Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Svatojánská 20

13.11.2021 13:00

Pořadatel: LOKO Beroun
Místo: Stadion LOKO Beroun
Podmínky: zataženo, bez deště bezvětří, 7 stupňů Celsia
Web závodu: https://brdskypohar.cz
116 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Dlouhá 17,8km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 1 Milan Janoušek 00:58:50 Muži do 39 let Sokol Kolín
2. 2. 2. 108 Daniel Vejmelka 01:00:30 Muži do 39 let ON running
3. 3. 1. 103 Petr Minařík 01:03:11 Muži 40-49 let Rokycany
4. 4. 3. 95 Jaroslav Blažek 01:03:43 Muži do 39 let TJ ČZU
5. 5. 4. 98 Jan Šneberger 01:04:14 Muži do 39 let AC Falcon Rokycany
6. 6. 2. 70 Daniel Kupidlovský 01:04:41 Muži 40-49 let Praha
7. 7. 3. 62 Radek Brunner 01:05:53 Muži 40-49 let SK Babice
8. 8. 4. 85 Jan Kárník 01:07:03 Muži 40-49 let Sokol Unhošť
9. 9. 5. 76 Josef Rendl 01:07:38 Muži 40-49 let tj packa praha
10. 10. 5. 2 Lukáš Pazdera 01:07:58 Muži do 39 let Černošice
11. 11. 6. 4 Martin Škrlant 01:08:51 Muži 40-49 let Rozběháme Hořovicko
12. 12. 6. 96 Jan Vladyka 01:09:09 Muži do 39 let
13. 13. 1. 3 Petr Švarc 01:09:19 Muži 50-59 let Příbram
14. 14. 7. 72 Lukáš Pergler 01:09:57 Muži do 39 let Komárov
15. 15. 7. 77 Jiří Rosol 01:10:37 Muži 40-49 let Loko Beroun
16. 16. 8. 64 Jakub Hrdina 01:10:56 Muži do 39 let Lasvit-Ajeto running team
17. 17. 9. 58 Radim Goj 01:11:44 Muži do 39 let TT LOKO Beroun
18. 18. 10. 106 Martin Berka 01:12:05 Muži do 39 let Lawi stars
19. 19. 8. 84 Aleš Barášek 01:12:08 Muži 40-49 let
20. 20. 2. 52 Martin Votava 01:12:23 Muži 50-59 let Králův Dvůr
21. 21. 3. 34 Miroslav Mikula 01:12:33 Muži 50-59 let Iron Stars Beroun
22. 22. 9. 19 Jáchym Homola 01:12:47 Muži 40-49 let Motor České Budějovice
23. 23. 10. 60 Jakub Antoš 01:13:17 Muži 40-49 let Praha
24. 24. 11. 117 Vojtěch Vráblík 01:13:37 Muži do 39 let Praha
25. 25. 11. 121 Tomáš Kutmon 01:13:49 Muži 40-49 let Praha Modřany
26. 26. 12. 27 Marek Kindl 01:14:19 Muži do 39 let TRI KLUB Příbram
27. 27. 12. 49 Marian Valek 01:14:21 Muži 40-49 let Kerteam
28. 28. 4. 50 Pavel Vipler 01:14:32 Muži 50-59 let Praha 13
29. 29. 5. 61 Zdenék Beck 01:15:00 Muži 50-59 let BK Jevany
30. 30. 13. 9 Jakub Cihlář 01:15:21 Muži do 39 let TJ Lokomotiva Beroun
31. 31. 13. 74 Roman Petřík 01:16:41 Muži 40-49 let Kralův Dvůr
32. 32. 6. 124 Radek Kasík 01:17:30 Muži 50-59 let KVN Racing team
33. 33. 14. 86 Tomáš Racek 01:17:39 Muži 40-49 let IRONSTARS Beroun
34. 34. 7. 107 Jan Tajč 01:17:39 Muži 50-59 let HH Smíchov
35. 35. 14. 15 Vítězslav Dvořák 01:17:43 Muži do 39 let TTK Slavia Plzeň
36. 36. 8. 10 Zdislav Cihlář 01:18:05 Muži 50-59 let TJ Lokomotiva Beroun
37. 37. 15. 53 Michal Zadražil 01:18:09 Muži 40-49 let Rozběháme Hořovicko
