Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden - maraton

27.7.2021 15:30

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - Stromovka
Podmínky: slunečno - poojasno, dusno, sucho, 30 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
240 závodníků,

Výsledky v pdf: výsledky, časy kol, Trojboje: A, B, C

Result Lists|Přehled kol-kontrola
Zlatý týden - maraton
Přehled kol
PořadíčísloJménoKolCílstart12345678
Maraton 1 v 14.00
Muži
1.65LUKSZA Radek84:12:360:0231:0131:0030:4130:4631:5832:0033:4631:26
2.53VYTISK Alfons84:24:280:0231:0131:1632:3332:2232:4934:2334:5835:07
3.23CHMEL Zdeněk84:55:040:0131:1232:0333:0535:2139:1842:0141:3640:32
4.72PROCHÁZKA Milan84:56:360:0533:2234:5535:0236:0538:5041:1938:4338:18
5.41ORLINGER Herbert Emil84:59:310:0533:4334:1835:0837:4239:1240:0440:5138:32
6.37GODLEWSKY Thomas85:14:340:0130:4131:2835:4538:3542:2843:2846:3345:40
7.69BOUČEK Zdeněk85:20:470:0134:1435:1436:5939:1141:1545:3945:1343:05
8.46SCHLÖGLHOFER Günter85:25:350:0533:2635:4738:2141:5943:1744:0545:0343:36
9.40MAURER Gerhard85:34:590:0134:0035:2337:0039:5844:4545:2948:3249:55
10.48ULMA Tomáš85:47:570:0440:1943:0343:5844:0043:0745:1843:5144:21
11.10KARLÍK MICHAL85:48:530:0331:5035:0137:4044:4147:0949:5850:5051:46
12.30THOMAS Frank85:48:590:0429:5929:5330:0746:0156:1755:0655:5145:45
13.64REZEK Michal85:50:410:0539:5640:4039:3342:4145:2347:3248:1146:45
14.44SCHWENGLER Franz86:08:140:0639:3644:2147:3747:2547:3246:5346:2748:21
15.25VOSTRÝ Miroslav86:22:100:0135:3941:5646:4046:2050:4653:2953:3153:51
DNF70KOPECKY Zdeněk64:32:420:0237:5837:5846:4647:5847:0454:58
DNF9KLIČKA Zdeněk31:57:300:0231:5138:5646:42
DNF24KRUMER Miroslav21:09:490:0434:1635:30
Ženy
1.91ŠVESTKOVÁ Magdaléna84:27:190:0332:3131:3331:5332:2833:4434:0835:3435:28
2.384KOLKOVÁ Štěpánka85:47:170:0332:3234:4835:5537:4741:5178:1644:4641:24
3.85KUBIČKOVÁ Eliška Anna86:41:520:0344:2248:5749:5552:3153:3652:4849:2550:18
Chůze na 10km
Muži
1.299SMOLA Josef10:56:3227:0129:31
2.298MAREK Stanislav11:23:4337:4845:56
Běh na 500m
Muži
1.385BLAMUTA František10:04:450:024:43
Ženy
1.294MAREDOVÁ Lucie10:01:150:011:14
2.290MILFAIT Eli Anna10:01:210:011:20
Běh na 1000m
Muži
1.291DUŠEK Vojtěch10:02:520:022:50
Ženy
1.292LOMSKÁ Simona10:02:520:022:50
Zlatý maraton
Muži
1.1KŘENEK Jaroslav82:56:080:0120:0620:2621:0921:4822:3822:5024:0323:10
2.4ŠVADLENKA Jan82:56:380:0120:0020:1820:1520:5621:5723:5323:5225:29
3.6NIČ Miloslav83:13:300:0223:2423:2723:4423:5524:0424:1225:0525:40
4.54PLAVEC Vítězslav83:14:450:1022:2722:2523:0623:2324:1426:1925:5926:46
5.55ČERNOCH Filip83:15:080:1023:0623:2523:3323:5324:1324:5024:5327:09
6.3DVOŘÁK Radek83:20:300:0221:4521:5822:1824:5525:2727:0428:1928:47
7.21ŠIK David83:22:230:0224:3724:2824:3224:4924:5625:2326:2127:19
8.63BOHDAL Jaroslav83:22:300:0924:5624:2324:2524:5425:2925:1926:2826:29
9.43DEMKO Robert83:26:340:1324:3325:0425:3625:5126:2326:3927:0825:11
10.57OPOČENSKÝ Vojtech83:29:050:1023:4523:4724:0424:2626:2127:2129:2629:49
