Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Kola Beran Brdmanův pařez MTB

4.9.2021 11:00

Pořadatel: Kolo Beran
Místo: Dobříš - Vlaška
Podmínky: polojasno, sucho 24 stupňů Celsia
Web závodu: http://brdmanuvparez.cz/
211 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie

Result Lists|Result List AG
Kola Beran - Brdmanův pařez - 04.09.2021
Výsledková listina dle kategorie
PořadíČísloJménoKlubčas
Trasa A – MTB maraton: 2 okruhy, cca 54 km
Z1 18 – 35 let (2003–1986)
1.10Pejšová Kristýna2000žGHOST Team2:25:38
2.1Andělová Šárka1996ž3:04:42
Z2 36 – 45 let (1985–1976)
1.13Polívková Markéta1978žBIKE puzzle team2:28:11
2.17Švecová Lucie1979žFitforma Dobříš3:12:18
Z3 46 a více let (1975– a méně)
1.22Stočesová Petra1975žHejvy's intimmate team2:38:03
2.66Lamberková Zita1975žČím2:54:21
M1 18 – 39 let (2003–1982)
1.5Hanák Jakub2002mBIKE puzzle team1:56:35
2.27Sedláček Pavel1987mRohozec Amulet Team1:56:36
3.62Josep Termens1993mLhotka F.G.1:56:42
4.54Mazgaj Břetislav1983mOdolena Voda1:59:19
5.9Nosek Pavel1984mRohozec Amulet Team2:02:11
6.16Spilka Tomáš1993mRed Frog Bikeinvest2:02:13
7.49Lišhák Filip1992m2:03:36
8.43Soltys Tomáš2003mPraha/Bicisport2:07:35
9.32Möstl David1988mMTB KLADNO2:08:33
10.37Novák Vojtěch1989mREDFROG2:11:28
11.25Padyšák Jan1982m2:16:54
12.33Husák Jan1987mMBT Kladno2:18:49
13.51Kopecký Libor1985mMořina2:18:55
14.59Žatecký Václav1997mHODMAN Team Žatec2:20:10
15.26Knaus Daniel1990mCheznovice2:20:29
16.20Žďárský Jakub1990m2:22:38
17.44Růzka Lukáš1987mMTB Kladno2:24:20
18.57Šuser Václav1987mBTK EUROBIKE Praha2:25:32
19.48Jančura Michal1992mPraha2:25:39
20.63Suský Štěpán1982mStrkanické Blesky2:28:14
21.56Průcha Štěpán1982mPříbram2:36:33
22.19Volf Radim1986mMTB KLADNO2:40:12
23.3Duzik Jan1985m2:40:21
24.41Mígl Vojtěch2003mTT Příbram2:43:16
25.11Peták Jakub1989mHolšiny2:47:19
26.40Hudeček Ondřej2003mTT Příbram3:00:13
M2 40 – 49 let (1981–1972)
1.55Hlavenka Vít1978mBestcycle racing team2:02:13
2.15Skůček Petr1978mUNLIMITED KM TRAIDING CZ2:02:36
3.50Ritschl Erik1977mHS Brdy/Hluboš2:08:36
4.6Klasna Michal1981m2:09:56
5.53Kruchňa Tomáš1978mŠtětkovice2:10:01
6.21Hampejs David1972mHorolezecký oddíl Dobříš2:10:26
7.30Novák Vladimír1976mKladno2:14:18
8.28Pilecký Jiří1978mBudín2:16:13
9.35Trnka Zbyněk1981mCFL2:20:12
10.34Bumbálek František1973mBIKE FOR LIFE bike club2:20:31
11.46Nádraský Josef1973mBušMuž/Buš2:26:55
12.42Bezecný Robert1977mNPD Dobříš2:27:37
13.23Dvořák Petr1972mJílové u Prahy2:27:58
14.14Roubíček Lukáš1981mMitas Eleven Black ET Team2:29:33