38. 38. 15. 118 Adam Tůma 01:19:03 Muži do 39 let Betri
39. 39. 9. 110 Pavel Rataj 01:19:05 Muži 50-59 let Rokycany
40. 40. 10. 71 Alexandr Pavlišen 01:19:21 Muži 50-59 let Drtič Bezděkov
41. 41. 16. 122 Jaroslav Šafařík 01:20:00 Muži do 39 let Šílenci v běhu
42. 42. 11. 102 Jan Hora 01:20:22 Muži 50-59 let Aktuář Hořovice
43. 43. 17. 22 Petr Jilg 01:20:36 Muži do 39 let CAMINO
44. 44. 18. 111 Tomáš Benda 01:21:03 Muži do 39 let Rokycany
45. 45. 19. 115 Bohdan Poc 01:21:34 Muži do 39 let
46. 46. 12. 109 Marek Kindl 01:21:37 Muži 50-59 let Loko Beroun
47. 47. 20. 54 Adam Zeisek 01:22:12 Muži do 39 let Křesťanské centrum Příbram
48. 48. 16. 20 Dušan Hrdlička 01:22:56 Muži 40-49 let Rozběháme Hořovicko
49. 49. 13. 81 Jiří Turek 01:23:00 Muži 50-59 let Chaloupky
50. 50. 17. 57 Martin Čermák 01:23:04 Muži 40-49 let Wheelabrator
51. 51. 14. 37 Sáva Oplištil 01:23:38 Muži 50-59 let Praha 5
52. 52. 15. 94 Petr Tůma 01:23:47 Muži 50-59 let Praha 8
53. 53. 18. 119 Dušan Tomčo 01:23:54 Muži 40-49 let Iron Stars Beroun
54. 54. 16. 88 Roman Čip 01:23:55 Muži 50-59 let befit pb
55. 55. 21. 89 Daniel Václav Kratochvíl 01:24:26 Muži do 39 let Karlštejn
56. 56. 19. 101 Pavel Dvořák 01:24:35 Muži 40-49 let Králův Dvůr
57. 57. 20. 112 Vladimír Hodač 01:24:50 Muži 40-49 let Králův Dvůr
58. 58. 17. 75 Ivan Puškár 01:25:52 Muži 50-59 let Rozbéhame Hořovice
59. 59. 21. 36 Aleš Novák 01:26:40 Muži 40-49 let Občov
60. 60. 22. 17 Michal Flachs 01:26:50 Muži do 39 let Zličín
61. 61. 22. 93 Karel Brambora 01:28:17 Muži 40-49 let Králův Dvůr
62. 62. 18. 123 Miroslav Janata 01:29:15 Muži 50-59 let Praha
63. 63. 19. 6 Miroslav Basel 01:29:39 Muži 50-59 let Nelahozeves-Lešany
64. 64. 23. 91 Jan Kutnohorsky 01:30:36 Muži 40-49 let Bojov
65. 1. 1. 21 Romana Hrdličková 01:34:02 Ženy 17,8km - mimo soutěž Rozběháme Hořovicko
66. 65. 20. 14 Rostislav Dušek 01:34:02 Muži 50-59 let DataLine
67. 66. 24. 39 Hynek Plavec 01:34:04 Muži 40-49 let D. Dušníky
68. 67. 21. 116 Petr Červík 01:34:14 Muži 50-59 let
69. 68. 23. 113 Michal Kašpar 01:34:25 Muži do 39 let U Šmídů Černín
70. 69. 1. 48 Antonín Ungr 01:34:30 Muži 60-69 let Zaječov
71. 70. 22. 92 Tomáš Uxa 01:34:46 Muži 50-59 let URT Beroun
72. 71. 23. 26 Petr Kašparec 01:34:52 Muži 50-59 let Lasvit- Ajeto running team
73. 72. 25. 63 Vladimír Fábik 01:36:07 Muži 40-49 let Poběžovice
74. 73. 24. 29 Petr Kyselý 01:39:49 Muži 50-59 let TJ Zduchovice
75. 74. 26. 31 Vladimír Lysenko 01:40:14 Muži 40-49 let SBTS Praha-Holešovice
76. 75. 2. 8 Petr Butzke 01:40:27 Muži 60-69 let Příbram 1
77. 76. 25. 24 Martin Jiřičný 01:43:41 Muži 50-59 let Bonbon Praha
78. 77. 3. 120 Miloš Němec 01:43:41 Muži 60-69 let Bonbon Praha
79. 78. 24. 30 Vojtěch Láska 01:51:36 Muži do 39 let Prostě Běž!
