Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh města Příbrami

2.10.2021 09:00

Pořadatel: TriKlub Příbram
Místo: Příbram - Nový rybník
Podmínky: slunečno, 18 stupňů Celsia, bezvětří, sucho
Web závodu: http://behmestapribrami.cz
321 závodníků,

Výsledky v pdf: dětí, Hlavní běhy, kategorie, časy kol

Result Lists|Finisher List
Běh města Příbrami 2021
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČasZtráta
Muži 10km
1.371Novák Vojtěch2002JuniořiSk Sporting Příbram434:46-
2.387Hochmut Milan1987Muži do 39letJežci Rožmitál435:19+0:33
3.302Zeman Zdeněk1993Muži do 39letBlatná435:33+0:47
4.376Šneberger Jan1985Muži do 39letRokycany435:46+1:00
5.362Gaisl Luboš1985Muži do 39letELEVEN RUN TEAM436:06+1:20
6.301Burian Tomáš1998Muži do 39letVišňová437:40+2:54
7.304Kupidlovský Daniel1976Muži do 49letPraha437:46+3:00
8.353Sajdl Martin1981Muži do 49letŽižkovský Tygři438:28+3:42
9.305Dražan Jaroslav1981Muži do 49letTriatlon team Příbram439:11+4:25
10.390Švarc Petr1966Muži do 59letTri klub Příbram440:02+5:16
11.222Tall Pavel1969Muži do 59letPivovar Moucha440:21+5:35
12.217Valek Marian1975Muži do 49let440:29+5:43
13.326Karas Stanislav1998Muži do 39letPříbram440:32+5:46
14.303Pergler Lukáš1992Muži do 39letKomárov440:38+5:52
15.366Poduška Josef1962Muži do 59letAC Tepo Kladno441:00+6:14
16.369Rákosník Luboš1974Muži do 49letJihočeský klub maratonců ČB441:09+6:23
17.389Barášek Aleš1975Muži do 49letPříbram442:42+7:56
18.378Karas Tomáš1967Muži do 59letBohutín442:52+8:06
19.218Urx Radek1976Muži do 49letTřebotov443:44+8:58
20.335Maleček Martin1975Muži do 49letŽižkovský tygři444:01+9:15
21.213Zadražil Michal1979Muži do 49letRozběháme Hořovicko444:03+9:17
22.395Pavlišen Alexandr1969Muži do 59letDrtič Bezděkov444:12+9:26
23.237Pavlík Martin1978Muži do 49letKrnov445:06+10:20
24.350Bábíček Matěj1974Muži do 49letPribram445:06+10:20
25.379Mach Zbyněk1970Muži do 59letTriKlub Příbram445:07+10:21
26.396Černohorský Tomáš1997Muži do 39letTT Příbram445:12+10:26
27.211Zemek Michal1977Muži do 49letPříbram V - Zdaboř445:17+10:31
28.349Černý Matěj2005JuniořiSK Sporting Příbram446:17+11:31
29.214Vobejda Ladislav1974Muži do 49letSokol Příbram446:17+11:31
30.340Matyáš Radek1977Muži do 49letHáje446:22+11:36
31.317Flachs Michal1987Muži do 39letZličín446:24+11:38
32.341Michálek Martin1975Muži do 49letTriklub Příbram446:48+12:02
33.401Šafařík Jaroslav2000Muži do 39let447:02+12:16
34.386Mach František1950Muži nad 70letSkiklub Jablonec447:02+12:16
35.384Osladil Miroslav1977Muži do 49letPL Praha447:06+12:20
36.236Plavec Hynek1978Muži do 49letD. Dušníky447:07+12:21
37.344Nenadál Jaroslav1958Muži do 69letPraha 1447:09+12:23
38.357Večerek Mejzr Dušan1974Muži do 49letMníšek pod Brdy447:28+12:42
39.377Bernášek Antonín1979Muži do 49letPříbram447:38+12:52
40.343Myslivec Michal1986Muži do 39letKamýk nad Vltavou448:16+13:30
41.338Mařík Michal1975Muži do 49letPraha448:24+13:38