11.27BEČVÁŘ Josef83:34:250:0321:4422:1023:0825:0727:0428:1031:5535:07
12.58TOMÁŠEK Jan83:41:160:0826:1227:0028:2527:2928:0228:1627:3628:10
13.17NEUMANN Martin83:43:350:0925:3926:2426:5626:4326:2230:2530:0031:00
14.15BĚLEHRÁDEK Pavel83:45:370:0925:2426:3027:1328:1228:2929:3430:0330:07
15.11ČUHEL Jiří83:47:430:0724:3324:3126:1626:5628:2630:3632:2433:59
16.62NEJEDLÝ Petr83:49:320:0227:0327:2728:0628:2728:4629:2830:2029:56
17.67HINGAR Miloš83:52:140:0424:5925:2026:1530:1833:4530:2831:3629:32
18.49KUBÍN Jan83:54:040:1826:0626:4626:4727:4429:1231:1332:1833:44
19.73VOJTÍŠEK Jan83:54:190:1123:4624:0225:1326:2530:1237:1535:5131:28
20.71PLAVEC Jan83:54:470:0925:1426:1127:2728:0029:0430:5933:3234:15
21.19PRUS Roman83:54:510:0523:2224:0825:4827:0128:0434:3439:5731:58
22.42PLESSNITZER Thomas83:55:340:0225:3425:4626:1027:1830:2633:2333:1933:40
23.59HAMPL Nikolas83:58:310:0925:3126:0128:0427:5230:5031:1034:3334:26
24.56KUCKO Miroslav84:02:030:0725:1726:3027:3228:0929:5633:2234:0337:11
25.32BROWN Scott84:05:330:0829:5930:1129:3129:5029:5929:3530:4735:38
26.52BÖSZÖRMÉNYI Gábor84:14:540:0428:1129:2429:1929:3930:1733:2537:0037:38
27.38BOROWIAK Piotr84:22:590:1232:1131:4632:1832:2133:3032:3934:1133:55
28.33KLOSEK Jacek84:22:590:1232:1231:4632:1832:2133:3032:3934:1133:55
29.34ENTWISTLE Steve84:25:040:1530:4630:3631:0232:3133:5534:5536:1434:54
30.68ZATLOUKAL Marek84:26:280:1226:0827:3828:1930:0233:3540:3947:2532:33
31.20MALATA Lukáš84:27:170:1527:2327:0928:4828:4929:3730:1445:0450:01
32.28POLÁČEK Pavel84:43:560:0628:4731:3333:1434:0337:0040:3439:0639:37
33.61ZADRAŽIL Marek84:45:240:0526:3327:3227:3428:5929:5336:4749:2558:40
34.22LEDVINKA Josef85:21:310:1330:2233:0635:2539:0447:4346:3545:2843:39
35.45KUČERA Miroslav86:40:000:1641:4152:0051:5053:0252:4256:0252:3140:00
DNF8ANGELOV Stojan62:29:130:0224:0725:2827:4128:2931:4011:48
DNF60LEŠNER Jiří52:21:020:0726:2327:2827:5628:1530:56
Ženy
1.82ŠINDELÁŘOVÁ Blanka83:30:280:0724:1124:1625:2727:0827:1027:1027:0627:59
2.83ZELENÁ Jaroslava83:40:410:0326:0825:5126:3927:1127:5729:5228:5228:13
3.89KUBÍNOVÁ Zuzana83:41:540:1025:1126:3427:1828:1629:1528:5428:3327:46
4.90EKRTOVÁ Zuzana83:43:320:0125:5927:1827:4928:1828:1228:2428:5928:35
5.92BAYEROVÁ Lenka83:55:590:0326:4927:5428:4828:5029:3730:1331:1832:30
6.87STAVINOHOVÁ Adéla84:18:570:0925:3726:4827:3127:4732:5635:3037:3945:04
Půlmaraton
Muži
1.120NOAH Daniel41:16:500:0119:1319:2419:1319:00
2.166MATOUŠ Adam41:23:170:0119:1319:4721:2922:48
3.143ŠEINER Kamil41:26:180:0320:0420:5522:0923:08
4.102HELLER Tomáš41:28:090:0221:4421:5822:1722:09
5.386BLÁHA Tomáš41:28:160:0821:4522:0322:0722:16
6.103FUKS Matan41:30:120:0421:0422:3723:1023:18
7.142SVOBODA Libor41:31:240:0422:0521:5523:0224:20
8.171HRON Jiří41:32:020:1722:0022:4723:3023:31
9.119SLADECEK David41:32:030:1621:5322:1823:1724:21
10.388Martínek Jan41:32:310:0422:2423:1323:5023:01
11.168BARTÁK Zdeněk41:33:010:0522:2822:5623:3024:04
