Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Spoke maraton MTB

28.8.2021 12:00

Pořadatel: Bike club Kralovice z.s.
Místo: Kralovice
Podmínky: deštivo, mokrá trasa, 15 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.spokemaraton.cz/
200 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie

Result Lists|Finisher List
Spokemaraton - 28.08.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubCíl
A - 73km
1.72Pitel Lukáš1983muži od 18 do 39 letBig Shock Team03:12:24
2.203Šrail Tomáš1992muži od 18 do 39 let03:22:21
3.49Sakař Radek1977muži od 40 let do 59 leteazycar.eu03:22:42
4.67Jenšík Jan1988muži od 18 do 39 letBIG SHOCK TEAM03:25:27
5.65Kalista Jiří1992muži od 18 do 39 letCyklodrak Stříbro03:33:29
6.188Gramblička Matouš1994muži od 18 do 39 letHello CTW03:38:31
7.195Zahradník Matěj1997muži od 18 do 39 letPlzeň03:40:40
8.173Přibil Tomáš1974muži od 40 let do 59 letHladová kola Litvínov03:43:12
9.132Houdek Marek1967muži od 40 let do 59 letSix Monkeys03:45:24
10.202Kaftan František1978muži od 40 let do 59 letSušice03:47:01
11.130Vít Martin1980muži od 40 let do 59 letRadyneBike.cz03:53:03
12.39Baslík Radek1979muži od 40 let do 59 letRuda03:55:28
13.98Hrubý Jaroslav1955muži nad 60 letKL sport Most03:57:07
14.131Vojtek Petr1963muži od 40 let do 59 letLitvinov04:03:26
15.125Heczko Jan1987muži od 18 do 39 let04:05:17
16.10Půta Filip1997muži od 18 do 39 letSatanbikers04:15:23
17.99Rébl Miroslav1991muži od 18 do 39 letCyklodrak Stříbro04:16:15
18.57Marek Lukáš1984muži od 18 do 39 letKralovice04:39:13
19.141Knedlík Michal1995muži od 18 do 39 letBike club Kralovice04:39:59
20.62Pašek Miloslav1973muži od 40 let do 59 letLipovka04:40:59
B - 40km
1.24Podhajský Jiří1984muži od 18 do 39 let01:31:31
2.113Kotlík Jiří1976muži od 40 let do 59 letCK loko Rakovník01:33:20
3.105Ouda Matěj1997muži od 18 do 39 letPlasy01:34:20
4.128Kysela Patrik1973muži od 40 let do 59 letZPcyklo PROOFY Corratec team01:34:55
5.189Edelmann Jan1980muži od 40 let do 59 letVelo-sport Domažlice01:38:34
6.61Hejzek Petr1980muži od 40 let do 59 letMS Bike Academy Racing01:39:25
7.25Sedlaček Jiří1978muži od 40 let do 59 letRAMALA01:39:38
8.204Krejčí Karel1958muži nad 60 letTJ Klášterec01:41:23
9.137Pavlíček Richard1976muži od 40 let do 59 letCK LOKO Rakovník01:42:38
10.186Brož Milan1982muži od 18 do 39 letKilpi Kome club01:46:33
11.38Říha Robert1969muži od 40 let do 59 letRáj kol Kladno01:46:54
12.145Huja Oleg1955muži nad 60 letTJ Klášterec nad Ohří01:47:39
13.52Bárta Petr1977muži od 40 let do 59 letWinPeaks01:48:44
14.121Žid Marek1981muži od 40 let do 59 letBřeznice01:51:01
15.34Kovářík Tomáš1973muži od 40 let do 59 letKovář team01:51:28
16.27Zíka Petr1977muži od 40 let do 59 letZiky Hobby TM.01:55:06
17.190Bednář Vojtěch1997muži od 18 do 39 letSPOuk Supeklub01:55:25
18.15Pohunek Lukáš1988muži od 18 do 39 letBootcampy01:56:02
19.201Cipra Jiří1981muži od 40 let do 59 letForrest gump team01:57:42
20.71Bína Jiří1965muži od 40 let do 59 letPodbořany01:58:01
21.199Zelinka Jakub1995muži od 18 do 39 letVranovice01:58:26
