Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden 5000m

24.7.2021 17:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Na Děkance
Podmínky: polojasno , sucho , slabý vítr , 27°C, na závěr mírný déšť
Web závodu: http://zlaty-tyden.cz
93 závodníků,

Výsledky v pdf: výsledky 5000m a 1500m, časy kol, součet 5000m a 10000m

Result Lists|Finisher List
Zlatý týden - 5000m - 24.07.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Běh č.1 ( vet. nad 60 let )
1.39MILATA Pavel1961mM60Lokomotiva Trutnov12,520:03,34
2.22ČUHEL Jiří1958mM60Křtěnov12,520:48,87
3.26BĚLEHRÁDEK Pavel1958mM60TJ Čolek12,522:48,34
4.59FREY Eduard1958mM60TOM - KČT Kralupy nad Vltavou12,523:03,35
5.88BUTZKE Petr1959mM60Příbram12,523:36,84
6.64ŠIMEK Zdeněk1957mM60BULLS12,523:52,68
7.75FRANĚK Petr1961mM60To rozchodíš !12,524:06,53
8.72ŠNAJBERK Jiří1957mM60Praha 612,524:47,60
9.66VOKÁČ Milan1950mM70Praha 612,529:08,68
10.71KRUMER Miroslav1949mM70Mar. klub Ostrov12,529:51,88
11.47SLÁDEK Jiří1950mM70Praha12,530:57,25
12.56SMEJKAL Čestmír1945mM75TJ Sokol Velke Bilovice12,532:35,60
13.42KROUSKÝ Václav1959mM60Praha 1012,533:14,73
14.60ULRICH Josef1937mM80Liga 100 Praha12,535:31,94
15.52GROH Stanislav1946mM75AC Vrchlabí12,541:14,39
16.53DOLEČEK František1943mM75Atletika Stará Boleslav12,542:04,75
17.57ENGLIŠ Jiří1938mM80Opava - Vávrovice12,547:40,25
Běh 2 - ZLATÁ PĚTKA
1.1MILER Jiří1975mM45AC Mladá Boleslav12,515:46,14
2.73ŠVADLENKA Jan1986mM35AC Mladá Boleslav12,515:59,07
3.86NOAH Daniel1984mM35SK Aktis Praha12,516:19,13
4.87DOLEŽAL Vít1998mM20Poko Running Team12,516:46,75
5.2KŘENEK Jaroslav1981mM40RZB Praha12,517:00,80
6.91HOLOMOUCKÝ Adam1999mM20Liberec12,517:14,34
7.33BABKINS Martins1991mM20SK BULTA12,517:20,64
8.34SZYMCZAK Arkadiusz1992mM20Siemianowice Śląskie12,517:33,04
9.74KOPČA Lukáš1990mM20TJ BANÍK STŘÍBRO12,517:45,20
10.50ŠEINER Kamil1983mM35HOCHTIEF12,518:03,35
11.83BEČVÁŘ Josef1980mM40Plzeň12,518:12,04
12.4DVOŘÁK Radek1978mM40Hrom do pecky !12,518:15,82
13.98ČÍŽEK Jan1996mM20AC Slovan Liberec12,518:39,17
14.5FUKS Matan1987mM20Project Run12,518:40,93
15.43PRUS Roman1995mM20Petrovice u Karviné12,518:46,31
16.49SVOBODA Libor1984mM35HOCHTIEF12,519:02,30
17.65ŠIK David1971mM50AC Gomango Hogner12,519:05,90
18.9HELLER Tomáš1981mM40Hradec Králové12,519:09,23
19.93HOLOMOUCKÝ Štěpán2004mM20Liberec12,519:29,94
20.13ŠLAIS Jiří1976mM45Starý Plzenec12,519:33,89
21.28NEUMANN Martin1990mM20Praha12,519:47,01
22.133MAZAČ Jaroslav1968mM50Wikov Hronov12,520:32,27
23.61TVARŮŽKA Tomáš1972mM45Kroměříž12,520:48,63
24.14NOVÝ Petr1989mM20TJ Baník Stříbro12,520:49,06
25.44KARFÍK David1967mM50Praha12,521:08,46
Běh 3 - muži č.2
1.136ČERNÝ Josef1983mM3512,519:28,26
