Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh města Příbrami

3.10.2020 09:00

Pořadatel: TriKlub Příbram
Místo: Příbram - Nový rybník
Podmínky: polojasno, sucho, 19 stupňů Celsia, mírný vítr
Web závodu: http://behmestapribrami.cz
485 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, ženy 5km, muži 10km, kategorie, kola 10km, kola 5km, kola štafet, štafety

Běh města Příbrami 2020
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČasZtráta
Muži 10km - M39 (první vlna)
1.4Jaša Tomáš1992Muži do 39letAK Škoda Plzeň434:24-
2.116Zeman Zdeněk1993Muži do 39letBlatná435:38+1:14
3.62Placatka Matěj2002JuniořiKEARTEAM/ Sk Sporting Příbram435:55+1:31
4.79Šneberger Jan1985Muži do 39letRokycany436:02+1:38
5.1Budil Roman1997Muži do 39letPK VYTRVALCI RB436:20+1:56
6.15Budil Jakub2002JuniořiPK VYTRVALCI RB436:57+2:33
7.52Novák Vojta2002JuniořiSalming Praha Pankrác437:22+2:58
8.2Bonk Roman1993Muži do 39letbodyrefresh.cz437:42+3:18
9.117Hochmut Milan1987Muži do 39let437:48+3:24
10.66Sajdl Martin1981Muži do 39letZizkovsty tygri z Pribrami438:27+4:03
11.98Čmelík Martin2001Junioři438:35+4:11
12.3Dražan Jaroslav1981Muži do 39letTriatlon team Příbram438:36+4:12
13.126Burian Tomáš1998Muži do 39let440:53+6:29
14.125Franěk Ondřej1990Muži do 39letPražská Kavárna441:06+6:42
15.18Dražan Michal1981Muži do 39letŽárovka Vranovice441:23+6:59
16.59Pergler Lukáš1992Muži do 39letKomárov441:26+7:02
17.34Káš František1991Muži do 39let442:15+7:51
18.40Landauer Ervín1993Muži do 39letPříbram442:30+8:06
19.50Mundil Petr2000Muži do 39let443:35+9:11
20.64Rozmajzl Lukáš1984Muži do 39letSK Chosiki444:29+10:05
21.75Šafařík Jaroslav2000Muži do 39letRakovník445:01+10:37
22.24Gahler David1994Muži do 39let445:15+10:51
23.35Katsiedl Michal1982Muži do 39letAC PRAHA 1890445:18+10:54
24.67Sedláček Miroslav1999Muži do 39letSK Doubravan Újezd445:30+11:06
25.29Charvát Jan1998Muži do 39letSK Doubravan Újezd446:10+11:46
26.70Sova Matěj1988Muži do 39letPankration gym446:25+12:01
27.92Zeisek Adam1988Muži do 39letKřesťanské centrum Příbram446:52+12:28
28.10Bělohlávek Karel1981Muži do 39letSparta Podluhy447:05+12:41
29.54Novotny David1981Muži do 39letPribram447:17+12:53
30.23Flachs Michal1987Muži do 39letZličín449:22+14:58
31.93Mundil Martin2004Junioři451:20+16:56
32.113Kleindienst Daniel2003Junioři451:24+17:00
33.13Bodnár Miroslav1986Muži do 39letBodíci451:32+17:08
34.46Matyáš Jan1996Muži do 39letHáje452:20+17:56
35.51Myslivec Michal1986Muži do 39let452:26+18:02
36.112Vojtek Jan2003Junioři454:17+19:53
37.114Kotrbanz Jan1988Muži do 39letSK Sporting Příbram454:42+20:18
38.25Gregořica Jakub1990Muži do 39let456:46+22:22
39.99Rybák Tomáš2005Junioři457:46+23:22
40.78Škaryd Martin1985Muži do 39letPříbram41:01:05+26:41
41.37Křemen Jiří1985Muži do 39letPraha41:01:54+27:30
DNF105Štefanič Adam2009JuniořiCardiolab racing team230:07-2 LAP