15.18Veselovsky Radek1976mPraha2:33:02
16.36Puchmajer Martin1979mHolšiny2:34:46
17.2Brabec Karel1979mBIKE puzzle team2:37:14
18.47Zima Tomáš1975mBušMuž2:45:52
19.61Kašpar Miroslav1972m2:46:11
20.38Priputen Michal1978m2:48:35
DNF60Svatoš Martin1977mMONDRAKER Racing Team
M3 50 – 59 let (1971–1962)
1.39Šíma Karel1968mPovltavští Bajkeři2:07:36
2.7Kučera Jan1969mKC Slavia Praha2:08:31
3.8Mácha Jiří1969mGHOST team2:13:12
4.58Černý Martin1962mBIKE BRDY TEAM2:23:03
5.45Matoušek Michal1962mBTK EUROBIKE Praha2:28:39
6.64Kácha Jaroslav1968mBOBCAT-ČUGOS2:43:56
7.12Polívka Tomas1970mDGP3:00:32
8.52Anděl Stanislav1963mDolní Břežany3:04:42
9.24Vávra Daniel1970m3:40:00
M4 60 a více let (1961 a méně)
1.31Paďour František1957mDobříš2:33:20
2.29Martinec Jan1951mACOH Praha2:44:11
3.65Lamberk David1958mČím3:11:43
Trasa B – fitness jízda: 1 okruh, cca 27 km
Juniorky 16 – 17 let (2005–2004)
1.126Pulkrabová Marika2005žČistý sport1:08:34
2.170Boháčová Tereza2004žTT Příbram1:29:42
3.124Zárybnická Nikola2005žBřeznice1:58:25
Z1 18 – 35 let (2003–1986)
1.113Plzenská Šárka1989žBrdonoš Team/Ghost Team1:14:45
2.144Matoušková Markéta1996žBTK EUROBIKE Praha1:18:01
3.118Štorková Tereza1989žCTB Cycling Team Brandýs1:21:26
4.109Kočová Alena1986žDobříš1:23:37
5.108Klimová Kateřina1997žMníšek pod Brdy1:40:47
6.123Pušmanová Pavlína1991žDobříš2:07:24
Z2 36 – 45 let (1985–1976)
1.107Hrubá Gabriela1977žBSK Racing1:10:18
2.110Korbová Jana1985žNovovesák1:30:39
3.169Štancelová Dušana1983žPraha1:50:46
Z3 46 a více let (1975– a méně)
1.145Matoušková Hana1965žBTK EUROBIKE Praha1:50:36
Junioři 16 – 17 let (2005–2004)
1.112Veber Matyáš2005mKross BikeRanch Team Junior1:02:44
2.101Babčák Martin2004mDobříš1:05:55
3.131Španěl Vojta2004mDobříš1:16:07
4.115Růžička Jaroslav2005mDrásov1:17:33
5.167Pokorný Ondřej2005mSK Zahuřany1:22:01
6.152Parez Jan2004mTT Příbram1:37:10
7.135Baláš Šimon2007m1:40:41
8.158Rožníček Robert2005mChro Chro Kvííík2:22:59
M1 18 – 39 let (2003–1982)
1.119Švec Ondřej1986mDexter Cycling1:02:37
2.162Janda David1987mHarfa Sport Praha1:02:58
3.129Rejsek Filip1984mSunnymont1:05:56
4.105Furch Jakub1990mFurch Racing1:08:23
5.127Šmíd Petr1983mGhost Team1:11:13
6.137Šmíd Petr1982mHořovice1:13:54
7.140Suchopár Vojtěch1998mBrdman/Dobříš1:14:31
8.148Jiřík Martin1987mDobříš1:14:44
9.150Weber Vítek1989mDobříš1:22:25
10.103Fila Jakub1994mMníšek pod Brdy1:22:32
11.146Rác Lukáš1985mDobříš1:25:09
12.134Šnobl Jan1989mPraha1:27:22
13.122Zamazal Jakub1987mDobříš1:27:28
14.163Pecháček Radim1989m1:27:37
15.142Břečka Jan1992mBeroun1:28:42
16.147Hůla Miroslav1984mPříbram1:32:20
17.171Koula Petr1984mStará Huť1:36:48
18.102Budáč Tomáš1983mPraha1:44:32
19.168Fila Lukáš1990mDobříš2:15:22
20.159Rožníček Martin1983mChro Chro Kvííík2:23:00
M2 40 – 49 let (1981–1972)
1.114Plzenský Aleš1978mBrdonoš Team/Ghost Team0:58:53
2.132Mácha Martin1972mGHOST team1:02:37
3.166Pokorný Martin1974mČistý sport1:02:38
4.121Urban David1974mDH Cycling1:02:42
5.161Kubista Josef1981mDobříš1:04:45
6.120Trč Zbyněk1972mStřemy1:07:23
7.136Šmíd Jan1976mHořovice1:12:32
8.160Žofka Jan1980mDobříš1:18:01
9.143Janů Tomáš1975mBIKE puzzle team1:21:13
10.154Kasal Petr1975mŠakalíci/Beroun1:21:56
11.151Ulč Zdeněk1981mJesenice1:22:45
12.155Sereda Oleg1979mBestcycle racing team1:24:55
13.117Schrödl Roman1978m1:30:48
14.116Rybář Zdeněk1977mPraha1:38:53
15.139Kulhavý Marian1976mDobříš1:47:11
16.125Zárybnický Jiří1976mPrima cup1:54:31
M3 50 – 59 let (1971–1962)
1.165Chirnside David1969mNew Zealand0:58:27
2.141Kašpar Jan1971mKross BikeRanch Team Junior1:12:26
3.104Furch Aleš1971mFurch Racing1:12:36
4.133Šedek Martin1971mLiberec1:12:38
5.164Cirkovský David1968m1:17:26
6.138Švejnoha Martin1970mVranovice1:17:57
7.153Böhm Vlastimil1966mKraken Team Dobříš1:23:32
8.130Španěl Ondřej1971mOK Dobříš1:23:35
M4 60 a více let (1961 a méně)
1.128Weiss Gustav1960mKraken Team Dobříš1:48:56
Trasa C – děti s rodiči: 1 okruh 16 km
Mini dívky 6 – 7 let (ročník 2015–2014)
1.208Girgalová Julie2014žBIKE puzzle team0:48:33
2.202Brabcová Josefína2015žBIKE puzzle team1:15:14
3.219Kováříková Kristýnka2015žDobříš1:20:30
4.252Kulhavá Laura2015žDobříš1:42:17
A dívky 8 – 9 let (ročník 2013–2012)
1.217Kameníková Hana2012žBIKE puzzle team0:48:11
2.267Radová Eliška2013ž0:52:59
3.236Tvrzová Anna2012žKrakatit0:56:25
4.264Strnadová Lucie2013žPraha 51:09:57
5.233Šteflová Kristýna2013žŘíčany1:12:38
B dívky 10 – 11 let (ročník 2011–2010)
1.253Šímová Hana2011žPovltavští Bajkeři0:57:52
2.263Strnadová Eliška2011ž1:02:01
3.266Matoušová Šarlota2011žSK Budín1:04:16
4.244Čecháčková Viktorie2010žTým Skalická1:08:43
5.212Chourová Veronika2011žTým Skalická1:11:11
6.247Krčmová Ema2010žTým Skalická1:24:10
C dívky 12 – 13 let (ročník 2009–2008)
1.254Salaovadrová Sofie2009žBSK Cyklomarket juniors0:38:40
2.250Švejnohová Eva2008žVranovice0:46:37
3.243Kalbáčová Nela2008žZávoďák0:50:58
4.238Zárybnická Natálie2009žBřeznice0:52:42
5.230Svátková Aneta2009žPraha1:01:35
D dívky 14 – 15 let (ročník 2007–2006)
1.255Kašparová Anna2007žKross BikeRanch Team Junior0:47:36
2.246Kiliánová Adéla2007ž0:55:21