22.13Podlena Jiří1989muži od 18 do 39 letBike Club Kralovice01:58:47
23.205Frank Tomas2007muži od 18 do 39 letChraštěnice01:59:21
24.66Ševic Pavel1988muži od 18 do 39 let01:59:49
25.50Hrdina Michal1980muži od 40 let do 59 letPodbořany02:00:58
26.68Buchtelík Daniel1977muži od 40 let do 59 letTrafo Bike Team02:01:14
27.20Černý Jan1956muži nad 60 letRajkol02:01:48
28.106Kornalík Bronislav1975muži od 40 let do 59 letPsycho tým Litvínov02:02:41
29.175Pavlík Tomáš1974muži od 40 let do 59 letPsycho tým Litvínov02:04:39
30.170Adamčík Pavel1972muži od 40 let do 59 letPsycho tým Litvínov02:06:49
31.43Král Pavel1968muži od 40 let do 59 letPLZEŇ02:07:24
32.29Valenta Petr1977muži od 40 let do 59 let02:08:45
33.138Břachová Kateřina1979ženyPlzeň02:08:48
34.63Zahrádka Martin2003muži od 18 do 39 letValdek02:10:11
35.81Rykala Tomáš1989muži od 18 do 39 letKralovice02:10:31
36.176Luncar Jan1991muži od 18 do 39 letLitvínov02:10:41
37.107Málek Ondřej1986muži od 18 do 39 letMT Kliky02:10:42
38.21Vais Jakub1995muži od 18 do 39 let02:12:12
39.12VETY VETENGL Milan1974muži od 40 let do 59 let02:12:18
40.93Kříž Radim1977muži od 40 let do 59 letOlešná02:13:00
41.51Bambas Jan1975muži od 40 let do 59 letLitvínov02:13:29
42.100Bukovjan Petr1985muži od 18 do 39 letCyklodrak Stříbro02:13:33
43.23Sklenář Ondřej1989muži od 18 do 39 letRakovník - Rakovník II02:14:14
44.41Pěnkava Vojtěch1990muži od 18 do 39 let02:17:07
45.9Dlouhý Vojtěch1998muži od 18 do 39 letPlasy02:19:20
46.183Půta Tomáš1997muži od 18 do 39 letSatanBikers02:19:39
47.97Prey Pavel1976muži od 40 let do 59 letDynal bike team02:21:50
48.16Pohunkova Vendula1973ženyBootcampy02:22:23
49.112Plaček Jiří1978muži od 40 let do 59 let02:22:36
50.85Mach Martin1975muži od 40 let do 59 letPlzeň02:24:26
51.40Krejčíř Jan1961muži nad 60 letPsáry02:25:32
52.127Kyselová Petra1972ženyZPcyklo PROOFY Corratec team02:27:11
53.19Dvořák Jan1974muži od 40 let do 59 letPsycho tým Litvínov02:28:26
54.92Čádová Michala1982ženyLitvínov02:30:02
55.187Charvát Martin1984muži od 18 do 39 letKožlany02:30:23
56.118Houdková Andrea2000ženySix monkeys02:32:29
57.161Babor Petr1969muži od 40 let do 59 letKoloušek Team02:34:17
58.119Zahrádka Petr1976muži od 40 let do 59 letValdek02:35:46
59.64DOPITA Jánský Láďa1964muži od 40 let do 59 letTrafo Bike Team02:36:09
60.172Hrdličková Jana1985ženyHladová kola Litvínov02:46:07
61.18Bartoš Josef1942muži nad 60 letHýskov02:50:48
62.185Krulík Vladimír1994muži od 18 do 39 letPraha02:53:28
63.171Čížová Petra1975ženyLitvínov02:58:30
64.200Luncar Petr1982muži od 18 do 39 letPsycho tým Litvínov02:58:33
65.184Nič František1951muži nad 60 letKralovice03:06:13
66.83IBL Miroslav1980muži od 40 let do 59 letKralovice03:20:01
67.84IBL Vojtěch2003muži od 18 do 39 letKralovice03:20:01
68.181Černý Lukáš1991muži od 18 do 39 letPlzeň03:26:15
69.117Hittman Martin1990muži od 18 do 39 letSPOKE03:26:41
70.147Lučan Jiří1991muži od 18 do 39 letSPOKE Fucktory Team03:26:42
71.143Kubík Libor1986muži od 18 do 39 letSPOKE.CZ Fucktory Racing Team03:26:43
72.129Babor Adam1994muži od 18 do 39 letKoloušek team03:26:43
73.146Knor Jakub1994muži od 18 do 39 letSPOKE Fucktory Team03:26:44
74.139Lučan Martin1989muži od 18 do 39 letSPOKE Fucktory Team03:26:44
75.168Hořejší Ladislav1986muži od 18 do 39 letSPOKE Fucktory Team03:26:45
C - 20km
1.124Boháč Václav2006muži od 15 do 18 letTJ Stadion Louny00:48:30
2.206Ambruš Luděk1978muži nad 19 letOnecycling team00:48:43
3.151Foltin Jakub2004muži od 15 do 18 letKL sport Most00:51:52
4.82Krupka Eduard1962muži nad 19 letKošíře00:52:43
5.37Zvolský Roman1965muži nad 19 letKROSS BIKERANCH TEAM00:54:06
6.48Tušl Adam1976muži nad 19 letMTB Auto CB00:57:29
7.94Bulín Petr1971muži nad 19 letChotěšov00:57:47
8.177Šottová Lucie2005ženy od 15 do 18 letKočičák team00:58:06
9.36Střelec Jindra1976muži nad 19 letLonely Ghost00:58:59
10.14Kornalík Jan2005muži od 15 do 18 letCyklistický klub Litvínov00:59:02
11.47Baťková Kateřina1975ženy nad 19 letMTB Auto CB00:59:48
12.59Hejzek Martin2010muži od 10 do 14 letMS Bike Academy Racing01:00:20
13.11Metličková Barbora2006ženy od 15 do 18 letAuthor Team Stupno01:00:38
14.158Salaquardová Sofie2009ženy od 10 do 14 letBSK cyklo-market JUNIORS01:02:01
15.1Peterka Šimon2011muži od 10 do 14 letBike Club Kralovice01:02:08
16.73Hach David2004muži od 15 do 18 letInga team01:02:14
17.42Karban Karel1973muži nad 19 letPlzeň01:02:33
18.123Havlík Jan1982muži nad 19 let-01:02:51
19.160Havlíková Marie2009ženy od 10 do 14 letAuthor team Stupno01:02:52
20.167Borkovič Jakub2004muži od 15 do 18 letCLAN Kralovice01:03:16
21.60Hejzková Marie1980ženy nad 19 letPlzeň Božkov01:03:26
22.96Prey Petr2006muži od 15 do 18 letDynal bike team01:04:02
23.95Kokoška Miroslav1962muži nad 19 letRokycany01:05:08
24.197Kučera Marek1974muži nad 19 letKopidlno01:05:15
25.74Hach Václav1969muži nad 19 letInga team01:05:41
26.150Voják Matěj2009muži od 10 do 14 letAuthor Team Stupno01:06:05
27.3Sebránek Šimon2010muži od 10 do 14 letAuthor Team Stupno01:06:09
28.32Sebránek Luboš1972muži nad 19 letMladotice01:06:11
29.156Tříška Eduard1967muži nad 19 letKralovice01:06:33
30.2Haller Maxmilián2011muži od 10 do 14 letBike Club Kralovice01:06:44
31.198Romová Kateřina1980ženy nad 19 letKralovice01:06:47
32.28Valenta Antonín2010muži od 10 do 14 letMS Bike Academy racing01:08:01
33.86Kleisner Václav2012Kluci do 10 letKlatovy01:08:26
34.89Kleisner Václav1983muži nad 19 letKlatovy01:08:26
35.6Peterková Adéla2009ženy od 10 do 14 letBike Club Kralovice01:08:44
36.164Černohorský Otto2004muži od 15 do 18 letCLAN Kralovice01:08:57
37.115Bauer Jan2012Kluci do 10 letCOPR Přeštice01:09:02
38.53Šebian Pavel1978muži nad 19 letKralovice01:09:11
39.180Hausnerová Ivana1985ženy nad 19 letDoktorovo Buchty01:09:19
40.17Masopust Jakub1991muži nad 19 letOsek01:09:30
41.35Kováříková Kateřina1975ženy nad 19 letKovář team01:09:43
42.165Černohorský Nicolas2007muži od 10 do 14 letCLAN Kralovice01:10:01
43.7Šebian Sam2009muži od 10 do 14 letBike Club Kralovice01:10:06
44.196Popel Mikuláš2006muži od 15 do 18 letKralovice01:11:40
45.153Vojáková Veronika1979ženy nad 19 letÚtušice01:12:01
46.78Urbánek Filip2009muži od 10 do 14 letBike Club Lednice01:12:42
47.77Urbánková Hana1976ženy nad 19 letBike Club Lednice01:12:45
48.79Urbánek Milan1975muži nad 19 letBike Club Lednice01:12:53
49.45Hasnedlová Jaroslava2013Dívky do 10 letPlzeň01:14:33
50.169Zeman Vojtěch2008muži od 10 do 14 letKralovice01:14:38
51.166Borkovič Dušan1977muži nad 19 letCLAN Kralovice01:16:15
52.33Lidicka Eva1961ženy nad 19 letSlavie Karlovy Vary01:16:27
53.8Vojáková Šárka1980ženy nad 19 letPřívětice01:16:39
54.154Blecha Lukáš1982muži nad 19 letPlzeň01:16:45
55.120Frýbertová Adéla2012Dívky do 10 letČS MTB01:17:44
56.148Frýbert Jiří1973muži nad 19 letČS MTB01:17:45
57.178Baumruk Petr1986muži nad 19 let01:21:11
58.179Baumruková Eliška2012Dívky do 10 let01:21:11
59.5Nová Alice2011ženy od 10 do 14 letBike Club Kralovice01:22:35
60.69ŠLAUFOVÁ LUCIE2005ženy od 15 do 18 letKAZNĚJOV01:23:28
61.122ŠLAUF JAROSLAV1970muži nad 19 letKAZNĚJOV01:23:29
62.4Roub Dominik2011muži od 10 do 14 letKralovice01:25:03
63.26Jirchář Josef1983muži nad 19 letČeské Budějovice01:25:04
64.22KOPTA MARTIN1974muži nad 19 letBrezany01:26:53
65.75Hachová Lenka1972ženy nad 19 letInga team01:27:42
66.80Rykalová Jana1966ženy nad 19 letKralovice01:28:25
67.157Blecha Adam2013Kluci do 10 letPlzeň01:29:48
68.155Blechová Lucie1987ženy nad 19 letPlzeň01:29:49
69.87Kleisner Ondřej2015Kluci do 10 letKlatovy01:29:51
70.90Lepičová Lenka1986ženy nad 19 letKlatovy01:29:51
71.114Bauer Jan1984muži nad 19 letKlatovy01:30:41
72.116Bauerová Klara2014Dívky do 10 letCOPR Přeštice01:30:41
73.88Tomšíková Markéta1991ženy nad 19 letDoktorovo Buchty01:32:37
74.182Sláma Lukáš1985muži nad 19 let100killaz01:32:38
75.46Hasnedl Matěj2015Kluci do 10 letPlzeň01:40:53
76.163Beneš Ladislav2010muži od 10 do 14 letvip01:45:33
77.162Beneš Ladislav1957muži nad 19 letvip01:45:34
78.54Václavík Daniel2012Kluci do 10 letKralovice01:45:35
79.56Václavík Jaroslav1955muži nad 19 letKralovice01:46:24
80.133Bělohradský David2008muži od 10 do 14 letSatanBikers01:51:49
81.135Marek Tadeáš2009muži od 10 do 14 letSatanBikers01:52:06
82.134Bělohradská Dana1979ženy nad 19 letSatanBikers01:52:10
83.136Marek Václav1980muži nad 19 letSatanBikers01:52:10
84.104Zemanová Viktorie2012Dívky do 10 letTJ Sokol Kralovice01:56:30
85.103Zeman Martin1990muži nad 19 letTJ Sokol Kralovice01:56:31
86.193Kazda Richard2013Kluci do 10 letTřemošná02:15:52
87.191Schejbal Lukáš2014Kluci do 10 letTřemošná02:15:54
88.192Schejbal Jiří1980muži nad 19 letTřemošná02:15:57
89.194Kazda Jakub1982muži nad 19 letTřemošná02:15:59
90.101Vyvadil Radek1982muži nad 19 letPotvorov02:41:40
91.108Vyvadil Štěpán2016Kluci do 10 letPotvorov02:41:40
92.102Vyvadil Šimon2014Kluci do 10 letPotvorov02:42:01
93.109Vyvadilová Jitka1986ženy nad 19 letPotvorov02:46:47
94.110Vyvadilová Lucie2018Dívky do 10 letPotvorov02:46:47
Elektrokola - 40km
1.111Klouček Jaroslav1957elektrokolaKoloušek Team02:34:18
Počet závodníků: 190
čas tisku: 28.08.2021 20:50:28
Pokud tam nejste dojeli jste po vytisknutí
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie