Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Tochovický kros Podrejžím

20.11.2021 10:00

Pořadatel: obec Tochovice
Místo: Tochovice - fotbalové hřiště
Podmínky: zataženo, v lese mokro, ale ne bahnito 7 stupňů Celsia, bez deště
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
147 závodníků,

Výsledky v pdf: Výsledkové listiny: Děti, 7 km - celkové, 7 km - kategorie



Výsledky


Hlavní závod - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 61 Milan Hochmut 00:24:39 Muži do 39 let
2. 2. 2. 87 Jan Šneberger 00:25:05 Muži do 39 let AC Falcon Rokycany
3. 3. 3. 69 Roman Bonk 00:25:43 Muži do 39 let Triatlonteam Příbram
4. 4. 1. 30 Jiří Rosol 00:26:16 Muži do 49 let Loko Beroun
5. 5. 2. 39 Josef Rendl 00:26:28 Muži do 49 let tj packa praha
6. 6. 4. 91 Tomáš Burian 00:26:40 Muži do 39 let Višňová
7. 7. 3. 44 Jan Hostička 00:26:45 Muži do 49 let Příbram
8. 8. 4. 46 Martin Škrlant 00:26:59 Muži do 49 let Rozběháme Hořovicko
9. 9. 5. 68 Lukáš Pergler 00:27:30 Muži do 39 let Komárov
10. 10. 5. 93 Ondřej Hulač 00:27:38 Muži do 49 let SK 4 Dvory ČB
11. 11. 1. 78 Matouš Nathan Petrilák 00:27:44 Junioři OK Dobříš
12. 12. 1. 81 Petr Švarc 00:28:00 Muži do 59 let Příbram
13. 13. 6. 51 Michal Dražan 00:28:13 Muži do 49 let Žárovka Vranovice
14. 14. 7. 37 Marian Valek 00:28:22 Muži do 49 let
15. 15. 6. 56 Vojtěch Zákoucký 00:28:27 Muži do 39 let
16. 16. 7. 95 Václav Daníček 00:28:34 Muži do 39 let Maraton Klub Kladno
17. 17. 8. 80 Filip Souček 00:28:34 Muži do 39 let
18. 18. 8. 32 Aleš Barášek 00:28:52 Muži do 49 let
19. 19. 9. 85 Ondřej Grim 00:28:56 Muži do 39 let Příbram
20. 20. 2. 19 Tomáš Karas 00:29:05 Muži do 59 let
21. 21. 3. 26 Martin Votava 00:29:48 Muži do 59 let Králův Dvůr
22. 22. 1. 10 Josef Vitásek 00:30:15 Muži do 69 let Buková
23. 23. 9. 38 Vladimír Hodač 00:30:20 Muži do 49 let Králův Dvůr
24. 1. 1. 77 Daniela Karasová 00:30:21 Juniorky
25. 24. 10. 33 Martin Maleček 00:30:31 Muži do 49 let Žižkovský tygři
26. 25. 2. 79 Matyáš Urban 00:30:34 Junioři Střela Žebrák
27. 26. 10. 60 Petr Jilg 00:30:41 Muži do 39 let CAMINO
28. 27. 4. 24 Zbyněk Mach 00:30:44 Muži do 59 let TriKlub Příbram
29. 28. 11. 35 Jan Pejša 00:31:04 Muži do 49 let smí být prázdné
30. 29. 5. 23 Alexandr Pavlišen 00:31:09 Muži do 59 let Drtič Bezděkov
31. 30. 6. 25 Vladimír Veselý 00:31:21 Muži do 59 let Mělník Chloumek
32. 31. 12. 34 Martin Michálek 00:31:29 Muži do 49 let Triklub Příbram
33. 32. 7. 14 Jiří Turek 00:31:36 Muži do 59 let Chaloupky
34. 33. 11. 54 Lukáš Rozmajzl 00:31:54 Muži do 39 let SK Chosiki
35. 34. 12. 62 Michal Flachs 00:31:54 Muži do 39 let Zličín
36. 35. 13. 42 Aleš Novák 00:32:26 Muži do 49 let Občov
37. 2. 2. 90 Michaela Zlatohlávková 00:32:29 Juniorky Rožmitál pod Třemšínem
38. 3. 1. 57 Ewelina Dziegielewska 00:32:29 Ženy do 44 let Praha
39. 36. 13. 52 Jirka FORTELKA 00:32:36 Muži do 39 let Wheelabrator
40. 37. 14. 74 Kevin Král 00:32:37 Muži do 39 let Milín
41. 38. 14. 48 Jaroslav Seifrt 00:32:46 Muži do 49 let Rožmitál pod Třemšínem
42. 39. 15. 36 Michal Mařík 00:32:48 Muži do 49 let Praha
