Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Karlštejnská 9

29.8.2021 08:00

Pořadatel: Stand Krtek a spol
Místo: Karlštejn
Podmínky: polojasno, mírný vítr, sucho, 18 stupňů Celsia
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
237 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové a děti, kategorie

Karlštejnská devítka -29.08.2021
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKlubČas
Kluci 4-5let
1.257Kroutil David2016Buková00:15
2.191Marek Eliáš2016Zdiby00:15
3.279Háva Filip2017F.H.TK Dobřichovice00:17
4.187Kanka Jakub2016Příbram00:17
5.253Šteffl Václav2016Stradonice00:18
6.165Horeš Jakub2016Kutná Hora00:18
7.252Stýblo Bruno2017Hlásná Třebaň00:20
8.154Vejvoda Eduard2017Top4running club00:22
Dívky 4-5let
1.243Riegerová Terezka2016Nižbor00:13
2.201Andielová Ludmila2016Nižbor00:14
3.181Popová Denisa2016Cerhovice00:14
4.248Seidlová Johanka2016Biatlon Beroun00:17
5.198Hovorková Natálie2017Višňová u Příbrami00:18
6.158Fillerová Veronika2017Závodní Inkubátor, Květnice00:18
7.184Menšíková Marika2017Podluhy02:06
Kluci 6-7let
1.277Dolejš Matěj2014Kelti Beroun01:00
2.159Filler Martin2014Závodní Inkubátor, Květnice01:02
3.176Sýkora Radek2015Beroun01:09
4.152Jandura Štěpán2014Loko Beroun01:11
5.205Hacaperka Marek2015SK Sporting Příbram01:11
6.161Kratochvíl Tomáš2014PK Příbram Swimming01:12
7.223Novák Vit2014SAD Dobříš01:16
Dívky 6-7let
1.169Dziegielewska Marta2014Človíček Praha01:04
2.172Osladilová Sára2014SK Aktis Praha01:07
3.280Hávová Tereza2014F.H.TK Dobřichovice01:09
4.259Prokopová Nikola2015Komárov01:14
5.160Kočnarová Sofie2015Pňovice01:20
6.271Krejčí Kamila2014Karlštejn01:22
7.272Jandečková Alžběta2014Pišišvorové16:28
Kluci 8-9let
1.270Diviš Jan2013Střela Žebrák02:17
2.170Rendl Šimon2012Spartak Praha02:19
3.240Pernica Radek2013LBK Źelezná Ruda02:22
4.228Skalička Michael201202:24
5.262Meruna Tomáš2013Králův Dvůr02:24
6.204Hacaperka Filip2013SK Sporting Příbram02:41
7.273Jandečka Kryštof2012Pišišvorové02:51
Dívky 8-9let
1.209Houdková Barbora2012ASK Dipoli02:13
2.265Dřížďalová Gabriela2012Lokomotiva Beroun02:14
3.173Vojtěchová Tereza2012SK Kazín02:15
4.167Šolcová Karolína2013Sporting Příbram02:22
5.256Palková Eliška2012Střela Žebrák02:26
6.164Bezrouková Alžběta2012TJ-LOKO Beroun02:27
7.212Hršelová Emma2012SK Mníšecký Expres02:30
8.174Mandová Eliška2012SK Kazín02:31
9.203Dvořáková Daniela2013Zduchovice02:34
10.255Brázdová Dominika2013OCR Kids Poděbrady02:40
11.157Sedláčková Eliška2012Beroun02:47
12.179Vokáčová Nela2013Střela Žebrák02:51
13.226Pokorná Ema2013LOKO Beroun02:54
14.268Hrdličková Julie2013Střela Žebrák03:09
15.175Achberger Andrea201303:09
