Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Lochovice - Plešivec

8.7.2018 11:00

Pořadatel: Mirek Biško
Místo:
Podmínky: Polojasno, 24 stupńů celsia, trať suchá
Web závodu: brdskypohar.cz/info_zavodu.php?rocnik=2018&
191 závodníků,

Další soubory k závodu:

Petr Pechek za 23:58, Miloš Smrčka pátý.

191 běžců se vypravilo do Lochovic na zdolání 350m převýšení na vrchol Plešivce. Nejlépe se opět vedlo pětinásobnému maratonskému mistru republiky Petru Pechkovi. Zvítězil s velkým náskokem před dvojicí Vlastou Fleglem a Michalem Vokrouhlíkem.

Výsledky: absolutní, Kategorie

Fotky: Úvod

Závody:



Běh do vrchu

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 2 Petr PechekMuži do 39 letKerteam00:23:58.00+00:00:00.00
2. 7 Vlastimil FleglMuži do 39 letAO Spartak Vrchlabí00:25:31.00+00:01:33.00
3. 327 Michal VokrouhlíkMuži do 39 let00:25:35.00+00:01:37.00
4. 86 Martin ČernýMuži do 39 letAC Trial Plzeň00:25:53.00+00:01:55.00
5. 1 Miloš SmrčkaMuži do 69 letBK Říčany00:25:59.00+00:02:01.00
6. 171 Jan HradeckýMuži do 39 letTriatlon team Příbram00:26:02.00+00:02:04.00
7. 5 Tomáš ŠťastnýMuži do 39 letKERTEAM00:26:09.00+00:02:11.00
8. 65 Vítězslav KrálMuži do 49 letRysy00:26:25.00+00:02:27.00
9. 70 Robert ŠkeříkMuži do 39 letKerteam00:26:25.00+00:02:27.00
10. 212 Jan BrotánekMuži do 39 letdoJižníAmeriky.cz00:26:26.00+00:02:28.00
11. 312 Václav HolubMuži do 39 letVelosport Valenta00:26:39.00+00:02:41.00
12. 89 Roman BonkMuži do 39 letTriklub Příbram00:26:43.00+00:02:45.00
13. 6 Josef RendlMuži do 49 lettj packa praha00:26:52.00+00:02:54.00
14. 91 Miroslav SedláčekjuniořiHořovice00:27:12.00+00:03:14.00
15. 320 Jiří KecksteinMuži do 39 letSK Tlustice00:27:24.00+00:03:26.00
16. 319 Jiří MoravecMuži do 39 letJM Team Letohrad00:27:30.00+00:03:32.00
17. 225 Jan ZárubaMuži do 49 letSIX MONKEYS00:27:43.00+00:03:45.00
18. 4 Jan PejšaMuži do 49 letsmí být prázdné00:27:48.00+00:03:50.00
19. 85 Ondřej FraněkMuži do 39 letRybářské potřeby Burian00:27:55.00+00:03:57.00
20. 242 Martin FicMuži do 49 letSTS Chvojkovice Brod B00:28:02.00+00:04:04.00
21. 87 Pavel VlkMuži do 39 letAuthor Sedláček Příbram00:28:31.00+00:04:33.00
22. 93 Jan SkaličkajuniořiTriklub Příbram00:28:40.00+00:04:42.00
23. 155 Libor DočkálekMuži do 49 letSTS Chvojkovice Brod B00:28:54.00+00:04:56.00
24. 228 Ivan RabochMuži do 59 letStřela Žebrák00:28:56.00+00:04:58.00
25. 84 David KulíkMuži do 39 letSK Zahořany00:28:59.00+00:05:01.00
26. 168 Vratislav ČermákMuži do 39 letNusle00:29:01.00+00:05:03.00
27. 54 Martin VotavaMuži do 49 letKraluv Dvůr00:29:05.00+00:05:07.00
28. 164 Václav SkálaMuži do 39 letBěžecký klub České spořitelny00:29:06.00+00:05:08.00
29. 60 Martin MalečekMuži do 49 letŽižkovský tygři00:29:20.00+00:05:22.00
30. 159 Lucas KubrjuniořiAC LAURA-BELGIE00:29:29.00+00:05:31.00
31. 31 Josef VitásekMuži do 69 letBuková00:29:47.00+00:05:49.00
32. 76 Lukáš VosmekMuži do 39 letVyběhej se / Halex00:29:49.00+00:05:51.00
33. 157 Petr HrabákMuži do 39 letAF Team Plzeň00:29:50.00+00:05:52.00
34. 235 Tomáš RycheckýMuži do 59 letHH Smíchov00:30:08.00+00:06:10.00
35. 236 Alois ŠatraMuži do 69 letTatran Velké Hydčice00:30:19.00+00:06:21.00
36. 97 Marek KyncljuniořiDoubravan Újezd00:30:22.00+00:06:24.00
37. 15 Oldřich ŠmídaMuži nad 70 letTJ Maratonstav Úpice00:30:30.00+00:06:32.00
38. 17 JÁN KORYTÁRMuži do 69 letAC Falcon ROKYCANY00:30:42.00+00:06:44.00
39. 223 Petr SoukupMuži do 59 letKovohutě Příbram00:30:51.00+00:06:53.00
40. 219 Renata HájkováŽeny do 44 letTJ Maratonstav Úpice00:30:54.00+00:06:56.00
41. 71 Martin ŠkrlantMuži do 39 letŽebrák00:31:05.00+00:07:07.00
42. 160 Jiří BrychMuži do 39 letBlaník Strunkovice00:31:09.00+00:07:11.00
43. 214 Petr ChocholaMuži do 49 letZŠ Nové Strašecí00:31:12.00+00:07:14.00
44. 194 Matěj PlášiljuniořiTJ Sokol Senohraby00:31:20.00+00:07:22.00
45. 193 Jan OberlanderMuži do 49 letTJ Sokol Senohraby00:31:22.00+00:07:24.00
46. 187 Petr SchovánekMuži do 59 letKrčský les C00:31:36.00+00:07:38.00
47. 82 Michal FlachsMuži do 39 letZličín00:31:39.00+00:07:41.00
48. 191 Jan VladykaMuži do 39 let00:31:44.00+00:07:46.00
49. 44 Svatava ŘechkováŽeny do 54 letOxygen Příbram00:31:56.00+00:07:58.00
50. 218 Aleš BarášekMuži do 49 let4timing.cz00:31:58.00+00:08:00.00
51. 51 Štěpán MatulaMuži do 49 letOlympia Kladno00:32:06.00+00:08:08.00
52. 32 Jan VladykaMuži do 69 letAC Praha 189000:32:11.00+00:08:13.00
53. 30 Stanislav ŠtůtekMuži do 69 letTJ Maratonstav Úpice00:32:23.00+00:08:25.00
54. 243 Radka FicováŽeny do 54 letSTS Chvojkovice Brod B00:32:33.00+00:08:35.00
55. 37 Jaroslav HolubMuži do 59 letLiga 100 Praha00:32:37.00+00:08:39.00
56. 231 Vlastimil FleglMuži do 69 letBrtev00:32:39.00+00:08:41.00
57. 180 Ivana MedováŽeny do 44 letZbečno00:32:42.00+00:08:44.00
58. 195 Ivana KubínováŽeny do 44 let00:32:44.00+00:08:46.00
59. 234 Iva MilesováŽeny do 44 letPSK Olymp Praha00:32:51.00+00:08:53.00
60. 301 Lenka ŠibravováŽeny do 44 letKerteam00:32:54.00+00:08:56.00
61. 248 Vít HofmanMuži do 39 letNové Strašecí00:33:08.00+00:09:10.00
62. 36 Helena VavrušováŽeny do 64 letTJ Liga 10000:33:13.00+00:09:15.00
63. 98 Radek VokůrkajuniořiDoubravan Újezd00:33:17.00+00:09:19.00
64. 300 Pavel SvobodaMuži do 49 letSK Vlaška00:33:19.00+00:09:21.00
65. 81 Radoslav PetrányiMuži do 39 letBonbon00:33:26.00+00:09:28.00
66. 206 Eva KlampflováŽeny do 54 letVrchaři Vrchlabí00:33:38.00+00:09:40.00
67. 198 Miloslav BrabecMuži do 69 letRokycany00:33:45.00+00:09:47.00
68. 245 Radek FenclMuži do 59 letSK Vlaška00:33:50.00+00:09:52.00
69. 177 František PechekMuži do 69 letTJ Maratonstav Úpice00:33:55.00+00:09:57.00
70. 14 Jiří JavůrekMuži nad 70 letTJ Maratonstav Úpice00:34:12.00+00:10:14.00
71. 233 David NovotnýMuži do 39 letRsáci00:34:13.00+00:10:15.00
72. 154 Tomáš SeemanMuži do 59 letMedicína Praha00:34:20.00+00:10:22.00
73. 20 Adrien SehnalMuži do 69 letSC Radotín00:34:25.00+00:10:27.00
74. 79 Eva PovalováŽeny do 34 let00:34:29.00+00:10:31.00
75. 21 Miroslav FlieglMuži do 69 letPSK Olymp Praha00:34:42.00+00:10:44.00
76. 244 Daniel KrochotMuži do 49 let00:34:43.00+00:10:45.00
77. 188 Marek HartmanMuži do 39 letZŠ Nové Strašecí00:34:46.00+00:10:48.00
78. 321 Jana JeřábkováŽeny do 34 letPříbram00:34:47.00+00:10:49.00
79. 53 Katarína TřískováŽeny do 54 let00:34:49.00+00:10:51.00
80. 229 Martin RabochjuniořiAO Střela Žebrák00:34:57.00+00:10:59.00
81. 199 Vlastimil FousekMuži do 49 letVorvani00:35:01.00+00:11:03.00
82. 240 Bára JiráskováŽeny do 34 letIskarex Česká třebová00:35:01.00+00:11:03.00
83. 52 Petra SedláčkováŽeny do 54 letOK Roztoky00:35:03.00+00:11:05.00
84. 326 Vojtěch SuchopárMuži do 39 letDobříš00:35:03.00+00:11:05.00
85. 38 Milan ŠkardaMuži do 59 letAC Falcon Rokycany00:35:09.00+00:11:11.00
86. 307 Radek HůlaMuži do 39 letSK Jince00:35:19.00+00:11:21.00
87. 170 Jiří TurekMuži do 59 letChaloupky00:35:21.00+00:11:23.00
88. 215 Václav ŠírMuži nad 70 letTJ Spartak Rokytnice00:35:25.00+00:11:27.00
89. 96 Petr ProcházkajuniořiWalkers00:35:46.00+00:11:48.00
90. 304 Milan SkálaMuži do 59 letČenkov00:35:53.00+00:11:55.00
91. 42 Jan PavlíčekMuži do 59 letSTS Chvojkovice-Brod B00:35:55.00+00:11:57.00
92. 74 Libor HejlMuži do 39 letHostomice00:35:59.00+00:12:01.00
93. 201 Petr VykysalýMuži do 49 letLokomotiva Beroun00:36:03.00+00:12:05.00
94. 47 Pavel VávraMuži do 59 letVorvani00:36:16.00+00:12:18.00
95. 158 Hynek PlavecMuži do 49 letD.Dušníky00:36:20.00+00:12:22.00
96. 313 Jiří BlechaMuži do 39 letBubákovští kocouři00:36:24.00+00:12:26.00
97. 100 Lukáš UxajuniořiURT Beroun00:36:30.00+00:12:32.00
98. 153 Pavel MatějovskýMuži do 59 letAVC/MaratonKladno00:36:32.00+00:12:34.00
99. 322 Lenka HnízdílkováŽeny do 34 letZa hezčí zadeček00:36:32.00+00:12:34.00
100. 59 Martin PokornýMuži do 49 letSK Zahořany - ChytreNaDomacnost.cz00:36:46.00+00:12:48.00
101. 314 Stanislav SlamiakMuži do 59 letBonbon00:36:49.00+00:12:51.00
102. 166 Radek KonopásekMuži do 39 letKrušovice00:36:51.00+00:12:53.00
103. 49 Alexandr PavlišenMuži do 49 letDrtič Bezděkov00:36:56.00+00:12:58.00
104. 308 Ivo KořínekMuži do 49 letLhotka00:37:09.00+00:13:11.00
105. 156 Tomáš VokůrkaMuži do 49 letSK Doubravan Újezd00:37:11.00+00:13:13.00
106. 241 Jan ChaloupkaMuži do 39 letHladkov Široký důl00:37:13.00+00:13:15.00
107. 169 Zora UrbanováŽeny do 44 letPříbram00:37:15.00+00:13:17.00
108. 311 Břetislav NovýMuži nad 70 letSABZO Praha00:37:17.00+00:13:19.00
109. 316 Radomír ŠteklMuži do 39 letZebry Nové Strašecí00:37:17.00+00:13:19.00
110. 50 Michaela FraňkováŽeny do 54 letFraněk Team Vysoká00:37:17.00+00:13:19.00
111. 83 Lukáš SladkýMuži do 39 letVorvani00:37:42.00+00:13:44.00
112. 306 Jakub HanousekMuži do 39 letPraha 400:37:47.00+00:13:49.00
113. 40 Petr KYSELÝMuži do 59 letTJ Zduchovice00:37:49.00+00:13:51.00
114. 179 Karel SojkaMuži do 49 letZbečno00:37:53.00+00:13:55.00
115. 73 Karel BělohlávekMuži do 39 letPodluhy00:37:59.00+00:14:01.00
116. 330 Jan ElsnicMuži do 39 letNové STrašecí00:38:07.00+00:14:09.00
117. 64 Radmila ShattuckŽeny do 44 letChrastany u Rakovnika00:38:12.00+00:14:14.00
118. 305 Aleš HůlaMuži do 39 letSK Jince00:38:38.00+00:14:40.00
119. 239 Eva JiráskováŽeny do 54 letTJ Maratonstav Úpice00:38:41.00+00:14:43.00
120. 196 Jan VálekMuži do 59 letPraha 500:38:43.00+00:14:45.00
121. 78 Petra KroupovaŽeny do 34 letPribram00:38:54.00+00:14:56.00
122. 232 Vladimila KramářováŽeny do 34 letRsáci00:38:56.00+00:14:58.00
123. 13 Petr MuchaMuži nad 70 letPraha 800:38:58.00+00:15:00.00
124. 11 Petr JanovýMuži nad 70 letAC-Trial Plzeň00:39:04.00+00:15:06.00
125. 203 Jiří ŠťástkaMuži do 69 letTURBOMOŠT00:39:15.00+00:15:17.00
126. 237 Karel FilipMuži do 69 letNové Strašecí00:39:16.00+00:15:18.00
127. 33 Petr ButzkeMuži do 59 letKotva Braník00:39:24.00+00:15:26.00
128. 46 Jana TurečkováŽeny do 54 letTenisový Klub Bohutín00:39:29.00+00:15:31.00
129. 309 Ondřej PokornýjuniořiZahořany00:39:33.00+00:15:35.00
130. 151 Anett UxovájuniorkyLokomotiva Beroun00:39:39.00+00:15:41.00
131. 152 Štěpánka TrnkováŽeny do 54 letSABZO00:39:41.00+00:15:43.00
132. 175 Libuše VlachynskáŽeny do 64 letTURBOMOŠT00:39:44.00+00:15:46.00
133. 99 Tomáš UxaMuži do 59 letURT Beroun00:39:46.00+00:15:48.00
134. 303 Jiří KubíkMuži do 49 letČernovice00:39:49.00+00:15:51.00
135. 189 Vladimír ChocholaMuži do 69 letMK Kladno00:40:11.00+00:16:13.00
136. 12 Josef LesMuži nad 70 letTJ Maratonstav Úpice00:40:25.00+00:16:27.00
137. 68 Pavla KolářováŽeny do 44 letSK Vlaška00:40:29.00+00:16:31.00
138. 246 Monika DudášováŽeny do 54 letSK Vlaška00:40:32.00+00:16:34.00
139. 66 Milos HouzvickaMuži do 49 letPribram00:41:00.00+00:17:02.00
140. 324 Tomáš JunMuži do 39 letZŠ a MŠ Nové strašecí00:41:01.00+00:17:03.00
141. 331 Klára VoříškováŽeny do 34 let00:41:03.00+00:17:05.00
142. 77 Katerina HouzvickovaŽeny do 34 letPribram00:41:04.00+00:17:06.00
143. 250 Jana KrátkáŽeny do 34 let00:41:06.00+00:17:08.00
144. 197 Ivana BařtipánováŽeny do 44 letBonbon00:41:08.00+00:17:10.00
145. 80 Martin ŠkarydMuži do 39 letRs fitness00:41:11.00+00:17:13.00
146. 302 Jana KrejčíkováŽeny do 44 letDobříš00:41:12.00+00:17:14.00
147. 55 Jana PickováŽeny do 54 letChramiště00:41:27.00+00:17:29.00
148. 69 Kamil SirůčekMuži do 39 letPřibram00:41:40.00+00:17:42.00
149. 26 Jindřich ŠestákMuži do 69 letASP00:42:01.00+00:18:03.00
150. 310 Jitka DolejšováŽeny do 64 letSABZO Praha00:42:26.00+00:18:28.00
151. 45 Jaroslav SedláčekMuži do 59 letOK Roztoky00:42:53.00+00:18:55.00
152. 63 Jana SeemanovaŽeny do 44 letSABZO00:43:19.00+00:19:21.00
153. 184 Martin DítěMuži do 59 letŠtěchovice00:43:31.00+00:19:33.00
154. 58 Blanka GololobovováŽeny do 54 letAVC Praha00:43:33.00+00:19:35.00
155. 56 Miloslav ŠvarcMuži do 49 letStřela Žebrák00:43:34.00+00:19:36.00
156. 222 Marek KrahulecMuži do 39 letABK Lochovice00:43:37.00+00:19:39.00
157. 43 Petr VaněkMuži do 59 letFitness & Relax Lev Nový Bydžov00:44:11.00+00:20:13.00
158. 210 Jitka KrejčíŽeny do 34 let00:44:14.00+00:20:16.00
159. 224 Jiří PaslerMuži nad 70 letKAK Praha00:44:20.00+00:20:22.00
160. 226 Roman MašekMuži do 59 letSNB Praha00:44:33.00+00:20:35.00
161. 211 Hana HořejšováŽeny do 64 letPříbram00:44:38.00+00:20:40.00
162. 35 Ludmila ButzkováŽeny do 64 letKotva Braník00:45:04.00+00:21:06.00
163. 172 Václav ŠůchaMuži nad 70 letSV Stříbro00:45:21.00+00:21:23.00
164. 34 Petr VolnýMuži do 59 letRelax medvědice00:45:37.00+00:21:39.00
165. 72 Jana SirůčkováŽeny do 44 letPřibram00:45:39.00+00:21:41.00
166. 317 Petra ŠteklováŽeny do 44 letZebry Nové Strašecí00:45:58.00+00:22:00.00
167. 323 Kristýna KleknerováŽeny do 34 letZŠ a MŠ Nové strašecí00:45:59.00+00:22:01.00
168. 208 Ivana ChocholováŽeny do 44 letZŠ Jince00:45:59.00+00:22:01.00
169. 315 Adéla ŠteklovájuniorkyZebry Nové Strašecí00:45:59.00+00:22:01.00
170. 325 Kateřina SušickáMuži do 39 letZŠ a MŠ Nové strašecí00:46:00.00+00:22:02.00
171. 22 Evžen GeMuži do 69 letMaratonské vrány00:46:38.00+00:22:40.00
172. 62 Lenka NovákováŽeny do 44 letDobříš00:46:40.00+00:22:42.00
173. 328 Jan KrnanecMuži do 39 let00:47:04.00+00:23:06.00
174. 329 Kristýna MatějováŽeny do 34 let00:47:04.00+00:23:06.00
175. 19 Dana SvobodováŽeny nad 65 letPivovar Zlosyn00:47:19.00+00:23:21.00
176. 57 Eva FirtovaŽeny do 54 letAquapark PB00:48:27.00+00:24:29.00
177. 28 Miloslava VraštilováŽeny do 64 letTJ MARATONSTAV Úpice00:49:04.00+00:25:06.00
178. 92 Linda SedláčkovájuniorkyOK Roztoky00:49:55.00+00:25:57.00
179. 230 Stanislav StarýMuži do 69 letRoubičkova Lhota00:50:51.00+00:26:53.00
180. 48 Josef LeitnerMuži do 49 letPříbram00:51:07.00+00:27:09.00
181. 247 Tomáš VeselýMuži do 39 letNové Strašecí00:51:13.00+00:27:15.00
182. 249 Kateřina ŠmejkalováŽeny do 34 letAerobic dancers Kladno00:51:23.00+00:27:25.00
183. 318 Jiřina VinduškováŽeny do 34 letJM Team Letohrad00:51:34.00+00:27:36.00
184. 217 Jan TučnýMuži nad 70 letMK Pardubice00:51:35.00+00:27:37.00
185. 8 Milada BartošováŽeny nad 65 letPříbram00:52:36.00+00:28:38.00
186. 238 Markéta KrahulcováŽeny do 34 letLochovice00:52:46.00+00:28:48.00
187. 173 Bohuslav ŠtorchMuži nad 70 letSezimovo Ústí II00:59:32.00+00:35:34.00
188. 23 Jana PožgayováŽeny do 64 letBonbon Praha01:00:17.00+00:36:19.00
189. 220 Antonín ČapekMuži nad 70 letACV Praha01:02:04.00+00:38:06.00
190. 227 Vilém KučeraMuži do 69 letSlovan Hredištko01:13:51.00+00:49:53.00
191. 18 Václav KrejsaMuži do 69 letBonbon Praha01:31:13.00+01:07:15.00

Další soubory k závodu:

Petr Pechek za 23:58, Miloš Smrčka pátý.

191 běžců se vypravilo do Lochovic na zdolání 350m převýšení na vrchol Plešivce. Nejlépe se opět vedlo pětinásobnému maratonskému mistru republiky Petru Pechkovi. Zvítězil s velkým náskokem před dvojicí Vlastou Fleglem a Michalem Vokrouhlíkem.

Výsledky: absolutní, Kategorie

Fotky: Úvod