Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden 10000m

20.7.2021 16:50

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Na Děkance
Podmínky: Zataženo 22 stupňů Celsia, sucho, mírný vítr
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
104 závodníků,

Výsledky v pdf: výsledky 10000m a 1000m, časy kol

Result Lists|Finisher List
Zátopkův Zlatý týden - 10000m - 20.07.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Běh 1 - veteráni nad 60 let
1.22ČUHEL Jiří1958mM60Křtěnov2543:46,34
2.26BĚLEHRÁDEK Pavel1958mM60TJ Čolek2546:10,47
3.59FREY Eduard1958mM60TOM - KČT Kralupy nad Vltavou2547:17,46
4.76VYTISK Alfons1949mM70MKS-Ostrava2548:56,25
5.75FRANĚK Petr1961mM60To rozchodíš !2548:59,18
6.72ŠNAJBERK Jiří1957mM60Praha 62549:58,57
7.64ŠIMEK Zdeněk1957mM60BULLS2550:26,96
8.68CHMEL Zdeněk1962mM55BK České spořitelny2555:18,17
9.66VOKÁČ Milan1950mM70Praha 62558:12,55
10.71KRUMER miroslav1949mM70Mar. klub Ostrov2558:25,10
11.85ŠŮCHA Václav1946mM75SV Stříbro251:02:08,24
12.47SLÁDEK Jiří1950mM70Praha251:03:58,60
13.56SMEJKAL Čestmír1945mM75TJ Sokol Velke Bilovice251:07:44,64
14.330ULRICH Josef1937mM80Liga 100 Praha251:12:19,67
15.52GROH Stanislav1946mM75AC Vrchlabí251:27:16,74
16.53DOLEČEK František1943mM75Atletika Stará Boleslav251:32:14,90
17.57ENGLIŠ Jiří1938mM80Opava - Vávrovice251:39:10,73
Běh 2 - Zlatá desítka
1.31MILER Jiří1975mM45AC Mladá Boleslav2532:41,68
2.73ŠVADLENKA Jan1986mM35AC Mladá Boleslav2532:51,03
3.86NOAH Daniel1984mM35SK Aktis Praha2533:15,38
4.39FRIDMANSKÝ Denis2001mM20Cassovia Running Team o.z Košice2533:26,18
5.1KENNIS Kevin1991mM20AA2534:01,30
6.87DOLEŽAL Vít1998mM20Poko Running Team2534:07,83
7.80VEBER Josef1975mM45LK Chodov2535:33,36
8.81BURIAN Tomáš1998mM20Dobříš2535:42,36
9.91HOLOMOUCKÝ Adam1999mM20Liberec2536:02,34
10.2KŘENEK Jaroslav1981mM40RZB Praha2536:15,90
11.74KOPČA Lukáš1990mM20TJ BANÍK STŘÍBRO2536:29,78
12.96DARMOVZAL Jan1990mM20Břeclav2536:42,46
13.5FUKS Matan1987mM20Old Town Running2537:19,82
14.50ŠEINER Kamil1983mM35HOCHTIEF2537:28,24
15.4DVOŘÁK Radek1978mM40Hrom do pecky !2537:46,60
16.41MORAVEČEK Jan2001mM20Zeleneč2537:49,99
17.6ŠMERDA Jaromír1979mM40Vojenské Lesy2538:23,32
18.43PRUS Roman1995mM20Petrovice u Karviné2538:26,60
19.83BEČVÁŘ Josef1980mM40Plzeň2538:37,26
20.49SVOBODA Libor1984mM35HOCHTIEF2538:56,28
21.37KULE Aleš1984mM35BK České spořitelny2538:57,14
22.9HELLER Tomáš1981mM40Hradec Králové2539:23,14
23.65ŠIK David1971mM50AC Gomango Hogner2540:01,48
24.13ŠLAIS Jiří1976mM45Starý Plzenec2540:26,66
25.28NEUMANN Martin1990mM20Praha2540:26,80
26.88SLÁDEČEK David1978mM40Koa2540:30,03
27.93HOLOMOUCKÝ Štěpán2004mdorostenciLiberec2541:49,55
28.36ŠEBEK Jiří1980mM40BK České spořitelny2541:50,58
29.14NOVÝ Petr1989mM20TJ Baník Stříbro2541:52,67
30.61TVARŮŽKA Tomáš1972mM45Kroměříž2543:20,50
31.90DVOŘÁČEK Ladislav1972mM45TT Astra Benešov2543:50,14
Běh 3 - ženy
1.115PEKAŘOVÁ Jana2002žŽ20Turnov2538:59,12