16.178Klaudová Kristýna2013Karlštejn03:21
17.151Dostálová Petra2013Kolín03:40
Kluci 10-11let
1.250Seidl Matyáš2010Biatlon Beroun04:28
2.221Nademlejnský Pavel2011Střela Žebrák04:37
3.177Bauer Lukáš2010Střela Žebrák04:38
4.269Diviš Pavel2011Střela Žebrák04:38
5.241Pernica Rostislav2011LBK Źelezná Ruda04:45
6.171Osladil Míra2011FK Sokol Stodůlky04:54
7.150Macek Josef2010Střela Žebrák05:08
8.156Sedláček Josef2010Beroun05:21
9.213Huml Filip2010Střela Žebrák05:25
10.192Šilhák Ondřej2011Cembrit Beroun05:29
11.166Lepič Jonáš2011Lokomotiva Beroun05:39
12.206Havelka David2011HBK Dřinov05:40
Dívky 10-11let
1.168Dziegielewska Karolína2010Človíček Praha04:34
2.208Houdková Adéla2010ASK Dipoli04:40
3.231Špetová Viktorie2011AK Škoda Plzeň04:40
4.183Vykysalá Barbora2010Lokomotiva Beroun04:44
5.230Špetová Patricie2011AK Škoda Plzeň05:02
6.266Dřížďalová Daniela2010Lokomotiva Beroun05:10
7.162Kratochvílová Renata2010PK Příbram Swimming05:10
8.247Vondroušová Darča2010Biatlon Beroun05:13
9.261Merunová Veronika2011Loko Beroun05:16
10.237Jungová Karolína2011Loko Beroun05:17
11.254Štefflová Marie2010Loko Beroun05:22
12.200Andielová Julie2010Lokomotiva Beroun05:23
13.155Weissová Kristýnka2011NeKačour05:28
14.225Nováková Viktorka2010ASK Dipoli05:32
15.210Hrdličková Valentýna2010Střela Žebrák05:33
16.227Pokorná Zoe2010LOKO Beroun05:33
17.217Krejsová Michaela2010Střela Žebrák05:34
18.180Popová Simona2010Cerhovice05:57
19.239Melínová Markéta2011Loděnice08:03
Kluci 12-13let
1.278Dolejš Jakub2009Lokomotiva Beroun04:29
2.189Šilhák David2009Biatlon Beroun04:40
3.245Flek Vojtěch2008Biatlon Beroun04:54
4.251Šebo Filip2008Biatlon Beroun05:16
5.222Novák Lukáš2008SK Sporting05:20
Dívky 12-13let
1.207Havelkova Kristina2008SK Jeseniova04:11
2.229Slavíková Klára2008AK Škoda Plzeň04:37
3.220Nademlejnská Šárka2008Lokomotiva Beroun04:39
4.185Zrnová Karolína2009KB Jilemnice04:42
5.182Vykysalá Anna2008Lokomotiva Beroun04:51
6.215Humlová Eliška2008Střela Žebrák04:56
7.153Jandurová Veronika2009Lokomotiva Beroun05:01
8.216Krejsová Martina2009Střela Žebrák05:09
9.211Hršelová Anna2009SK Mníšecký Expres05:12
10.232Valuchová Julie2009JUVE05:22
11.267Kudová Kateřina2009SK Mníšecký expres/Mníšek pod Brdy05:25
12.163Bezrouková Anna2009TJ-LOKO Beroun05:29
13.238Melínová Kateřina2009Biatlon Beroun05:32
14.244Fleková Kateřina2009Biatlon Beroun05:40
15.233Valuchová Veronika2008JUVE05:40
16.246Kollerová Anna2009Biatlon Beroun05:51
17.186Rosová Johana2009Vidochov06:51
Děti 14-15let
1.188Slepička Lukáš2006Sokol Rudná03:53
2.190Koukal Adam2006ASK Dipoli03:57
3.235Krtek Ondřej2007Biatlon Beroun04:04