Ženy 5km - do Z44 (třetí vlna)
1.261Steinsová Adéla2002JuniorkySk Sporting Příbram220:22-
2.249Placatková Bára2000Ženy do 34letSK Sporting Příbram220:29+0:07
3.274Žáková Anita2000Ženy do 34letŽaky klub Pb220:38+0:16
4.269Tylšová Alena2002JuniorkySalming runnig220:52+0:30
5.231Krýdová Nikola1995Ženy do 34letSK Sporting Příbram221:06+0:44
6.260Slavíková Eva1984Ženy do 44let221:10+0:48
7.204Bodnárová Tereza2002JuniorkyJudo Příbram221:12+0:50
8.201Šnebergerová Lucie1983Ženy do 44letTT Příbram221:14+0:52
9.248Perglerová Anna2000Ženy do 34letStřela Žebrák221:24+1:02
10.216Grygarová Jana1979Ženy do 44letKokrdov221:41+1:19
11.253Riegerová Michaela1977Ženy do 44letGymnázium Beroun221:49+1:27
12.214Frantova Andrea1985Ženy do 44letLidl222:31+2:09
13.210Eliška Zeisková1988Ženy do 34letKřesťanské centrum Příbram223:20+2:58
14.208Doubravová Jitka1993Ženy do 34letVDN Promo223:21+2:59
15.230Kramářová Vladimíra1986Ženy do 34letRS fitness Příbram223:25+3:03
16.266Štěchová Kristyna1990Ženy do 34letPribram223:27+3:05
17.270Uxová Anett2000Ženy do 34letTT Loko Beroun224:27+4:05
18.263Stibalová Petra1976Ženy do 44letBroumy224:37+4:15
19.229Koňaříková Zdeňka1976Ženy do 44let224:43+4:21
20.240Matějková Petra1993Ženy do 34letSK Doubravan Újezd225:01+4:39
21.404Jandurová Iva1985Ženy do 44let225:35+5:13
22.252Pšeničná Zuzana1983Ženy do 44letDrážkov225:48+5:26
23.391Fraňková Andrea1989Ženy do 34letPražská Kavárna226:04+5:42
24.417Jahnátková Aneta1987Ženy do 34let226:09+5:47
25.250Prochazková Šárka1988Ženy do 34let226:12+5:50
26.273Vrbická Martina1987Ženy do 34letŠneci v běhu226:26+6:04
27.403Charvátová Věra1978Ženy do 44letKvaň226:34+6:12
28.226Kaiserova Jiřina1976Ženy do 44letMP Hořovice226:34+6:12
29.222Hruba ŽANETA1981Ženy do 44letDražkov226:38+6:16
30.405Kudelňáková Mirka1979Ženy do 44let227:13+6:51
31.399Hřídelová Lenka1984Ženy do 44let227:19+6:57
32.251Prokšová Veronika1988Ženy do 34letPraha 14-Kyje227:25+7:03
33.223Cheníčková Petra1979Ženy do 44letPříbram227:44+7:22
34.242Mudrová Bohumila1982Ženy do 44letZa mě100227:48+7:26
35.217Hacaperková Eva1986Ženy do 34letPříbram227:55+7:33
36.235Leitnerová Tereza1998Ženy do 34letPříbram228:22+8:00
37.205Bosáková Lucie1983Ženy do 44letŠneci v běhu228:26+8:04
38.228Kinclová Nikola2000Ženy do 34letSK Doubravan Újezd228:49+8:27
39.245Palková Hana1983Ženy do 44letPříbram229:04+8:42
40.393Jehličková Šárka1979Ženy do 44let229:26+9:04
41.232Kutheilová Gabriela1996Ženy do 34let229:32+9:10
42.412Buriánová Kateřina1977Ženy do 44letOxygen PB229:39+9:17
43.239Marečková Kristýna1986Ženy do 34letPraha229:50+9:28
44.411Mošková Markéta1976Ženy do 44let229:53+9:31
45.220Hodermarská Marie1983Ženy do 44letPříbram229:53+9:31
46.414Lukšanová Monika1977Ženy do 44let229:59+9:37
47.398Fleichsmannová Ludmila1987Ženy do 34letwheelabrator230:37+10:15
