Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Dobříšská osmička

5.9.2021 11:00

Pořadatel: SAD Dobříš - Filip Kahoun
Místo: Dobříš - zámecký park
Podmínky: polojasno, 23 stupňů Celsia, sucho, mírný vítr
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz/
296 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, celkové, kategorie, časy kol

Result Lists|Finisher List
Dobříššká osmička - dospělí - 05.09.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Fitness běh žen na 4 km
1.4Bauerová Markéta1980ženyChlum218:52
2.1Dolejšová Irena1981ženy220:25
3.28Jandečková Věra1981ženyPišišvorové221:06
4.6Křivonosková Naděžďa1986ženy221:48
5.10Tvrzová Zuzana1978ženyMy Ski Team222:02
6.79Suchopárová Julie2007ženyVišňová u Příbrami222:15
7.68Raušová Petra1976ženySK Mníšecký Expres222:18
8.17Flachsová Kateřina1986ženyHřebeč222:38
9.103Valuchová Julie2009ženyJuve224:10
10.99Opálková Lucie1979ženyOlomouc224:50
11.59Pecková Libuše1982ženyDobříš225:13
12.80Svátková Štěpánka1981ženyPraha225:34
13.18Hrabar Viktoriia1991ženy226:28
14.12Pražáková Pavla1976ženyPraha226:57
15.93Vitoňová Barbora2003ženyPraha227:45
Hlavní závod na 8 km
1.94Vlach Martin1997Muži do 39 let427:52
2.52Nosek Jan2004Muži do 39 letSpartak Hořovice428:30
3.1Burian Tomáš1998Muži do 39 letVišňová429:14
4.36Škrlant Martin1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko429:32
5.69Rendl Josef1976Muži do 49 lettj packa praha430:17
6.13Dražan Jaroslav1981Muži do 49 letTriatlon team Příbram430:26
7.71Rosol Jiří1974Muži do 49 letLoko Beroun430:34
8.91Valek Marian1975Muži do 49 let430:49
9.61Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov431:01
10.56Novotná Veronika2000Ženy do 34 let431:55
11.27Franěk Ondřej1990Muži do 39 let432:09
12.35Karas Stanislav1998Muži do 39 letPříbram432:55
13.32Vacarda Vladimír1959Muži do 69 letAC Slovan Liberec433:08
14.43Urx Radek1976Muži do 49 letTřebotov433:27
15.2Barášek Aleš1975Muži do 49 let4Timing.cz433:38
16.37Raboch Ivan1966Muži do 59 letStřela Žebrák433:43
17.57Pavlík Martin1978Muži do 49 letKrnov433:56
18.97Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko434:11
19.66Pražák Adam1978Muži do 49 letPraha 3434:38
20.11Černý Matěj2005Muži do 39 letSK Sporting Příbram434:41
21.7Bezecný Robert1977Muži do 49 letDobříš434:46
22.60Pejša Jan1975Muži do 49 letsmí být prázdné434:52
23.50Kubitta Josef1981Muži do 49 letDobříš434:55
24.62Pernica Ondřej1974Muži do 49 letLBK Źelezná Ruda434:57
25.22Hodač Vladimír1976Muži do 49 letKrálův Dvůr434:58
26.30Jilg Petr1986Muži do 39 letCAMINO435:01
27.45Mach Zbyněk1970Muži do 59 letTriKlub Příbram435:11
28.98Zemek Michal1977Muži do 49 letPříbram435:18
29.58Pavlišen Alexandr1969Muži do 59 letDrtič Bezděkov435:19
30.76Scheu Harald1969Muži do 59 letLMB435:34
31.70Riegerová Michaela1977Ženy do 44 letGymnázium Beroun435:40
32.63Pernicová Lucie2007Ženy do 34 letLBK Źelezná Ruda435:59
33.92Vitásek Josef1958Muži do 69 letBuková436:08
34.75Seifrt Jaroslav1980Muži do 49 letEURO KOBERCE s.r.o.436:13
35.74Řechková Svatava1967Ženy do 54 letOxygen Příbram436:24
36.15Dziegielewska Ewelina1985Ženy do 44 letPraha436:28
37.30Větrovská Jitka1993Ženy do 34 letVDN Promo436:30
38.86Turek Jiří1962Muži do 59 letChaloupky436:38
39.14Zaremba Jan1981Muži do 49 letKbely436:50
40.37Kubínová Ivana1980Ženy do 44 letWheelabrator437:20
41.10Čermák Martin1976Muži do 49 letWheelabrator437:20
42.9Menčík Lukáš1979Muži do 49 letVaguski Classics437:33
43.25Hršel Josef1976Muži do 49 letSK Mníšecký Expres437:38
44.90Vacek Vratislav1976Muži do 49 letSokol Nečín437:41
45.53Novák Aleš1976Muži do 49 letObčov438:00
46.34Kašpar Michal1990Muži do 39 letU Šmídů Team Černín438:19
47.21Hejl Libor1982Muži do 39 letHostomice438:28
