Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Josefský běh v Cerhovicích

20.9.2020 12:00

Pořadatel: ZŠ Cerhovice
Místo: ZŠ Cerhovice
Podmínky: Slunečno, 26 stupňů Celsia, sucho, bezvětří
Web závodu: http://josefskybehvcerhovicich.weebly.com/
80 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, muži / ženy

Závody:

Kros na 7km - 2 kola

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 468 Roman BonkMuži do 39 let00:27:28.00+00:00:00.00
2. 460 Jiří RosolMuži do 49 letLoko Beroun00:28:18.00+00:00:50.00
3. 471 Tomáš BurianMuži do 39 let00:29:10.00+00:01:42.00
4. 447 Lukáš PerglerMuži do 39 letKomárov00:29:42.00+00:02:14.00
5. 467 Peter ŠiranecMuži do 39 letKoněprusy00:30:16.00+00:02:48.00
6. 488 Jaroslav ŠafaříkMuži do 39 letRakovník00:31:12.00+00:03:44.00
7. 451 Tomáš KarasMuži do 59 letTri klub Příbram00:31:16.00+00:03:48.00
8. 450 Jiří KecksteinMuži do 39 letSK Tlustice00:31:42.00+00:04:14.00
9. 476 Jan CharvátMuži do 39 letSK Doubravan Újezd00:31:46.00+00:04:18.00
10. 470 Martin LudrovskýMuži do 49 letKostal Kontakt Systeme00:32:15.00+00:04:47.00
11. 440 Jakub KašparMuži do 39 letStřela Žebrák00:33:07.00+00:05:39.00
12. 439 Miroslav SedláčekMuži do 39 letSK Doubravan Újezd00:33:14.00+00:05:46.00
13. 455 Josef VitásekMuži do 69 letBuková00:33:33.00+00:06:05.00
14. 469 Karel BělohlávekMuži do 39 letSparta Podluhy00:33:36.00+00:06:08.00
15. 475 Šárka FlachsovájuniorkySporting Příbram00:33:36.00+00:06:08.00
16. 458 Michaela RiegerováŽeny do 44 letGymnázium Beroun00:33:36.00+00:06:08.00
17. 481 Petr NademlejnskýMuži do 49 letZdice00:34:00.00+00:06:32.00
18. 441 Andrea FrantovaŽeny do 44 letLidl00:34:35.00+00:07:07.00
19. 465 Vladimír HodačMuži do 49 letKrálův Dvůr00:34:39.00+00:07:11.00
20. 419 Václav JungMuži do 49 letBiatlon Klub Beroun00:34:49.00+00:07:21.00
21. 424 Petr JilgMuži do 39 letCAMINO00:34:55.00+00:07:27.00
22. 421 Lukáš BlážaMuži do 39 letACS00:35:17.00+00:07:49.00
23. 446 Jan PejšaMuži do 49 letsmí být prázdné00:35:20.00+00:07:52.00
24. 430 Vratislav VacekMuži do 49 letSokol Něčín00:35:27.00+00:07:59.00
25. 479 Jitka DoubravováŽeny do 34 letVDN Promo00:35:29.00+00:08:01.00
26. 452 Svatava ŘechkováŽeny do 54 letOxygen Příbram00:35:46.00+00:08:18.00
27. 412 Václav HrachMuži do 49 letHořovice00:35:54.00+00:08:26.00
28. 487 Jan ZarembaMuži do 39 let00:36:12.00+00:08:44.00
29. 462 Václav MarekMuži do 69 letSherpa00:36:34.00+00:09:06.00
30. 461 Ivana RosolováŽeny do 54 letRossi team00:36:38.00+00:09:10.00
31. 459 Václav KrálMuži do 39 letRozběháme Česko-Plzeň00:36:40.00+00:09:12.00
32. 486 Zdeňka KoňaříkováŽeny do 44 let00:37:01.00+00:09:33.00
33. 457 Josef HršelMuži do 49 letSK Mníšecký Expres00:37:20.00+00:09:52.00
34. 485 Petra MatějkováŽeny do 34 letSK Doubravan Újezd00:37:22.00+00:09:54.00
35. 426 Jana PavlíkováŽeny do 44 letMIMONI00:37:25.00+00:09:57.00