48.257Simonides Jiřina1991Ženy do 34letPříbram231:03+10:41
49.233Lantošová Veronika1985Ženy do 44letGeomine231:08+10:46
50.407Raušová Petra1976Ženy do 44letSK Mníšecký Expres231:48+11:26
51.272Volfová Kateřina1982Ženy do 44letBřezohorské katastrofy231:55+11:33
52.392Petrová Lenka1985Ženy do 44let231:59+11:37
53.410Flachsová Michaela1987Ženy do 34letZličín232:15+11:53
54.246Parýzeková Eva1988Ženy do 34letPříbram232:15+11:53
55.413Mašková Lucie1998Ženy do 34let233:05+12:43
56.258Sirotková Markéta1984Ženy do 44letLazsko233:28+13:06
57.219Hodačová Martina1984Ženy do 44letKrálův Dvůr234:24+14:02
58.241Mikulová Martina1977Ženy do 44letPribram236:02+15:40
59.402Halmo Andrlová Jana1989Ženy do 34let236:24+16:02
60.401Králová Štěpánka1988Ženy do 34let236:26+16:04
61.265Šimková Lenka1980Ženy do 44letŠneci v běhu236:44+16:22
62.255Rydlová Pavlína1990Ženy do 34letPříbram237:18+16:56
63.244Pajmová Markéta1993Ženy do 34let237:25+17:03
Muži 10km - M40 (druhá vlna)
1.111Minařík Petr1976Muži do 49letSKP Rokycany, AK Zlín436:40-
2.38Kupidlovský Daniel1976Muži do 49letStodůlky438:06+1:26
3.94Kárník Jan1980Muži do 49letTJ Sokol Unhošť438:21+1:41
4.63Rosol Jiří1974Muži do 49letLoko Beroun438:56+2:16
5.115Čada Radim1976Muži do 49letSokol Unhošť439:04+2:24
6.118Švarc Petr1966Muži do 59letTriKlub Příbram439:13+2:33
7.73Svoboda Erik1968Muži do 59letPísek439:41+3:01
8.12Beshir Ervin1967Muži do 59letSK Zdice439:44+3:04
9.22Fic Martin1974Muži do 49letSTS Chvojkovice Brod "B"439:54+3:14
10.84Valek Marian1975Muži do 49let440:08+3:28
11.71Stewart Eddie1956Muži do 69letSpartak Praha 4440:18+3:38
12.69Soukup Petr1976Muži do 49letPříbram III440:58+4:18
13.77Šíp Jaromír1979Muži do 49letPK VYTRVALCI RB442:01+5:21
14.109Smetana Josef1969Muži do 59letEuroFoam Sport Team442:15+5:35
15.90Votava Martin1971Muži do 49letKrálův Dvůr443:04+6:24
16.45Matyáš Radek1977Muži do 49letHáje444:55+8:15
17.129Maleček Martin1975Muži do 49letŽižkovští Tygři445:03+8:23
18.119Sheu Harald1969Muži do 59letLMB445:07+8:27
19.43Mach Zbyněk1970Muži do 59letTriKlub Příbram445:12+8:32
20.87Večerek Mejzr Dušan1974Muži do 49letVeverky445:26+8:46
21.6Bábíček Matěj1974Muži do 49letPribram445:30+8:50
22.91Zadražil Michal1979Muži do 49letNoufýr Hořovice445:32+8:52
23.57Pavlišen Alexandr1969Muži do 59letDrtič Bezděkov445:57+9:17
24.47Michálek Martin1975Muži do 49letNový Knín446:11+9:31
25.88Vitásek Josef1958Muži do 69letBuková446:42+10:02
26.122Horáček Petr1980Muži do 49let446:57+10:17
27.121Číp Roman1970Muži do 59letBe-fit PB447:02+10:22
28.19Dvořák Petr1961Muži do 59letVila Rusalka447:07+10:27
29.95Mach František1950Muži nad 70letSkiklub447:14+10:34
30.82Turek Jiří1962Muži do 59letChaloupky447:31+10:51
31.85Valíček Václav1950Muži nad 70letČZ Strakonice447:37+10:57
32.55Novotný Martin1980Muži do 49letBohutín447:41+11:01
33.33Jung Václav1977Muži do 49letKlub biatlonu Beroun447:54+11:14
