Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Na Děkance
Podmínky: polojasno , sucho , slabý vítr , 27°C, na závěr mírný déšť
Web závodu: http://zlaty-tyden.cz
93 závodníků,
Výsledky v pdf: výsledky 5000m a 1500m, časy kol, součet 5000m a 10000m
| ||||||||||||
Pořadí | Číslo | Jméno | RN | Kat. | Klub | Kol | Čas | |||||
Běh č.1 ( vet. nad 60 let ) | ||||||||||||
1. | 39 | MILATA Pavel | 1961 | m | M60 | Lokomotiva Trutnov | 12,5 | 20:03,34 | ||||
2. | 22 | ČUHEL Jiří | 1958 | m | M60 | Křtěnov | 12,5 | 20:48,87 | ||||
3. | 26 | BĚLEHRÁDEK Pavel | 1958 | m | M60 | TJ Čolek | 12,5 | 22:48,34 | ||||
4. | 59 | FREY Eduard | 1958 | m | M60 | TOM - KČT Kralupy nad Vltavou | 12,5 | 23:03,35 | ||||
5. | 88 | BUTZKE Petr | 1959 | m | M60 | Příbram | 12,5 | 23:36,84 | ||||
6. | 64 | ŠIMEK Zdeněk | 1957 | m | M60 | BULLS | 12,5 | 23:52,68 | ||||
7. | 75 | FRANĚK Petr | 1961 | m | M60 | To rozchodíš ! | 12,5 | 24:06,53 | ||||
8. | 72 | ŠNAJBERK Jiří | 1957 | m | M60 | Praha 6 | 12,5 | 24:47,60 | ||||
9. | 66 | VOKÁČ Milan | 1950 | m | M70 | Praha 6 | 12,5 | 29:08,68 | ||||
10. | 71 | KRUMER Miroslav | 1949 | m | M70 | Mar. klub Ostrov | 12,5 | 29:51,88 | ||||
11. | 47 | SLÁDEK Jiří | 1950 | m | M70 | Praha | 12,5 | 30:57,25 | ||||
12. | 56 | SMEJKAL Čestmír | 1945 | m | M75 | TJ Sokol Velke Bilovice | 12,5 | 32:35,60 | ||||
13. | 42 | KROUSKÝ Václav | 1959 | m | M60 | Praha 10 | 12,5 | 33:14,73 | ||||
14. | 60 | ULRICH Josef | 1937 | m | M80 | Liga 100 Praha | 12,5 | 35:31,94 | ||||
15. | 52 | GROH Stanislav | 1946 | m | M75 | AC Vrchlabí | 12,5 | 41:14,39 | ||||
16. | 53 | DOLEČEK František | 1943 | m | M75 | Atletika Stará Boleslav | 12,5 | 42:04,75 | ||||
17. | 57 | ENGLIŠ Jiří | 1938 | m | M80 | Opava - Vávrovice | 12,5 | 47:40,25 | ||||
Běh 2 - ZLATÁ PĚTKA | ||||||||||||
1. | 1 | MILER Jiří | 1975 | m | M45 | AC Mladá Boleslav | 12,5 | 15:46,14 | ||||
2. | 73 | ŠVADLENKA Jan | 1986 | m | M35 | AC Mladá Boleslav | 12,5 | 15:59,07 | ||||
3. | 86 | NOAH Daniel | 1984 | m | M35 | SK Aktis Praha | 12,5 | 16:19,13 | ||||
4. | 87 | DOLEŽAL Vít | 1998 | m | M20 | Poko Running Team | 12,5 | 16:46,75 | ||||
5. | 2 | KŘENEK Jaroslav | 1981 | m | M40 | RZB Praha | 12,5 | 17:00,80 | ||||
6. | 91 | HOLOMOUCKÝ Adam | 1999 | m | M20 | Liberec | 12,5 | 17:14,34 | ||||
7. | 33 | BABKINS Martins | 1991 | m | M20 | SK BULTA | 12,5 | 17:20,64 | ||||
8. | 34 | SZYMCZAK Arkadiusz | 1992 | m | M20 | Siemianowice Śląskie | 12,5 | 17:33,04 | ||||
9. | 74 | KOPČA Lukáš | 1990 | m | M20 | TJ BANÍK STŘÍBRO | 12,5 | 17:45,20 | ||||
10. | 50 | ŠEINER Kamil | 1983 | m | M35 | HOCHTIEF | 12,5 | 18:03,35 | ||||
11. | 83 | BEČVÁŘ Josef | 1980 | m | M40 | Plzeň | 12,5 | 18:12,04 | ||||