2.63MALATA Lukáš1986mM35Praha 1012,519:32,19
3.46VODIČKA Jan1978mM40Sokol Kladruby12,519:37,37
4.100SLAMĚNÍK Marek1975mM45AK Duchcov12,519:48,26
5.58NĚMEC Viktor2004mM20AC Tepo Kladno12,519:57,84
6.7NIČ Miloslav1969mM50MK Kladno12,520:01,35
7.70DRYÁK Jan1972mM45Praha12,520:20,73
8.17ANGELOV Stojan1969mM50VK Neratovice12,520:24,39
9.99SLAMĚNÍK Arnošt2009mžáciAK Duchcov12,520:35,36
10.97JIROVSKÝ Jan1973mM45Praha12,520:41,79
11.48KUBASCH Tomáš1986mM35HOCHTIEF12,520:56,87
12.11ČERMÁK Lukáš1993mM20PSK Olymp Praha12,521:32,83
13.154SKOKAN Jan2008mžáciT.J. Sokol Roudnice nad Labem12,521:34,35
14.32MRNKA Tomáš1972mM45LeaBeaIsi12,521:37,03
15.96ŠUTA Michal1986mM35Praha12,521:48,63
16.135SEVERA Lukáš1972mM45Spartak Praha 412,523:06,45
17.94MARTÍNEK Pavel1969mM50Bonbon Praha12,523:17,91
18.69SLOVÁK Pavel1967mM50BK České spořitelny12,523:35,51
19.15MALEČEK Petr1972mM45Praha 812,523:45,69
20.21GURSKÝ Drahoslav1971mM50Praha 812,524:21,52
21.35BURSÍK Martin1975mM45Benešov12,524:27,63
22.134POLÁČEK Pavel1973mM45Praha 8 - Libeň12,524:27,88
23.131ŠKRDLANT Radek1975mM45Zbiroh12,524:38,19
24.30THOMAS Frank1963mM55Wurzen12,525:16,11
25.67LEDVINKA Josef1972mM45SABZO12,525:20,02
26.40LEXA Radek1982mM35BK České spořitelny12,526:11,50
27.20KARLÍK MICHAL1973mM45Seč12,526:51,59
28.19KLIČKA Zdeněk1980mM40Dubany12,527:20,53
29.68CHMEL Zdeněk1962mM55BK České spořitelny12,527:37,77
30.78VOSTRÝ Miroslav1977mM40MK Kladno12,528:23,64
Běh 4 - ženy
1.123TYLŠOVÁ Alena2002žŽ20Salming Praha Pankrác12,518:35,93
2.115PEKAŘOVÁ Jana2002žŽ20Turnov12,519:15,32
3.102ŠINDELÁŘOVÁ Blanka1972žŽ45Blovice12,520:13,68
4.117MÜLLEROVÁ Soňa1989žŽ20TJ BANÍK STŘÍBRO12,520:48,60
5.127HNÍZDOVÁ Lenka1987žŽ20TJ Sokol Maxičky12,521:26,48
6.109VĚŠÍNOVÁ Zuzana1988žŽ20Praha12,521:30,35
7.107KUBELKOVÁ Eva1978žŽ40Radějovice12,521:55,13
8.104ZELENÁ Jaroslava1978žŽ40Chudenice12,522:00,44
9.113ČERNÁ VYDROVÁ Linda1984žŽ35HOCHTIEF12,522:08,14
10.118DRYÁKOVÁ Marie2009žžačkyACEMA Sparta Praha12,523:14,04
11.114POKOROVÁ Jaroslava1972žŽ45AK Škoda Plzeň12,523:33,76
12.108SKALINOVÁ Kamila1976žŽ45SK Babice12,523:38,93
13.124SKÁCELOVÁ Marcela1976žŽ45Praha12,523:52,13
14.126NÁDVORNÍKOVÁ Jana1985žŽ35Mochov12,524:38,70
15.105KUBIČKOVÁ Eliška Anna1966žŽ55SC MARATHON PLZEŇ, z.s.12,528:07,04
16.122WATZLOVA Elizaveta1990žŽ20Praha 612,529:36,98
17.125GORMIAKOVÁ Beáta1986žŽ35BK České spořitelny12,530:56,97
18.116CHMELOVÁ Iva1962žŽ55BK České spořitelny12,532:00,31
1500m
1.153SKOKANOVÁ Štěpánka2012žžačkyT.J. Sokol Roudnice n/L3,506:06,34
2.147MALATA Kryštof2010mžáci3,506:40,69
3.148LASEVIČ Jan2010mžáci3,508:33,53
Počet závodníků: 93
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

výsledky 5000m a 1500m, časy kol, součet 5000m a 10000m