Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Lochovice - Plešivec

6.7.2021 11:00

Pořadatel: Mirek Biško
Místo: Lochovice
Podmínky: Slunečno, 26 stupňů, suchá trať s výjímkou tradičně mokrých částí, bezvětří
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz/
199 závodníků,

Výsledky v pdf: Výsledky: Celkové, kategorie

Result Lists|Finisher List
Lochovice - Plešivec - 06.07.2021
Výsledková listina
Celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČasco běží
Hlavní závod
1./1.157Fejfar Ondřej1989mMuži do 39 letTJ Spartak Vrchlabí24:02Hlavní závod
2./2.1Pechek Petr1983mMuži do 39 letKerteam24:24Hlavní závod
3./3.216Zeman Zdeněk1993mMuži do 39 letBlatná25:20Hlavní závod
4./4.194Hochmut Milan1987mMuži do 39 letAK Škoda Plzeň25:33Hlavní závod
5./1.5Rendl Josef1976mMuži do 49 lettj packa praha25:49Hlavní závod
6./5.143Bonk Roman1993mMuži do 39 letSporting Příbram25:56Hlavní závod
7./2.9Škrlant Martin1979mMuži do 49 letRozběháme Hořovicko26:06Hlavní závod
8./6.3Šneberger Jan1985mMuži do 39 letAC Falcon Rokycany26:12Hlavní závod
9./7.195Hradecký Jan1983mMuži do 39 letTriatlon team Příbram26:25Hlavní závod
10./8.8Herda Jan1983mMuži do 39 letSKP Nymburk26:35Hlavní závod
11./3.11Kupidlovský Daniel1976mMuži do 49 letStodůlky26:41Hlavní závod
12./4.38Holiček Stano1981mMuži do 49 letSki Nosac Team27:02Hlavní závod
13./9.140Kaliberka Jan1984mMuži do 39 letPraha 527:24Hlavní závod
14./5.10Chyba Jiří1979mMuži do 49 letNutrend Specialized27:30Hlavní závod
15./1.4Šimurda Richard1971mMuži do 59 letStřela Žebrák27:47Hlavní závod
16./6.25Záruba Jan1977mMuži do 49 letStudenec/Vinohrady28:01Hlavní závod
17./10.217Franěk Ondřej1990mMuži do 39 letPražská Kavárna28:04Hlavní závod
18./7.6Rosol Jiří1974mMuži do 49 letLoko Beroun28:10Hlavní závod
19./8.27Dražan Michal1981mMuži do 49 letŽárovka Vranovice28:17Hlavní závod
20./9.64Mach Štěpán1980mMuži do 49 letIMBARRANA28:33Hlavní závod
21./10.12Valek Marian1975mMuži do 49 let28:48Hlavní závod
22./11.136Dražan Jaroslav1981mMuži do 49 letTriatlon team Příbram28:58Hlavní závod
23./1.210Sedláček Jaroslav2003mjuniořiOK Roztoky29:07Hlavní závod
24./2.120Votava Martin1971mMuži do 59 letKrálův Dvůr29:24Hlavní závod
25./11.171Moravec Jiří1996mMuži do 39 letJM Team Letohrad29:42Hlavní závod
26./2.50Kabát Martin2004mjuniořiSK Praga29:46Hlavní závod
27./3.58Koudelka Drahomír1971mMuži do 59 letMeixner Consulting29:48Hlavní závod
28./4.51Karas Tomáš1967mMuži do 59 lettriklub 'PB29:55Hlavní závod
29./12.199Dufek David1980mMuži do 49 letJohoho29:58Hlavní závod
30./1.119Vlček Bohumil1960mMuži do 69 letPraha 1330:07Hlavní závod
31./5.155Ožana Václav1964mMuži do 59 letFIT BEZ DIET30:11Hlavní závod
32./12.139Říha Zdeněk1984mMuži do 39 letJičín30:17Hlavní závod
33./1.193Fričková Pavla1982žŽeny do 44 letPSK Olymp Praha30:18Hlavní závod
34./13.187Jilg Petr1986mMuži do 39 letCAMINO30:20Hlavní závod
35./14.172Pergler Lukáš1992mMuži do 39 letKomárov30:28Hlavní závod
36./2.112Vacarda Vladimír1959mMuži do 69 letELEVEN RUN TEAM30:32Hlavní závod
37./6.89Raboch Ivan1966mMuži do 59 letAO Střela Žebrák30:49Hlavní závod
38./15.77Otčenášek Vít1987mMuži do 39 letTrailrun30:55Hlavní závod
39./13.19Chochola Petr1977mMuži do 49 letSki Nosac Team31:07Hlavní závod
40./16.189Petr Karel1990mMuži do 39 let31:08Hlavní závod
41./14.123Zaremba Jan1981mMuži do 49 letPraha31:25Hlavní závod
42./17.201Daníček Václav1995mMuži do 39 letMaraton klub Kladno31:27Hlavní závod
43./2.87Poborská Helena1978žŽeny do 44 letKerteam31:29Hlavní závod
44./7.49Kabát Jan1969mMuži do 59 letSK Praga31:33Hlavní závod
45./3.117Vitásek Josef1958mMuži do 69 letBuková31:42Hlavní závod
46./3.70Milesová Iva1977žŽeny do 44 letPSK Olymp Praha31:45Hlavní závod
47./15.200Maršner Milan1981mMuži do 49 letSK Kamenné Žehkovice31:56Hlavní závod
48./18.197Holec Petr1996mMuži do 39 letVrchaři Vrchlabí31:59Hlavní závod
49./19.183Kroulík Václav1985mMuži do 39 letPolička32:06Hlavní závod
50./16.79Pavlík Martin1978mMuži do 49 letNarysov32:09Hlavní závod
51./1.90Ŕechková Svatava1967žŽeny do 54 letOxygfen Příbram32:11Hlavní závod
52./17.122Zadražil Michal1979mMuži do 49 letRozběháme Hořovicko32:13Hlavní závod
53./8.54Kliś Krzysztof1971mMuži do 59 letOMEXOM32:15Hlavní závod
54./20.226Kuncl Petr1983mMuži do 39 letKunclův Mlýn32:30Hlavní závod
55./21.31Flachs Michal1987mMuži do 39 letZličín32:40Hlavní závod
56./18.153Seifrt Jaroslav1980mMuži do 49 letEurokoberce s.r.o.33:04Hlavní závod
57./9.92Rychecký Tomáš1966mMuži do 59 letHH Smíchov33:07Hlavní závod
58./19.76Oberlander Jan1975mMuži do 49 letSokol Senohraby33:17Hlavní závod
59./20.82Pejša Jan1975mMuži do 49 letsmí být prázdné33:19Hlavní závod
60./22.141Petrányi Radoslav1986mMuži do 39 letZa dobrú kondíciu33:28Hlavní závod
61./4.135Kubínová Ivana1980žŽeny do 44 letWheelabrator33:28Hlavní závod
62./3.174Šimurda Matěj2006mjuniořiStřela Žebrák33:35Hlavní závod
63./10.69Matula Štěpán1970mMuži do 59 letOlympia Kladno33:39Hlavní závod
64./4.110Uxa Lukáš2003mjuniořiURT Beroun33:58Hlavní závod
65./23.114Vajs Karel1992mMuži do 39 let34:00Hlavní závod
66./4.178Beránek Josef1958mMuži do 69 letKL Kladno34:03Hlavní závod
67./1.84Pernicová Lucie2007žjuniorkyLBK Źelezná Ruda34:04Hlavní závod
68./24.60Král Václav1983mMuži do 39 letRozběháme Česko34:06Hlavní závod
69./21.20Čermák Martin1976mMuži do 49 letWheelabrator34:17Hlavní závod
70./22.73Novák Aleš1976mMuži do 49 letObčov34:18Hlavní závod
71./25.198Kočí Luboš1985mMuži do 39 letBuková u Příbramě34:21Hlavní závod
72./5.94Smejkalova Denisa1983žŽeny do 44 letSnek34:22Hlavní závod
73./23.28Dvořák Tomáš1978mMuži do 49 letOCR Team Kladno34:26Hlavní závod
74./11.59Kozák Jan1962mMuži do 59 letiThinkBeer34:29Hlavní závod
75./26.222Hofman Vít1992mMuži do 39 letNové Strašecí34:31Hlavní závod
76./5.104Šrůtek Stanislav1958mMuži do 69 letTJMaratonstav Úpice34:35Hlavní závod
77./1.75Nováková Monika1989žŽeny do 34 letPraha34:41Hlavní závod
78./27.85Peták Jakub1989mMuži do 39 letHolšiny34:42Hlavní závod
79./28.137Fortelka Jiří1982mMuži do 39 letWheelabrator34:44Hlavní závod