12. | 4 | DVOŘÁK Radek | 1978 | m | M40 | Hrom do pecky ! | 12,5 | 18:15,82 | ||||
13. | 98 | ČÍŽEK Jan | 1996 | m | M20 | AC Slovan Liberec | 12,5 | 18:39,17 | ||||
14. | 5 | FUKS Matan | 1987 | m | M20 | Project Run | 12,5 | 18:40,93 | ||||
15. | 43 | PRUS Roman | 1995 | m | M20 | Petrovice u Karviné | 12,5 | 18:46,31 | ||||
16. | 49 | SVOBODA Libor | 1984 | m | M35 | HOCHTIEF | 12,5 | 19:02,30 | ||||
17. | 65 | ŠIK David | 1971 | m | M50 | AC Gomango Hogner | 12,5 | 19:05,90 | ||||
18. | 9 | HELLER Tomáš | 1981 | m | M40 | Hradec Králové | 12,5 | 19:09,23 | ||||
19. | 93 | HOLOMOUCKÝ Štěpán | 2004 | m | M20 | Liberec | 12,5 | 19:29,94 | ||||
20. | 13 | ŠLAIS Jiří | 1976 | m | M45 | Starý Plzenec | 12,5 | 19:33,89 | ||||
21. | 28 | NEUMANN Martin | 1990 | m | M20 | Praha | 12,5 | 19:47,01 | ||||
22. | 133 | MAZAČ Jaroslav | 1968 | m | M50 | Wikov Hronov | 12,5 | 20:32,27 | ||||
23. | 61 | TVARŮŽKA Tomáš | 1972 | m | M45 | Kroměříž | 12,5 | 20:48,63 | ||||
24. | 14 | NOVÝ Petr | 1989 | m | M20 | TJ Baník Stříbro | 12,5 | 20:49,06 | ||||
25. | 44 | KARFÍK David | 1967 | m | M50 | Praha | 12,5 | 21:08,46 | ||||
Běh 3 - muži č.2 | ||||||||||||
1. | 136 | ČERNÝ Josef | 1983 | m | M35 | 12,5 | 19:28,26 | |||||
2. | 63 | MALATA Lukáš | 1986 | m | M35 | Praha 10 | 12,5 | 19:32,19 | ||||
3. | 46 | VODIČKA Jan | 1978 | m | M40 | Sokol Kladruby | 12,5 | 19:37,37 | ||||
4. | 100 | SLAMĚNÍK Marek | 1975 | m | M45 | AK Duchcov | 12,5 | 19:48,26 | ||||
5. | 58 | NĚMEC Viktor | 2004 | m | M20 | AC Tepo Kladno | 12,5 | 19:57,84 | ||||
6. | 7 | NIČ Miloslav | 1969 | m | M50 | MK Kladno | 12,5 | 20:01,35 | ||||
7. | 70 | DRYÁK Jan | 1972 | m | M45 | Praha | 12,5 | 20:20,73 | ||||
8. | 17 | ANGELOV Stojan | 1969 | m | M50 | VK Neratovice | 12,5 | 20:24,39 | ||||
9. | 99 | SLAMĚNÍK Arnošt | 2009 | m | žáci | AK Duchcov | 12,5 | 20:35,36 | ||||
10. | 97 | JIROVSKÝ Jan | 1973 | m | M45 | Praha | 12,5 | 20:41,79 | ||||
11. | 48 | KUBASCH Tomáš | 1986 | m | M35 | HOCHTIEF | 12,5 | 20:56,87 | ||||
12. | 11 | ČERMÁK Lukáš | 1993 | m | M20 | PSK Olymp Praha | 12,5 | 21:32,83 | ||||
13. | 154 | SKOKAN Jan | 2008 | m | žáci | T.J. Sokol Roudnice nad Labem | 12,5 | 21:34,35 | ||||
14. | 32 | MRNKA Tomáš | 1972 | m | M45 | LeaBeaIsi | 12,5 | 21:37,03 | ||||
15. | 96 | ŠUTA Michal | 1986 | m | M35 | Praha | 12,5 | 21:48,63 | ||||
16. | 135 | SEVERA Lukáš | 1972 | m | M45 | Spartak Praha 4 | 12,5 | 23:06,45 | ||||
17. | 94 | MARTÍNEK Pavel | 1969 | m | M50 | Bonbon Praha | 12,5 | 23:17,91 | ||||
18. | 69 | SLOVÁK Pavel | 1967 | m | M50 | BK České spořitelny | 12,5 | 23:35,51 | ||||
19. | 15 | MALEČEK Petr | 1972 | m | M45 | Praha 8 | 12,5 | 23:45,69 | ||||