48.78Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy438:32
49.40Kutnohorsky Jan1974Muži do 49 letBojov438:43
50.77Smejkalova Denisa1984Ženy do 44 letŠneci v běhu438:48
51.23Honzáková Jiřina1965Ženy do 64 letBřevnov438:57
52.16Fencl Radek1965Muži do 59 letObořiště439:07
53.26Mařík Michal1975Muži do 49 let439:09
54.82Svoboda Robert1973Muži do 49 letBeroun439:27
55.34Kaňok Pavel1982Muži do 39 let440:05
56.49Polcer Dušan1974Muži do 49 letAdrien Elixir Team440:09
57.72Rosolová Ivana1974Ženy do 54 letRossi team440:10
58.36Kohout Roman1969Muži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr440:23
59.14Dušková Štěpánka1975Ženy do 54 letDobříš440:24
60.46Mališová Karla1960Ženy do 64 letSabzo440:25
61.41Landauerová Radka1992Ženy do 34 letRTS440:28
62.31Kajgr Tomáš1977Muži do 49 let440:35
63.48Matějková Petra1993Ženy do 34 letKomárov440:38
64.8Velinger Petr1974Muži do 49 let440:53
65.32Kafková Lucie1982Ženy do 44 letZdice441:00
66.44Lubomir Svatek1958Muži do 69 letPraha441:01
67.8Čebišová Petra1997Ženy do 34 letPřibram441:19
68.21Krutílek Jaroslav1971Muži do 59 letPB441:23
69.11Kramářová Vladimíra1986Ženy do 44 letDobříš441:26
70.47Marek Václav1956Muži do 69 letSherpa441:28
71.88Uxa Tomáš1965Muži do 59 letURT Beroun441:56
72.35Komárek René1954Muži do 69 letŽebrák442:02
73.18Hacaperková Eva1986Ženy do 44 letPříbram442:04
74.29Ježek Antonin1949Muži nad 70 letTJ Roztoky u Křivoklátu442:14
75.49Mázdrová Vendula1997Ženy do 34 letChrást442:35
76.83Šafařík Jaroslav2000Muži do 39 letRakovník - Šílenci v běhu442:35
77.89Uxová Anetka2000Ženy do 34 letURT Beroun-Šílenci v běhu442:36
78.22Kubal Vlastimil1975Muži do 49 letBenešov443:15
79.20Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 letVorvani Příbram443:20
80.44Likusová Dagmar1970Ženy do 54 letAdrien Elixir Team443:36
81.85Turečková Jana1968Ženy do 54 letTK Bohutín443:43
82.73Růžičková Jana1969Ženy do 54 letČernín444:11
83.2Hajšman Daniel2010Muži do 39 let1.FK Příbram444:21
84.64Pertlová Martina1974Ženy do 54 letBeroun444:32
85.3Bauer Martin1977Muži do 49 letChlustina444:33
86.38Kos Tomáš1972Muži do 49 letStará Huť444:55
87.12Dítě Martin1968Muži do 59 letštěchovice445:16
88.5Hořejší Lukáš1981Muži do 49 letDobříš445:30
89.81Svoboda Jan1943Muži nad 70 letPivovar Zlosin446:09
90.31Jurčík Stanislav1980Muži do 49 let446:37
91.54Novák Michal1958Muži do 69 letDobříš447:43
92.148Likusová Barbora2011Ženy do 34 letAdrien Elixir Team448:02
93.41Slámová Martina1976Ženy do 54 let448:18
94.43Linková Hana1972Ženy do 54 letSK Merlot448:18
95.100Hajšmanová Natalia1979Ženy do 44 letRs fitness Příbram448:27
96.39Kuneš Vladimír1959Muži do 69 letStará Huť448:35
97.67Rauš Lukáš1971Muži do 59 letSK Mníšecký Expres448:42
98.33Říha Vladimír1955Muži do 69 letŽebrák448:48
99.9Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko449:01
100.65Pončík Michal1979Muži do 49 let449:18
101.7Butzková Ludmila1961Ženy do 64 letFit klub Padák Příbram449:54
102.23Tichá Libuše1982Ženy do 44 letBenešov449:56
103.25Kratochvilová Lenka1982Ženy do 44 letPříbram450:03
104.55Nováková Lenka1975Ženy do 54 letDobříš450:18
105.96Werner Petr1951Muži nad 70 let451:19
106.42Leitner Josef1969Muži do 59 letPříbram453:26
107.5Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letVorvani / Příbram463:01
DNF6Butzke Petr1959Muži do 69 letFit klub padák Příbram220:23
Štafety 4 x 2 km
1.4Nademlejnský Petr1978štafety 4x2kmSUPERMONEYJACI433:30
2.28Kolařík Tomáš1975štafety 4x2kmUHS Team Dobříš439:45
3.24Hršelová Anna2009SK Mníšecký Expres442:00
4.13Hacaperková Eva1986Kluci z SK Sporting443:28
5.29Jánský Jakub1985štafety 4x2km444:46
6.39Žofka Jan1980štafety 4x2kmDaňci445:01
Počet závodníků: 129
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, celkové, kategorie, časy kol