Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Dolnohbitský tvrďák

8.8.2020 13:00

Pořadatel: Mojmír Minx a spol
Místo: Dolní Hbity
Podmínky: Slunečno, sucho, horko 30 stupňů Celsia, mírný vítr.
Web závodu: http://Dolnohbitskytvrdak.cz
82 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové
Muži/ženy
časy kol

Závody:

Hlavní závod 44 km - 2 okruhy

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 21 Jiří ChybaMužiNutrend Specialized01:40:38.00+00:00:00.00
2. 24 Vladislav DoležalMužiMaloja Rocky Mountain01:44:05.00+00:03:27.00
3. 37 Jan DoleželMužiObory01:45:52.00+00:05:14.00
4. 36 Radovan DoleželMužiCk Obory01:47:14.00+00:06:36.00
5. 16 Jan KecMužiSuperior Riders01:47:33.00+00:06:55.00
6. 8 Patrik NesporMužiIn-life cycling01:48:32.00+00:07:54.00
7. 40 Frantisek SalaquardaMužiDobris01:50:04.00+00:09:26.00
8. 41 Jirka MarkesMužiTrimet Dobříš01:50:04.00+00:09:26.00
9. 25 Václav DoležalMužiMaloja Rocky Mountain01:51:14.00+00:10:36.00
10. 19 Ladislav TrojanMuži01:52:07.00+00:11:29.00
11. 30 Mojmír MinxMužiDolnohbitský tvrďák01:55:50.00+00:15:12.00
12. 5 Antonín KlikaMužiKRálův Dvůr01:57:20.00+00:16:42.00
13. 20 Petr MARTAKMužiPraha01:58:16.00+00:17:38.00
14. 22 Miroslav PechrMužiBPR02:00:30.00+00:19:52.00
15. 28 Vít TichýMužiPříbram02:03:29.00+00:22:51.00
16. 29 Hana PodrackáŽenyHříměždice02:06:48.00+00:26:10.00
17. 15 Jakub MarhoulMužiBouda Bezdedice02:08:32.00+00:27:54.00
18. 42 Pavel ForštMužiDHT02:09:40.00+00:29:02.00
19. 35 Josef HalaburdaMužiPíst Forever02:10:18.00+00:29:40.00
20. 1 Radek KopeckýMužiDolnohbitský tvrďák02:12:04.00+00:31:26.00
21. 7 Petr FurchMužiFurch Racing02:13:40.00+00:33:02.00
22. 12 Štěpán FišerMužiRájkol02:14:32.00+00:33:54.00
23. 9 Pavel HomolkaMužiTO EUROPE PEK SPORT02:15:15.00+00:34:37.00
24. 3 Pavla VyčítalováŽenyvšude zdejší02:16:17.00+00:35:39.00
25. 10 Miroslav TrangošMužiPříbram02:17:32.00+00:36:54.00
26. 38 Jan MohylaMužiPraha02:20:41.00+00:40:03.00
27. 43 Štěpán ČernohorskýMužiBowdeny zla!02:21:45.00+00:41:07.00
28. 45 Libor BobekMužiPříbram02:22:10.00+00:41:32.00
29. 23 Pavel KřížMužiACT02:24:06.00+00:43:28.00
30. 39 Štěpán SuskýMužiMníšek pod Brdy02:30:35.00+00:49:57.00
31. 13 Martin DražanMužiSk Sporting02:32:34.00+00:51:56.00
32. 4 Hynek RomančíkMužiGeis club02:45:24.00+01:04:46.00
33. 31 Antonín BradáčMužiBowdeny Zla!02:46:32.00+01:05:54.00
34. 17 Martin VrzalMužiPožitkáři02:48:19.00+01:07:41.00
35. 33 Vladimír HájekMužiPříbram03:08:41.00+01:28:03.00
36. 14 Martin HavránekMuži03:10:16.00+01:29:38.00
37. 46 Ondřej HudečekMužiDLM03:14:37.00+01:33:59.00
38. 44 Linda JanovskáŽeny03:14:38.00+01:34:00.00
39. 47 Jiří MlatečekMužiTřebechovice pod Orebem03:24:47.00+01:44:09.00
DNF. 32 Radek NehézMužiGhost team01:06:01.00+-00:34:37.00
DNF. 27 Jan ZikmundMužiTriatlon Team Příbram01:06:04.00+-00:34:34.00
DNF. 2 Petr PinhartMužiTeplice01:07:21.00+-00:33:17.00
DNF. 26 Milan VašíčekMužiPříbram01:09:15.00+-00:31:23.00
DNF. 6 Daniel LehmanMužiGeis club01:34:48.00+-00:05:50.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:
Celkové
Muži/ženy
časy kol

fotky