Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Podzimní běh Dražovkou

6.11.2021 11:15

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Hořovice - Dražovka
Podmínky: polojasno, skunečno, sucho, 11 stupňů Celsia, mírný vítr
Web závodu: http://www.domecekhorovice.cz
126 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, děti



Výsledky


Ženy, dorost, M70 - 1 kolo - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub1.kolo
1. 1. 1. 41 Jan Nosek 00:13:18 dorostenci Spartak Hořovice - moderní pět13:19
2. 1. 1. 143 Veronika Novotná 00:13:40 ženy do 34 let Příbram13:41
3. 2. 2. 158 Jiří Pech 00:14:22 dorostenci Střela Žebrák14:23
4. 2. 2. 96 Karolína Křenková 00:14:43 ženy do 34 let pětiboj Hořovice14:44
5. 3. 3. 72 Matyáš Urban 00:14:51 dorostenci Střela Žebrák14:52
6. 4. 4. 141 Vojtěch Kohout 00:14:59 dorostenci Střela Žebrák15:00
7. 5. 5. 157 Karel Pech 00:14:59 dorostenci Střela Žebrák15:00
8. 3. 3. 49 Anna Perglerová 00:15:06 ženy do 34 let Střela Žebrák15:07
9. 4. 1. 5 Markéta Cibulková 00:15:33 ženy 35 - 44 let Ironstars Beroun15:34
10. 5. 4. 82 Eliška Zeisková 00:15:41 ženy do 34 let Křesťanské centrum Příbram15:42
11. 6. 5. 97 Lea Chvalovská 00:15:49 ženy do 34 let SK Kotlářka15:50
12. 7. 1. 77 Martina Vavřičková 00:15:54 dorostenky Spartak Hořovice - moderní pět15:55
13. 8. 6. 145 Michaela Zlatohlávková 00:16:02 ženy do 34 let Rožmitál pod Třemšínem16:03
14. 6. 6. 8 Matěj Černý 00:16:04 dorostenci SK Sporting Příbram16:05
15. 9. 2. 17 Natálie Fraňková 00:16:14 dorostenky Tri Klub Příbram16:15
16. 10. 2. 13 Ewelina Dziegielewska 00:16:16 ženy 35 - 44 let Praha16:17
17. 11. 3. 31 Ivana Kubínová 00:16:36 ženy 35 - 44 let Wheelabrator16:37
18. 7. 7. 90 Štěpán Brožek 00:16:49 dorostenci Plzeň16:50
19. 12. 4. 150 Markéta Bauerová 00:16:52 ženy 35 - 44 let Chlum16:53
20. 13. 1. 57 Svatava Řechková 00:17:21 ženy 45 - 54 let Oxygen Příbram17:22
21. 14. 2. 126 Zdeňka Koňaříková 00:17:35 ženy 45 - 54 let Osek17:36
22. 15. 3. 132 Sára Trnková 00:17:41 dorostenky Beroun17:42
23. 16. 3. 125 Petra Manáková 00:17:43 ženy 45 - 54 let Cerhovice17:44
24. 8. 8. 76 Tomáš Vaněk 00:17:48 dorostenci Cerhovice17:49
25. 17. 7. 40 Petra Matějková 00:17:50 ženy do 34 let Komárov17:51
26. 18. 8. 36 Radka Landauerová 00:17:51 ženy do 34 let RTS17:52
27. 19. 4. 55 Ivana Rosolová 00:17:55 ženy 45 - 54 let Rossi team17:56
28. 20. 5. 128 Iva Jandurová 00:18:00 ženy 35 - 44 let 18:01
29. 21. 6. 25 Lucie Kafková 00:18:03 ženy 35 - 44 let Zdice18:04
30. 22. 4. 137 Jitka Menclová 00:18:03 dorostenky Střela Žebrák18:04
31. 23. 5. 16 Michaela Fraňková 00:18:10 ženy 45 - 54 let Franěk Team Vysoká18:11
32. 24. 7. 19 Eva Hacaperková 00:18:20 ženy 35 - 44 let Příbram18:21
33. 25. 6. 20 Romana Hrdličková 00:18:23 ženy 45 - 54 let Rozběháme Hořovicko18:24
34. 26. 7. 26 Jiřina Kaiserová 00:18:33 ženy 45 - 54 let MP Hořovice18:34
35. 27. 9. 18 Jitka Güntherová 00:18:34 ženy do 34 let HO LOKO Beroun18:35
36. 28. 8. 121 Jana Kermesová 00:18:41 ženy 35 - 44 let Beroun18:42
37. 29. 5. 127 Viktorie Hanáková 00:18:48 dorostenky 18:49
38. 30. 10. 63 Tereza Štěpničková 00:18:49 ženy do 34 let 18:50
39. 31. 8. 69 Jana Turečková 00:19:06 ženy 45 - 54 let TK Bohutín19:07
40. 32. 9. 102 Jana Šebová 00:19:20 ženy 45 - 54 let Horizont19:21
41. 33. 9. 45 Miroslava Palková 00:19:25 ženy 35 - 44 let Běžecký oddíl Doubravan Újezd19:26
42. 34. 10. 152 Michaela Švarcová 00:19:27 ženy 35 - 44 let 19:28
43. 35. 6. 66 Tereza Švarcová 00:19:27 dorostenky Střela Žebrák19:28
44. 9. 1. 22 Antonin Ježek 00:19:40 muži nad 70 let Křivoklát19:41
45. 10. 2. 79 Petr Werner 00:20:08 muži nad 70 let Liga 100 Praha20:09
46. 36. 10. 38 Hana Linková 00:20:26 ženy 45 - 54 let Sk Merlot20:27
47. 11. 3. 129 Václav Šůcha 00:20:52 muži nad 70 let SK Stříbro20:53
48. 37. 11. 123 Marta Krejsová 00:20:53 ženy 35 - 44 let Rozběháme Hořovicko20:54
49. 38. 12. 29 Iveta Kárová 00:21:32 ženy 35 - 44 let RAC Cerhovice21:33
50. 39. 13. 84 Jitka Krejčí 00:21:44 ženy 35 - 44 let Králův Dvůr21:45
51. 40. 14. 11 Soňa Dřevěná 00:21:48 ženy 35 - 44 let Praha21:49
52. 41. 1. 136 Marta Šroubková 00:21:54 ženy nad 55 let Plzeň21:55
53. 42. 11. 10 Dana Dlouhá 00:22:05 ženy 45 - 54 let RAC Cerhovice22:06
54. 43. 12. 65 Marcela Šustová 00:22:05 ženy 45 - 54 let Cetyně22:06
55. 44. 7. 156 Barbora Štěpničková 00:22:05 dorostenky Zbiroh22:06
56. 45. 8. 144 Simona Švarcová 00:22:07 dorostenky Střela Žebrák22:08
57. 46. 2. 4 Ludmila Butzková 00:22:12 ženy nad 55 let Fit klub Padák Příbram22:13
58. 47. 15. 62 Kateřina Šrámková 00:22:21 ženy 35 - 44 let 22:22
59. 12. 4. 21 Petr Janový 00:23:34 muži nad 70 let Plzeň23:35
60. 48. 3. 2 Jaroslava Beránková 00:24:07 ženy nad 55 let Žebrák24:08
61. 13. 5. 34 Zdeněk Kylián 00:32:43 muži nad 70 let Plzeň32:44

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List-kola
Běh podzimní Dražovkou - 06.11.2021
Výsledková listina
Poř.ČísloJménoKat.Klub1.kolo2.koloČas
Ženy, dorost, M70 - 1 kolo
1.41Nosek JandorostenciSpartak Hořovice - moderní pětiboj13:1913:19
2.143Novotná Veronikaženy do 34 letPříbram13:4113:41
3.158Pech JiřídorostenciStřela Žebrák14:2314:23
4.96Křenková Karolínaženy do 34 letpětiboj Hořovice14:4414:44
5.72Urban MatyášdorostenciStřela Žebrák14:5214:52
6.141Kohout VojtěchdorostenciStřela Žebrák15:0015:00
7.157Pech KareldorostenciStřela Žebrák15:0015:00
8.49Perglerová Annaženy do 34 letStřela Žebrák15:0715:07
9.5Cibulková Markétaženy 35 - 44 letIronstars Beroun15:3415:34
10.82Zeisková Eliškaženy do 34 letKřesťanské centrum Příbram15:4215:42
11.97Chvalovská Leaženy do 34 letSK Kotlářka15:5015:50
12.77Vavřičková MartinadorostenkySpartak Hořovice - moderní pětiboj15:5515:55
13.145Zlatohlávková Michaelaženy do 34 letRožmitál pod Třemšínem16:0316:03
14.8Černý MatějdorostenciSK Sporting Příbram16:0516:05
15.17Fraňková NatáliedorostenkyTri Klub Příbram16:1516:15
16.13Dziegielewska Ewelinaženy 35 - 44 letPraha16:1716:17
17.31Kubínová Ivanaženy 35 - 44 letWheelabrator16:3716:37
18.90Brožek ŠtěpándorostenciPlzeň16:5016:50
19.150Bauerová Markétaženy 35 - 44 letChlum16:5316:53
20.57Řechková Svatavaženy 45 - 54 letOxygen Příbram17:2217:22
21.126Koňaříková Zdeňkaženy 45 - 54 letOsek17:3617:36
22.132Trnková SáradorostenkyBeroun17:4217:42
23.125Manáková Petraženy 45 - 54 letCerhovice17:4417:44
24.76Vaněk TomášdorostenciCerhovice17:4917:49
25.40Matějková Petraženy do 34 letKomárov17:5117:51
26.36Landauerová Radkaženy do 34 letRTS17:5217:52
27.55Rosolová Ivanaženy 45 - 54 letRossi team17:5617:56
28.128Jandurová Ivaženy 35 - 44 let18:0118:01
29.25Kafková Lucieženy 35 - 44 letZdice18:0418:04
30.137Menclová JitkadorostenkyStřela Žebrák18:0418:04
31.16Fraňková Michaelaženy 45 - 54 letFraněk Team Vysoká18:1118:11
32.19Hacaperková Evaženy 35 - 44 letPříbram18:2118:21
33.20Hrdličková Romanaženy 45 - 54 letRozběháme Hořovicko18:2418:24
34.26Kaiserová Jiřinaženy 45 - 54 letMP Hořovice18:3418:34
35.18Güntherová Jitkaženy do 34 letHO LOKO Beroun18:3518:35
36.121Kermesová Janaženy 35 - 44 letBeroun18:4218:42
37.127Hanáková Viktoriedorostenky18:4918:49
38.63Štěpničková Terezaženy do 34 let18:5018:50
39.69Turečková Janaženy 45 - 54 letTK Bohutín19:0719:07
40.102Šebová Janaženy 45 - 54 letHorizont19:2119:21
41.45Palková Miroslavaženy 35 - 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd19:2619:26
42.152Švarcová Michaelaženy 35 - 44 let19:2819:28
43.66Švarcová TerezadorostenkyStřela Žebrák19:2819:28
44.22Ježek Antoninmuži nad 70 letKřivoklát19:4119:41
45.79Werner Petrmuži nad 70 letLiga 100 Praha20:0920:09
46.38Linková Hanaženy 45 - 54 letSk Merlot20:2720:27
47.129Šůcha Václavmuži nad 70 letSK Stříbro20:5320:53
48.123Krejsová Martaženy 35 - 44 letRozběháme Hořovicko20:5420:54
49.29Kárová Ivetaženy 35 - 44 letRAC Cerhovice21:3321:33
50.84Krejčí Jitkaženy 35 - 44 letKrálův Dvůr21:4521:45
51.11Dřevěná Soňaženy 35 - 44 letPraha21:4921:49
52.136Šroubková Martaženy nad 55 letPlzeň21:5521:55
53.10Dlouhá Danaženy 45 - 54 letRAC Cerhovice22:0622:06
54.65Šustová Marcelaženy 45 - 54 letCetyně22:0622:06
55.156Štěpničková BarboradorostenkyZbiroh22:0622:06
56.144Švarcová SimonadorostenkyStřela Žebrák22:0822:08
57.4Butzková Ludmilaženy nad 55 letFit klub Padák Příbram22:1322:13
58.62Šrámková Kateřinaženy 35 - 44 let22:2222:22
59.21Janový Petrmuži nad 70 letPlzeň23:3523:35
60.2Beránková Jaroslavaženy nad 55 letŽebrák24:0824:08
61.34Kylián Zdeněkmuži nad 70 letPlzeň32:4432:44
Muži - 2 kola
1.1041Nosek Janmuži do 39 letSpartak Hořovice - moderní pětiboj13:1913:4527:04
2.54Rosol Jiřímuži do 49 letLoko Beroun13:5914:2028:18
3.98Jadlovský Ondřejmuži do 39 let13:4914:4028:28
4.61Škrlant Martinmuži do 49 letRozběháme Hořovicko13:5814:4028:38
5.53Rendl Josefmuži do 49 lettj packa praha13:4914:5128:39
6.86Kadlec Jiřímuži do 49 letPraha 613:4415:1729:01
7.155Burian Tomášmuži do 39 letVišňová13:5815:2629:24
8.48Pergler Lukášmuži do 39 letKomárov14:1115:2329:34
9.133Holiček Stanomuži do 49 letLochovice14:2615:2729:53
10.75Valek Marianmuži do 49 letKerteam15:2015:1830:37
11.67Toušek Petrmuži do 49 letSalviaparadise.cz15:2215:3630:57
12.27Karas Tomášmuži do 59 letBohutín15:1915:4631:05
13.78Votava Martinmuži do 59 letKrálův Dvůr15:1415:5531:08
14.58Sedlák Janmuži do 39 letRozběháme Hořovicko14:5916:4831:46
15.52Procházka Jiřímuži do 59 letRMT/Plzeň15:2816:2631:54
16.80Zadražil Michalmuži do 49 letRozběháme Hořovicko15:3316:2631:59