12.174NOVY Jaroslav41:33:200:0822:1423:0923:5123:59
13.200BALOGH Miroslav41:36:020:0322:5423:3824:3724:52
14.177MIČKA Jaroslav41:36:200:0424:3823:5423:5923:47
15.139VODIČKA Jan41:36:390:0322:2423:2824:5625:51
16.387ČERNÝ Josef41:37:520:0422:2822:4424:5527:43
17.183MAREK Jaroslav41:38:300:0222:1323:5825:4026:39
18.151BAREVNÝ Petr41:39:180:0525:0225:0825:0823:57
19.111TVARŮŽKA Tomáš41:41:540:0223:2924:4126:0127:43
20.115DRYÁK Jan41:42:190:0525:2124:5225:4126:22
21.178KOLII Pavel41:45:150:1426:0425:4226:3726:40
22.110FREY Eduard41:46:010:0726:0425:5526:4727:11
23.106MRNKA Tomáš41:46:170:1126:1426:4625:5927:10
24.137KARFÍK David41:49:100:0923:5526:5629:1828:55
25.199MAZAČ Jaroslav41:50:540:0223:0326:2429:0232:25
26.164MARUŠKA Zdeněk41:51:360:0425:1927:0628:2830:40
27.190KOUPIL Petr41:52:160:1625:5627:1728:2030:29
28.189FROLÍK Stanislav41:53:190:0726:0028:1029:4629:17
29.184KLUSÁČEK Jan41:55:320:0726:1527:3628:5232:44
30.136MRÁZEK Marek41:55:580:0527:0628:4229:3330:33
31.116FRANĚK Petr41:56:480:0628:2129:0029:4629:36
32.140MARTÍNEK Pavel42:01:340:0425:0127:4035:2033:30
33.105GURSKÝ Drahoslav42:02:430:1129:0029:4331:1732:35
34.114SLOVÁK Pavel42:02:590:0830:5529:3331:3930:46
35.169KUCHAŘ Martin42:03:060:1427:0728:5631:2635:24
36.185PILLER Štěpán42:05:380:1129:1533:1931:2231:33
37.112ŠIMEK Zdeněk42:06:550:0726:1431:3733:3735:22
38.145STOČES Richard42:15:130:0628:0831:3938:3236:51
39.161KOLÁŘ Josef42:15:460:1230:2731:2435:0938:37
40.113VOKÁČ Milan42:16:010:0831:1133:1235:2736:06
41.155ŘEHOŘ Petr42:16:270:1129:1533:1936:4736:57
42.158POSPÍŠEK Miroslav42:18:010:1030:3732:5736:5337:27
43.196SANDHU Bhagwant Singh42:19:240:1430:3133:2737:0438:10
44.188MATUŠKA David42:19:384:1128:4531:5735:2439:24
45.130BUDINSKÝ Bedřich42:23:420:1328:2234:5439:0941:07
46.198KLOUČEK Martin42:24:150:1030:1133:2337:5042:42
47.129BUDINSKÝ Vojtěch42:24:360:1229:5536:0737:5240:32
48.156HÁK Pavel42:25:040:1632:2735:0337:1740:02
49.118ŠŮCHA Václav42:27:430:0632:2635:1937:5541:58
50.135MATRKA Rostislav42:29:230:0629:4934:4939:2545:16
51.36AIGNER Günther42:29:370:0532:4334:2737:5644:27
52.194LEMFELD Tomáš42:39:480:1429:3638:4746:2944:44
53.108SMEJKAL Čestmír42:54:100:0637:2641:3446:4148:25
54.167KOCIAN Luděk43:04:390:0740:4445:4348:2349:43
55.109ENGLIŠ Jiří43:37:250:0350:1454:2255:2657:22
56.26GROH Stanislav43:47:190:0149:4854:4361:2761:21
DNF141KUBASCH Tomáš31:15:480:0423:0624:5827:41
DNF165KOŽNAR František20:45:330:0221:0324:29
DNF187PTÁČEK Jakub20:46:120:1520:5025:09
DNF138OSVALD Robin20:53:550:1325:0128:42
DNF180DROSC Mario21:15:477:3333:4534:30
DNF192KUČERA Václav10:23:260:0723:19
Ženy
1.122VĚŠÍNOVÁ Zuzana41:42:580:0224:1625:1826:4226:42
2.121KUBELKOVÁ Eva41:48:580:0526:0626:3027:5428:24
3.123ČERNÁ VYDROVÁ Linda41:51:060:0225:0627:1229:5028:57
4.172KALKUSOVÁ Marie41:53:320:1727:4528:4228:3928:11
5.126SKALINOVÁ Kamila41:53:390:0825:4630:0929:1828:20
6.125SKÁCELOVÁ Marcela41:59:240:1428:2828:5930:1031:35
7.148BENEŠOVÁ Marie42:01:420:0926:4229:1332:3133:10
8.195NOVÁKOVÁ Iveta42:03:200:1028:2529:5531:3833:15
9.132POKORNÁ Kamila42:03:200:0629:0330:2532:1031:37
10.173SANS PANADES Ester42:07:360:1328:5831:2233:0434:01
11.162KONDĚLKOVÁ Jana42:15:460:1231:0132:4035:2536:30
12.175ŠIMURDOVÁ Veronika42:17:350:0230:4633:3936:3636:33
13.146HEJTMÁNKOVÁ Petra42:21:040:1433:5535:2935:4035:48
14.133LEBDUŠKOVÁ Eva42:26:150:0633:1236:0738:2638:26
15.197DOLEJŠKOVÁ Jana42:26:210:1433:5236:1837:4538:15
16.127DOLANSKÁ Pavla42:35:300:1133:5738:4741:1941:18
17.149SLUKOVÁ Věra42:36:500:1536:0138:1541:4340:38
18.160HUMPÁLOVÁ Martina42:40:350:1636:0739:2042:2142:33
19.100MACEJÁKOVÁ Soňa43:12:330:1643:5547:3350:3450:16
DNF193BOUCHALOVÁ Lucie31:26:280:0826:0327:3532:44
Štafety - maraton
Muži
1.221Benešovský běžecký klub - Nedělníci83:13:080:0826:5227:3122:2622:4525:0725:3121:3521:16
2.225Nedělnici83:14:040:0220:5121:3525:4127:3925:0925:0322:1125:56
3.209VÚV TGM,v.v.i.83:25:250:1725:4930:3226:0228:4124:1724:3222:2122:58
4.217Míry banda83:40:390:1232:3021:3427:3529:4630:4731:2322:5723:59
5.213Šup Šári házej to sem84:14:260:0335:3338:3235:0637:0033:1328:2923:0623:28
6.205Rybičky84:33:030:1340:1743:4633:5239:0925:5931:4227:4030:29
Štafety - půlmaraton
Muži
1.255PwC Legal41:42:470:0725:5725:3326:4824:25
2.235Dražice - Nibe41:48:090:0827:0829:2826:0625:20
3.251Sportuj se srandou42:00:420:1332:1129:3029:5528:55
4.259Gorily v mlze42:10:140:0327:1247:4427:2627:52
5.239DS Větrník42:16:300:1034:5132:4436:3132:15
6.243The Young and The Rest of Us42:19:100:0831:5031:1238:4337:18
Silniční běh na 10km
Muži
1.310DOLEŽAL Vít10:34:5516:0818:47
2.313HOLOMOUCKÝ Adam10:36:0716:3019:38
3.312KOPČA Lukáš10:37:3717:2620:11
4.334HURYCH Jakub10:38:1617:4120:35
5.314HOLOMOUCKÝ Štěpán10:41:0518:1222:54
6.319VRABEC Jiří10:42:5420:0322:51
7.304NOVÝ Petr10:42:5520:0222:53
8.330NĚMEC Viktor10:44:1019:3824:32
9.317VÍT Jiří10:44:1720:1824:00
10.305MALEČEK Petr10:48:3322:1826:15
11.306KŘÍŽ Lubomír10:51:3823:3428:04
12.320SVÍTIL Vašek10:51:3924:2027:20
13.316ŠKRDLANT Radek10:51:5224:0827:45
14.309ŠNAJBERK Jiří10:52:1123:5228:19
15.307NĚMEC Miloš10:52:5424:0628:48
16.302ČERMÁK Lukáš10:56:2122:0234:20
17.332FROLÍK Stanislav10:58:1026:3431:36
18.333WOJDA Hubert11:00:4828:1832:30
19.311SLÁDEK Jiří11:01:0527:2933:37
20.318VLADIMÍR Kos11:03:4028:5134:50
21.308ULRICH Josef11:12:5734:0738:50
Ženy
1.323PEKAŘOVÁ Jana10:39:3418:1021:24
2.325MÜLLEROVÁ Soňa10:42:5520:0222:54
3.329POVALOVÁ Eva10:45:5721:1824:40
4.124POKOROVÁ Jaroslava10:49:1523:0526:10
5.326BIELKOVÁ Věra10:55:3525:3030:06
6.337MĚŘIČKOVÁ Martina10:57:0726:4930:18
7.335ZÍMOVÁ Jana10:59:0626:5332:14
8.300HADAČOVÁ Pavla11:01:0127:5633:06
9.328ZGLICZYNSKA Danuta11:04:2529:0535:21
10.324CHMELOVÁ Iva11:10:4532:2538:20
11.336KEPRTOVÁ Alžběta11:13:3932:4640:54
Počet závodníků: 197

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

výsledky, časy kol, Trojboje: A, B, C

Fotky: od Miriam Stewartové 1. část, od Miriam Stewartové 2. část