Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Letní běh Litní

29.5.2021 10:00

Pořadatel: Česká tábornická unie - Záskalák Liteň,p.s.,
Místo: Liteň - zámecký park
Podmínky: polojasno, 16 stupňů Celsia, začátek hlavního závodu mírný déšť, nakonec slunečno
Web závodu: https://www.behlitni.cz/
245 závodníků,

Výsledky v pdf:

Výsledkové listiny: Děti, Kategorie, , časy kol

Result Lists|Finisher List-kola
Běh Litní - 29.05.2021
Výsledková listina
Poř.ČísloJménoKat.Klub1.kolo2.koloČas
Dorost - 1 kolo
1.67Černý MatějdorostenciSK Sporting Příbram15:1215:12
2.250Krtková MichaeladorostenkyLiteň23:3523:35
Muži - Hlavní závod 6760m - 2 kola
1.100Pavlišen Petrmuži do 39 letSpartak Praha 412:2212:3024:52
2.103Škrlant Martinmuži do 49 letRozběháme Hořovicko12:4512:5725:42
3.62Burian Tomášmuži do 39 letVišňová12:5913:2626:25
4.34Valek Marianmuži do 49 let13:1713:1226:29
5.91Holicek Stanomuži do 49 letLochovice13:0813:3026:38
6.74Maryska Milosmuži do 49 letZizkovsky tygri13:1513:2626:41
7.29Rosol Jiřímuži do 49 letLoko Beroun13:2313:2626:48
8.94Rendl Josefmuži do 49 lettj packa praha13:1713:4226:59
9.48Dražan Jaroslavmuži do 49 letTriatlon team Příbram13:1713:5627:12
10.49Dražan Michalmuži do 49 letŽárovka Vranovice13:3013:5827:27
11.59Pergler Lukášmuži do 39 letKomárov13:3114:0927:40
12.83Cihlář Janmuži do 59 letLoko Beroun13:4614:0027:46
13.25Votava Martinmuži do 59 letKrálův Dvůr14:0214:5929:01
14.92Matějka Dušanmuži do 49 letSparta Podluhy14:3014:4929:18
15.108Hromádka Ondřejmuži do 49 letD514:3914:4629:24
16.102Raboch Ivanmuži do 59 letStřela Žebrák14:4215:0529:46
17.88Sedláček Miroslavmuži do 39 letSK Doubravan Újezd14:2915:2229:51
18.106Dvořák Pavelmuži do 49 letKrálův Dvůr14:3815:3030:07
19.44Zemek Michalmuži do 49 letPříbram15:0615:0630:12
20.107Buchtík Ondřejmuži do 49 letD514:4715:3130:17
21.89Silbernágl Martinmuži do 39 letFK Všeradice 193214:3815:4530:22
22.23Mach Zbyněkmuži do 59 letTriKlub Příbram15:1215:1230:23
23.86Pražák Adammuži do 49 letPraha 315:0315:2830:31
24.57Peták Jakubmuži do 39 letHolšiny15:0715:2930:35
25.46Zadražil Michalmuži do 49 letNoufýr Hořovice15:0615:4230:48
26.45Pavlík Martinmuži do 49 letNarysov15:0515:4730:52
27.35Hodač Vladimírmuži do 49 letKrálův Dvůr15:1016:0331:12
28.56Jilg Petrmuži do 39 letCAMINO15:3215:4831:19
29.8Vitásek Josefmuži do 69 letBuková15:3216:1131:43
30.82Šafránek Jakubmuži do 39 letKOD Řevnice15:4016:1231:51
31.27Kratochvíl Pavelmuži do 49 letTJ Prazdroj Plzeň16:1215:4431:56
32.13Turek Jiřímuži do 59 letChaloupky15:5516:2432:19
33.40Vacek Vratislavmuži do 49 letSokol Nečín16:2016:3432:53
34.85Čermák Martinmuži do 49 letWheelabrator16:1616:4432:59
35.37Novák Alešmuži do 49 letObčov16:1116:5833:08
36.50Hejl Libormuži do 39 letHostomice16:3116:3733:08
37.68Bělohlávek Karelmuži do 49 letSparta Podluhy16:3216:4333:14
38.71Kutnohorsky Janmuži do 49 letBojov16:0617:2433:29
39.104Kašpar Michalmuži do 39 letU šmídů team Černín16:1917:1933:37
40.36HRŠEL JOSEFmuži do 49 letSK Mníšecký Expres16:4217:1433:56
41.110Kolařík Lukášmuži do 39 letKarlštejn17:0017:0134:00
42.77Seidl Vasekmuži do 49 letBeroun16:4517:4234:27
43.18Kohout Romanmuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr16:5717:5734:53
44.9Butzke Petrmuži do 69 letFit klub Padák Příbram17:1017:4834:58
45.21Bartoň Janmuži do 59 letFenri17:1717:4635:02
46.97Pichlík Romanmuži do 49 letRac Cerhovice17:1817:5435:11
47.76Ungr Antonínmuži do 69 letKozojedy17:4218:0735:49
48.15Uxa Tomášmuži do 59 letTT Loko Beroun17:3418:2135:55
49.87Mařík Michalmuži do 49 let18:4817:1035:57
50.58Gregořica Jakubmuži do 39 letSSC NEAPOL17:0319:2236:24
51.10Svatek Lubomirmuži do 69 let18:5218:3537:26
52.2Ježek Antoninmuži nad 70 letRoztoky u křivoklatu18:1419:3637:50
53.14Kyselý Petrmuži do 59 letTJ Zduchovice19:1419:4138:54