80. 79. 26. 105 David Szabo 01:51:46 Muži 50-59 let SK Nové Zámky
81. 80. 4. 11 Jaroslav Čechura 01:53:07 Muži 60-69 let Rozběháme Hořovicko

Výsledky textově

Svatojánská 20 - 13.11.2021
Výsledková listina
Poř. celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČasZtráta
Dlouhá 17,8km
1./1.1Janoušek Milan1991Muži do 39 letSokol Kolín0:58:50-
2./2.108Vejmelka Daniel1986Muži do 39 letON running1:00:30+1:40
3./1.103Minařík Petr1976Muži 40-49 letRokycany1:03:11+4:21
4./3.95Blažek Jaroslav1993Muži do 39 letTJ ČZU1:03:43+4:53
5./4.98Šneberger Jan1985Muži do 39 letAC Falcon Rokycany1:04:14+5:24
6./2.70Kupidlovský Daniel1976Muži 40-49 letPraha1:04:41+5:51
7./3.62Brunner Radek1974Muži 40-49 letSK Babice1:05:53+7:03
8./4.85Kárník Jan1980Muži 40-49 letSokol Unhošť1:07:03+8:13
9./5.76Rendl Josef1976Muži 40-49 lettj packa praha1:07:38+8:48
10./5.2Pazdera Lukáš1986Muži do 39 letČernošice1:07:58+9:08
11./6.4Škrlant Martin1979Muži 40-49 letRozběháme Hořovicko1:08:51+10:01
12./6.96Vladyka Jan1992Muži do 39 let1:09:09+10:19
13./1.3Švarc Petr1966Muži 50-59 letPříbram1:09:19+10:29
14./7.72Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov1:09:57+11:07
15./7.77Rosol Jiří1974Muži 40-49 letLoko Beroun1:10:37+11:47
16./8.64Hrdina Jakub1990Muži do 39 letLasvit-Ajeto running team1:10:56+12:06
17./9.58Goj Radim1992Muži do 39 letTT LOKO Beroun1:11:44+12:54
18./10.106Berka Martin1987Muži do 39 letLawi stars1:12:05+13:15
19./8.84Barášek Aleš1975Muži 40-49 let1:12:08+13:18
20./2.52Votava Martin1971Muži 50-59 letKrálův Dvůr1:12:23+13:33
21./3.34Mikula Miroslav1968Muži 50-59 letIron Stars Beroun1:12:33+13:43
22./9.19Homola Jáchym1976Muži 40-49 letMotor České Budějovice1:12:47+13:57
23./10.60Antoš Jakub1973Muži 40-49 letPraha1:13:17+14:27
24./11.117Vráblík Vojtěch2002Muži do 39 letPraha1:13:37+14:47
25./11.121Kutmon Tomáš1974Muži 40-49 letPraha Modřany1:13:49+14:59
26./12.27Kindl Marek2004Muži do 39 letTRI KLUB Příbram1:14:19+15:29
27./12.49Valek Marian1975Muži 40-49 letKerteam1:14:21+15:31
28./4.50Vipler Pavel1969Muži 50-59 letPraha 131:14:32+15:42
29./5.61Beck Zdenék1971Muži 50-59 letBK Jevany1:15:00+16:10
30./13.9Cihlář Jakub2003Muži do 39 letTJ Lokomotiva Beroun1:15:21+16:31
31./13.74Petřík Roman1975Muži 40-49 letKralův Dvůr1:16:41+17:51
32./6.124Kasík Radek1970Muži 50-59 letKVN Racing team1:17:30+18:40
33./14.86Racek Tomáš1981Muži 40-49 letIRONSTARS Beroun1:17:39+18:49
34./7.107Tajč Jan1968Muži 50-59 letHH Smíchov1:17:39+18:49
35./14.15Dvořák Vítězslav1983Muži do 39 letTTK Slavia Plzeň1:17:43+18:53
36./8.10Cihlář Zdislav1964Muži 50-59 letTJ Lokomotiva Beroun1:18:05+19:15
37./15.53Zadražil Michal1979Muži 40-49 letRozběháme Hořovicko1:18:09+19:19