Mini chlapci 6 – 7 let (ročník 2015–2014)
1.205Brosche Jakub2014mBIKE puzzle team0:59:33
2.242Mička Tomáš2014mPraha1:05:13
3.229Svátek Petr2015mPraha1:09:21
4.249Zaleuha Tobiáš2014mPouště1:11:07
5.220Lundák Vojtěch2015mDrhovce1:14:43
6.225Novák Vít2014mSAD Dobříš1:15:28
7.240Mach Dominik2015m2:03:19
DNF257Hájek Nikolas2015mKrálův Dvůr
A chlapci 8 – 9 let (ročník 2013–2012)
1.272Kříž Matyáš2013mBIKE puzzle team0:47:39
2.206Doležel Jan2013mDobříš0:49:14
3.213Jahoda Matyáš2013mBIKE puzzle team / Mníšek pod Brdy0:50:55
4.221Mácha Pavel2013mTJ Daleké Dušníky0:51:49
5.203Brabec Ondřej2013mBIKE puzzle team0:52:20
6.201Bezecný Jakub2013mBIKE puzzle team0:54:45
7.226Schlögl Jakub2013mBikepuzzle Mnisek pod Brdy0:55:20
8.227Schlögl Filip2013mBIKE Puzzle Mníšek pod Brdy0:55:27
9.223Müller Robin2013mBušMuž0:56:31
10.232Šperl Marek2013mBIKE puzzle team0:56:35
11.222Müller Filip2013mBušMuž0:57:01
12.262Strnad Lukáš2013mPraha 50:58:30
13.265Matouš Jáchym2013mSK Budín1:00:19
14.256Ulč Marek2012mJesenice1:01:58
15.260Matys Viktor2013mBIKE puzzle1:05:45
16.218Korba Lukáš2013mNovovesák1:08:33
17.234Švehla Jan2013mDobríš1:13:27
18.274Koula Matouš2013mStará Huť1:31:44
B chlapci 10 – 11 let (ročník 2011–2010)
1.268Rada Vojtěch2010m0:38:35
2.251Durdil Tomáš2010mBSK Cyklomarket juniors0:45:12
3.216Kameník Adam2010mBIKE puzzle team0:47:28
4.271Menčík Matěj2011mDobříš0:48:39
5.270Červenka Daniel2011mLedoborci/Nový Knín0:50:18
6.239Zajic Oliver2010mSkiandBike Kunratice0:50:54
7.241Kopecný Jindřich2010m0:51:55
8.207Girgal Ondřej2010mBIKE puzzle team0:52:47
9.204Brabec Jakub2011mBIKE puzzle team0:52:57
10.269Chirnside Krystof2010mNew Zealand0:53:11
11.231Svoboda Adam2011m0:58:07
12.245Zach Petr2010mTým Skalická0:59:27
13.211Hrbek Šimon2010mOuběnice1:10:41
C chlapci 12 – 13 let (ročník 2009–2008)
1.215Kameník Jan2008mBIKE puzzle team0:38:34
2.214Janů Tomáš2009mBike puzzle team0:38:36
3.235Tvrz Jan2009mBSK Cyklomarket juniors0:42:43
4.261Matys Ondřej2008mBIatlon klub Praha0:44:04
5.209Hanák Štěpán2008mBIKE puzzle team0:48:19
6.224Novák Lukáš2008mSK Sporting+florbal Dobříš0:55:27
7.258Kasal Ondřej2009mŠakalíci/Beroun1:10:33
8.259Kasal Petr2008mŠakalíci/Beroun1:17:06
D chlapci 14 – 15 let (ročník 2007–2006)
1.248Španěl Filip2007mOK Dobříš0:42:02
2.237Veselý Vojtěch2007mBSK cyklo market Nový Knín0:43:14
3.210Hrbek Tadeáš2006mOuběnice0:43:18
4.228Skůček Kristian2006mStará Huť0:46:15
5.273Pojra Nicolas2007m0:55:08
Počet závodníků: 205
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie