Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Vánoční maraton v Plzni

19.12.2021 10:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Senecký rybník
Podmínky: sucho, zataženo, 5 stupňů Celsia,lehce foukalo
Web závodu: http://www.marathonplzen.cz/
139 závodníků,

Okruh je dlouhý 7.033m.
Maraton = 6 kol
Půlmaraton = 3 kola
10 km = 1 kolo + 3 x 1km
mapa okruhu

Výsledky v pdf: Oficiální výsledky v pdf



Výsledky


Maraton - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo
1. 1. 1. 225 Lukáš PAZDERA 02:53:45 M20 ASK DIPOLI Černošice600:26:2800:28:0700:28:1000:28:3200:30:1200:32:18
2. 2. 1. 238 Radim ČADA 02:54:16 M40 TJ Sokol Unhošť600:27:2800:27:3700:29:4100:28:4600:30:0800:30:37
3. 3. 2. 224 Jiří PEŠEK 02:57:19 M20 Běžecký klub České spořitelny600:27:2900:27:5000:30:0500:29:2100:31:0100:31:34
4. 4. 3. 230 Ondřej TKÁČ 02:57:59 M20 AK HODONIN600:27:2500:27:4000:29:3900:29:3200:30:5000:32:53
5. 5. 4. 200 Jakub HURYCH 03:06:54 M20 Maratón klub Kladno600:26:2100:28:1300:29:0700:30:1700:33:1000:39:48
6. 6. 2. 236 David KELLNER 03:18:16 M40 ocr@RUN TEAM600:30:2900:31:5500:33:0100:33:5000:34:2500:34:38
7. 7. 3. 233 Kamil HRABÁK 03:25:48 M40 Triatlon Plzeň600:33:0100:32:2900:33:3000:34:2500:35:3200:36:52
8. 8. 4. 232 Pavel BODNAR 03:32:37 M40 Maratón klub Kladno600:34:0300:35:0800:35:3300:35:5400:36:1200:35:47
9. 1. 1. 212 Lucie RUDOLFOVÁ 03:37:38 Ž20 Zdice600:33:3600:33:3800:34:2900:36:0400:38:2100:41:27
10. 9. 5. 222 Vladimír HODAČ 03:38:12 M40 Králův Dvůr600:32:0800:32:5300:34:1000:36:0500:39:2500:43:30
11. 10. 1. 215 Miroslav POTOČŇÁK 03:38:56 M50 Rumning Klap600:32:3400:33:3600:35:2000:37:0000:39:4800:40:38
12. 2. 1. 231 Iveta BODNAROVÁ 03:47:27 Ž40 Maraton klub Kladno600:34:1200:36:3300:38:2200:39:3200:40:0100:38:46
13. 11. 1. 208 Miroslav KUCKO 03:53:11 M60 Liberec600:35:1000:37:2100:38:1800:40:1200:40:5100:41:17
14. 12. 6. 210 Tomáš BERAN 03:55:10 M40 AK Malešice Running Freaks600:33:0100:34:2200:36:3100:38:4500:43:2300:49:09
15. 13. 5. 205 Vojtěch KNESPL 04:03:47 M20 Run the World CZ600:36:3200:37:2300:38:2100:42:1600:43:1500:45:51
16. 14. 6. 211 Ctibor KAČER 04:03:47 M20 Run the World CZ600:36:3200:37:2300:38:2100:42:3100:43:2500:45:27
17. 3. 1. 228 Anja ROTTE 04:20:47 Ž50 Dresden600:39:4300:41:2600:41:4400:42:5300:46:3400:48:26
18. 15. 2. 218 Jiří DOUCHA 04:24:42 M50 Hvězda Pardubice600:34:5300:38:1000:41:0100:44:0600:50:0200:56:29
19. 16. 3. 206 Jan ŠVEJKOVSKÝ 04:26:10 M50 MK Kladno600:39:5100:42:1500:43:0300:44:0400:47:1700:49:38
20. 17. 7. 217 Pavel SADÍLEK 04:29:56 M20 Klášterec nad Ohří600:43:4900:44:0600:44:1000:44:2000:46:0000:47:30
21. 18. 8. 216 Jakub STEJSKAL 04:29:57 M20 Kadaň600:43:5000:44:0600:44:1100:44:1900:46:0000:47:30
22. 19. 4. 227 Heiko LUTHER 04:30:31 M50 SV Motor Wolgast600:36:0200:39:4800:42:5500:48:3300:53:5900:49:12
23. 20. 7. 226 Pavel POLÁČEK 04:57:05 M40 Praha 7600:41:1800:46:1400:48:4900:52:2500:54:4000:53:36
24. 4. 1. 219 Hana BREBURDOVÁ 05:02:09 Ž60 Praha 9 - Kyje600:45:1800:48:1700:50:5500:53:1700:52:2100:51:58
25. 5. 2. 235 Judit FUJERIKOVÁ 05:13:09 Ž50 Čigibaga maraton team600:45:4400:46:4100:48:4400:52:1801:00:4600:58:57
26. 21. 5. 234 Stanislav JANČÁŘ 05:13:09 M50 MK Seitl Ostrava600:46:4800:46:1700:48:0200:52:2401:00:4300:58:55
27. 22. 1. 221 Emil TROMBIK 05:34:34 M70 TJ Slavoj Český Těšín600:51:5600:51:4400:52:5700:56:0201:00:1901:01:35
28. 23. 6. 220 Michael TURZYNSKI 05:55:25 M50 100 Marathon Club600:57:4500:59:1601:03:2701:06:2500:52:2100:56:12
29. 24. 7. 209 Tomáš ULMA 06:01:30 M50 Praha600:59:3701:00:3200:59:4001:00:3301:00:5201:00:18
30. 25. 8. 229 René WALLESCH 05:17:50 M40 100 Marathon Club500:57:4500:59:1701:03:2601:07:0601:10:14
31. DNF 26. 9. 237 Radek ANDRLE 01:08:48 M40 ocr@RUN TEAM200:32:0000:36:47

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Vánoční maraton, půlmaraton a běh na 10 km - 19.12.2021
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČas
Maraton
1.225PAZDERA Lukáš1986mM20ASK DIPOLI Černošice62:53:45
2.238ČADA Radim1976mM40TJ Sokol Unhošť62:54:16
3.224PEŠEK Jiří1986mM20Běžecký klub České spořitelny62:57:19
4.230TKÁČ Ondřej1985mM20AK HODONIN62:57:59
5.200HURYCH Jakub1991mM20Maratón klub Kladno63:06:54
6.236KELLNER David1975mM40ocr@RUN TEAM63:18:16
7.233HRABÁK Kamil1973mM40Triatlon Plzeň63:25:48
8.232BODNAR Pavel1976mM40Maratón klub Kladno63:32:37
9.212RUDOLFOVÁ Lucie1986žŽ20Zdice63:37:38
10.222HODAČ Vladimír1976mM40Králův Dvůr63:38:12
11.215POTOČŇÁK Miroslav1967mM50Rumning Klap63:38:56
12.231BODNAROVÁ Iveta1976žŽ40Maraton klub Kladno63:47:27
13.208KUCKO Miroslav1958mM60Liberec63:53:11
14.210BERAN Tomáš1978mM40AK Malešice Running Freaks63:55:10
15.205KNESPL Vojtěch1991mM20Run the World CZ64:03:47
16.211KAČER Ctibor1982mM20Run the World CZ64:03:47
17.228ROTTE Anja1971žŽ50Dresden64:20:47
18.218DOUCHA Jiří1971mM50Hvězda Pardubice64:24:42
19.206ŠVEJKOVSKÝ Jan1970mM50MK Kladno64:26:10
20.217SADÍLEK Pavel1990mM20Klášterec nad Ohří64:29:56
21.216STEJSKAL Jakub1984mM20Kadaň64:29:57
22.227LUTHER Heiko1966mM50SV Motor Wolgast64:30:31
23.226POLÁČEK Pavel1973mM40Praha 764:57:05
24.219BREBURDOVÁ Hana1961žŽ60Praha 9 - Kyje65:02:09
25.235FUJERIKOVÁ Judit1970žŽ50Čigibaga maraton team65:13:09
26.234JANČÁŘ Stanislav1967mM50MK Seitl Ostrava65:13:09
27.221TROMBIK Emil1946mM70TJ Slavoj Český Těšín65:34:34
28.220TURZYNSKI Michael1968mM50100 Marathon Club65:55:25
29.209ULMA Tomáš1964mM50Praha66:01:30
30.229WALLESCH René1972mM40100 Marathon Club66:27:12
DNF237ANDRLE Radek1981mM40ocr@RUN TEAM21:08:48
Půlmaraton
1.182KORECKÝ Adam1993mM20Jumbo - Visma31:17:17
2.178ŠNÁBL Petr1984mM20#děkankagroup31:22:09
3.127SWIETER Jonathan1995mM20Stuttgart31:24:03
4.174NOVÝ Míra1979mM40Plzeň31:25:01
5.152KULE Aleš1984mM20Praha31:26:45
6.173LUXA Michal1990mM20Běžci Chomutov31:28:06
7.177HUBÁČEK Pavel1984mM20Plzeň31:28:31
8.175DIETL Marek1987mM20Nezdice31:28:38
9.172DOLEŽAL Ondřej1978mM40Kladno31:31:22
10.180TÁBORSKÝ Petr1981mM40Čáslav31:31:52
11.190JINDRA Jan1985mM20TJ union Plzeň31:33:00
12.171BLÁHA Tomáš1981mM40SC MARATHON PLZEŇ,z.s.31:33:28
13.191HLINOVSKÝ Václav1966mM50PMDP31:35:17
14.161VRABEC Jiří1961mM60Plzeň31:35:25
15.162ŠINDELÁŘOVÁ Blanka1972žŽ40Blovice31:35:33
16.187GABRIEL Pavel1973mM4031:36:07
17.186Driussi José1961mM6031:36:41
18.184BÍLÝ Bohumil1982mM20Tempomakers31:37:08
19.154RADA Michal1978mM40Plzeň31:37:18
20.181SÝKOROVÁ Alena1980žŽ40Nýřany31:40:36
21.144ŽIŽKA Ondřej1986mM20Běžecký klub České spořitelny31:41:26
22.143POŽÁRKOVÁ Zuzana1987žŽ20Běžecký klub České spořitelny31:43:45
23.189JINDRA Petr1988mM20TJ union31:46:52
24.165STUŠKOVÁ Hana1970žŽ50Aces team Karlovy Vary31:49:20
25.119BAČOVÁ Barbora1987žŽ20AC Praha 189031:50:12
26.163PEŠÍK Jiří1987mM20Plzeň31:50:19
27.168HAMTÁK Otakar1962mM50HS Šneci31:53:57
28.151SMOLIK Petr1986mM20Plzeň 1831:54:01
29.118MOUTELÍK Jindřich1971mM50Újezd31:54:18
30.185JELÍNKOVÁ Jana1984žŽ20Báječné ženy v běhu31:55:02
31.139WINKELHŐFEROVÁ Dana1980žŽ40Červeňáci31:55:40
32.103MULAČ Martin1971mM50Domažlice31:55:43
33.166HÁVA Jaroslav1965mM50HS Šneci31:58:05
34.179PETEŘÍKOVÁ Renáta1967žŽ50Ateliér Maur31:58:20
35.160KNÍŽKOVÁ Kristýna1988žŽ20Klatovy31:59:04
36.157TIMUROVÁ Pavlína1984žŽ20Domažlice32:01:19
37.128KŠANDA Petr1975mM40Červeňáci32:03:21
38.110NOVÝ Vladislav1961mM601.Budislavský turistický oddíl32:03:33
39.150BIELKOVÁ Věra1976žŽ40Plzeň32:07:40
40.188VALENTA Radek1973mM4032:07:40
41.125MATELA Jan1974mM40Karlovy Vary32:09:17
42.153ČECHALOVÁ Lucie1981žŽ40Rokycany32:10:59
43.176BAISHYA KAUSHIK1991mM20BRNO32:14:28
44.170JANOVÝ Petr1945mM70Plzeň32:50:00
10km
1.63ŠVARC Matěj1996mM20Výškové práce Němec40:35:02
2.28KRAUS Dan1990mM20Cheznovice40:36:47
3.38RUMPÍK Viktor1988mM20Running Punx40:37:09
4.47SEDLÁČEK Jan1978mM40TJ Sokol SG Plzeň-Petřín40:37:37
5.37BUBENÍČEK Josef1995mM20Pilsen Hobby Runner40:39:45
6.62VODÁK Martin1987mM20Xeelo Cycling Team40:39:51
7.46ŠVEJDAR Slávek1971mM50Triatlet Karlovy Vary40:41:12
8.18VÁŇA Jaroslav1979mM40SK Plzeň Bolevec40:41:51
9.15PARRADO Ryan1991mM20Praha40:42:03
10.27NOVÝ Petr1989mM20TJ Baník Stříbro40:43:05
11.53PANUŠKA Michal1993mM20JBR Enduro team40:43:12
12.74HRONEC Juraj1971mM50Hradec40:43:29
13.76KUČERA Václav1964mM5040:43:38
14.58TOMÁŠEK Martin1976mM40Říčany40:43:48
15.29LUKÁŠKOVÁ Zlata1968žŽ50AC Falcon Rokycany40:46:36
16.72ŽAMBUREK Karel1969mM50Domažlice40:46:38
17.77STOWASSER Filip1983mM20Vochov40:46:42
18.51PROCHÁZKA Zdeněk1967mM50ACES Team K. Vary40:46:47
19.50BŘACHOVÁ Kateřina1979žŽ40Plzeň40:46:52
20.40KRÁL Václav1983mM20Rozběháme Česko40:47:14
21.39ŠANTÍNOVÁ Markéta1974žŽ40PSČ Plzeň40:47:29
22.49BENEŠOVÁ Jana1994žŽ20Tempo Makers Plzeň40:48:44
23.45MALEŇÁK Miroslav1971mM50Plzeň40:48:46
24.21KUBÍKOVÁ Míša (Ludmila)1968žŽ50Město Touškov40:48:58
25.61SRCH Daniel1986mM20Praha 340:49:13
26.43KUBÍN Marek1969mM50Pmdp40:49:46
27.13BEŠTOVÁ Michaela1974žŽ40Červeňáci40:49:47
28.57GABRIEL Václav1975mM40Tlučná40:49:47
29.52VANČUROVÁ Šárka1972žŽ40BKV Holýšov40:49:51
30.33FLÍDROVÁ Kateřina2006žžačkyMěsto Touškov40:51:44
31.32BEZDĚK Jan1986mM20Run for Fun40:53:00
32.75EGERMAYER Jakub1982mM20Plzeň40:53:05
33.59KASAL Jakub1993mM20Plzeň40:53:12
34.67SVÍTIL Vašek1959mM60SKP Olymp Praha40:53:18
35.65KRAUSKOPFOVÁ Tereza1999žŽ20Plzeň40:53:35
36.42TUČÁKOVÁ Olga1976žŽ40Plzeň40:53:42
37.41ŘEHŮŘKOVÁ Silvia1981žŽ40Jince40:54:04
38.54MUDRA Daniel1973mM40Plzeň40:54:17
39.66ČIHÁKOVÁ Alice1982žŽ20Zruč-senec40:54:22
40.56BENISCH Tomáš1989mM20Plzeň40:56:12
41.35KALINA Josef1967mM50Plzen40:56:27
42.26KNOP Gerhard1970mM50Karlovy Vary40:57:04
43.48SUCHANOVÁ Irena1996žŽ20Plzeň40:57:10
44.20VEDRALOVÁ Zuzana1959žŽ60Plzeň40:57:28
45.73KRATOCHVÍL Jaroslav1956mM60TJ Sokol Blovice40:57:29
46.68VOLKMANNOVÁ Lenka1970žŽ50SDH Křenovy40:57:56
47.24LEPŠÍ Nela2001žŽ20Atrofované ruce40:59:33
48.23PETŘÍČKOVÁ Kristýna1997žŽ20Atruc40:59:34
49.12DAVÍDKOVÁ Lenka1974žŽ40Červeňáci40:59:42
50.14BACHOVÁ-KONEČNÁ Gabriela1972žŽ40Červeňáci40:59:42
51.30BUREŠ Jiří1990mM20Run for Fun40:59:54
52.70KUBAL Vlastimil1975mM40Brnířov41:00:29
53.16KAUCKÁ HERMANNOVÁ Monika1986žŽ20Starý Plzenec41:00:35
54.71TICHÁ Libuše1982žŽ20Brnířov41:01:17
55.44TROJANOVÁ Jitka1978žŽ40Pmdp41:01:37
56.69SUCHANOVÁ Irena1974žŽ40Plzeň41:02:21
57.55KVASNIČKOVÁ Radka1976žŽ40Road2Kona41:03:26
58.60KUBIČKOVÁ Eliška Anna1966žŽ50SC MARATHON PLZEŇ,z.s.41:05:40
59.6ČERMÁKOVÁ Eva1970žŽ50VYZOBANÉ SLUNEČNICE41:13:24
60.19POLÁK Miloš1950mM70Plzeň41:13:24
1km - děti
1.242RUTAROVÁ Karolína2007žžačkyPlzeň10:03:26
2.241RUTAROVÁ Magdalena2010žžačkyPlzeň10:03:41
3.239BAXOVÁ Markéta2011žžačkyPlzeň10:03:51
4.240RUTAROVÁ Kateřina2010žžačkyPlzeň10:03:52
Čas tisku: 19.12.2021 15:26:35

Další soubory k závodu:

Oficiální výsledky v pdf