38./15.118Tůma Adam1998Muži do 39 letBetri1:19:03+20:13
39./9.110Rataj Pavel1968Muži 50-59 letRokycany1:19:05+20:15
40./10.71Pavlišen Alexandr1969Muži 50-59 letDrtič Bezděkov1:19:21+20:31
41./16.122Šafařík Jaroslav2000Muži do 39 letŠílenci v běhu1:20:00+21:10
42./11.102Hora Jan1971Muži 50-59 letAktuář Hořovice1:20:22+21:32
43./17.22Jilg Petr1986Muži do 39 letCAMINO1:20:36+21:46
44./18.111Benda Tomáš1982Muži do 39 letRokycany1:21:03+22:13
45./19.115Poc Bohdan2006Muži do 39 let1:21:34+22:44
46./12.109Kindl Marek1969Muži 50-59 letLoko Beroun1:21:37+22:47
47./20.54Zeisek Adam1988Muži do 39 letKřesťanské centrum Příbram1:22:12+23:22
48./16.20Hrdlička Dušan1973Muži 40-49 letRozběháme Hořovicko1:22:56+24:06
49./13.81Turek Jiří1962Muži 50-59 letChaloupky1:23:00+24:10
50./17.57Čermák Martin1976Muži 40-49 letWheelabrator1:23:04+24:14
51./14.37Oplištil Sáva1967Muži 50-59 letPraha 51:23:38+24:48
52./15.94Tůma Petr1970Muži 50-59 letPraha 81:23:47+24:57
53./18.119Tomčo Dušan1976Muži 40-49 letIron Stars Beroun1:23:54+25:04
54./16.88Čip Roman1970Muži 50-59 letbefit pb1:23:55+25:05
55./21.89Kratochvíl Daniel Václav2003Muži do 39 letKarlštejn1:24:26+25:36
56./19.101Dvořák Pavel1977Muži 40-49 letKrálův Dvůr1:24:35+25:45
57./20.112Hodač Vladimír1976Muži 40-49 letKrálův Dvůr1:24:50+26:00
58./17.75Puškár Ivan1965Muži 50-59 letRozbéhame Hořovice1:25:52+27:02
59./21.36Novák Aleš1976Muži 40-49 letObčov1:26:40+27:50
60./22.17Flachs Michal1987Muži do 39 letZličín1:26:50+28:00
61./22.93Brambora Karel1977Muži 40-49 letKrálův Dvůr1:28:17+29:27
62./18.123Janata Miroslav1968Muži 50-59 letPraha1:29:15+30:25
63./19.6Basel Miroslav1967Muži 50-59 letNelahozeves-Lešany1:29:39+30:49
64./23.91Kutnohorsky Jan1974Muži 40-49 letBojov1:30:36+31:46
65./1.21Hrdličková Romana1975Ženy 17,8km - mimo soutěžRozběháme Hořovicko1:34:02+35:12
66./20.14Dušek Rostislav1971Muži 50-59 letDataLine1:34:02+35:12
67./24.39Plavec Hynek1978Muži 40-49 letD. Dušníky1:34:04+35:14
68./21.116Červík Petr1969Muži 50-59 let1:34:14+35:24
69./23.113Kašpar Michal1990Muži do 39 letU Šmídů Černín1:34:25+35:35
70./1.48Ungr Antonín1952Muži 60-69 letZaječov1:34:30+35:40
71./22.92Uxa Tomáš1965Muži 50-59 letURT Beroun1:34:46+35:56
72./23.26Kašparec Petr1962Muži 50-59 letLasvit- Ajeto running team1:34:52+36:02
73./25.63Fábik Vladimír1972Muži 40-49 letPoběžovice1:36:07+37:17
74./24.29Kyselý Petr1964Muži 50-59 letTJ Zduchovice1:39:49+40:59
75./26.31Lysenko Vladimír1972Muži 40-49 letSBTS Praha-Holešovice1:40:14+41:24
76./2.8Butzke Petr1959Muži 60-69 letPříbram 11:40:27+41:37
77./25.24Jiřičný Martin1969Muži 50-59 letBonbon Praha1:43:41+44:51
78./3.120Němec Miloš1959Muži 60-69 letBonbon Praha1:43:41+44:51
79./24.30Láska Vojtěch1988Muži do 39 letProstě Běž!1:51:36+52:46
80./26.105Szabo David1970Muži 50-59 letSK Nové Zámky1:51:46+52:56
81./4.11Čechura Jaroslav1955Muži 60-69 letRozběháme Hořovicko1:53:07+54:17
Krátká 11,2km
1./1.59Churaňová Radka1977Ženy 35 - 44 letTJ Lokomotiva Trutnov0:42:26-
2./2.68Koubková Lenka1984Ženy 35 - 44 letSpartak Praha 40:42:49+0:23
3./3.99Šnebergerová Lucie1983Ženy 35 - 44 letTT Příbram0:45:35+3:09
4./1.44Semrádová Adélka1994Ženy do 34 letAC Čáslav0:45:49+3:23
5./2.114Grohová Karolína1990Ženy do 34 letKrkonoše Vrchlabí0:47:51+5:25
6./3.73Perglerová Anna2000Ženy do 34 letStřela Žebrák0:47:55+5:29
7./4.55Zeisková Eliška1988Ženy do 34 letKřesťanské centrum Příbram0:48:04+5:38
8./4.16Dziegielewska Ewelina1985Ženy 35 - 44 letPraha0:49:28+7:02
9./1.79Řechková Svatava1967Ženy 45 - 54 letOxygen Příbram0:50:30+8:04
10./5.69Kubínová Ivana1980Ženy 35 - 44 letWheelabrator0:50:45+8:19
11./2.23Jiřičná Dana1969Ženy 45 - 54 letBonbon Praha0:52:20+9:54
12./3.80Stibalová Petra1976Ženy 45 - 54 letBroumy0:52:50+10:24
13./4.78Rosolová Ivana1974Ženy 45 - 54 letRossi team0:53:27+11:01
14./5.28Korandová Petra1992Ženy do 34 let2BWINNER TEAM0:53:57+11:31
15./6.51Vokůrková Vladimíra1988Ženy do 34 let4Vokurky0:54:28+12:02
16./6.100Jandurová Iva1985Ženy 35 - 44 let0:54:57+12:31
17./5.47Turečková Jana1968Ženy 45 - 54 letTK Bohutín0:55:11+12:45
18./7.104Vlachová Blanka1992Ženy do 34 let0:57:09+14:43
19./6.41Růžičková Jana1969Ženy 45 - 54 letČernín0:57:32+15:06
20./7.67Kaiserová Jiřina1976Ženy 45 - 54 letMP Hořovice0:58:09+15:43
21./8.38Pertlová Martina1974Ženy 45 - 54 letBeroun0:58:09+15:43
22./1.18Hartmanová Stanislava1958Ženy nad 55 letVorvani Příbram0:59:09+16:43
23./9.90Řepíková Eva1976Ženy 45 - 54 letProstě běž!1:01:16+18:50
24./1.45Svoboda Jan1943Muži - M70 - krátkáPivovar Zlosin1:01:57+19:31
25./2.46Svobodová Dana1952Ženy nad 55 letPivovar Zlosin1:02:27+20:01
26./7.56Žížalová Denisa1979Ženy 35 - 44 letBeroun1:02:54+20:28
27./8.87Kermesová Jana1984Ženy 35 - 44 letBeroun1:03:25+20:59
28./9.43Saidlova Zuzana1984Ženy 35 - 44 letBeroun1:03:26+21:00
29./2.97Nový Břetislav1947Muži - M70 - krátkáSabzo1:03:55+21:29
30./10.35Netíková Naděžda1985Ženy 35 - 44 letProstě běž!1:05:01+22:35
31./10.42Říhová Ilona1973Ženy 45 - 54 letPoběžovice1:09:13+26:47
32./11.13Doležalová Marcela1976Ženy 45 - 54 letKladno1:09:59+27:33
33./8.82Uxová Anett2000Ženy do 34 letURT Beroun, Šílenci v běhu1:14:25+31:59
34./3.7Beránková Jaroslava1962Ženy nad 55 letŽebrák1:16:36+34:10
35./4.5Bartošová Milada1953Ženy nad 55 letVorvani Příbram1:18:57+36:31
Počet závodníků: 116
Čas tisku: 13.11.2021 17:31:52
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie