Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Extreme challenge

16.10.2021 10:00

Pořadatel: Sportoviště Sušice
Místo: Sušice, Fuferna
Podmínky: slunečno, 14 stupňů Celsia, mírný vítr, sucho, ráno mlha
Web závodu: http://www.sportoviste-susice.cz
96 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, dispciplíny, štafety



Výsledky


Jednotlivci - na EX - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubkajakběhparaglideMTB
1. 1. 1. 5 Stanislav Mayer 02:07:54 Muži Stanislav Mayer - HIGH POINT Team00:17:5100:34:3700:04:2001:11:08
2. 2. 2. 3 Martin Jansa 02:24:08 Muži Axis Paragliding00:17:3700:36:4500:06:1101:23:37
3. 3. 3. 6 Daniel Mazanec 02:27:26 Muži 00:19:1600:38:2900:07:3601:22:07
4. 4. 4. 4 Jakub Rott 02:37:59 Muži Czech Speedfly00:18:5700:41:3900:05:0801:32:17
5. 5. 5. 7 Martin Kopp 02:45:09 Muži nezávislý turista / Sušice00:16:0200:39:2700:16:4901:32:53
6. 6. 6. 9 David Kovář 02:50:07 Muži 00:21:1400:43:4100:07:3401:37:40
7. 7. 7. 2 Josef Hrdlička 03:05:40 Muži Hořovice00:22:4200:47:0700:09:5601:45:57
8. 8. 8. 8 Vít Zavřel 03:37:30 Muži 00:19:4800:50:0900:07:4902:19:46

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Extreme challenge - 16.10.2021
Výsledková listina
PořadíČíslojménoKat.KlubKajakBěhParaglideMTBCíl
Jednotlivci - na EX
1.5Mayer Stanislav1989MužiStanislav Mayer - HIGH POINT Team17:5134:3704:201:11:082:07:55
2.3Jansa Martin1979MužiAxis Paragliding17:3736:4506:111:23:372:24:09
3.6Mazanec Daniel1990Muži19:1638:2907:361:22:072:27:27
4.4Rott Jakub1992MužiCzech Speedfly18:5741:3905:081:32:172:38:00
5.7Kopp Martin1968Mužinezávislý turista / Sušice16:0239:2716:491:32:532:45:10
6.9Kovář David2000Muži21:1443:4107:341:37:402:50:08
7.2Hrdlička Josef1983MužiHořovice22:4247:0709:561:45:573:05:41
8.8Zavřel Vít1987Muži19:4850:0907:492:19:463:37:31
Štafety
1.15BANDUR II2000muži/mixSušice14:5431:4804:2952:081:43:18
2.19HIGHT POINT TEAM2000muži/mixHigh point13:3530:1603:5255:391:43:22
3.14BANDUR I2000muži/mixSušice15:1627:0504:4659:441:46:50
4.22Rantl team2000muži/mixSušice14:2730:3706:071:03:011:54:11
5.20Pilsner Racers2000muži/mixPlzeň15:5032:0604:441:03:021:55:41
6.24susot2000muži/mixSušice15:2630:1804:241:07:131:57:20
7.29Studio Move2000muži/mix17:3833:3604:501:06:412:02:45
8.18Faiveley Transport czech2000muži/mixPlzeň17:2130:4405:401:09:352:03:19
9.23SLOW MOTION2000muži/mixSLOW MOTION16:0529:1505:581:12:382:03:55
10.33Jiko Čácha Suške2000muži/mix19:1830:3606:541:10:142:07:01
11.26WARP^22000muži/mixWARP^216:4237:2006:381:09:042:09:43
12.21Poprvé2000muži/mixPlzeň18:5431:5605:271:19:132:15:29
13.30Genderově Vyvážení2010muži/mix21:2734:4705:151:15:472:17:15
14.27ženský team HIGH POINT.2000ženyHIGH POINT ŽENY17:5432:3007:371:20:472:18:47
15.34Sos2000muži/mix19:1732:2005:201:22:452:19:41
16.17Cyklan2000muži/mixNeurazy20:3937:0314:301:09:412:21:52
17.25Vládci vzduchu2010muži/mix16:1737:2506:071:23:042:22:52
18.31Sportoviště A Přátelé2000muži/mix21:0235:1705:331:26:512:28:43
19.1375% Lyžaři2010muži/mix17:0335:0707:191:33:302:32:58
20.16BANDUR WMN2000ženySušice17:3736:1707:291:38:312:39:54
21.32Nezkrotné2000ženy16:2145:4606:571:31:022:40:05
22.28Buchta A Klobásy2010muži/mixSušice20:1636:5412:021:32:292:41:40
Počet závodníků: 30
Čas: 16.10.2021 19:40:01
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, dispciplíny, štafety