80./24.132Nosek Martin1974mMuži do 49 letNosac ski team34:44Hlavní závod
81./12.107Turek Jiří1962mMuži do 59 letChaloupky34:45Hlavní závod
82./1.116Vavrušová Helena1961žŽeny do 64 letTJ Liga 10034:46Hlavní závod
83./29.202Civín Aleš1988mMuži do 39 letFC Lamy Beroun34:47Hlavní závod
84./1.103Šmída Oldřich1948mMuži nad 70 letTJMaratonstav Úpice34:49Hlavní závod
85./2.133Kobosová Klára1975žŽeny do 54 letSpartak Praha 434:57Hlavní závod
86./30.205Hartman Marek1990mMuži do 39 letZS Nové Strašecí34:59Hlavní závod
87./2.156Šimáčková Julia1991žŽeny do 34 letRuda35:03Hlavní závod
88./3.173Perglerová Anna2000žŽeny do 34 letStřela Žebrák35:10Hlavní závod
89./25.113Vacek Vratislav1976mMuži do 49 letSokol Nečín35:18Hlavní závod
90./6.212Kučerová Iveta1985žŽeny do 44 letTJ Sokol Unhošť35:19Hlavní závod
91./26.134Pavlíček Jaroslav1978mMuži do 49 letSebečice35:32Hlavní závod
92./27.219Vymětalík Vladimír1981mMuži do 49 letMK Matějovice35:34Hlavní závod
93./28.42Hršel Josef1976mMuži do 49 letSK Mníšecký Expres35:40Hlavní závod
94./29.83Pernica Ondřej1974mMuži do 49 letLBK Źelezná Ruda35:43Hlavní závod
95./5.213Růžička Martin2002mjuniořiTuchlovice35:45Hlavní závod
96./7.162Rybáčková Soňa1983žŽeny do 44 letMK Kladno35:59Hlavní závod
97./2.86Pilík Stanislav1950mMuži nad 70 letPanský mlýn Rakovník36:02Hlavní závod
98./2.190Honzáková Jiřina1965žŽeny do 64 letBřevnov36:08Hlavní závod
99./30.15Bělohlávek Karel1981mMuži do 49 letSparta Podluhy36:16Hlavní závod
100./3.65Mališová Karla1960žŽeny do 64 letSabzo36:19Hlavní závod
101./6.56Kohout Roman2003mjuniořiTJ Sokol Králův dvůr36:30Hlavní závod
102./31.218Jůzek Pavel1974mMuži do 49 letMníšek pod Brdy36:39Hlavní závod
103./32.66Mařík Michal1975mMuži do 49 letPraha36:48Hlavní závod
104./31.52Kašpar Michal1990mMuži do 39 letČernín36:53Hlavní závod
105./3.97Stibalová Petra1976žŽeny do 54 letBroumy36:54Hlavní závod
106./4.53Klampflová Eva1964žŽeny do 64 letVrchaři Vrchlabí37:07Hlavní závod
107./32.35Hejl Libor1982mMuži do 39 letHostomice37:10Hlavní závod
108./1.81Pechková Šárka1956žŽeny nad 65 letMaratonstav Úpice37:13Hlavní závod
109./33.182Polcer Dušan1979mMuži do 49 letAdrien Elixir Team37:15Hlavní závod
110./3.45Javůrek Jiří1948mMuži nad 70 letTJ Maratonstav Úpice37:24Hlavní závod
111./8.169Zapletalová Kateřina1982žŽeny do 44 letTJ Sokol Maxičky37:40Hlavní závod
112./5.48Jirásková Eva1964žŽeny do 64 letTJ Maratonstav Úpice37:47Hlavní závod
113./34.170Novotný David1981mMuži do 49 letRsáci37:49Hlavní závod
114./13.55Kohout Roman1969mMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr38:24Hlavní závod
115./35.161Kolomazník Petr1981mMuži do 49 letLhotka38:26Hlavní závod
116./9.36Hnízdilová Lenka1986žŽeny do 44 letZa Hezčí Zadeček38:37Hlavní závod
117./6.121Wiener Otakar1956mMuži do 69 letDůchodce z Lužin38:41Hlavní závod
118./4.33Gregor Jaroslav1951mMuži nad 70 letAC OH Praha38:49Hlavní závod
119./33.96Srb Jindřich1985mMuži do 39 letRoztoky38:54Hlavní závod
120./7.124Kuba Daniel2009mjuniořiZŠ Jitřní39:03Hlavní závod
