Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh města Příbrami

2.10.2021 09:00

Pořadatel: TriKlub Příbram
Místo: Příbram - Nový rybník
Podmínky: slunečno, 18 stupňů Celsia, bezvětří, sucho
Web závodu: http://behmestapribrami.cz
321 závodníků,

Výsledky v pdf: dětí, Hlavní běhy, kategorie, časy kol



Výsledky


Muži 10km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo
1. 1. 1. 371 Vojtěch Novák 00:34:45 Junioři Sk Sporting Příbram400:08:2800:08:5000:08:5200:08:30
2. 2. 1. 387 Milan Hochmut 00:35:18 Muži do 39let Ježci Rožmitál400:08:3000:08:4900:08:5200:09:04
3. 3. 2. 302 Zdeněk Zeman 00:35:32 Muži do 39let Blatná400:08:3000:08:5400:09:1100:08:53
4. 4. 3. 376 Jan Šneberger 00:35:45 Muži do 39let Rokycany400:08:3000:08:5600:09:0900:09:04
5. 5. 4. 362 Luboš Gaisl 00:36:05 Muži do 39let ELEVEN RUN TEAM400:08:3900:08:5400:09:1100:09:16
6. 6. 5. 301 Tomáš Burian 00:37:39 Muži do 39let Višňová400:08:5400:09:3500:09:3900:09:28
7. 7. 1. 304 Daniel Kupidlovský 00:37:45 Muži do 49let Praha400:09:1400:09:2500:09:2800:09:34
8. 8. 2. 353 Martin Sajdl 00:38:27 Muži do 49let Žižkovský Tygři400:09:1600:09:4200:09:4400:09:39
9. 9. 3. 305 Jaroslav Dražan 00:39:10 Muži do 49let Triatlon team Příbram400:09:3100:09:5000:09:5200:09:52
10. 10. 1. 390 Petr Švarc 00:40:01 Muži do 59let Tri klub Příbram400:09:3900:10:0000:10:0900:10:09
11. 11. 2. 222 Pavel Tall 00:40:20 Muži do 59let Pivovar Moucha400:09:4000:10:0700:10:1200:10:16
12. 12. 4. 217 Marian Valek 00:40:29 Muži do 49let 400:09:4500:10:0200:10:1300:10:21
13. 13. 6. 326 Stanislav Karas 00:40:31 Muži do 39let Příbram400:09:3300:10:1400:10:3600:10:04
14. 14. 7. 303 Lukáš Pergler 00:40:37 Muži do 39let Komárov400:09:3600:10:1000:10:2800:10:19
15. 15. 3. 366 Josef Poduška 00:40:59 Muži do 59let AC Tepo Kladno400:09:5700:10:2300:10:2500:10:11
16. 16. 5. 369 Luboš Rákosník 00:41:08 Muži do 49let Jihočeský klub maratonců ČB400:09:4300:10:1500:10:3800:10:27
17. 17. 6. 389 Aleš Barášek 00:42:42 Muži do 49let Příbram400:00:0000:10:0000:10:0000:10:00
18. 18. 4. 378 Tomáš Karas 00:42:51 Muži do 59let Bohutín400:10:2300:10:3900:10:5100:10:52
19. 19. 7. 218 Radek Urx 00:43:43 Muži do 49let Třebotov400:10:2500:10:5100:11:1300:11:09
20. 20. 8. 335 Martin Maleček 00:44:00 Muži do 49let Žižkovský tygři400:10:4700:11:0300:11:1200:10:54
21. 21. 9. 213 Michal Zadražil 00:44:02 Muži do 49let Rozběháme Hořovicko400:10:5700:11:0500:11:0500:10:51
22. 22. 5. 395 Alexandr Pavlišen 00:44:11 Muži do 59let Drtič Bezděkov400:10:5900:11:0300:11:0500:10:59
23. 23. 10. 237 Martin Pavlík 00:45:05 Muži do 49let Krnov400:10:5400:11:0400:11:2200:11:39
24. 24. 11. 350 Matěj Bábíček 00:45:05 Muži do 49let Pribram400:10:5900:11:1100:11:3200:11:20
25. 25. 6. 379 Zbyněk Mach 00:45:06 Muži do 59let TriKlub Příbram400:11:1700:11:2600:11:2500:10:53
