Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh Energonu

19.6.2021 12:00

Pořadatel: Energon a VDN promo s.r.o.
Místo: Dobříš
Podmínky: Slunečno, sucho, horko 30 stupňů Celsia
Web závodu: https://brdskypohar.cz/
0 závodníků,

Výsledky v pdf: děti, časy kol, časy kol štafef, kategorie



Výsledky

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Energonběh - 10km a štafety - 19.06.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoKlubTimeKolKat
Hlavní závod 10km
1.93Bonk Roman1993SK Sporting Příbram38:424Muži do 39 let
2.215Minařík Petr1976Falcon Rokycany38:584Muži do 49 let
3.91Rendl Josef1976tj packa praha39:254Muži do 49 let
4.78Burian Tomáš1998Višňová40:224Muži do 39 let
5.47Dražan Michal1981Žárovka Vranovice40:514Muži do 49 let
6.8Fic Martin1974STS Chvojkovice Brod B41:074Muži do 49 let
7.6Dražan Jaroslav1981Triatlon team Příbram41:564Muži do 49 let
8.68Maryska Milos1981Zizkovsky tygri42:064Muži do 49 let
9.17Jurkiewicz Patrik1978Praha42:454Muži do 49 let
10.20Karas Stanislav1998Příbram42:544Muži do 39 let
11.11Havel Michal1983TJ Sokol Jesenice45:114Muži do 39 let
12.67Rataj Pavel1969Rokycany45:374Muži do 59 let
13.16Ježková Jana1988ENERGON45:434Ženy do 35 let
14.38Votava Martin1971Králův Dvůr46:134Muži do 59 let
15.73Zemek Michal1977Příbram46:484Muži do 49 let
16.31Řechková Svatava1967Oxygen Příbram47:254Ženy do 55 let
17.39Zadražil Michal1979Rozběháme Hořovicko47:544Muži do 49 let
18.75Kubínová Ivana1980Wheelabrator48:474Ženy do 45 let
19.56Fábera Martin1976Chaloupky48:524Muži do 49 let
20.40Zikmund Jan1990Triatlon Team Příbram49:104Muži do 39 let
21.57Turek Jiří1962Chaloupky49:214Muži do 59 let
22.214Vítková Gabriela1990IronDave49:384Ženy do 35 let
23.37Vitásek Josef1958Buková50:314Muži do 69 let
24.27Novák Aleš1976Občov50:384Muži do 49 let
25.26Pavlík Martin1978Narysov50:514Muži do 49 let
26.9Ficová Radka1973STS Chvojkovice Brod B51:114Ženy do 55 let
27.18Kacíř Jan1985ENERGON51:344Muži do 39 let
28.4Čermák Martin1976Wheelabrator51:524Muži do 49 let
29.96Svoboda Petr1988RSáci Příbram52:054Muži do 39 let
30.52Kutnohorský Jan1974Bojov52:264Muži do 49 let
31.62Myslivec Michal1986Kamýk nad Vltavou52:564Muži do 39 let
32.71Fraňková Michaela1970Franěk Team Vysoká53:054Ženy do 55 let
33.90Rosolová Ivana1974Rossi team53:254Ženy do 55 let
34.220Hršel Josef1976SK Mníšecký Expres53:294Muži do 49 let
35.28Přenosil Stanislav1972Mirovice53:344Muži do 49 let
36.92Perlík Dominik199753:464Muži do 39 let
37.216Svátek Lubomír1958Praha54:034Muži do 69 let
38.51Peták Jakub1989Holšiny54:044Muži do 39 let
39.33Šimek Filip1979Nelahozeves54:144Muži do 49 let
40.217Kafková Lucie1982Zdice54:294Ženy do 45 let
41.3Butzke Petr1959Fit klub Padák Příbram54:324Muži do 69 let
42.36Vacek Vratislav1976Sokol Nečín54:344Muži do 49 let
43.25Matějková Petra1993Komárov54:354Ženy do 35 let
44.74ŽOFKA Jan1980Dobříš55:124Muži do 49 let
45.32Svoboda Robert1973Beroun55:354Muži do 49 let
46.53Kindlová Markéta1970KindlTeam/Beroun55:404Ženy do 55 let
47.55Čebišová Petra1997Přibram55:524Ženy do 35 let
48.61Mařík Michal1975Praha56:484Muži do 49 let
49.19Kaiserová Jiřina1976MP HOŘOVICE57:284Ženy do 55 let
50.13Hrbáček Tomáš1978SK Velká Hraštice57:534Muži do 49 let
51.14Ježek Antonin1949TJ Roztoky u Křivoklátu57:564Muži nad 70 let
52.54Kohout Roman1969TJ Sokol Králův dvůr57:564Muži do 59 let
53.15Ježek Jan1967ENERGON59:014Muži do 59 let
54.10Hacaperková Eva1986Příbram59:144Ženy do 45 let
55.34Turečková Jana1968TK Bohutín59:414Ženy do 55 let
56.218Gregořica Jakub1990SSC Neapol1:00:234Muži do 39 let
57.76Hons Pavel1980Wheelabrator1:04:534Muži do 49 let
58.59Svobodová Dana1952Pivovar Zlosin1:10:384Ženy nad 65 let
59.2Bosáková Lucie1983Šneci v běhu1:11:254Ženy do 45 let
60.60Svoboda Jan1943Pivovar Zlosin1:15:154Muži nad 70 let
61.95Strejček Jiří1983Mnichovice1:21:274Muži do 39 let
62.21Koloc Pavel1965AC Total Zero1:24:504Muži do 59 let
DNF211Kuba Martin1994Příbram42:093Muži do 39 let
DNF30Riegerová Michaela1977Gymnázium Beroun23:022Ženy do 45 let
DNF7Dziegielewska Ewelina1985Praha24:262Ženy do 45 let
DNF212Wolfová Veronika1989Brno30:322Ženy do 35 let
DNF12Hendrychová Sandra1992Beroun32:372Ženy do 35 let
DNF23Lastres Irena1983Dobříš33:412Muži do 39 let
Štafety 4x2,5km
1.496Herbstici Run202043:024
2.492TROX KS Filter202043:074
3.497Za Pět 12202044:014
4.493Pakmaj202044:124
5.491ENERGON 1202044:304
6.495Špagetky2020Dobříš44:514
7.494Potikul202046:404
Fitness běh žen na 5km
1.213Musilová Erika1991AK Slovan Moravská Třebová21:482ženy
2.158Poborská Helena1978Kerteam/Praha22:422ženy
3.219Mrlinová Lucie1990Příbram23:192ženy
4.152Koutná Eva1978TT Příbram26:372ženy
5.156Růžičková Jana196927:142ženy
6.157Pertlová Martina197427:482ženy
7.162Řezaninová Tereza199029:262ženy
8.161Raušová Petra1976SK Mníšecký Expres30:182ženy
9.210Součková Lucie1991Příbram30:252ženy
10.153Polohová Renáta1986Rosol cé-zet31:112ženy
11.160Nováková Lenka1975Dobříš32:062ženy
12.159Petrová Lenka198532:192ženy
13.151Hršelová Lenka1977Mníšek pod Brdy32:462ženy
14.154Schwamberk Veronika1985Rosol cé-zet35:252ženy
Dorostenci, děti 14-15let, 1 kolo
1.42Pernicová Lucie2007LBK Źelezná Ruda10:00.001Dívky 14-15 let
2.49Mígl Antonín2005Tri klub Příbram10:10.001Dorostenci
3.81Fraňková Natálie2004Tri Klub Příbram10:27.001Dorostenky
4.43Černý Matěj2005SK Sporting Příbram10:30.001Dorostenci
5.144Koukal Adam2006ASK Dipoli10:31.001Kluci 14-15 let
6.44Ficová Markéta2004STS Chvojkovice Brod B10:33.001Dorostenky
7.79Parez Jan2004TT Příbram11:00.001Dorostenci
8.83Jeníková Martina2007SK Sporting Příbram11:35.001Dívky 14-15 let
9.48Raušová Anna2007SK Mníšecký Expres12:01.001Dívky 14-15 let
10.65Nejedlá Lucie2007TJ Lokomotiva Beroun12:02.001Dívky 14-15 let
11.63Boháčová Tereza2004TT Příbram12:31.001Dorostenky
12.82Kubínová Karolína2007Wheelabrator14:09.001Dívky 14-15 let
13.192Zděnovcová Aneta2007Příbram14:18.001Dívky 14-15 let
Junioři 18-19let, 2 kola
1.50Kindl Marek2004TRIKLUB Příbram19:05.002Junioři
2.35Tylšová Alena2002Salming Praha Pankrác19:51.002Juniorky
3.45Mígl Vojtěch2003TT Příbram21:35.002Junioři
4.22Koutný Roman2003TT Příbram24:29.002Junioři
5.58Burda Stanislav2003Spartak Příbram32:28.002Junioři
Počet závodníků: 107

Další soubory k závodu:

děti, časy kol, časy kol štafef, kategorie, Záznam z prvního kola a cíle