121./7.37Hoffmann Peter1960mMuži do 69 letTK Küssaberg (SRN)39:19Hlavní závod
122./4.91Rosolová Ivana1974žŽeny do 54 letRossi team39:19Hlavní závod
123./4.68Matějková Petra1993žŽeny do 34 letKomárov39:46Hlavní závod
124./5.179Likusová Dagmar1970žŽeny do 54 letAdrien Elixir Team39:47Hlavní závod
125./6.228Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 54 letMP Hořovice39:55Hlavní závod
126./34.61Král Kevin1999mMuži do 39 letMilín40:01Hlavní závod
127./6.34Hartmanová Stanislava1958žŽeny do 64 letVorvani Příbram40:02Hlavní závod
128./5.154Šír Václav1948mMuži nad 70 letTJ Spartak Rokytnice40:07Hlavní závod
129./10.204Šteklová Petra1981žŽeny do 44 letZebry Nové Strašecí40:11Hlavní závod
130./36.191Bauer Martin1977mMuži do 49 letChlustina40:15Hlavní závod
131./14.220Krutílek Jaroslav1970mMuži do 59 letPříbram40:20Hlavní závod
132./5.151Landová Miroslava1990žŽeny do 34 letNeratovice40:28Hlavní závod
133./7.118Vlachynská Libuše1962žŽeny do 64 letProstřední Lhota - Chotilsko40:32Hlavní závod
134./8.30Filip Karel1955mMuži do 69 letNové Strašecí40:34Hlavní závod
135./7.106Turečková Jana1968žŽeny do 54 letTK Bohutín40:37Hlavní závod
136./8.186Bečvářová Lenka1973žŽeny do 54 letBiatlon Beroun40:43Hlavní závod
137./9.16Butzke Petr1959mMuži do 69 letFit klub Padák Příbram41:05Hlavní závod
138./10.192Komárek René1954mMuži do 69 letŽebrák41:21Hlavní závod
139./9.209Sedláčková Petra1970žŽeny do 54 letOK Roztoky41:23Hlavní závod
140./35.203Gregořica Jakub1990mMuži do 39 letPříbram41:27Hlavní závod
141./15.211Sedláček Jaroslav1968mMuži do 59 letOK Roztoky41:27Hlavní závod
142./6.46Ježek Antonin1949mMuži nad 70 letTJ Roztoky u Křivoklátu41:29Hlavní závod
143./7.224Nový Břetislav1947mMuži nad 70 letSabzo Praha41:31Hlavní závod
144./11.95Solarová Danuše1985žŽeny do 44 letCZexxx41:47Hlavní závod
145./11.227Týc Miroslav1958mMuži do 69 letKrajníčko41:50Hlavní závod
146./36.39Hornáček Jakub1985mMuži do 39 letStará Huť41:50Hlavní závod
147./16.109Uxa Tomáš1965mMuži do 59 letURT Beroun42:02Hlavní závod
148./17.62Kyselý Petr1964mMuži do 59 letTJ Zduchovice42:06Hlavní závod
149./12.93Řehůřková Silvia1981žŽeny do 44 let42:12Hlavní závod
150./37.164Deak Roman1974mMuži do 49 letAlbixon UK42:12Hlavní závod
151./18.126Masár Miroslav1963mMuži do 59 letLochovice42:16Hlavní závod
152./13.78Pankowská Anna1981žŽeny do 44 letBeroun42:19Hlavní závod
153./8.99Svoboda Jan1943mMuži nad 70 letPivovar Zlosin42:25Hlavní závod
154./10.130Trnková Stěpánka1973žŽeny do 54 letSabzo42:50Hlavní závod
155./2.180Likusová Barbora2011žjuniorkyAdrien Elixir Team43:41Hlavní závod
156./37.57Komínek Tomáš1993mMuži do 39 letTJ Slovan Lochovice43:47Hlavní závod
157./11.32Gololobovová Blanka1973žŽeny do 54 letAVC Praha44:09Hlavní závod
158./8.184Bečvář Filip2006mjuniořiBiatlon Beroun44:16Hlavní závod
159./38.185Bečvář Jan1972mMuži do 49 letBiatlon Beroun44:17Hlavní závod
160./3.44Chocholová Zuzana2010žjuniorkyTJ Spartak Hořovice44:31Hlavní závod
161./19.127Velík Libor1966mMuži do 59 letNosac ski team44:44Hlavní závod
162./9.168Janový Petr1945mMuži nad 70 letPlzeň44:47Hlavní závod
163./8.24Dolejšova Jitka1960žŽeny do 64 letSabzo Praha44:49Hlavní závod
164./39.88Přenosil Stanislav1972mMuži do 49 letMirovice45:02Hlavní závod
165./10.43Chochola Vladimír1950mMuži nad 70 letMK Kladno45:07Hlavní závod
166./6.111Uxová Anetka2000žŽeny do 34 letURT Beroun-Šílenci v běhu45:11Hlavní závod
167./12.74Nováková Lenka1975žŽeny do 54 letDobříš45:16Hlavní závod
168./38.138Chochola Ondřej1983mMuži do 39 letTuchlovice45:26Hlavní závod
169./12.72Novák Michal1958mMuži do 69 letDobříš45:37Hlavní závod
170./11.225Kuncl Franta1950mMuži nad 70 letKunclův Mlýn45:43Hlavní závod
171./12.105Trejbal Karel1951mMuži nad 70 letSKP Ml. Boleslav45:53Hlavní závod
172./9.196Setínková Zuzana1957žŽeny do 64 letDKP45:56Hlavní závod
173./2.100Svobodová Dana1952žŽeny nad 65 letPivovar Zlosin46:36Hlavní závod
174./10.17Butzková Ludmila1961žŽeny do 64 letFit klub Padák Příbram47:07Hlavní závod
175./13.23Čechura Jaroslav1955mMuži do 69 letRozběháme Hořovicko47:10Hlavní závod
176./13.165Šůcha Václav1946mMuži nad 70 letSV Stříbro47:50Hlavní závod
177./13.131Bařtipánová Ivana1974žŽeny do 54 letBonbon48:04Hlavní závod
178./14.67Mašek Roman1961mMuži do 69 letSNB Praha48:50Hlavní závod
179./4.175Skopalová Juliette2007žjuniorky49:00Hlavní závod
180./9.177Hovorka Tomáš2010mjunioři49:00Hlavní závod
181./39.163Krahulec Marek1988mMuži do 39 letLochovice50:41Hlavní závod
182./15.22Dolejš Radomír1958mMuži do 69 letSabzo Praha51:56Hlavní závod
183./40.223Veselý Tomáš1992mMuži do 39 letNové Strašecí53:05Hlavní závod
184./16.125Lhoták Václav1952mMuži do 69 letSebečice53:39Hlavní závod
185./14.102Šklíba Karel1950mMuži nad 70 letMARATONSTAV Úpice53:46Hlavní závod
186./15.152Les Josef1947mMuži nad 70 letTJ Maratonstav Úpice53:47Hlavní závod
187./5.207Bünterová Veronika2012žjuniorkySlavoj Pecínov1:02:21Hlavní závod
188./14.215Sušická Kateřina1979žŽeny do 44 letNové Strašecí1:02:22Hlavní závod
189./15.214Červenková Eliška1986žŽeny do 44 letSlaný1:02:23Hlavní závod
190./40.206Bünter Michal1972mMuži do 49 letSlavoj Pecínov1:02:29Hlavní závod
191./7.208Sedláčková Linda2000žŽeny do 34 letOK Roztoky1:03:45Hlavní závod
dřívější start
1./1.18Čapek Jan1986mMuži do 39 letPribram40:33dřívější start
2./1.166Švarcová Simona2003žjuniorkyStřela Žebrák52:27dřívější start
3./2.188Tafijčuková Veronika2010žjuniorkyAdrien Elixir Team52:27dřívější start
4./1.167Švarc Miloslav1972mMuži do 49 letStřela Žebrák53:21dřívější start
5./1.14Bartošová Milada1953žŽeny nad 65 letVorvani / Příbram55:16dřívější start
6./2.159Grohová Jaroslava1951žŽeny nad 65 letVrchlabí59:17dřívější start
7./1.71Netíková Naděžda1985žŽeny do 44 letProstě běž!59:26dřívější start
8./1.158Groh Stanislav1946mMuži nad 70 letAC Vrchlabí1:04:54dřívější start
Počet závodníků: 199
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Ondřej Fejfar vítězí na Plešivci

Výsledky: Celkové, kategorie

Fotky: od Markéty Vítkové, od Miroslava Maršálka