Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh Bohutínem

9.10.2021 11:00

Pořadatel: Sporting Bohutín
Místo: Bohutín, hřiště SK Litavan
Podmínky: sucho, 10 stupňů, slunbečno, mírný až silný vítr
Web závodu: http://behbohutinem.webnode.cz/
170 závodníků,

Výsledky v pdf: děti, kategorie

Result Lists|Result List AG
Běh Bohutínem - dospělí - 09.10.2021
Výsledková listina dle kategorií
PořadíČísloJménoRNKlubKolČas
Dorost - 1 kolo
Dorostenci
1.263Šolc Matěj2004mUSK Praha116:34-
2.206Černý Matěj2005mSK Sporting Příbram119:52+3:18
3.267Pech Karel2007mStřela Žebrák120:08+3:34
4.233Nový Ondřej2005mVráž121:36+5:02
5.83Gregovský Jakub2005mStřela Žebrák122:28+5:54
6.262Holina Jindřich2005mAO Střela Žebrák123:55+7:21
Hlavní závod - 2 kola
Ženy do 34 let
1.239Perglerová Anna2000žStřela Žebrák244:12-
2.281Zlatohlávková Michaela2002žRožmitál pod Třemšínem246:10+1:58
3.229Matějková Petra1993žKomárov248:32+4:20
4.253Uxová Anett2000žURT Beroun, Šílenci v běhu249:45+5:33
Ženy do 44 let
1.223Kubínová Ivana1980žWheelabrator244:32-
2.217Kafková Lucie1982žZdice249:14+4:42
3.211Hacaperková Eva1986žPříbram250:00+5:28
4.235Palková Miroslava1978žBěžecký oddíl Doubravan Újezd251:11+6:39
5.220Kárová Iveta1977žRAC Cerhovice252:41+8:09
6.224Kutláková Lucie1981žPříbram256:24+11:52
Ženy nad 45 let
1.245Stibalová Petra1976žBroumy247:28-
2.208Dušková Štěpánka1975žDobříš247:44+0:16
3.243Řechková Svatava1967žOxygen Příbram248:05+0:37
4.271Karasová Věra1972ž248:53+1:25
5.218Kaiserová Jiřina1976žMP Hořovice250:28+3:00
6.251Turečková Jana1968žTK Bohutín251:19+3:51
7.212Hartmanová Stanislava1958žVorvani Příbram252:21+4:53
8.248Svobodová Dana1952žPivovar Zlosin257:02+9:34
9.203Butzková Ludmila1961žFit klub Padák Příbram21:00:40+13:12
10.201Bartošová Milada1953žVorvani Příbram21:10:30+23:02
Muži do 39 let
1.275Máša Jan2000mKerteam234:41-
2.278Burian Tomáš1998mVišňová235:01+0:20
3.236Pavlišen Petr1999mSpartak Praha 4235:07+0:26
4.238Pergler Lukáš1992mKomárov237:37+2:56
5.219Karas Stanislav1998mPříbram238:02+3:21
6.210Flachs Michal1987mZličín244:53+10:12
7.230Mrázek Šimon1988m246:55+12:14
8.282Kašpar Michal1990mU Šmídů Team Černín248:12+13:31
Muži do 49 let
1.269Škrlant Martin1979mRozběháme Hořovicko236:04-
2.268Rosol Jiří1974mLoko Beroun236:40+0:36
3.207Dražan Jaroslav1981mTriatlon team Příbram237:12+1:08
4.216Jurkiewicz Patrik1978mPraha-Raditín237:51+1:47
5.254Valek Marian1975m238:14+2:10
6.234Nový Lukáš1976mVráž239:23+3:19
7.272Barášek Aleš1975m240:22+4:18
8.265Pražák Adam1978mPraha241:22+5:18
9.209Fábera Martin1976mRozběháme Hořovicko241:45+5:41
10.258Zadražil Michal1979mRozběháme Hořovicko241:49+5:45
11.260Zemek Michal1977mPříbram242:33+6:29
12.279Nademlejnský Petr1978m243:01+6:57
13.277Pavlík Martin1978mKrnov243:29+7:25
14.256Vobejda Ladislav1974mSDH Březové Hory243:37+7:33
15.205Čermák Martin1976mWheelabrator244:32+8:28
16.213Hršel Josef1976mSK Mníšecký Expres245:10+9:06
17.228Mařík Michal1975mPraha245:33+9:29
18.231Novák Aleš1976mObčov245:45+9:41
19.264Pichlík Roman1977mRAC Cerhovice246:04+10:00
20.274Bělohlávek Karel1981mSparta Podluhy246:10+10:06
21.225Kutnohorsky Jan1974mBojov247:18+11:14
22.246Svoboda Robert1973mBeroun247:21+11:17
23.242Přenosil Stanislav1972mMirovice249:30+13:26
24.237Pech Luboš1974mBohutín250:01+13:57
Muži do 59 let
1.273Karas Tomáš1967m240:32-
2.266Mach Zbyněk1970mTriklub Příbram242:18+1:46
3.276Pavlišen Alexandr1969mDrtič Bezděkov242:45+2:13
4.252Turek Jiří1962mChaloupky244:01+3:29
5.270Šiman Edvard1965mZáběhlice244:52+4:20
6.221Kohout Roman1969mTJ Sokol Králův dvůr247:17+6:45
7.250Šusta Miloslav1966mCetyně248:31+7:59
8.222Krutílek Jaroslav1970mPb249:26+8:54
9.259Uxa Tomáš1965mBeroun250:49+10:17
10.261Nesvačil Tomáš1968mPříbram253:26+12:54
11.280Magera Petr1966mPříbram259:53+19:21
12.226Leitner Josef1969mPříbram21:05:34+25:02
Muži do 69 let
1.255Vitásek Josef1958mBuková243:42-
2.202Butzke Petr1959mFit klub Padák Příbram250:53+7:11
3.204Čechura Jaroslav1955mRozběháme Hořovicko258:24+14:42
4.232Novák Michal1958mDobříš258:43+15:01
5.244Starý Stanislav1953mRoubíčkova Lhota21:06:31+22:49
Muži nad 70 let
1.214Ježek Antonin1949mKřivoklát252:21-
2.283Navrátil Josef1949mS.K. Strakonice253:10+0:49
3.247Svoboda Jan1943mPivovar Zlosin254:42+2:21
4.249Šůcha Václav1946mSV Stříbro256:42+4:21
5.257Werner Petr1951mLiga 100 Praha21:00:34+8:13
Počet závodníků: 80
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

děti, kategorie