Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Penzion Cup

15.5.2021 11:00

Pořadatel: Jitka Doubravová
Místo: Nový rybník - Obořiště
Podmínky: Zataženo, mírný vítr 15 stupňů Celsia, trasa po dlouhých deštích bahnitá místy pod vodou. Závodníci ale spokojeni.
Web závodu: https://brdskypohar.cz/
134 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky

Výsledky textově

Penzion cup - 15.05.2021
Celkové výsledky
Pořadí celk.muži/ženyv kategoriiČipJménoRNKat.Klubčas
Časovka dospělých
1.1.1.35Blažek Jaroslav1993mMuži do 39 letTJ ČZU00:31:04
2.2.1.84Máša Jan2003mjuniořiKerteam00:31:49
3.3.2.71Koudelka Filip1991mMuži do 39 letFilip Koudelka00:32:33
4.4.1.120Škrlant Martin1979mMuži do 49 letRozběháme Hořovicko00:33:10
5.5.2.50Valek Marian1975mMuži do 49 letKerteam00:33:16
6.6.3.36Burian Tomáš1998mMuži do 39 let00:34:04
7.7.3.128Rosol Jiří1974mMuži do 49 letLoko Beroun00:34:13
8.8.4.22Dražan Jaroslav1981mMuži do 49 letTriatlon team Příbram00:34:19
9.9.5.85Dražan Michal1981mMuži do 49 letŽárovka Vranovice00:34:20
10.10.6.28Fic Martin1974mMuži do 49 letSTS Chvojkovice Brod B00:34:41
11.11.4.31Karas Stanislav1998mMuži do 39 letPříbram00:34:58
12.12.5.32Landauer Ervín1993mMuži do 39 letPříbram00:35:03
13.13.7.70Barášek Aleš1975mMuži do 49 letPart of a Snail00:36:00
14.14.6.121Novotný Ladislav1982mMuži do 39 let00:36:07
15.15.7.25Pergler Lukáš1992mMuži do 39 letKomárov00:36:14
16.16.1.43Votava Martin1971mMuži do 59 letKrálův Dvůr00:36:18
17.17.8.119Hvižď Leoš1990mMuži do 39 letBřezničtí ATLETI00:36:40
18.1.1.125Rejsková Ivona1985žŽeny do 44 letSunnymont00:36:42
19.18.8.99ULDRYCH DUŠAN1978mMuži do 49 letSDH Obořiště00:36:49
20.19.9.83Petr Lukáš1987mMuži do 39 letSvižníci Řitka00:36:56
21.20.2.100Lachout Martin1970mMuži do 59 letSedlčany00:37:05
22.2.1.10Tylšová Alena2002žjuniorkySalming Praha Pankrác00:37:10
23.21.3.109Karas Tomáš1967mMuži do 59 letTisová00:37:12
24.3.1.52Ježková Jana1988žŽeny do 34 letEnergon Dobříš00:37:35
25.22.4.103Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov00:37:35
26.23.10.122Klimek Jan1992mMuži do 39 let00:37:38
27.24.5.48Mach Zbyněk1970mMuži do 59 letTriKlub Příbram00:38:07
28.25.2.68Mígl Vojtěch2003mjuniořiTT Příbram00:38:09
29.26.11.63Růžička Pepa1984mMuži do 39 letHoumrRun Benešov00:38:11
30.27.9.114Matějka Josef1977mMuži do 49 letSedlice00:38:16
31.28.10.8Zadražil Michal1979mMuži do 49 letRozběháme Hořovicko00:38:25
32.29.11.93Pejša Jan1975mMuži do 49 letBehnajavorovouskalu.cz00:38:31
33.30.3.67Mígl Antonín2005mjuniořiTriklub Příbram00:38:49
34.31.12.29Zikmund Jan1990mMuži do 39 letTriatlon Team Příbram00:38:54
35.4.2.17Zeisková Eliška1988žŽeny do 34 letKřesťanské centrum Příbram00:39:00
36.32.1.92Dvořák Petr1961mMuži do 69 letVila Rusalka00:39:01
37.33.12.23Zemek Michal1977mMuži do 49 letPříbram00:39:09
38.34.13.2Pavlík Martin1978mMuži do 49 letNarysov00:39:19
39.5.3.126Mrlinová Lucie1990žŽeny do 34 letPříbram00:39:42
40.6.4.61Doubravová Jitka1993žŽeny do 34 letVDN Promo00:39:46
41.35.4.98Fiala Matěj2004mjuniořiHvožďany00:39:46
42.7.5.88Volková Lucie1998žŽeny do 34 letSmilkov00:39:51
43.36.13.57Jilg Petr1986mMuži do 39 letCAMINO00:39:51
44.37.5.97Maršík Aleš2003mjuniořiHvožďany00:40:01
45.38.6.54Čip Roman1970mMuži do 59 letbefit pb00:40:04
46.8.1.33Ficová Radka1973žŽeny do 54 letTT Příbram00:40:09
47.39.14.47Peták Jakub1989mMuži do 39 letHolšiny00:40:15
48.40.15.113Šrain Václav1992mMuži do 39 letBK Ťutík00:40:22
49.9.2.91Riegerová Michaela1977žŽeny do 44 letGymnázium Beroun00:40:23
50.41.7.5Turek Jiří1962mMuži do 59 letChaloupky00:40:33
51.42.14.3Hodač Vladimír1976mMuži do 49 letKrálův Dvůr00:40:41
52.43.15.58Hlaváček Rostislav1975mMuži do 49 letDrasov00:40:43
53.44.16.130Čermák Martin1976mMuži do 49 let00:40:56
54.45.17.105Plavec Hynek1978mMuži do 49 letD. Dušníky00:40:58
55.46.16.62Doubrava Jakub1996mMuži do 39 letHolšiny00:41:03
56.47.17.66Jobek Ondřej1996mMuži do 39 letPříbram00:41:05
57.48.6.64Švancar Filip2004mjuniořiSTS Chvojkovice Brod B00:41:08
58.10.2.13Řechková Svatava1967žŽeny do 54 letOxygen Příbram00:41:13
59.49.18.96Weinfurter Aleš1988mMuži do 39 letTJ SOKOL HVOŽĎANY00:41:17
60.50.18.9Novák Aleš1976mMuži do 49 letObčov00:41:21
61.51.19.12Švagr Rostislav2001mMuži do 39 letOuběnice00:41:45
62.52.19.55Teplý Ondřej1978mMuži do 49 letCafé racers00:41:50
63.11.3.131Kubínová Ivana1980žŽeny do 44 let00:41:56
64.53.20.104Seifrt Jaroslav1980mMuži do 49 letRožmitál pod Třemšínem00:42:02
65.54.20.69Špryngl Jan1982mMuži do 39 letPart of a Snail00:42:05
66.12.2.27Ficová Markéta2004žjuniorkyTT Příbram00:42:08
67.55.21.123Čihák Tomáš1990mMuži do 39 letMoháj00:42:13
68.56.21.129Čížek Michal1978mMuži do 49 letPříbram00:42:18
69.13.3.6Stibalová Petra1976žŽeny do 54 letBroumy00:42:22
70.57.22.90Myslivec Michal1986mMuži do 39 let00:42:25
71.58.22.81Bělohlávek Karel1981mMuži do 49 letSparta Podluhy00:42:31
72.59.23.77Vacek Vratislav1976mMuži do 49 letSokol Nečín00:42:33
73.14.4.53Teplá Jana1979žŽeny do 44 letTTT / ŠSK Újezd nad Lesy00:42:37
74.60.23.21Kuba Martin1994mMuži do 39 let00:42:41
75.61.24.65Vojtěch Vit1979mMuži do 49 letFan Club Blanky Holešínské00:42:49
76.62.24.115Huml Vojtěch1996mMuži do 39 letHuml Sidecar Racing00:43:07
77.63.25.135Kutnohorsky Jan1974mMuži do 49 letBojov00:43:08
78.15.6.26Perglerová Anna2000žŽeny do 34 letStřela Žebrák00:43:12
79.64.7.134Parez Jan2004mjuniořiTT Příbram00:43:22
80.16.7.34Landauerová Radka1992žŽeny do 34 letPříbram00:43:37
81.17.8.4Matějková Petra1993žŽeny do 34 letSK Doubravan Újezd00:43:38
82.65.2.20Butzke Petr1959mMuži do 69 letFit klub Padák Příbram00:44:01
83.18.9.38Uxová Anett2000žŽeny do 34 letURT Beroun, Šílenci v běhu00:44:09
84.66.26.79Pech Luboš1974mMuži do 49 letBohutín00:44:14
85.19.4.127Rosolová Ivana1974žŽeny do 54 letRossi team00:44:36
86.67.8.39Kohout Roman1969mMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr00:44:56
87.20.5.7Dušková Štěpánka1975žŽeny do 54 letDobříš00:45:03
88.68.25.116Vodenka Tomáš1994mMuži do 39 letVišňová00:45:22
89.69.9.37Uxa Tomáš1965mMuži do 59 letURT Beroun00:45:23
90.70.26.124Berdych Petr1986mMuži do 39 letMohaj00:45:41
91.71.10.51Ježek Jan1967mMuži do 59 letEnergon Dobříš00:45:41
92.72.27.133Jarkuliš Radek1977mMuži do 49 letProstřední Lhota00:45:54
93.21.6.73Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 54 letMP Hořovice00:46:26
94.73.28.45Voříšek Jan1973mMuži do 49 letVorvani00:46:35
95.22.10.11Švagrová Kristýna2000žŽeny do 34 letOuběnice00:46:36
96.74.27.108Gregořica Jakub1990mMuži do 39 letSSC NEAPOL00:46:54
97.23.3.102Boháčová Tereza2004žjuniorkyTT Příbram00:47:15
98.75.28.44Císař Jan1990mMuži do 39 letPříbram00:47:17
99.76.29.46Havlicek Jan1973mMuži do 49 letMentor00:47:21
100.24.1.75Vlachynská Libuše1962žŽeny do 64 letProstřední Lhota00:47:55
101.77.11.112Fencl Radek1965mMuži do 59 letObořiště00:47:56
102.25.2.111Dudášová Monika1966žŽeny do 64 letObořiště00:47:56
103.26.5.14Hacaperková Eva1986žŽeny do 44 letPříbram00:48:09
104.27.7.74Turečková Jana1968žŽeny do 54 letTK Bohutín00:48:11
105.78.8.78Hudeček Ondřej2003mjuniořiTTPříbram00:48:15
106.79.1.24Ježek Antonin1949mMuži nad 70 letTJ Roztoky u Křivoklátu00:48:17
107.28.11.30Kšánová Štěpánka1994žŽeny do 34 letNová Ves pod Pleší00:48:52
108.80.2.16Svoboda Jan1943mMuži nad 70 letPivovar Zlosin00:49:10
109.29.12.94Řezaninová Tereza1990žŽeny do 34 let00:49:14
110.81.29.40Sladký Lukáš1987mMuži do 39 letVorvani00:49:27
111.82.30.1Vávra Jan1976mMuži do 49 letKamýk nad Vltavou Runners00:49:29
112.83.30.107Gregořica Michal1995mMuži do 39 letSSC NEAPOL00:49:47
113.84.12.86Dítě Martin1968mMuži do 59 letBriard Team00:49:52
114.30.13.72Čebišová Petra1997žŽeny do 34 letPřibram00:49:57
115.31.14.80Růžičková Kristýna1996žŽeny do 34 letKristýna Růžičková00:50:29
116.32.15.76Ziopulosová Kristýna1997žŽeny do 34 letPribram00:50:37
117.85.31.118Růžička Pavel1990mMuži do 39 letBěžec Team00:50:42
118.33.16.87Šafrová Karolína1994žŽeny do 34 letVišňová00:51:35
119.86.3.18Čechura Jaroslav1955mMuži do 69 let00:51:58
120.34.17.41Mázdrová Vendula1997žŽeny do 34 letChrást00:52:11
121.87.32.132Bureš Michal1987mMuži do 39 letDobříš00:52:20
122.35.3.82Hartmanová Stanislava1958žŽeny do 64 letVorvani Příbram00:52:37
123.36.4.19Butzková Ludmila1961žŽeny do 64 letFit klub Padák Příbram00:52:52
124.37.1.15Svobodová Dana1952žŽeny nad 65 letPivovar Zlosin00:53:12
125.38.6.101Lastres Irena1983žŽeny do 44 letDobříš00:53:47
126.88.33.110Kašpar Ivo1982mMuži do 39 letSDH Dubenec00:55:32
127.89.31.60Houžvička Miloš1978mMuži do 49 letSlavoj Obecnice00:56:02
128.90.4.89Starý Stanislav1953mMuži do 69 letRoubíčkova Lhota01:01:30
129.91.13.49Leitner Josef1969mMuži do 59 letPříbram01:02:21
DSQ95Hons Pavel1980mMuži do 49 let00:26:50
DSQ106Kyselý Petr1964mMuži do 59 letTJ Zduchovice00:26:39
DNF117Lantora Jiří1977mMuži do 49 letPříbram
Počet závodníků: 132
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Fotky: od Karolíny Šejnové, od Luboše Tomana