43. 40. 2. 13 Petr Dvořák 00:32:49 Muži do 69 let Příbram VIII
44. 4. 1. 20 Svatava Řechková 00:32:52 Ženy do 54 let Oxygen Příbram
45. 5. 2. 55 Lucie Strnadová 00:33:03 Ženy do 44 let Profesionální svině
46. 6. 3. 89 Radka Kamencová 00:33:21 Ženy do 44 let TJ Blatná
47. 41. 16. 31 Luboš Pech 00:33:26 Muži do 49 let Bohutín
48. 42. 17. 28 Jan Kutnohorsky 00:33:47 Muži do 49 let Bojov
49. 7. 2. 41 Petra Stibalová 00:33:56 Ženy do 54 let Broumy
50. 43. 18. 43 Hynek Plavec 00:34:01 Muži do 49 let D. Dušníky
51. 44. 19. 96 Marian Krlička 00:34:36 Muži do 49 let Tochovice
52. 8. 1. 67 Radka Landauerová 00:34:40 Ženy do 34 let RTS
53. 45. 20. 49 Pavel Cais 00:34:54 Muži do 49 let Milín
54. 46. 15. 59 Michal Myslivec 00:34:57 Muži do 39 let Kamýk nad Vltavou
55. 47. 8. 22 Roman Kohout 00:35:04 Muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůr
56. 9. 3. 29 Ivana Rosolová 00:35:24 Ženy do 54 let Rossi team
57. 10. 4. 27 Věra Karasová 00:35:38 Ženy do 54 let
58. 11. 4. 53 Lucie Kafková 00:35:52 Ženy do 44 let Zdice
59. 48. 9. 86 Jaroslav Krutílek 00:35:53 Muži do 59 let PB
60. 12. 5. 21 Jana Turečková 00:35:57 Ženy do 54 let Tenisový Klub Bohutín
61. 49. 10. 82 Petr Štěpánek 00:36:03 Muži do 59 let SPARTAK P4
62. 13. 6. 84 Štěpánka Trnková 00:36:38 Ženy do 54 let SABZO
63. 14. 1. 17 Jana Naxerová 00:36:45 Ženy do 64 let USK CS Plzeň
64. 50. 3. 12 Petr Butzke 00:36:53 Muži do 69 let Fit klub Padák Příbram
65. 15. 7. 40 Jiřina Kaiserová 00:37:02 Ženy do 54 let MP Hořovice
66. 16. 2. 88 Jaroslava Černá 00:37:20 Ženy do 64 let SK Tochovice
67. 17. 3. 16 Anita Veselá 00:37:54 Ženy do 64 let SDH Chloumek
68. 18. 4. 9 Stanislava Hartmanová 00:38:15 Ženy do 64 let Vorvani Příbram
69. 51. 1. 2 Antonin Ježek 00:38:15 Muži nad 70 let Křivoklát
70. 52. 2. 1 Jan Svoboda 00:39:01 Muži nad 70 let Pivovar Zlosin
71. 53. 3. 3 Petr Werner 00:40:06 Muži nad 70 let Liga 100 Praha
72. 54. 11. 15 Milan Tuháček 00:40:24 Muži do 59 let SK Prdlavky
73. 19. 5. 47 Šárka Flachsová 00:40:45 Ženy do 44 let Příbram
74. 20. 1. 4 Dana Svobodová 00:41:29 Ženy nad 65 let Pivovar Zlosin
75. 55. 4. 8 Jaroslav Čechura 00:42:59 Muži do 69 let Rozběháme Hořovicko
76. 56. 5. 11 Petr Volný 00:44:22 Muži do 69 let Relax medvědice
77. 57. 16. 92 Jiří Strejček 00:44:23 Muži do 39 let Mnichovice
78. 21. 2. 65 Adelá Nováková 00:44:33 Ženy do 34 let Příbram
79. 58. 12. 83 Luboš Aldorf 00:46:04 Muži do 59 let SABZO
80. 59. 13. 18 Miroslav Petrilák 00:46:11 Muži do 59 let Orlovský orel
81. 60. 17. 73 Miroslav Sedláček 00:47:01 Muži do 39 let Hořovice / SK Doubravan Új
82. 22. 3. 76 Šárka Flachsová 00:47:01 Juniorky TJ Dukla Praha; Příbram
83. 23. 3. 75 Anna Perglerová 00:47:01 Ženy do 34 let Střela Žebrák
84. 61. 6. 5 Stanislav Starý 00:48:52 Muži do 69 let Roubíčkova Lhota
85. 62. 18. 70 Martin Dostál 00:50:15 Muži do 39 let Kvaň
86. 24. 2. 6 Milada Bartošová 00:51:40 Ženy nad 65 let Vorvani Příbram
87. 25. 4. 72 Nikola Havlíková 00:55:47 Ženy do 34 let Příbram
88. 26. 5. 66 Tereza Helmichová 00:55:47 Ženy do 34 let zbraně-eshop.cz
89. 27. 3. 7 Jana Požgayová 01:06:19 Ženy nad 65 let Bonbon Praha

Výsledky textově

Result Lists|Overall Results
Tochovický kros - 20.11.2021
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubČas
Hlavní závod 7km
1.61Hochmut Milan1987MMuži do 39 let00:24:39
2.87Šneberger Jan1985MMuži do 39 letAC Falcon Rokycany00:25:05
3.69Bonk Roman1993MMuži do 39 letTriatlonteam Příbram00:25:43
4.30Rosol Jiří1974MMuži do 49 letLoko Beroun00:26:16
5.39Rendl Josef1976MMuži do 49 lettj packa praha00:26:28
6.91Burian Tomáš1998MMuži do 39 letVišňová00:26:40
7.44Hostička Jan1979MMuži do 49 letPříbram00:26:45
8.46Škrlant Martin1979MMuži do 49 letRozběháme Hořovicko00:26:59
9.68Pergler Lukáš1992MMuži do 39 letKomárov00:27:30
10.93Hulač Ondřej1980MMuži do 49 letSK 4 Dvory ČB00:27:38
11.78Petrilák Matouš Nathaniel2004MJuniořiOK Dobříš00:27:44
12.81Švarc Petr1966MMuži do 59 letPříbram00:28:00
13.51Dražan Michal1981MMuži do 49 letŽárovka Vranovice00:28:13
14.37Valek Marian1975MMuži do 49 let00:28:22
15.56Zákoucký Vojtěch1985MMuži do 39 let00:28:27
16.95Daníček Václav1995MMuži do 39 letMaraton Klub Kladno00:28:34
17.80Souček Filip1984MMuži do 39 let00:28:34
18.32Barášek Aleš1975MMuži do 49 let00:28:52
19.85Grim Ondřej1995MMuži do 39 letPříbram00:28:56
20.19Karas Tomáš1967MMuži do 59 let00:29:05
21.26Votava Martin1971MMuži do 59 letKrálův Dvůr00:29:48
22.10Vitásek Josef1958MMuži do 69 letBuková00:30:15
23.38Hodač Vladimír1976MMuži do 49 letKrálův Dvůr00:30:20
24.77Karasová Daniela2003ŽJuniorky00:30:21
25.33Maleček Martin1975MMuži do 49 letŽižkovský tygři00:30:31
26.79Urban Matyáš2005MJuniořiStřela Žebrák00:30:34
27.60Jilg Petr1986MMuži do 39 letCAMINO00:30:41
28.24Mach Zbyněk1970MMuži do 59 letTriKlub Příbram00:30:44
29.35Pejša Jan1975MMuži do 49 letsmí být prázdné00:31:04
30.23Pavlišen Alexandr1969MMuži do 59 letDrtič Bezděkov00:31:09
31.25Veselý Vladimír1971MMuži do 59 letMělník Chloumek00:31:21
32.34Michálek Martin1975MMuži do 49 letTriklub Příbram00:31:29
33.14Turek Jiří1962MMuži do 59 letChaloupky00:31:36
34.54Rozmajzl Lukáš1984MMuži do 39 letSK Chosiki00:31:54
35.62Flachs Michal1987MMuži do 39 letZličín00:31:54
36.42Novák Aleš1976MMuži do 49 letObčov00:32:26
37.90Zlatohlávková Michaela2002ŽJuniorkyRožmitál pod Třemšínem00:32:29
38.57Dziegielewska Ewelina1985ŽŽeny do 44 letPraha00:32:29
39.52FORTELKA Jirka1982MMuži do 39 letWheelabrator00:32:36
40.74Král Kevin1999MMuži do 39 letMilín00:32:37
41.48Seifrt Jaroslav1980MMuži do 49 letRožmitál pod Třemšínem00:32:46
42.36Mařík Michal1975MMuži do 49 letPraha00:32:48
43.13Dvořák Petr1961MMuži do 69 letPříbram VIII00:32:49
44.20Řechková Svatava1967ŽŽeny do 54 letOxygen Příbram00:32:52
45.55Strnadová Lucie1984ŽŽeny do 44 letProfesionální svině00:33:03