26. 26. 8. 396 Tomáš Černohorský 00:45:11 Muži do 39let TT Příbram400:10:1400:11:1500:11:5100:11:46
27. 27. 12. 211 Michal Zemek 00:45:16 Muži do 49let Příbram V - Zdaboř400:10:5600:11:2200:11:3600:11:16
28. 28. 2. 349 Matěj Černý 00:46:16 Junioři SK Sporting Příbram400:11:4200:11:4900:11:4200:10:56
29. 29. 13. 214 Ladislav Vobejda 00:46:16 Muži do 49let Sokol Příbram400:11:1500:11:4000:11:5000:11:24
30. 30. 14. 340 Radek Matyáš 00:46:21 Muži do 49let Háje400:10:5000:11:2700:12:1200:11:46
31. 31. 9. 317 Michal Flachs 00:46:23 Muži do 39let Zličín400:11:4200:11:2600:11:4200:11:28
32. 32. 15. 341 Martin Michálek 00:46:47 Muži do 49let Triklub Příbram400:11:0500:11:4900:11:5400:11:53
33. 33. 10. 401 Jaroslav Šafařík 00:47:01 Muži do 39let 400:11:1900:11:2400:11:5800:12:18
34. 34. 1. 386 František Mach 00:47:01 Muži nad 70let Skiklub Jablonec400:11:2300:11:4800:11:5200:11:52
35. 35. 16. 384 Miroslav Osladil 00:47:05 Muži do 49let PL Praha400:11:3700:11:5000:11:5600:11:38
36. 36. 17. 236 Hynek Plavec 00:47:06 Muži do 49let D. Dušníky400:11:2400:11:4100:11:5700:11:59
37. 37. 1. 344 Jaroslav Nenadál 00:47:08 Muži do 69let Praha 1400:11:3800:11:5000:11:5600:11:40
38. 38. 18. 357 Dušan Večerek Mejzr 00:47:27 Muži do 49let Mníšek pod Brdy400:11:2000:11:3800:12:0200:12:20
39. 39. 19. 377 Antonín Bernášek 00:47:37 Muži do 49let Příbram400:11:2500:11:4500:12:1500:12:06
40. 40. 11. 343 Michal Myslivec 00:48:15 Muži do 39let Kamýk nad Vltavou400:12:0500:11:5400:12:1200:12:00
41. 41. 20. 338 Michal Mařík 00:48:23 Muži do 49let Praha400:12:1800:12:0100:12:0800:11:51
42. 42. 2. 315 Petr Dvořák 00:48:34 Muži do 69let Vila Rusalka400:11:2400:11:4900:12:2800:12:47
43. 43. 21. 321 Josef Hršel 00:48:44 Muži do 49let SK Mníšecký Expres400:11:4000:11:5800:12:2600:12:35
44. 44. 22. 348 Rostislav Hlaváček 00:48:58 Muži do 49let Drasov400:12:2000:12:2100:12:1600:11:55
45. 45. 23. 363 Václav Jung 00:49:05 Muži do 49let Klub Biatlonu Beroun400:11:4100:12:2300:12:3200:12:23
46. 46. 3. 407 Dolejš Rudolf 00:49:08 Muži do 69let Jiko Čácha Sušice400:11:4400:12:2000:12:3200:12:27
47. 47. 4. 399 Lubomír Svátek 00:49:20 Muži do 69let Praha400:12:3300:12:1700:12:1700:12:07
48. 48. 7. 391 Roman Číp 00:49:33 Muži do 59let RS Písek400:12:0100:12:2300:12:3900:12:23
49. 49. 24. 226 Robert Svoboda 00:49:43 Muži do 49let Beroun400:12:0800:12:3000:12:3900:12:20
50. 50. 25. 216 Petr Velinger 00:49:50 Muži do 49let Kosova Hora400:12:3200:12:3000:12:3900:12:03
51. 51. 26. 233 Martin Pokorný 00:49:55 Muži do 49let Čistý sport / SK Zahořany400:11:4800:12:2900:12:5500:12:37
52. 52. 27. 345 Aleš Novák 00:49:59 Muži do 49let Občov400:11:3400:12:4400:13:0100:12:34
53. 53. 12. 323 Ondřej Jobek 00:50:11 Muži do 39let Všsk Pedf UK400:11:3900:12:1800:13:0700:13:00
54. 54. 28. 230 Stanislav Přenosil 00:50:13 Muži do 49let Mirovice400:11:4900:12:4700:12:4300:12:47
55. 55. 8. 311 Miroslav Drapák 00:50:36 Muži do 59let Veselí nad Lužnicí400:11:5900:12:3600:12:5100:13:03
56. 56. 9. 324 Jiri Justych 00:50:45 Muži do 59let Bzova400:12:2400:12:5200:12:5700:12:27
57. 57. 29. 373 Luděk Fára 00:50:54 Muži do 49let Z(a)běhlí úředníci400:12:4300:12:3600:12:5200:12:37
58. 58. 30. 364 Jan Kutnohorsky 00:50:56 Muži do 49let Bojov400:11:5900:12:3800:13:0400:13:09
59. 59. 13. 329 Jiří Kopáček 00:51:12 Muži do 39let Drásov400:12:1100:13:0500:13:0300:12:50
60. 60. 10. 328 Roman Kohout 00:51:44 Muži do 59let TJ Sokol Králův dvůr400:12:0600:13:1300:13:0000:13:18
61. 61. 5. 219 Antonín Ungr 00:52:10 Muži do 69let Kozojedy400:12:4600:13:0900:13:0800:13:01
62. 62. 6. 308 Petr Butzke 00:53:12 Muži do 69let Fit klub Padák400:12:4000:12:5600:13:3300:13:55
63. 63. 14. 352 Tomáš Houska 00:53:25 Muži do 39let 400:12:0900:13:2600:13:4000:14:03
64. 64. 11. 332 Petr Kyselý 00:53:25 Muži do 59let TJ Zduchovice400:13:0500:13:1400:13:4000:13:23
65. 65. 3. 405 Ondřej Pokorný 00:53:48 Junioři SK Zahořany400:12:1400:13:2000:14:2700:13:42
66. 66. 12. 361 Tomáš Uxa 00:54:54 Muži do 59let URT Beroun400:13:0100:13:4100:13:5600:14:09
67. 67. 13. 330 Jaroslav Krutílek 00:55:03 Muži do 59let Pb400:12:5300:13:3700:14:0900:14:19
68. 68. 31. 388 Pavel Hons 00:56:36 Muži do 49let Příbram400:13:3200:13:5900:14:4500:14:14
69. 69. 32. 403 Vít Švarc 00:57:10 Muži do 49let 400:14:2800:14:0600:14:2200:14:07
70. 70. 33. 394 Miroslav Tvrdík 00:57:29 Muži do 49let Příbram400:13:3100:14:1500:14:4600:14:50
71. 71. 15. 234 Michal Podivín 00:58:08 Muži do 39let Prostřední Lhota400:13:1300:14:1900:15:0100:15:27
72. 72. 16. 360 Vlastimil Strnad 00:58:31 Muži do 39let Příbram400:12:0900:14:0800:16:3300:15:34
73. 73. 2. 225 Jan Svoboda 00:59:02 Muži nad 70let Pivovar Zlosin400:14:0500:14:4300:14:5900:15:10
74. 74. 7. 346 Michal Novák 00:59:41 Muži do 69let Dobříš400:14:3000:14:5700:14:5500:15:11
75. 75. 3. 223 Václav Šůcha 01:01:01 Muži nad 70let SV Stříbro400:14:2500:15:0100:15:3700:15:51
76. 76. 8. 310 Jaroslav Čechura 01:02:26 Muži do 69let Rozběháme Hořovicko400:15:0200:15:3500:16:2600:15:15
77. 77. 4. 370 Petr Werner 01:03:29 Muži nad 70let 400:14:1800:15:3200:16:3500:16:57
78. 78. 34. 412 Zdeněk Brož 01:05:46 Muži do 49let TJ Háje400:15:2200:16:5500:17:0000:16:21
79. 79. 14. 333 Josef Leitner 01:06:55 Muži do 59let Příbram400:15:3700:16:2700:16:4000:18:03
80. 80. 5. 322 Antonin Ježek 01:08:02 Muži nad 70let TJ Roztoky u Křivoklátu400:14:2000:17:2800:17:5500:18:10
81. 81. 9. 368 Stanislav Starý 01:08:27 Muži do 69let Roubíčkova Lhota400:16:0400:16:5200:17:5000:17:37
-1. DNF -1. -1. 375 Roman Budil Muži do 39let PK vytrvalci RB200:08:3500:09:36