17.105Sedláček Miroslavmuži do 39 letHořovice / SK Doubravan Újezd15:4216:2632:07
18.131Hrabák Kamilmuži do 49 letTriatlon Plzeň15:5716:1432:10
19.83Hodač Vladimírmuži do 49 letKrálův Dvůr15:2916:5732:26
20.92Chochola Petrmuži do 49 letNosac ski team15:5116:4832:39
21.46Pavlišen Alexandrmuži do 59 letDrtič Bezděkov16:0316:3832:40
22.87Vitásek Josefmuži do 69 letBuková16:1416:4632:59
23.135Šika Františekmuži do 69 letAC Trial Plzeň16:0017:1033:09
24.23Jilg Petrmuži do 39 letCAMINO16:2716:5633:22
25.130Nademlejnský Petrmuži do 49 letZdice16:3017:1233:42
26.81Zeisek Adammuži do 39 letKřesťanské centrum Příbram15:5917:5033:49
27.124Laube Zbyněkmuži do 49 letVeslo Beroun16:1417:4634:00
28.99Michálek Martinmuži do 49 letTriklub Příbram16:3517:4434:19
29.14Flachs Michalmuži do 39 letZličín17:0017:2534:25
30.15FORTELKA Jirkamuži do 39 letWheelabrator16:5318:1435:06
31.7Čermák Martinmuži do 49 letMilín17:0118:1535:16
32.89Brožek Marekmuži do 49 letPlzeň18:4216:4435:26
33.51Pondělíček Michalmuži do 39 letHořovice17:2917:5935:28
34.147Číp Romanmuži do 59 letHluboš17:2918:1035:38
35.101Rozmajzl Lukášmuži do 39 letSK Chosiki17:2718:1635:43
36.93Král Václavmuži do 39 letRozběháme Česko17:4517:5935:44
37.88Seifrt Jaroslavmuži do 49 letRožmitál pod Třemšínem17:4518:0135:46
38.138Šplíchal Ladislavmuži do 49 letDTJ Hrachoviště17:1218:5736:08
39.50Plavec Hynekmuži do 49 letD. Dušníky17:2218:4836:10
40.42Novák Alešmuži do 49 letObčov17:3218:4436:15
41.33Kutnohorsky Janmuži do 49 letBojov17:1819:0036:18
42.149Cibulka Radimmuži do 39 letTrunstars Beroun17:4218:4336:24
43.59Skopalík Jaromírmuži do 59 letRunning Ďáblice17:4218:4736:28
44.24Justych Jirimuži do 59 let18:0618:3736:42
45.32Kubů Martinmuži do 39 letSokol Libeň18:1218:3936:50
46.154Pichlík Romanmuži do 49 letRAC Cerhovice18:0019:0237:01
47.100Kohout Romanmuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr18:0519:4937:54
48.134Kašpar Michalmuži do 39 letU Šmídů Team Černín18:1419:4838:01
49.71Ungr Antonínmuži do 69 letZaječov18:4019:2238:02
50.146Vydra Karelmuži do 49 letTJ Sokol Žebrák18:3719:3138:07
51.64Šusta Miloslavmuži do 59 letCetyně18:3219:4038:11
52.9Červinka Michalmuži do 49 letSvatá18:5019:3038:20
53.122Kolenko Petrmuži do 39 letHořovice18:5819:3138:29
54.139Dřížďal Jiřímuži do 49 letBeroun19:0919:3638:44
55.68Trnka Tomášmuži do 49 letBeroun18:5220:0838:59
56.153Košťál Jakubmuži do 39 let19:3420:2339:57
57.3Butzke Petrmuži do 69 letFit klub Padák Příbram19:1621:0040:16
58.151Bauer Martinmuži do 49 letChlustina19:3120:5040:20
59.148Slunéčko Vladimírmuži do 59 letŽebrák21:0023:5344:52
60.104Kára Milanmuži do 49 letRAC Cerhovice21:1824:1145:28
61.44Palek Martinmuži do 49 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd21:1824:1145:29
62.6Čechura Jaroslavmuži do 69 letRozběháme Hořovicko21:4823:4445:31
63.85Magera Petrmuži do 59 letPříbram21:5824:1646:14
64.37Leitner Josefmuži do 59 letPříbram23:0724:5548:01
65.94Chvalovsky Františekmuži do 69 letSuchdol23:4924:2748:15
66.103Starý Stanislavmuži do 69 letRoubíčkova Lhota25:0026:2851:28
Počet závodníků: 127
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie, děti