54.1Svoboda Janmuži nad 70 letPivovar Zlosin19:1419:5539:08
55.111Lukáč Martinmuži do 39 letKladno19:0920:2039:29
56.109Bureš Michalmuži do 39 letDobříš19:5920:1840:17
57.16Magera Petrmuži do 59 letPříbram19:3020:5140:20
58.98Palek Martinmuži do 49 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd19:3320:5040:23
59.3Werner Petrmuži nad 70 letLiga 100 Praha19:4521:1541:00
60.41Vávra Janmuži do 49 letKamýk nad Vltavou Runners21:3319:3841:10
61.7Čechura Jaroslavmuži do 69 letHořovice20:1521:1541:29
62.24Rauš Lukášmuži do 59 letSK Mníšecký Expres21:4123:2245:03
63.105Strejček Jiřímuži do 39 letMnichovice21:5523:4445:39
64.32Dyntera Smékal Pavelmuži do 49 letLiteň22:1423:5346:07
65.6Starý Stanislavmuži do 69 letRoubíčkova Lhota24:0824:5349:00
66.19Leitner Josefmuži do 59 letPříbram23:5025:1549:04
Ženy - Hlavní závod 6760m - 2 kola
1.66Tylšová Alenaženy do 34 letSalming Praha Pankrác14:3314:3229:05
2.79Slavíková Evaženy do 44 let14:4614:2929:15
3.78Dvořáková Petraženy do 44 letAC Čáslav, z.s.15:0315:4730:50
4.65Pelová Simonaženy do 34 letAC Tepo Kladno15:2815:3931:06
5.43Riegerová Michaelaženy do 44 letGymnázium Beroun15:3315:4331:15
6.63Perglerová Annaženy do 34 letStřela Žebrák15:0316:1931:21
7.73Frantová Andreaženy do 44 letLidl15:4316:0531:47
8.75Doubravová Jitkaženy do 34 letVDN PROMO15:5816:1932:17
9.53Dziegielewska Ewelinaženy do 44 letPraha15:5916:2932:27
10.17Řechková Svatavaženy do 54 letOxygen Příbram16:2416:3232:55
11.84Kubínová Ivanaženy do 44 letWheelabrator16:1316:5833:11
12.39Stibalová Petraženy do 54 letBroumy16:4117:1433:55
13.60Matějková Petraženy do 34 letKomárov16:4817:4034:28
14.30Rosolová Ivanaženy do 54 letRossi team17:2217:5735:18
15.64Uxová Anettženy do 34 letURT Beroun17:1718:0435:20
16.80Čebišová Petraženy do 34 letPřibram17:2218:3035:51
17.55Hacaperková Evaženy do 44 letPříbram17:2318:3035:53
18.81Šebestová Jitkaženy do 44 letRozběháme Hořovicko17:4418:1135:55
19.93Kaiserova Jiřinaženy do 54 letMP Hořovice17:2818:4036:07
20.70Dušková Štěpánkaženy do 54 let17:4618:2936:14
21.90Mališová Karlaženy do 64 letSABZO Praha18:0218:2436:25
22.26Pelová Milenaženy do 54 letAC Tepo Kladno18:3718:2437:00
23.20Růžičková Janaženy do 54 letČernín18:4719:2638:13
24.101Likusová Dagmarženy do 54 letAdrien elixir ream18:3419:5338:27
25.31Bartoňová Terezieženy do 54 letFenri18:5720:0339:00
26.61Mázdrová Vendulaženy do 34 letChrást18:5820:1039:07
27.96Palková Miroslavaženy do 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd19:0720:1539:21
28.95Dlouhá Danaženy do 54 letRac Cerhovice19:3321:0140:34
29.69Hartmanová Stanislavaženy do 64 letVorvani Příbram19:5420:5240:46
30.28Pertlová Martinaženy do 54 letBeroun21:0420:0241:06
31.99Schneiderová Lucieženy do 44 letPraha20:2420:5341:16
32.4Svobodová Danaženy nad 65 letPivovar Zlosin20:1121:1941:29
33.38Raušová Petraženy do 54 letSK Mníšecký Expres20:3421:0941:43
34.47Žížalová Denisaženy do 44 letBeroun20:0522:0242:06
35.11Butzková Ludmilaženy do 64 letFit klub Padák Příbram21:0621:3242:37
36.33Nováková Lenkaženy do 54 letDobříš21:3122:3244:02
37.5Bartošová Miladaženy nad 65 letVorvani / Příbram24:4327:0551:47
Běh pro zdraví - 1 kolo
1.297Seidl Filipběh pro zdravíBiatlon Beroun17:2117:21
2.302Šénigl Šimonběh pro zdravíLiteň21:1321:13
3.296Hršelová Lenkaběh pro zdravíMníšek pod Brdy21:2621:26
4.303Šeniglová Kateřinaběh pro zdravíLiteň21:2721:27
5.298Valuchová Julieběh pro zdravíJuve21:4721:47
6.300Valuchová Veronikaběh pro zdravíJuve23:3023:30
7.301Nováková Markétaběh pro zdravíObčov25:4325:43
Počet závodníků: 112
www.4timing.cz

Komentáře závodu:

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

V Litni vítězí Alena Tylšová a Petr Pavlišen

Výsledkové listiny: Děti, Kategorie, , časy kol

Online

Fotky z Litně: Dětské závody
příprava
hlavní závod