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Běh města Příbrami 2021
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČasZtráta
Muži 10km
1.371Novák Vojtěch2002JuniořiSk Sporting Příbram434:46-
2.387Hochmut Milan1987Muži do 39letJežci Rožmitál435:19+0:33
3.302Zeman Zdeněk1993Muži do 39letBlatná435:33+0:47
4.376Šneberger Jan1985Muži do 39letRokycany435:46+1:00
5.362Gaisl Luboš1985Muži do 39letELEVEN RUN TEAM436:06+1:20
6.301Burian Tomáš1998Muži do 39letVišňová437:40+2:54
7.304Kupidlovský Daniel1976Muži do 49letPraha437:46+3:00
8.353Sajdl Martin1981Muži do 49letŽižkovský Tygři438:28+3:42
9.305Dražan Jaroslav1981Muži do 49letTriatlon team Příbram439:11+4:25
10.390Švarc Petr1966Muži do 59letTri klub Příbram440:02+5:16
11.222Tall Pavel1969Muži do 59letPivovar Moucha440:21+5:35
12.217Valek Marian1975Muži do 49let440:29+5:43
13.326Karas Stanislav1998Muži do 39letPříbram440:32+5:46
14.303Pergler Lukáš1992Muži do 39letKomárov440:38+5:52
15.366Poduška Josef1962Muži do 59letAC Tepo Kladno441:00+6:14
16.369Rákosník Luboš1974Muži do 49letJihočeský klub maratonců ČB441:09+6:23
17.389Barášek Aleš1975Muži do 49letPříbram442:42+7:56
18.378Karas Tomáš1967Muži do 59letBohutín442:52+8:06
19.218Urx Radek1976Muži do 49letTřebotov443:44+8:58
20.335Maleček Martin1975Muži do 49letŽižkovský tygři444:01+9:15
21.213Zadražil Michal1979Muži do 49letRozběháme Hořovicko444:03+9:17
22.395Pavlišen Alexandr1969Muži do 59letDrtič Bezděkov444:12+9:26
23.237Pavlík Martin1978Muži do 49letKrnov445:06+10:20
24.350Bábíček Matěj1974Muži do 49letPribram445:06+10:20
25.379Mach Zbyněk1970Muži do 59letTriKlub Příbram445:07+10:21
26.396Černohorský Tomáš1997Muži do 39letTT Příbram445:12+10:26
27.211Zemek Michal1977Muži do 49letPříbram V - Zdaboř445:17+10:31
28.349Černý Matěj2005JuniořiSK Sporting Příbram446:17+11:31
29.214Vobejda Ladislav1974Muži do 49letSokol Příbram446:17+11:31
30.340Matyáš Radek1977Muži do 49letHáje446:22+11:36
31.317Flachs Michal1987Muži do 39letZličín446:24+11:38
32.341Michálek Martin1975Muži do 49letTriklub Příbram446:48+12:02
33.401Šafařík Jaroslav2000Muži do 39let447:02+12:16
34.386Mach František1950Muži nad 70letSkiklub Jablonec447:02+12:16
35.384Osladil Miroslav1977Muži do 49letPL Praha447:06+12:20
36.236Plavec Hynek1978Muži do 49letD. Dušníky447:07+12:21
37.344Nenadál Jaroslav1958Muži do 69letPraha 1447:09+12:23
38.357Večerek Mejzr Dušan1974Muži do 49letMníšek pod Brdy447:28+12:42
39.377Bernášek Antonín1979Muži do 49letPříbram447:38+12:52
40.343Myslivec Michal1986Muži do 39letKamýk nad Vltavou448:16+13:30
41.338Mařík Michal1975Muži do 49letPraha448:24+13:38
42.315Dvořák Petr1961Muži do 69letVila Rusalka448:35+13:49
43.321Hršel Josef1976Muži do 49letSK Mníšecký Expres448:45+13:59
44.348Hlaváček Rostislav1975Muži do 49letDrasov448:59+14:13
