Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

S čelovkou Dražovkou

22.2.2020 18:00

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Hořovice - Dražovka
Podmínky: 7 stupňů, sucho, silný vítr, viditelnost nula, tma
Web závodu: http://www.domecekhorovice.cz
145 závodníků,

Online výsledky závodu:

Poslední změna:21:02:00

S čelovkou Dražovkou - 22.02.2020
Celkové výsledky
Pořadí celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubCíl
Hlavní běh
1./1.85Nosek Jan2004mMuži do 39 letSpartak Hořovice23:51
2./2.47Vladyka Jan1992mMuži do 39 letSTG Příbram23:52
3./1.31Minařík Petr1976mMuži do 49 letRokycany23:58
4./2.93Rosol Jiří1974mMuži do 49 letloko beroun24:04
5./3.35Novák Vojta2002mMuži do 39 letJ+V team24:15
6./3.37Rendl Josef1976mMuži do 49 letTj Packa Praha24:38
7./4.1Hostička Jan1979mMuži do 49 letPříbram24:53
8./4.62Širanec Peter1981mMuži do 39 letKoněprusy25:03
9./1.50Beshir Ervin1967mMuži nad 50 letSK Zdice25:08
10./5.80Fic Martin1974mMuži do 49 letChvojkovice25:26
11./5.32Holiček Stanislav1981mMuži do 39 letLochovice25:51
12./6.70Pergler Lukáš1992mMuži do 39 letKomárov25:51
13./7.38Dražan Jaroslav1981mMuži do 39 letTriatlon team Příbram25:56
14./8.36Hvižď Leoš1990mMuži do 39 let26:18
15./6.88Pejša Jan1975mMuži do 49 letsmí být prázdné26:33
16./7.144Matějka Dušan1978mMuži do 49 letSparta Podluhy26:36
17./9.139Charvát Jan1998mMuži do 39 letSK Doubravan Újezd26:56
18./8.51Votava Martin1971mMuži do 49 letKrálův Dvůr26:59
19./1.74Krýdová Nikola1995žŽeny do 34 letSK Sporting Příbram27:08
20./10.63Peták Jakub1989mMuži do 39 letHolšiny27:12
21./9.127Zadražil Michal1979mMuži do 49 letNoufýr Hořovice27:53
22./2.72Mach Zbyněk1970mMuži nad 50 letTriKlub Příbram27:53
23./11.94Kubeš Jiří1995mMuži do 39 letLoko Zdice27:55
24./3.41Turek Jiří1962mMuži nad 50 letChaloupky28:13
25./10.34Chochola Petr1977mMuži do 49 letZŠ a MŠ Nové Strašecí28:25
26./12.30Sedláček Miroslav1999mMuži do 39 letHořovice28:37
27./13.141Grusz Filip1984mMuži do 39 letPraha28:54
28./14.99Flachs Michal1987mMuži do 39 letZličín28:57
29./11.57Šplíchal Ladislav1978mMuži do 49 letDTJ Hrachoviště29:02
30./15.119Mraček Lukáš1987mMuži do 39 letRSáci29:12
31./1.78Riegerová Michaela1977žŽeny nad 35 letGymnázium Beroun29:13
32./12.90Hodač Vladimír1976mMuži do 49 letKrálův Dvůr29:16
33./13.7Valdman Josef1979mMuži do 49 letBiatlon Beroun29:17
34./1.46Vladyka Jan1958mMuži nad 60 letAC Praha 189029:21
35./16.75Novotný David1981mMuži do 39 letRSáci29:33
36./4.101Pavlišen Alexandr1969mMuži nad 50 letDrtič Bezděkov29:35
37./2.111Doubravová Jitka1993žŽeny do 34 letVDN Promo29:37
38./17.102Svoboda Ondřej1982mMuži do 39 letDiabet team30:09
39./2.132Strnadová Lucie1984žŽeny nad 35 letProfesionální svině30:23
40./18.29Mígl Vojtěch2003mMuži do 39 letTT Příbram30:27
41./19.97Fortelka Jiří1982mMuži do 39 letPříbram30:31
42./14.71Špína Martin1974mMuži do 49 let30:39
43./15.58Fruhauf František1975mMuži do 49 letOhrazenice30:44
44./20.115Parez Jan2004mMuži do 39 letTriatlon team Příbram30:48
45./21.118Nový Jiří1984mMuži do 39 letZbiroh30:49
46./22.136Zaremba Jan1981mMuži do 39 letPraha30:50
47./3.79Ficová Markéta2004žŽeny do 34 letTT Příbram30:57
48./23.24Král Václav1983mMuži do 39 letRozběháme Česko-Plzeň31:00
49./24.129Bogdanov Stanislav1986mMuži do 39 letHořovice team31:04
50./25.143Šlapák Dušan1981mMuži do 39 letDobrý anděl31:07
51./4.107Charvátová Hana2004žŽeny do 34 letZaječov31:10
52./16.121Kutnohorský Jan1974mMuži do 49 letMojov31:11
53./17.86Šebesta Marek1977mMuži do 49 let31:12
54./18.8Hrdlička Dušan1973mMuži do 49 letPrakolesy31:13
55./26.123Pondělíček Michal1995mMuži do 39 letHořovice31:14
56./19.145Dostál Ivo1977mMuži do 49 letTRIsáci31:30
57./20.45Červený Michal1974mMuži do 49 letZdice31:32
58./3.39Fraňková Michaela1970žŽeny nad 35 letFraněk Team Vysoká31:34
59./21.48Pech Luboš1974mMuži do 49 letBohutín31:36
60./5.28Vavříčková Martina2005žŽeny do 34 letPětiboj Hořovice31:40
61./5.22Matějovský Pavel1965mMuži nad 50 letAbc ml kladno31:44
62./22.19Pacner Vladimír1976mMuži do 49 letBiatlon Beroun31:49
63./6.112Čip Roman1970mMuži nad 50 letBefit pb31:55
64./27.146Bělohlávek Karel1981mMuži do 39 letSparta Podluhy31:57
65./28.120Fedorčák Ondřej1988mMuži do 39 letBig Bulls Rpety32:02
66./4.42Stibalová Petra1976žŽeny nad 35 letBroumy32:05
67./5.4Pavlíková Jana1982žŽeny nad 35 letNový Knín32:14
68./29.98Houdek Petr1995mMuži do 39 letBěštín32:21
69./23.128Novák Aleš1976mMuži do 49 letPribram Obcov32:35
70./2.12Sehnal Adrien1953mMuži nad 60 letIV.odboj32:38
71./6.43Kafková Lucie1982žŽeny nad 35 letZdice32:38
72./7.108Häusler Václav1963mMuži nad 50 letPříbram32:38
73./30.40Limpouch Jan2000mMuži do 39 letPříbram32:51
74./7.92Rosolová Ivana1974žŽeny nad 35 letrossi team32:53
75./31.26Šafránek Jakub1983mMuži do 39 letŘevnice32:56
76./32.68Sladký Lukáš1987mMuži do 39 letVorvani32:57
77./8.56Kaiserova Jiřina1976žŽeny nad 35 letMP Hořovice33:02
78./33.10Benda Jaroslav1991mMuži do 39 letPříbram33:12
79./34.44Kafka Petr1982mMuži do 39 letZdice33:20
80./35.61Tržil Robert1982mMuži do 39 letVU73533:27
81./9.53Vlčková Ladislava1980žŽeny nad 35 letBiatlon Beroun33:33
82./6.138Kinclová Nikola2000žŽeny do 34 letSK Doubravan Újezd33:40
83./8.64Uxa Tomáš1965mMuži nad 50 letTriatlon Beroun33:46
84./36.104Rydrych Tomáš1986mMuži do 39 letSokol Komárov33:49
85./37.103Hrubý Richard1986mMuži do 39 letŽebrák33:50
86./10.25Burkart Věroslava1980žŽeny nad 35 letRozběháme Plzeň34:08
87./3.109Pinďák Jiří1960mMuži nad 60 letOceloví letci34:25
88./11.91Kotlíková Šárka1972žŽeny nad 35 letHořovice34:26
89./12.87Šebestová Jitka1980žŽeny nad 35 letUBF34:28
90./13.14Houžvičková Kateřina1984žŽeny nad 35 letCentrumZSslužebPříbram34:54
91./14.9Hrdličková Romana1975žŽeny nad 35 letStřela Žebrák34:56
92./38.15Kolenko Petr1982mMuži do 39 letAK Mikulčice35:05
93./15.66Kroupová Petra1984žŽeny nad 35 letPribram35:14
94./4.54Butzke Petr1959mMuži nad 60 letFit klub Padák Příbram35:16
95./24.13Houžvička Miloš1978mMuži do 49 letSlavoj Obecnice35:32
96./16.60Mikulová Renata1971žŽeny nad 35 letBeroun35:38
97./17.16Bečvářová Lenka1973žŽeny nad 35 letBiatlon Beroun35:39
98./18.27Palková Miroslava1978žŽeny nad 35 letSK Doubravan Újezd35:45
99./9.81Kohout Roman1969mMuži nad 50 letTJ Sokol Kralův Dvůr36:02
100./19.21Trnková Štěpánka1973žŽeny nad 35 letSABZO36:14
101./25.126Šedivý Rastislav1972mMuži do 49 let36:17
102./20.137Kotěšovcová Petra1981žŽeny nad 35 letPraha36:42
103./26.67Voříšek Jan1973mMuži do 49 letVorvani36:45
104./21.116Hendrych Jírová Pavla1980žŽeny nad 35 letmatka na útěku36:52
105./39.131Holub Tomáš1990mMuži do 39 letKubota37:01
106./7.95Fleischmannová Ludmila1987žŽeny do 34 letWheelabrator37:05
107./27.96Čermák Martin1976mMuži do 49 letWheelabrator37:05
108./40.130Weis Michal1986mMuži do 39 letKubota37:27
109./22.105Charvátová Věra1978žŽeny nad 35 letKváň37:28
110./41.106Charvát Jiří1988mMuži do 39 letKvaň37:29
111./10.73Dítě Martin1968mMuži nad 50 letŠtěchovice37:34
112./23.52Čeřovská Petra1978žŽeny nad 35 letRudná37:41
113./8.89Horníková Markéta1990žŽeny do 34 letUBF37:55
114./11.124Magera Petr1966mMuži nad 50 letPříbram38:01
115./9.77Kramářová Vladimíra1986žŽeny do 34 letRSáci38:03
116./24.133Řehůřková Silvia1981žŽeny nad 35 letJince38:06
117./25.110Bacílková Lenka1973žŽeny nad 35 letOceloví letci38:12
118./26.84Reitermanová Mirka1971žŽeny nad 35 letLoko Beroun Sauna38:37
119./28.83Reiterman Leoš1971mMuži do 49 letLoko Beroun38:37
120./27.11Konopáčová Kateřina1981žŽeny nad 35 letHO HIMAL38:48
121./29.20Pastucha Milan1973mMuži do 49 letHořovice38:50
122./30.69Ulbrich David1978mMuži do 49 letŽebrák38:53
123./28.100Linková Hana1972žŽeny nad 35 letSk Merlot39:10
124./29.49Hartmanová Stanislava1958žŽeny nad 35 letVorvani Příbram39:33
125./10.150Leitnerová Tereza1998žŽeny do 34 letPříbram39:41
126./5.59Čechura Jaroslav1955mMuži nad 60 letcykloservex Chotešov40:00
127./30.55Butzková Ludmila1961žŽeny nad 35 letFit klub Padák Příbram40:23
128./31.114Horáčková Alena1980žŽeny nad 35 letAlperov Hluboš40:44
129./11.148Fábryová Ivana1994žŽeny do 34 let40:47
130./12.135Joudalová Stela2005žŽeny do 34 letStřela Žebrák40:49
131./13.134Běličková Klára2005žŽeny do 34 letStřela Žebrák40:50
132./31.5Stracený Jiří1979mMuži do 49 letNový Knín41:03
133./14.65Uxová Anett2000žŽeny do 34 letTriatlonn43:04
134./32.125Kaprhál Jan1979mMuži do 49 letRpety43:16
135./32.122Kaprhálová Gabriela1978žŽeny nad 35 letRpety43:17
136./15.147Koucká Kateřina1987žŽeny do 34 let43:24
137./33.23Pastuchová Jana1979žŽeny nad 35 letHořovice43:42
138./12.149Leitner Josef1969mMuži nad 50 letPříbram43:42
139./34.33Holičková Livia1982žŽeny nad 35 letLochovice43:42
140./35.17Kunzfeldová Hana1980žŽeny nad 35 letKrálův Dvůr43:54
141./36.3Mašková Monika1977žŽeny nad 35 letDobříš44:40
142./37.6Tesařová Kateřina1970žŽeny nad 35 letNový Knín45:20
143./16.2Mašková Lucie1998žŽeny do 34 letHraštice47:12
144./17.82Kohoutová Markéta2000žŽeny do 34 letTJ Sokol Kralův Dvůr49:21
145./33.113Záluský Petr1973mMuži do 49 let54:37
Počet závodníků: 145
čas tisku: 22.02.2020 20:59
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Vysoká účast pokračovala - 145 čelovek na Dražovce

Výsledky: Celkové, kategorie, muži/ženy

Závody:



Extrémní štafety

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaKajakBěhParaglideMTB
1. 21 BANDUR I.muži01:46:39.00+00:00:00.0000:17:41.0000:27:58.0000:04:04.0000:56:57.00
2. 25 JIKO-CACHAmužiJiko-Cacha Sušice01:47:47.00+00:01:08.0000:15:29.0000:28:43.0000:04:22.0000:59:14.00
3. 27 Pilsner RacersmužiPlzeň01:55:42.00+00:09:03.0000:16:41.0000:31:37.0000:04:41.0001:02:43.00
4. 22 BANDUR II.muži01:59:27.00+00:12:48.0000:15:47.0000:32:56.0000:06:23.0001:04:22.00
5. 30 SUSOTmužiSušice02:02:55.00+00:16:16.0000:17:04.0000:31:48.0000:08:18.0001:05:46.00
6. 17 GakatommužiKVS Sušice02:07:29.00+00:20:50.0000:16:19.0000:32:20.0000:12:35.0001:06:16.00
7. 24 Do počtumužiSušice02:12:21.00+00:25:42.0000:18:47.0000:34:34.0000:10:40.0001:08:21.00
8. 28 SLOW MOTIONmuži02:12:40.00+00:26:01.0000:17:43.0000:33:24.0000:07:14.0001:14:20.00
9. 32 WARP^2mužiPlzeň02:14:53.00+00:28:14.0000:16:45.0000:34:53.0000:08:58.0001:14:18.00
10. 16 Bd Off Teammuži02:15:09.00+00:28:30.0000:20:08.0000:34:46.0000:06:56.0001:13:20.00
11. 29 SoS teammužiSport bike - Strakonice / Volyně02:21:34.00+00:34:55.0000:15:28.0000:43:59.0000:11:12.0001:10:56.00
12. 18 Někdo to rád horkémužiRaná02:22:50.00+00:36:11.0000:17:22.0000:38:26.0000:16:03.0001:11:00.00
13. 23 CyklanmužiCyklan Kakov02:23:11.00+00:36:32.0000:20:05.0000:36:59.0000:10:58.0001:15:10.00
14. 31 UNITED NETWOKSženyUNITED NETWORKS SUŠICE02:25:53.00+00:39:14.0000:15:56.0000:39:03.0000:08:47.0001:22:08.00
15. 36 Srdcařimuži02:26:17.00+00:39:38.0000:20:12.0000:48:09.0000:09:53.0001:08:04.00
16. 34 Antonín Suk A Spolmuži02:27:06.00+00:40:27.0000:21:04.0000:46:21.0000:08:15.0001:11:27.00
17. 26 NezkrotnéženySušice02:28:56.00+00:42:17.0000:18:10.0000:41:54.0000:12:23.0001:16:30.00
18. 33 Ztahaný XichtymužiStrakonice02:46:45.00+01:00:06.0000:16:20.0000:39:28.0000:09:27.0001:41:31.00
19. 35 Dámičky Z Pivovaruženy02:55:08.00+01:08:29.0000:16:40.0000:43:48.0000:14:13.0001:40:28.00

Další soubory k závodu:

Vysoká účast pokračovala - 145 čelovek na Dražovce

Výsledky: Celkové, kategorie, muži/ženy