36. 438 Michaela FraňkováŽeny do 54 letFraněk Team Vysoká00:37:38.00+00:10:10.00
37. 436 Jakub JezberaMuži do 39 letPříbram00:37:50.00+00:10:22.00
38. 466 Pavel MatějovskýMuži do 59 letAbc/mk Kladno00:38:06.00+00:10:38.00
39. 477 Nikola KinclováŽeny do 34 letSK Doubravan Újezd00:38:21.00+00:10:53.00
40. 456 Roman KohoutMuži do 59 letTJ Sokol Králův Dvůr00:38:27.00+00:10:59.00
41. 478 Daniela GregorováŽeny do 54 letKomárov00:38:49.00+00:11:21.00
42. 429 Jan PelcMuži do 39 letHudlice00:39:08.00+00:11:40.00
43. 464 Anett UxováŽeny do 34 letTT Loko Beroun00:39:56.00+00:12:28.00
44. 415 Štěpánka DuškováŽeny do 54 letDobříš00:40:13.00+00:12:45.00
45. 483 Romana HrdličkováŽeny do 54 letStřela žebrák00:40:14.00+00:12:46.00
46. 444 Kateřina BártíkováŽeny do 34 letCerhovice00:40:21.00+00:12:53.00
47. 463 Tomáš UxaMuži do 59 letTT Loko Beroun00:40:31.00+00:13:03.00
48. 428 Robert SvobodaMuži do 49 letBeroun00:40:49.00+00:13:21.00
49. 445 Lenka BečvářováŽeny do 54 letBiatlon Beroun00:41:04.00+00:13:36.00
50. 443 Jana RůžičkováŽeny do 54 letČernín00:41:06.00+00:13:38.00
51. 474 Jiřina KaiserovaŽeny do 44 letMP Hořovice00:41:06.00+00:13:38.00
52. 411 Kateřina HoužvičkováŽeny do 44 letCentrum Sociálních a Zdravotních služeb Pb00:41:45.00+00:14:17.00
53. 432 Věra CharvátováŽeny do 44 letKvaň00:41:54.00+00:14:26.00
54. 431 Jiří CharvátMuži do 49 letKvaň00:41:55.00+00:14:27.00
55. 417 Iva JandurováŽeny do 44 letHýskov00:42:04.00+00:14:36.00
56. 484 Petr MageraMuži do 59 letPříbram00:44:01.00+00:16:33.00
57. 418 Hana LepičováŽeny do 54 letSri Chinmoy Marathon Team00:44:19.00+00:16:51.00
58. 422 Ivana KůtováŽeny do 34 letSparta ole00:44:45.00+00:17:17.00
59. 480 Michal NovákMuži do 69 letDobříš00:45:09.00+00:17:41.00
60. 410 Miloš HoužvičkaMuži do 49 letPříbram00:46:29.00+00:19:01.00
61. 442 Martina PertlováŽeny do 54 letBeroun00:46:47.00+00:19:19.00
62. 416 Miloslav ŠvarcMuži do 49 letStřela Žebrák00:46:57.00+00:19:29.00
63. 448 Jaroslav ČechuraMuži do 69 letHořovice00:47:07.00+00:19:39.00
64. 414 Anna LeksováŽeny do 54 letDoubravan Újezd00:47:26.00+00:19:58.00
65. 425 Kateřina TesařováŽeny do 54 letMimoni00:48:14.00+00:20:46.00
66. 434 Kateřina MudrováŽeny do 44 let00:48:16.00+00:20:48.00
67. 473 Barbora JáchymováŽeny do 34 letPočaply00:49:30.00+00:22:02.00
68. 413 Petr LeksaMuži do 49 letSK Doubravan Újezd00:50:13.00+00:22:45.00
69. 435 Michaela BrožováŽeny do 44 letSDH Týček00:50:56.00+00:23:28.00
70. 437 Lucie DědinováŽeny do 44 letPříbram00:50:56.00+00:23:28.00
71. 482 Jaroslava BeránkováŽeny do 64 letŽebrák00:51:40.00+00:24:12.00
72. 427 Lucie MaškováŽeny do 34 letMimoni00:51:44.00+00:24:16.00
73. 472 Markéta SirotkováŽeny do 44 letLazsko00:51:49.00+00:24:21.00

Další soubory k závodu:

V Cerhovicích vítězí Roman Bonk

Výsledky: Celkové, kategorie, muži / ženy, Záznam doběhu

Fotky od pořadatelů