42.315Dvořák Petr1961Muži do 69letVila Rusalka448:35+13:49
43.321Hršel Josef1976Muži do 49letSK Mníšecký Expres448:45+13:59
44.348Hlaváček Rostislav1975Muži do 49letDrasov448:59+14:13
45.363Jung Václav1977Muži do 49letKlub Biatlonu Beroun449:06+14:20
46.407Rudolf Dolejš1958Muži do 69letJiko Čácha Sušice449:09+14:23
47.399Svátek Lubomír1958Muži do 69letPraha449:21+14:35
48.391Číp Roman1970Muži do 59letRS Písek449:34+14:48
49.226Svoboda Robert1973Muži do 49letBeroun449:44+14:58
50.216Velinger Petr1974Muži do 49letKosova Hora449:51+15:05
51.233Pokorný Martin1974Muži do 49letČistý sport / SK Zahořany449:56+15:10
52.345Novák Aleš1976Muži do 49letObčov450:00+15:14
53.323Jobek Ondřej1996Muži do 39letVšsk Pedf UK450:12+15:26
54.230Přenosil Stanislav1972Muži do 49letMirovice450:14+15:28
55.311Drapák Miroslav1962Muži do 59letVeselí nad Lužnicí450:37+15:51
56.324Justych Jiri1969Muži do 59letBzova450:46+16:00
57.373Fára Luděk1974Muži do 49letZ(a)běhlí úředníci450:55+16:09
58.364Kutnohorsky Jan1974Muži do 49letBojov450:57+16:11
59.329Kopáček Jiří1993Muži do 39letDrásov451:13+16:27
60.328Kohout Roman1969Muži do 59letTJ Sokol Králův dvůr451:45+16:59
61.219Ungr Antonín1952Muži do 69letKozojedy452:11+17:25
62.308Butzke Petr1959Muži do 69letFit klub Padák453:13+18:27
63.352Houska Tomáš1995Muži do 39let453:26+18:40
64.332Kyselý Petr1964Muži do 59letTJ Zduchovice453:26+18:40
65.405Pokorný Ondřej2005JuniořiSK Zahořany453:49+19:03
66.361Uxa Tomáš1965Muži do 59letURT Beroun454:55+20:09
67.330Krutílek Jaroslav1970Muži do 59letPb455:04+20:18
68.388Hons Pavel1980Muži do 49letPříbram456:37+21:51
69.403Švarc Vít1981Muži do 49let457:11+22:25
70.394Tvrdík Miroslav1978Muži do 49letPříbram457:30+22:44
71.234Podivín Michal1986Muži do 39letProstřední Lhota458:09+23:23
72.360Strnad Vlastimil1995Muži do 39letPříbram458:32+23:46
73.225Svoboda Jan1943Muži nad 70letPivovar Zlosin459:03+24:17
74.346Novák Michal1958Muži do 69letDobříš459:42+24:56
75.223Šůcha Václav1946Muži nad 70letSV Stříbro41:01:02+26:16
76.310Čechura Jaroslav1955Muži do 69letRozběháme Hořovicko41:02:27+27:41
77.370Werner Petr1951Muži nad 70let41:03:30+28:44
78.412Brož Zdeněk1980Muži do 49letTJ Háje41:05:47+31:01
79.333Leitner Josef1969Muži do 59letPříbram41:06:56+32:10
80.322Ježek Antonin1949Muži nad 70letTJ Roztoky u Křivoklátu41:08:03+33:17
81.368Starý Stanislav1953Muži do 69letRoubíčkova Lhota41:08:28+33:42
Ženy 5km
1.358Novotná Veronika2000Ženy do 34letPříbram220:41-
2.374Žáková Anita2000Ženy do 34letŽaky klub PB221:02+0:21
3.372Steinsová Adéla2004JuniorkyLokomotiva Beroun221:25+0:44
4.212Zeisková Eliška1988Ženy do 34letKřesťanské centrum Příbram222:02+1:21
5.400Dušková Jitka1975Ženy do 54letTábor222:40+1:59
6.316Dziegielewska Ewelina1985Ženy do 44letPraha222:44+2:03
7.325Kamencová Radka1978Ženy do 44letTJ Blatná222:59+2:18
8.413Sajdlová Jana1983Ženy do 44letŽižkovský tygři223:18+2:37
9.331Kubínová Ivana1980Ženy do 44letWheelabrator223:23+2:42
10.415Kahounová Viktorie2005JuniorkyFisher ski klub Šumava Vimperk223:47+3:06
11.312Bartáková Jana1977Ženy do 44letČeská Lípa223:54+3:13
12.356Zlatohlávková Michaela2002JuniorkyRožmitál pod Třemšínem224:18+3:37
13.355Landauerová Radka1992Ženy do 34letRTS224:38+3:57
14.393Tvrdíková Miroslava1985Ženy do 44letPříbram224:49+4:08
15.385Lecjaksová Michalea1994Ženy do 34letDobřany225:03+4:22
16.359Uxová Anetka2000Ženy do 34letURT Beroun-Šílenci v běhu225:15+4:34
17.231Prochazková Šárka1988Ženy do 34let225:27+4:46
18.228Řechková Svatava1967Ženy do 54letOxygen Příbram225:37+4:56
19.319Hacaperková Eva1986Ženy do 44letPříbram225:41+5:00
20.336Mališová Karla1960Ženy do 64letSabzo225:51+5:10
21.410Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54letHP Hořovice226:17+5:36
22.221Turečková Jana1968Ženy do 54letTK Bohutín226:20+5:39
23.320Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64letVorvani Příbram226:59+6:18
24.342Mudrová Bohumila1982Ženy do 44letPříbram227:03+6:22
25.351Růžková Hana1990Ženy do 34letMilín227:04+6:23
26.392Polívková Linda2000Ženy do 34letTJ Blatná227:13+6:32
27.229Raušová Petra1976Ženy do 54letSK Mníšecký Expres227:29+6:48
28.354Kutheilová Gabriela1996Ženy do 34let227:40+6:59
29.397Prunerová Eva1979Ženy do 44letPříbram227:41+7:00
30.380Machová Karolína2006JuniorkyObčov228:07+7:26
31.334Lukšanová Monika1977Ženy do 44let228:43+8:02
32.306Buriánová Kateřina1977Ženy do 44letOxygen Příbram228:47+8:06
33.408Stejskalová Markéta1993Ženy do 34let228:55+8:14
34.224Svobodová Dana1952Ženy nad 65 letPivovar Zlosin230:00+9:19
35.382Hajšmanová Natalia1979Ženy do 44letRSaci230:12+9:31
36.232Popovyčová Kovalčíková Petra1986Ženy do 44letProstě běž230:22+9:41
37.367Stará Nikol1990Ženy do 34letPraha230:28+9:47
38.414Slámová Lucie2006JuniorkySK Sporting Příbram230:56+10:15
39.398Prunerová Karolína2007JuniorkyPříbram230:56+10:15
40.238Parýzeková Eva1988Ženy do 34letPříbram231:03+10:22
41.347Nováková Lenka1975Ženy do 54letDobříš231:07+10:26
42.318Goldmann Lucie1988Ženy do 34letPraha231:51+11:10
43.404Pihávková Věra1983Ženy do 44let233:39+12:58
44.409Klemšová Simona2007Juniorky233:40+12:59
45.235Plecháčová Petra1995Ženy do 34letKosova Hora233:41+13:00
46.313Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letVorvani Příbram235:32+14:51
47.327Kašparová Jana1947Ženy nad 65 let236:21+15:40
Štafety 4x2,5km
1.475Červíci2001Háje445:39-
2.476Vocinovi mazáci2001SK Sporting Příbram446:17+0:38
3.472Salvia Paradise B2001Brdy446:50+1:11
4.479Školní2001SK Mníšecký Expres451:51+6:12
5.477Štafetky2001453:14+7:35
6.478Malí sporťáci2001455:07+9:28
7.473Hot Sausages2001Příbram455:32+9:53
8.471Salvia Paradise2001Zaječov41:05:39+20:00
9.474Z(a)běhlé úředníce2001Příbram41:06:21+20:42
Počet závodníků: 137
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Výsledková listiny: dětí, Hlavní běhy, kategorie, časy kol