46.89Kamencová Radka1978ŽŽeny do 44 letTJ Blatná00:33:21
47.31Pech Luboš1974MMuži do 49 letBohutín00:33:26
48.28Kutnohorsky Jan1974MMuži do 49 letBojov00:33:47
49.41Stibalová Petra1976ŽŽeny do 54 letBroumy00:33:56
50.43Plavec Hynek1978MMuži do 49 letD. Dušníky00:34:01
51.96Krlička Marian1974MMuži do 49 letTochovice00:34:36
52.67Landauerová Radka1992ŽŽeny do 34 letRTS00:34:40
53.49Cais Pavel1980MMuži do 49 letMilín00:34:54
54.59Myslivec Michal1986MMuži do 39 letKamýk nad Vltavou00:34:57
55.22Kohout Roman1969MMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr00:35:04
56.29Rosolová Ivana1974ŽŽeny do 54 letRossi team00:35:24
57.27Karasová Věra1972ŽŽeny do 54 let00:35:38
58.53Kafková Lucie1982ŽŽeny do 44 letZdice00:35:52
59.86Krutílek Jaroslav1970MMuži do 59 letPB00:35:53
60.21Turečková Jana1968ŽŽeny do 54 letTenisový Klub Bohutín00:35:57
61.82Štěpánek Petr1965MMuži do 59 letSPARTAK P400:36:03
62.84Trnková Štěpánka1973ŽŽeny do 54 letSABZO00:36:38
63.17Naxerová Jana1966ŽŽeny do 64 letUSK CS Plzeň00:36:45
64.12Butzke Petr1959MMuži do 69 letFit klub Padák Příbram00:36:53
65.40Kaiserová Jiřina1976ŽŽeny do 54 letMP Hořovice00:37:02
66.88Černá Jaroslava1962ŽŽeny do 64 letSK Tochovice00:37:20
67.16Veselá Anita1965ŽŽeny do 64 letSDH Chloumek00:37:54
68.9Hartmanová Stanislava1958ŽŽeny do 64 letVorvani Příbram00:38:15
69.2Ježek Antonin1949MMuži nad 70 letKřivoklát00:38:15
70.1Svoboda Jan1943MMuži nad 70 letPivovar Zlosin00:39:01
71.3Werner Petr1951MMuži nad 70 letLiga 100 Praha00:40:06
72.15Tuháček Milan1965MMuži do 59 letSK Prdlavky00:40:24
73.47Flachsová Šárka1980ŽŽeny do 44 letPříbram00:40:45
74.4Svobodová Dana1952ŽŽeny nad 65 letPivovar Zlosin00:41:29
75.8Čechura Jaroslav1955MMuži do 69 letRozběháme Hořovicko00:42:59
76.11Volný Petr1959MMuži do 69 letRelax medvědice00:44:22
77.92Strejček Jiří1983MMuži do 39 letMnichovice00:44:23
78.65Nováková Adelá1989ŽŽeny do 34 letPříbram00:44:33
79.83Aldorf Luboš1964MMuži do 59 letSABZO00:46:04
80.18Petrilák Miroslav1966MMuži do 59 letOrlovský orel00:46:11
81.73Sedláček Miroslav1999MMuži do 39 letHořovice / SK Doubravan Újezd00:47:01
82.76Flachsová Šárka2002ŽJuniorkyTJ Dukla Praha; Příbram00:47:01
83.75Perglerová Anna2000ŽŽeny do 34 letStřela Žebrák00:47:01
84.5Starý Stanislav1953MMuži do 69 letRoubíčkova Lhota00:48:52
85.70Dostál Martin1993MMuži do 39 letKvaň00:50:15
86.6Bartošová Milada1953ŽŽeny nad 65 letVorvani Příbram00:51:40
87.72Havlíková Nikola1996ŽŽeny do 34 letPříbram00:55:47
88.66Helmichová Tereza1989ŽŽeny do 34 letzbraně-eshop.cz00:55:47
89.7Požgayová Jana1955ŽŽeny nad 65 letBonbon Praha01:06:19
Počet závodníků: 89

Další soubory k závodu:

Výsledkové listiny: Děti, 7 km - celkové, 7 km - kategorie