4.242Pernicová Lucie2007LBK Źelezná Ruda04:10
5.263Jeníková Martina2007SK Sporting Příbram04:46
6.249Seidl Filip2007Biatlon Beroun04:57
7.275Suchopárová Julie2007Višňová u Příbrami05:47
Dorostenci
1.202Černý Matěj2005SK Sporting Příbram06:24
2.236Krtková Michaela2004Liteň10:19
Hlavní závod - 9Km
1.3Burian Tomáš1998Višňová33:34
2.67Škrlant Martin1979Rozběháme Hořovicko33:39
3.103Rendl Josef1976TJ Packa Praha34:22
4.68Rosol Jiří1974Loko Beroun35:49
5.50Valek Marian197535:56
6.95Franěk Ondřej1990Pražská Kavárna36:48
7.62Karas Stanislav1998Příbram36:50
8.88Kadlec Jiří1981Praha 637:03
9.51Havelka Petr1972ELEVEN RUN TEAM38:01
10.14Hroch Martin1994Kanoistika Sedlčany38:02
11.40Votava Martin1971Králův Dvůr38:13
12.92Raboch Ivan1966Střela Žebrák38:44
13.31Šafařík Jaroslav2000Rakovník Šílenci v běhu39:01
14.91Vejvoda Jan1988Top4running club39:01
15.16Hrubý Richard198639:39
16.53Hodač Vladimír1976Králův Dvůr39:43
17.41Vrabec Jiří1961Fírové39:55
18.44Jilg Petr1986CAMINO40:02
19.77Zemek Michal1977Příbram40:05
20.43Zadražil Michal1979Rozběháme Hořovicko40:18
21.39Vitásek Josef1958Buková41:12
22.46Riegerová Michaela1977Gymnázium Beroun41:13
23.57Kubínová Ivana1980Wheelabrator41:37
24.49Turek Jiří1962Chaloupky41:54
25.96Šusta David1990Cetyně42:08
26.23Novák Aleš1976Občov42:27
27.86Fortelka Jiří1982Wheelabrator42:36
28.89Kočka Václav1975Rokycany42:37
29.6Čermák Martin1976Wheelabrator42:55
30.37Vacek Vratislav1976Sokol Nečín42:57
31.83Bělohlávek Karel1981Sparta Podluhy42:59
32.101Osladil Miroslav1977PL Praha43:00
33.27Řechková Svatava1967Oxygen Příbram43:06
34.15Hršel Josef1976SK Mníšecký Expres43:18
35.54Stýblová Klára2000Hlásná Třebaň43:32
36.70Jung Václav1977Klub Biatlonu Beroun43:42
37.90Chvátal Daniel1975Psáry43:59
38.11Krejbich Petr1982Sportovní klub Policie Beroun44:35
39.93Kašpar Michal199044:46
40.12Honzáková Jiřina1965Břevnov44:50
41.74Mařík Michal1975Praha45:01
42.9Fencl Radek1965Obořiště45:24
43.58Kutnohorsky Jan1974Bojov45:33
44.80Hybš Marek1987SRTG Kolín45:43
45.48Stibalová Petra1976Broumy45:46
46.42Weissová Kateřina1978NeKačour46:04
47.52Mališová Karla1960Sabzo46:27
48.18Kohout Roman1969TJ Sokol Králův dvůr46:37
49.69Rosolová Ivana1974Rossi team46:41
50.38Velehradský Petr1959Nučice46:44
51.22Matějková Petra1993Komárov46:59
52.13Hrdličková Romana1975Rozběháme Hořovicko47:07
53.97Šusta Miloslav1966Cetyně47:25
54.20Kučerová Karolína1998Králův Dvůr47:28
55.104Kolařík Lukáš1995Karlštejn47:29
56.81Marek Václav1956Sherpa47:30
57.99Šebová Jana1973Horizont KD47:49
58.4Butzke Petr1959Fit klub Padák Příbram48:18
59.55Svítil Vašek1959SKP Olymp Praha48:26
60.64Kafková Lucie1982Zdice48:47
61.10Hartmanová Stanislava1958Vorvani Příbram48:49
62.17Ježek Antonin1949TJ Roztoky u Křivoklátu48:49
63.19Kubíková Míša (Ludmila)1968TJ Sokol Touškov48:53
64.35Uxa Tomáš1965URT Beroun49:03
65.21Kyselý Petr1964TJ Zduchovice49:14
66.102Bauer Martin1977Chlustina49:19
67.94Seidl Václav1974Beroun49:19
68.78Srb Jindřich1985Roztoky49:23
69.79Khailová Denisa1996Kolín49:27
70.87Kaiserova1976MP Hořovice49:29
71.28Smělý Jaroslav1962Beroun49:42
72.8Fazekaš Miroslav199049:51
73.60Růžičková Jana1969Černín49:52
74.7Dudášová Monika1966Obořiště50:01
75.34Turečková Jana1968TK Bohutín50:16
76.73Hons Pavel1980Wheelabrator50:22
77.24Novák Matej199050:58
78.29Svoboda Jan1943Pivovar Zlosin51:01
79.98Lepicová Hana1974SRI Chinmoy Marathon Team51:50
80.100Horeš Michal1977Kletná Hora51:54
81.75Novák Michal1958Dobříš52:51
82.84Pouček Jiří1980Karlštejn53:04
83.71Dítě Martin1968štěchovice53:08
84.61Pertlová Martina1974Beroun53:15
85.36Uxová Anett2000URT Beroun Šílenci v běhu53:42
86.65Prokopová Marcela1981Komárov53:46
87.30Svobodová Dana1952Pivovar Zlosin53:55
88.59Žížalová Denisa1979Beroun54:00
89.32Štědronský Karel199855:20
90.33Štěpánová Hana197456:27
91.1Achberger Kateřina1977NeKačour56:52
92.26Rybáčková Soňa1963Beroun57:05
93.56Čechura Jaroslav1955Rozběháme Hořovicko57:08
94.66Staněk Valdemar1978NeKačour57:10
95.5Butzková Ludmila1961Fit klub Padák Příbram57:28
96.25Nováková Lenka1975Dobříš59:55
97.72Krejčí Gabrielová Jana1972Gymnázium Beroun63:23
98.47Starý Stanislav1953Roubíčkova Lhota65:26
99.2Bartošová Milada1953Vorvani / Příbram68:26
Běh pro zdraví - 1800m
1.110Jandečková Věra1981Pišišvorové08:24
2.105Dolejš Matěj2000Kelti Beroun08:29
3.107Dolejšová Irena1981Dolejš Team08:29
4.127Říha Václav1978SK Líza Měňany08:59
5.113Merunová Veronika2000Loko Beroun09:10
6.114Meruna Jaroslav1981Králův Dvůr09:17
7.124Hršelová Emma2000SK Mníšecký Expres09:29
8.126Hršelová Anna2000SK Mníšecký Expres09:29
9.111Jandečka Kryštof2000Pišišvorové09:32
10.109Valuchová Julie2000JUVE09:37
11.112Jandečková Alžběta2000Pišišvorové09:46
12.125Kudová Kateřina2000SK Mníšecký Expres09:51
13.128Votápek Leonard2000Pišišvorové09:58
14.117Vojtěchová Tereza2000SK Kazín09:59
15.118Mandová Eliška2000SK Kazín09:59
16.116Vojtěchová Klára2000SK Kazín10:24
17.115Mandová Bohdana1979SK Kazín10:32
18.119Vojtěchová Eva1981SK Kazín10:32
19.120Uxová Anetka2000Šílenci v Běhu10:45
20.121Šafařík Jarča2000Šílenci v Běhu10:46
21.108Valuchová Veronika2000JUVE12:22
22.122Novák Lukáš2000SK Sporting Příbram12:34
23.123Novák Vít2000Dobříš12:35
Počet závodníků: 237
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové a děti, kategorie