45.363Jung Václav1977Muži do 49letKlub Biatlonu Beroun449:06+14:20
46.407Rudolf Dolejš1958Muži do 69letJiko Čácha Sušice449:09+14:23
47.399Svátek Lubomír1958Muži do 69letPraha449:21+14:35
48.391Číp Roman1970Muži do 59letRS Písek449:34+14:48
49.226Svoboda Robert1973Muži do 49letBeroun449:44+14:58
50.216Velinger Petr1974Muži do 49letKosova Hora449:51+15:05
51.233Pokorný Martin1974Muži do 49letČistý sport / SK Zahořany449:56+15:10
52.345Novák Aleš1976Muži do 49letObčov450:00+15:14
53.323Jobek Ondřej1996Muži do 39letVšsk Pedf UK450:12+15:26
54.230Přenosil Stanislav1972Muži do 49letMirovice450:14+15:28
55.311Drapák Miroslav1962Muži do 59letVeselí nad Lužnicí450:37+15:51
56.324Justych Jiri1969Muži do 59letBzova450:46+16:00
57.373Fára Luděk1974Muži do 49letZ(a)běhlí úředníci450:55+16:09
58.364Kutnohorsky Jan1974Muži do 49letBojov450:57+16:11
59.329Kopáček Jiří1993Muži do 39letDrásov451:13+16:27
60.328Kohout Roman1969Muži do 59letTJ Sokol Králův dvůr451:45+16:59
61.219Ungr Antonín1952Muži do 69letKozojedy452:11+17:25
62.308Butzke Petr1959Muži do 69letFit klub Padák453:13+18:27
63.352Houska Tomáš1995Muži do 39let453:26+18:40
64.332Kyselý Petr1964Muži do 59letTJ Zduchovice453:26+18:40
65.405Pokorný Ondřej2005JuniořiSK Zahořany453:49+19:03
66.361Uxa Tomáš1965Muži do 59letURT Beroun454:55+20:09
67.330Krutílek Jaroslav1970Muži do 59letPb455:04+20:18
68.388Hons Pavel1980Muži do 49letPříbram456:37+21:51
69.403Švarc Vít1981Muži do 49let457:11+22:25
70.394Tvrdík Miroslav1978Muži do 49letPříbram457:30+22:44
71.234Podivín Michal1986Muži do 39letProstřední Lhota458:09+23:23
72.360Strnad Vlastimil1995Muži do 39letPříbram458:32+23:46
73.225Svoboda Jan1943Muži nad 70letPivovar Zlosin459:03+24:17
74.346Novák Michal1958Muži do 69letDobříš459:42+24:56
75.223Šůcha Václav1946Muži nad 70letSV Stříbro41:01:02+26:16
76.310Čechura Jaroslav1955Muži do 69letRozběháme Hořovicko41:02:27+27:41
77.370Werner Petr1951Muži nad 70let41:03:30+28:44
78.412Brož Zdeněk1980Muži do 49letTJ Háje41:05:47+31:01
79.333Leitner Josef1969Muži do 59letPříbram41:06:56+32:10
80.322Ježek Antonin1949Muži nad 70letTJ Roztoky u Křivoklátu41:08:03+33:17
81.368Starý Stanislav1953Muži do 69letRoubíčkova Lhota41:08:28+33:42
Ženy 5km
1.358Novotná Veronika2000Ženy do 34letPříbram220:41-
2.374Žáková Anita2000Ženy do 34letŽaky klub PB221:02+0:21
3.372Steinsová Adéla2004JuniorkyLokomotiva Beroun221:25+0:44
4.212Zeisková Eliška1988Ženy do 34letKřesťanské centrum Příbram222:02+1:21
5.400Dušková Jitka1975Ženy do 54letTábor222:40+1:59
6.316Dziegielewska Ewelina1985Ženy do 44letPraha222:44+2:03
7.325Kamencová Radka1978Ženy do 44letTJ Blatná222:59+2:18
8.413Sajdlová Jana1983Ženy do 44letŽižkovský tygři223:18+2:37
9.331Kubínová Ivana1980Ženy do 44letWheelabrator223:23+2:42
10.415Kahounová Viktorie2005JuniorkyFisher ski klub Šumava Vimperk223:47+3:06
11.312Bartáková Jana1977Ženy do 44letČeská Lípa223:54+3:13
12.356Zlatohlávková Michaela2002JuniorkyRožmitál pod Třemšínem224:18+3:37
13.355Landauerová Radka1992Ženy do 34letRTS224:38+3:57
14.393Tvrdíková Miroslava1985Ženy do 44letPříbram224:49+4:08
15.385Lecjaksová Michalea1994Ženy do 34letDobřany225:03+4:22
16.359Uxová Anetka2000Ženy do 34letURT Beroun-Šílenci v běhu225:15+4:34
17.231Prochazková Šárka1988Ženy do 34let225:27+4:46
18.228Řechková Svatava1967Ženy do 54letOxygen Příbram225:37+4:56
19.319Hacaperková Eva1986Ženy do 44letPříbram225:41+5:00
20.336Mališová Karla1960Ženy do 64letSabzo225:51+5:10
21.410Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54letHP Hořovice226:17+5:36
22.221Turečková Jana1968Ženy do 54letTK Bohutín226:20+5:39
23.320Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64letVorvani Příbram226:59+6:18
24.342Mudrová Bohumila1982Ženy do 44letPříbram227:03+6:22
25.351Růžková Hana1990Ženy do 34letMilín227:04+6:23
26.392Polívková Linda2000Ženy do 34letTJ Blatná227:13+6:32
27.229Raušová Petra1976Ženy do 54letSK Mníšecký Expres227:29+6:48
28.354Kutheilová Gabriela1996Ženy do 34let227:40+6:59
29.397Prunerová Eva1979Ženy do 44letPříbram227:41+7:00
30.380Machová Karolína2006JuniorkyObčov228:07+7:26
31.334Lukšanová Monika1977Ženy do 44let228:43+8:02
32.306Buriánová Kateřina1977Ženy do 44letOxygen Příbram228:47+8:06
33.408Stejskalová Markéta1993Ženy do 34let228:55+8:14
34.224Svobodová Dana1952Ženy nad 65 letPivovar Zlosin230:00+9:19
35.382Hajšmanová Natalia1979Ženy do 44letRSaci230:12+9:31
36.232Popovyčová Kovalčíková Petra1986Ženy do 44letProstě běž230:22+9:41
37.367Stará Nikol1990Ženy do 34letPraha230:28+9:47
38.414Slámová Lucie2006JuniorkySK Sporting Příbram230:56+10:15
39.398Prunerová Karolína2007JuniorkyPříbram230:56+10:15
40.238Parýzeková Eva1988Ženy do 34letPříbram231:03+10:22
41.347Nováková Lenka1975Ženy do 54letDobříš231:07+10:26
42.318Goldmann Lucie1988Ženy do 34letPraha231:51+11:10
43.404Pihávková Věra1983Ženy do 44let233:39+12:58
44.409Klemšová Simona2007Juniorky233:40+12:59
45.235Plecháčová Petra1995Ženy do 34letKosova Hora233:41+13:00
46.313Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letVorvani Příbram235:32+14:51
47.327Kašparová Jana1947Ženy nad 65 let236:21+15:40
Štafety 4x2,5km
1.475Červíci2001Háje445:39-
2.476Vocinovi mazáci2001SK Sporting Příbram446:17+0:38
3.472Salvia Paradise B2001Brdy446:50+1:11
4.479Školní2001SK Mníšecký Expres451:51+6:12
5.477Štafetky2001453:14+7:35
6.478Malí sporťáci2001455:07+9:28
7.473Hot Sausages2001Příbram455:32+9:53
8.471Salvia Paradise2001Zaječov41:05:39+20:00
9.474Z(a)běhlé úředníce2001Příbram41:06:21+20:42
Počet závodníků: 137
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledková listiny: dětí, Hlavní běhy, kategorie, časy kol