2.121KOTĚŠOVCOVÁ Zuzana1983žŽ35Happy Loop2539:33,93
3.102ŠINDELÁŘOVÁ Blanka1972žŽ45Blovice2541:58,94
4.117MÜLLEROVÁ Soňa1989žŽ20TJ BANÍK STŘÍBRO2542:41,69
5.119STAVINOHOVÁ Adéla1998žŽ20Zlín2543:33,80
6.109VĚŠÍNOVÁ Zuzana1988žŽ20Praha2544:12,29
7.123TŘÍSKOVÁ Katarína1971žŽ50Praha 62546:02,21
8.107KUBELKOVÁ Eva1978žŽ40Radějovice2546:28,72
9.113ČERNÁ VYDROVÁ Linda1984žŽ35HOCHTIEF2546:42,21
10.104ZELENÁ Jaroslava1978žŽ40Chudenice2546:42,78
11.103BODNAROVÁ Iveta1976žŽ45MK Kladno2547:26,71
12.108SKALINOVÁ Kamila1974žŽ45SK Babice2548:32,64
13.114POKOROVÁ Jaroslava1972žŽ45AK Škoda Plzeň2549:07,79
14.122KOLII Mariia1986žŽ35Praha 82552:02,13
15.124SKÁCELOVÁ Marcela1976žŽ45Praha2553:27,95
16.105KUBIČKOVÁ Eliška Anna1966žŽ55SC MARATHON PLZEŇ, z.s.2558:25,59
17.116CHMELOVÁ Iva1962žŽ55BK České spořitelny251:07:04,15
Běh 4 - muži
1.7NIČ Miloslav1969mM50MK Kladno2540:38,59
2.58NĚMEC Viktor2004mdorostenciAC Tepo Kladno2540:51,15
3.89CHMÁTAL Martin1974mM45Praha2541:00,97
4.46VODIČKA Jan1978mM40Sokol Kladruby2541:14,88
5.63MALATA Lukáš1986mM35Praha 102542:21,04
6.70DRYÁK Jan1972mM45Praha2542:31,06
7.44KARFÍK David1967mM50Praha2542:38,95
8.42MASTNÝ Martin1975mM45Černošice2543:01,05
9.17ANGELOV Stojan1969mM50VK Neratovice2543:33,04
10.48KUBASCH Tomáš1986mM35HOCHTIEF2544:32,44
11.95KOTAPKA Tomáš1985mM35TKRunner2545:21,71
12.11ČERMÁK Lukáš1993mM20PSK Olymp Praha2546:57,76
13.15MALEČEK Petr1972mM45Praha 82547:34,49
14.33ŠVEJDÍK Jan1991mM20Jeseník2547:46,19
15.94MARTÍNEK Pavel1969mM50Maratónský klub2548:01,87
16.69SLOVÁK Pavel1967mM50BK České spořitelny2548:10,91
17.21GURSKÝ Drahoslav1971mM50Praha 82550:25,03
18.35BURSÍK Martin1975mM45Benešov2551:19,75
19.77POLÁČEK Pavel1973mM45Praha 8 - Libeň2551:32,40
20.30THOMAS Frank1963mM55Wurzen2551:52,46
21.67LEDVINKA Josef1972mM45SABZO2552:13,05
22.25HLOŽEK Michal1968mM50Festka2553:06,60
23.32EXNAR Petr1974mM45bosoboty leguano2553:24,51
24.55KŘÍŽ Lubomír1983mM35Praha 10 - Dubeč2553:37,00
25.84MALÝ Milan1979mM40Tenis Ondřejov2555:14,74
26.20KARLÍK MICHAL1973mM45Seč2558:34,70
27.19KLIČKA Zdeněk1980mM40Dubany2558:34,82
28.78VOSTRÝ Miroslav1977mM40MK Kladno251:01:49,79
Olympijské naděje - 1000m
1.184KONVALINA David2006mžáciFC Rudolfov203:23,95
2.156SKOKAN Jan2008mžáciT.J. Sokol Roudnice n/L203:25,51
3.178DVOŘÁČEK Jindřich2004mdorostenciTJ Sokol Senohraby203:28,99
4.151SKOKANOVÁ Štěpánka2012žžačkyT.J. Sokol Roudnice n/L203:39,91
5.169TELLEROVÁ Daniela2011žžačkyASK Slavia Praha203:41,78
6.149HOUDKOVÁ Adéla2010žžačkyASK Dipoli203:41,93
7.305LOMSKÁ Simona2010žžačkyTJ SK Čéčova České Bud.203:42,23
8.175DRYÁKOVÁ Marie2009žžačkyACEMA Sparta Praha203:44,43
9.181ČASTA Martin2004mdorostenciSvatá Maří204:05,06
10.174TELLEROVÁ Andrea2011žžačkyASK Slavia Praha204:07,85
11.150HOUDKOVÁ Barbora2012žžačkyASK Dipoli204:08,23
Počet závodníků: 104

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

výsledky 10000m a 1000m, časy kol