34.56Pavlík Martin1978Muži do 49letNarysov447:57+11:17
35.128Frühauf František1975Muži do 49let448:03+11:23
36.58Pejša Jan1975Muži do 49letsmí být prázdné448:49+12:09
37.8Bečvář Jan1972Muži do 49letBiatlon Beroun449:08+12:28
38.123Čermák Martin1976Muži do 49letwheelabrator449:14+12:34
39.44Marek Václav1956Muži do 69letSherpa449:19+12:39
40.53Novák Aleš1976Muži do 49letObčov449:58+13:18
41.106Hrdina Vilem1956Muži do 69letBohnice450:32+13:52
42.39Kutnohorský Jan1974Muži do 49letBojov450:58+14:18
43.11Bernášek Antonín1979Muži do 49let451:16+14:36
44.108Šťástka Jiří1958Muži do 69letSabzo Praha451:20+14:40
45.27Hršel Josef1976Muži do 49letSK Mníšecký Expres451:31+14:51
46.36Kohout Roman1969Muži do 59letTJ Sokol Králův Dvůr451:33+14:53
47.68Schovánek Milan1962Muži do 59letKrčský les B451:53+15:13
48.81Šusta Miloslav1966Muži do 59letCetyně452:22+15:42
49.104Matějovský Pavel1965Muži do 59letAVC/MKKladno452:22+15:42
50.100Budoš Karel1972Muži do 49let452:24+15:44
51.127Krutílek Jaroslav1970Muži do 59let452:25+15:45
52.418Brožík Valdemar1976Muži do 49let452:35+15:55
53.21Fára Luděk1974Muži do 49let452:45+16:05
54.49Müller Jiří1973Muži do 49letJince452:46+16:06
55.120Hřídel Radek1974Muži do 49letPříbram453:00+16:20
56.83Uxa Tomáš1965Muži do 59letTT Loko Beroun453:09+16:29
57.97Charvát Jiří1978Muži do 49letKvaň453:43+17:03
58.20Falcník Martin1976Muži do 49letVarel Frištenský/Podlesí454:00+17:20
59.103Nesvačil Tomáš1968Muži do 59letPříbram454:11+17:31
60.48Mikula Zdeněk1972Muži do 49letPříbram454:12+17:32
61.101Pinďák Jiří1960Muži do 69letOceloví letci454:25+17:45
62.16Butzke Petr1959Muži do 69letFit klub Padák Příbram454:45+18:05
63.74Svoboda Robert1973Muži do 49letBeroun454:59+18:19
64.89Vohanka Lukáš1980Muži do 49letPříbram455:18+18:38
65.76Šedivý Rastislav1972Muži do 49letwww.LekarnaPribram.cz455:38+18:58
66.102Schifferling Thomas1978Muži do 49letFrance456:11+19:31
67.42Magera Petr1966Muži do 59letPříbram456:13+19:33
68.9Bekera Pavel1978Muži do 49letPříbram 1456:44+20:04
69.30Janouch Petr1979Muži do 49letPříbram457:10+20:30
70.124Nekolný Karel1976Muži do 49let457:29+20:49
71.86Vávra Jan1976Muži do 49letKamýk nad Vltavou457:29+20:49
72.72Svoboda Jan1943Muži nad 70let458:01+21:21
73.107Novák Michal1958Muži do 69letDobříš41:00:04+23:24
74.28Hruška Petr1979Muži do 49letAC Fit řízci41:03:34+26:54
75.96Buršík Martin1978Muži do 49let41:07:58+31:18
76.17Čechura Jaroslav1955Muži do 69letHořovice41:08:07+31:27
77.41Leitner Josef1969Muži do 59letPříbram41:10:11+33:31
78.31Ježek Antonín1949Muži nad 70letTJ Roztoky u Křivoklátu342:38-1 LAP
Počet závodníků: 183
www.4timing.cz

Závody:

10km muži

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Tomáš Jaša a Adéla Steinsová kralují v Příbrami

Výsledky: Děti, ženy 5km, muži 10km, kategorie, kola 10km, kola 5km, kola štafet, štafety