt Systeme00:26:41.00+00:04:28.00
18. 63 Martin FáberaMuži 40-49LChaloupky00:26:50.00+00:04:37.00
19. 73 Patrik JurkiewiczMuži 40-49LPraha00:27:08.00+00:04:55.00
20. 137 Jaroslav ŠafaříkMuži do 39LRakovník00:27:29.00+00:05:16.00
21. 116 Michal ZadražilMuži 40-49LNoufýr Hořovice00:27:31.00+00:05:18.00
22. 139 Roman ČípMuži 50-59LBefit Příbram00:27:45.00+00:05:32.00
23. 93 Michaela RiegerováŽeny 35-44LGymnázium Beroun00:27:55.00+00:05:42.00
24. 142 Alexandr PavlišenMuži 50-59LDrtič Bezděkov00:28:01.00+00:05:48.00
25. 72 Petr JilgMuži do 39LCAMINO00:28:07.00+00:05:54.00
26. 103 Eduard ŠimanMuži 50-59LZáběhlice00:28:10.00+00:05:57.00
27. 112 Josef VitásekMuži 60-69LBuková00:28:12.00+00:05:59.00
28. 90 Ondřej PernicaMuži 40-49LLBK Železná Ruda00:28:20.00+00:06:07.00
29. 107 Jiří TurekMuži 50-59LChaloupky00:28:48.00+00:06:35.00
30. 86 Štěpán MatulaMuži 50-59LOlympia Kladno00:29:04.00+00:06:51.00
31. 92 Hynek PlavecMuži 40-49LDaleké Dušníky00:29:24.00+00:07:11.00
32. 60 Jitka DoubravováŽeny do 34LVDN PROMO00:29:24.00+00:07:11.00
33. 110 Vratislav VacekMuži 40-49LSokol Nečín00:30:27.00+00:08:14.00
34. 91 Jiří PinďákMuži 60-69LOceloví letci00:30:37.00+00:08:24.00
35. 95 Ivana RosolováŽeny 45-54LRossi team00:30:41.00+00:08:28.00
36. 141 Jan KutnohorskýMuži 40-49LBojov00:30:59.00+00:08:46.00
37. 89 Jana PavlíkováŽeny 35-44LMIMONI00:31:09.00+00:08:56.00
38. 134 Roman KohoutMuži 50-59LTJ Sokol Králův Dvůr00:31:10.00+00:08:57.00
39. 76 Zdeňka KoňaříkováŽeny 35-44L00:31:10.00+00:08:57.00
40. 84 Petra MatějkováŽeny do 34LKomárov00:31:11.00+00:08:58.00
41. 109 Anetka UxováŽeny do 34LTT Loko Beroun00:31:12.00+00:08:59.00
42. 144 Pavel JůzekMuži 40-49LMníšek pod Brdy00:31:19.00+00:09:06.00
43. 65 Michaela FraňkováŽeny 45-54LFraněk Team Vysoká00:31:24.00+00:09:11.00
44. 82 Václav MarekMuži 60-69LSherpa00:31:30.00+00:09:17.00
45. 70 Radek HubkaMuži 40-49LVšenory00:31:37.00+00:09:24.00
46. 85 Pavel MatějovskýMuži 50-59LAvc mk Kladno00:31:38.00+00:09:25.00
47. 97 Adrien SehnalMuži 60-69LIV.odboj00:31:56.00+00:09:43.00
48. 149 Josef HršelMuži 40-49LSK Mníšecký Expres00:32:19.00+00:10:06.00
49. 102 Klára ŠafránkováŽeny 35-44LJenštejn00:32:21.00+00:10:08.00
50. 148 Andrea FraňkováŽeny do 34LPražská kavárna00:32:33.00+00:10:20.00
51. 185 Petr ButzkeMuži 60-69LFit klub Padák Příbram00:32:35.00+00:10:22.00
52. 100 Petra StibalováŽeny 35-44LBroumy00:32:45.00+00:10:32.00
53. 145 Dominik BurianMuži do 39LSquirrels Team 202000:33:00.00+00:10:47.00
54. 184 Martin ŠimoníkMuži 40-49L00:33:06.00+00:10:53.00
55. 150 Jakub GregořicaMuži do 39L00:33:20.00+00:11:07.00
56. 108 Tomáš UxaMuži 50-59LTT Beroun00:33:25.00+00:11:12.00
57. 69 Kateřina HoužvičkováŽeny 35-44LPříbram00:33:25.00+00:11:12.00
58. 106 Jana TurečkováŽeny 45-54LTK Bohutín00:33:28.00+00:11:15.00
59. 75 Jiřina KaiserovaŽeny 35-44LMP Hořovice00:33:44.00+00:11:31.00
60. 98 Petr SejkMuži do 39L00:33:57.00+00:11:44.00
61. 99 Jitka SmolováŽeny 35-44LVšenory00:34:33.00+00:12:20.00
62. 66 Stanislava HartmanováŽeny 55-44LVorvani Příbram00:34:46.00+00:12:33.00
63. 111 Jan VávraMuži 40-49LKamýk nad Vltavou Runners00:34:46.00+00:12:33.00
64. 115 Libuše VlachynskáŽeny 55-44LProstřední Lhota00:35:18.00+00:13:05.00
65. 78 Dagmar LikusováŽeny 45-54LBojov00:35:31.00+00:13:18.00
66. 59 Martin DítěMuži 50-59LŠtěchovice00:35:58.00+00:13:45.00
67. 87 Michal NovákMuži 60-69LDobříš00:36:42.00+00:14:29.00
68. 101 Jiří StracenýMuži 40-49LMIMONI00:37:18.00+00:15:05.00
69. 81 Petr MageraMuži 50-59LPříbram00:37:29.00+00:15:16.00
70. 68 Miloš HouzvickaMuži 40-49LPříbram00:37:52.00+00:15:39.00
71. 133 Nikola KinclováŽeny do 34LSK Doubravan Újezd00:39:02.00+00:16:49.00
72. 132 Tallová DanielováMuži do 39L00:42:49.00+00:20:36.00
73. 83 Lucie MaškováŽeny do 34LMIMONI00:45:45.00+00:23:32.00
74. 105 Kateřina TesařováŽeny 45-54LMIMONI00:45:57.00+00:23:44.00
75. 131 Jan MachMuži do 39L00:49:14.00+00:27:01.00
76. 77 Josef LeitnerMuži 50-59LPříbram00:51:40.00+00:29:27.00

Další soubory k závodu:

Vojta Novák v traťovém rekordu

Výsledky: Děti, Celkové, Kategorie Muži/ženy