20. | 21 | GURSKÝ Drahoslav | 1971 | m | M50 | Praha 8 | 12,5 | 24:21,52 | ||||
21. | 35 | BURSÍK Martin | 1975 | m | M45 | Benešov | 12,5 | 24:27,63 | ||||
22. | 134 | POLÁČEK Pavel | 1973 | m | M45 | Praha 8 - Libeň | 12,5 | 24:27,88 | ||||
23. | 131 | ŠKRDLANT Radek | 1975 | m | M45 | Zbiroh | 12,5 | 24:38,19 | ||||
24. | 30 | THOMAS Frank | 1963 | m | M55 | Wurzen | 12,5 | 25:16,11 | ||||
25. | 67 | LEDVINKA Josef | 1972 | m | M45 | SABZO | 12,5 | 25:20,02 | ||||
26. | 40 | LEXA Radek | 1982 | m | M35 | BK České spořitelny | 12,5 | 26:11,50 | ||||
27. | 20 | KARLÍK MICHAL | 1973 | m | M45 | Seč | 12,5 | 26:51,59 | ||||
28. | 19 | KLIČKA Zdeněk | 1980 | m | M40 | Dubany | 12,5 | 27:20,53 | ||||
29. | 68 | CHMEL Zdeněk | 1962 | m | M55 | BK České spořitelny | 12,5 | 27:37,77 | ||||
30. | 78 | VOSTRÝ Miroslav | 1977 | m | M40 | MK Kladno | 12,5 | 28:23,64 | ||||
Běh 4 - ženy | ||||||||||||
1. | 123 | TYLŠOVÁ Alena | 2002 | ž | Ž20 | Salming Praha Pankrác | 12,5 | 18:35,93 | ||||
2. | 115 | PEKAŘOVÁ Jana | 2002 | ž | Ž20 | Turnov | 12,5 | 19:15,32 | ||||
3. | 102 | ŠINDELÁŘOVÁ Blanka | 1972 | ž | Ž45 | Blovice | 12,5 | 20:13,68 | ||||
4. | 117 | MÜLLEROVÁ Soňa | 1989 | ž | Ž20 | TJ BANÍK STŘÍBRO | 12,5 | 20:48,60 | ||||
5. | 127 | HNÍZDOVÁ Lenka | 1987 | ž | Ž20 | TJ Sokol Maxičky | 12,5 | 21:26,48 | ||||
6. | 109 | VĚŠÍNOVÁ Zuzana | 1988 | ž | Ž20 | Praha | 12,5 | 21:30,35 | ||||
7. | 107 | KUBELKOVÁ Eva | 1978 | ž | Ž40 | Radějovice | 12,5 | 21:55,13 | ||||
8. | 104 | ZELENÁ Jaroslava | 1978 | ž | Ž40 | Chudenice | 12,5 | 22:00,44 | ||||
9. | 113 | ČERNÁ VYDROVÁ Linda | 1984 | ž | Ž35 | HOCHTIEF | 12,5 | 22:08,14 | ||||
10. | 118 | DRYÁKOVÁ Marie | 2009 | ž | žačky | ACEMA Sparta Praha | 12,5 | 23:14,04 | ||||
11. | 114 | POKOROVÁ Jaroslava | 1972 | ž | Ž45 | AK Škoda Plzeň | 12,5 | 23:33,76 | ||||
12. | 108 | SKALINOVÁ Kamila | 1976 | ž | Ž45 | SK Babice | 12,5 | 23:38,93 | ||||
13. | 124 | SKÁCELOVÁ Marcela | 1976 | ž | Ž45 | Praha | 12,5 | 23:52,13 | ||||
14. | 126 | NÁDVORNÍKOVÁ Jana | 1985 | ž | Ž35 | Mochov | 12,5 | 24:38,70 | ||||
15. | 105 | KUBIČKOVÁ Eliška Anna | 1966 | ž | Ž55 | SC MARATHON PLZEŇ, z.s. | 12,5 | 28:07,04 | ||||
16. | 122 | WATZLOVA Elizaveta | 1990 | ž | Ž20 | Praha 6 | 12,5 | 29:36,98 | ||||
17. | 125 | GORMIAKOVÁ Beáta | 1986 | ž | Ž35 | BK České spořitelny | 12,5 | 30:56,97 | ||||
18. | 116 | CHMELOVÁ Iva | 1962 | ž | Ž55 | BK České spořitelny | 12,5 | 32:00,31 | ||||
1500m | ||||||||||||
1. | 153 | SKOKANOVÁ Štěpánka | 2012 | ž | žačky | T.J. Sokol Roudnice n/L | 3,5 | 06:06,34 | ||||
2. | 147 | MALATA Kryštof | 2010 | m | žáci | 3,5 | 06:40,69 | |||||
3. | 148 | LASEVIČ Jan | 2010 | m | žáci | 3,5 | 08:33,53 | |||||
Počet závodníků: 93 | ||||||||||||
|