Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Brdská 25

23.5.2021 10:00

Pořadatel: TriKlub Příbram
Místo: Bohutín
Podmínky: zataženo, polojasno, místy mírný déšť, 14 stupňů Celsia, trasa ve vyšších polohách blátivá.
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
268 závodníků,

Výsledky v pdf:

Výsledky

Výsledky v pdf: Mezičas na Toku



Výsledky

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List-Tok
Brdská 25 - 23.05.2021
Výsledková listina - mezičas Tok
PořadíČipjménoKat.KlubcílTok
Brdská 25
1. / 1.148Šnábl PetrMuži do 39 let#děkankagroup1:44:521:04:54
2. / 2.101Karban JanMuži do 39 letSalomon/Suunto1:46:071:07:13
3. / 1.75Škrlant MartinMuži do 49 letRozběháme Hořovicko1:47:151:07:50
4. / 3.40Bonk RomanMuži do 39 let1:47:431:07:23
5. / 1.246Švarc PetrMuži do 59 letTriKlub Příbram1:48:011:07:26
6. / 4.249Pazdera LukášMuži do 39 letUNIQUE TRI TEAM1:48:021:07:58
7. / 5.85Koudelka FilipMuži do 39 letKoustyle1:48:221:07:55
8. / 2.118Zárybnický JiříMuži do 49 letBřeznice1:51:031:08:40
9. / 6.54Tejkal ŠimonMuži do 39 letCSG Tri Team1:51:181:09:00
10. / 3.277Hostička JanMuži do 49 letPříbram1:52:041:07:02
11. / 4.263Dražan JaroslavMuži do 49 letTriatlon team Příbram1:52:271:11:01
12. / 5.216Sajdl MartinMuži do 49 letŽižkovský Tygří z Příbrami1:52:371:07:46
13. / 7.80Landauer ErvínMuži do 39 letPříbram1:53:031:10:27
14. / 8.116Polák MarekMuži do 39 letČáslav1:53:451:10:59
15. / 6.152Kutmon TomášMuži do 49 letPraha Modřany1:55:181:13:59
16. / 9.188Kule AlešMuži do 39 letBKČS1:55:481:12:17
17. / 7.145Fic MartinMuži do 49 letTT Příbram1:55:491:11:58
18. / 8.48Nový MíraMuži do 49 letPlzeň1:56:221:11:34
19. / 10.72Karas StanislavMuži do 39 letPříbram1:56:321:11:18
20. / 11.30Vlk PavelMuži do 39 letOriginál 1869 Příbram1:57:021:13:47
21. / 9.151Dočkálek LiborMuži do 49 letNordic Team1:57:121:13:45
22. / 10.154Barášek AlešMuži do 49 letTriklub Příbram1:57:421:13:45
23. / 11.66Pilský TomášMuži do 49 letSK Záhořany1:58:061:13:41
24. / 12.146Průša VítMuži do 39 letVyběhej se1:58:261:14:24
25. / 12.189Skala RomanMuži do 49 letCK Bicisport2:00:541:16:00
26. / 13.43Šváb JanMuži do 39 let2:02:181:13:46
27. / 14.259Ján JanMuži do 39 letBody Solution Clinic2:02:301:16:29
28. / 13.29Holiček StanoMuži do 49 letLochovice2:02:511:11:06
29. / 15.221Franěk OndřejMuži do 39 letPražská kavárna2:03:281:16:50
30. / 1.201Rejsková IvonaŽeny do 45 letSUNNYMONT2:03:321:16:51
31. / 16.32Bartosek MartinMuži do 39 letPlzen2:04:041:17:24
32. / 2.23Votava MartinMuži do 59 letKrálův Dvůr2:04:421:16:45
33. / 14.65Mitterwald MartinMuži do 49 letLety2:04:441:18:14
34. / 17.132Dvořák DanielMuži do 39 letHodis sro2:05:201:18:28
35. / 18.195Turský TomášMuži do 39 let2:05:381:22:08
36. / 15.253Herbst LubošMuži do 49 letPraha 112:05:461:20:37
37. / 19.211Sedláček MiroslavMuži do 39 letSK Doubravan Újezd2:06:241:16:28
38. / 16.87Zemek MichalMuži do 49 letPříbram2:06:311:18:47
39. / 17.51Jarolím MartinMuži do 49 letDolní Břežany2:06:361:18:52
40. / 20.25Šafařík JaroslavMuži do 39 letRakovník, Šílenci v běhu2:07:311:17:50
41. / 18.227Gladiš DavidMuži do 49 letSvetBehu.cz2:07:471:19:19
42. / 3.37Scheu HaraldMuži do 59 letLMB2:08:151:21:14
43. / 19.220Matějka JosefMuži do 49 letSedlice2:08:411:20:00
44. / 21.215Otčenášek VítMuži do 39 letTrailrun2:08:421:20:05
45. / 22.46Piwowarczyk WojciechMuži do 39 letDziabongTEAM2:08:511:21:49
46. / 20.61Kadlec JanMuži do 49 let2:09:081:18:05
47. / 21.28Plechatý TomášMuži do 49 letPříbram2:09:081:19:39
48. / 22.64Melichar JosefMuži do 49 letNHO Jumar2:09:231:21:51
49. / 23.86Zadražil MichalMuži do 49 letRozběháme Hořovicko2:09:381:22:41
50. / 24.174Kroupa TomášMuži do 49 letPlzeň2:09:401:19:23
51. / 23.205Zikmund JanMuži do 39 letTriatlon Team Příbram2:09:411:21:06
52. / 4.63Halounek JanMuži do 59 letDobřichovice2:10:571:20:54
53. / 24.202Hájek TomášMuži do 39 letČtvrteční klub2:11:531:21:11
54. / 25.165Votápek DanielMuži do 49 letChaloupky2:11:561:22:39
55. / 26.281Lacina JosefMuži do 49 letOCR Runners Beroun2:12:241:22:44
56. / 25.173Cibulka RadimMuži do 39 letIronstars Beroun2:12:241:22:40
57. / 2.102Hejrová GabrielaŽeny do 45 letAmazons gym2:12:431:23:06
58. / 27.21Čermák MartinMuži do 49 letWheelabrator2:13:361:23:14
59. / 5.198Procházka DavidMuži do 59 letPraha 22:13:421:23:49
60. / 3.20Kubínova IvanaŽeny do 45 letWheelabrator2:13:451:23:14
61. / 26.255Rozmajzl LukášMuži do 39 letSK Chosiki2:13:471:21:15
62. / 27.260Grusz FilipMuži do 39 letPodej mi pivo2:13:501:21:42
63. / 28.83Černohorský TomášMuži do 39 letTriatlon Team Příbram2:13:521:21:46
64. / 28.15Večerek Mejzr DušanMuži do 49 letMníšek pod Brdy2:14:151:24:39
65. / 29.200Hodač VladimírMuži do 49 letKrálův Dvůr2:14:511:23:27
66. / 30.17Otáhal JakubMuži do 49 letT.J. Sokol Šestajovice2:14:531:22:25
67. / 31.222Provazník JanMuži do 49 letBohutín2:14:591:22:25
68. / 1.115Štefaničová HankaŽeny do 55 let2:15:021:25:31
69. / 2.144Ficová RadkaŽeny do 55 letTT Příbram2:16:211:24:25
70. / 29.191Krejbich PetrMuži do 39 letSportovni klub Policie Beroun2:17:151:26:25
71. / 32.104Morav PavelMuži do 49 letZlej sen2:17:361:26:55
72. / 33.103Jindřich JosefMuži do 49 letZlej sen2:17:371:26:56
73. / 6.14Čip RomanMuži do 59 letbefit pb2:17:451:24:46
74. / 30.12Vosmek LukášMuži do 39 letPříbram2:17:561:26:33
75. / 34.167Hlaváček RostislavMuži do 49 letDrasov2:18:061:27:10
76. / 35.109Přenosil StanislavMuži do 49 letMirovice2:18:281:25:58
77. / 36.10Plavec HynekMuži do 49 letD. Dušníky2:19:091:27:47
78. / 37.59Zárybnický JanMuži do 49 letBike Club Brdy2:20:151:27:16
79. / 38.187Bubník MilanMuži do 49 let2:20:231:28:10
80. / 7.67POKORNY JANMuži do 59 letTRIMARNI / Kladno2:21:051:27:44
81. / 31.57Flachs MichalMuži do 39 letZličín2:21:531:29:38
82. / 4.234Chmelíková MartinaŽeny do 45 letHoršovský Týn2:22:131:29:40
83. / 32.170Svoboda PetrMuži do 39 letRSáci Příbram2:22:161:27:13
84. / 39.33Neuman JiříMuži do 49 letKamenný Přívoz2:22:411:30:56
85. / 40.47Brožík ValdemarMuži do 49 letA bude hůř2:22:571:27:23
86. / 41.78Hrdlička DušanMuži do 49 letRozběháme Hořovicko2:23:481:27:07
87. / 33.283Mraček LukášMuži do 39 letRSáci Příbram2:25:061:29:32
88. / 3.125Stibalová PetraŽeny do 55 letBroumy2:25:091:31:19
89. / 4.133Řechková SvatavaŽeny do 55 letOxygen Příbram2:25:121:27:06
90. / 34.203Nový JiříMuži do 39 let2:25:301:26:38
91. / 42.192Tomčo DušanMuži do 49 letIron Stars Beroun2:25:521:29:18
92. / 1.53Voříšek JaroslavMuži do 69Blovice2:26:061:27:26
93. / 43.31Pech LubošMuži do 49 letBohutín2:27:071:33:19
94. / 44.60Böszörményi GáborMuži do 49 letPraha2:27:121:30:32
95. / 35.111Weinfurter AlešMuži do 39 letTJ SOKOL HVOŽĎANY2:27:191:29:20
96. / 45.4Skalička JiříMuži do 49 letPříbram2:30:131:32:55
97. / 46.3Skalička PetrMuži do 49 letLhota u Příbramě2:30:131:32:58
98. / 8.186Hájek JindřichMuži do 59 letDobrá Voda2:30:211:28:52
99. / 2.13Svítil VašekMuži do 69SKP Olymp Praha2:30:451:33:42
100. / 5.77Hrdličková RomanaŽeny do 55 letRozběháme Hořovicko2:30:451:33:31
101. / 6.130Bayerová LenkaŽeny do 55 letTJ Sokol Unhošť2:31:331:35:21
102. / 1.158Lhotáková MarcelaŽeny do 35 letRozběháme Hořovicko2:33:441:35:56
103. / 36.105Sova MatějMuži do 39 letPankration gym2:36:111:36:40
104. / 47.141Sýkora PavelMuži do 49 letChomutov2:36:211:36:49
105. / 48.137Vesecký JiříMuži do 49 letPankration gym2:36:211:36:46
106. / 49.287Bambas PetrMuži do 49 letPříbram2:36:341:22:55
107. / 37.286Hrabě VojtěchMuži do 39 letPraha2:36:341:22:55
108. / 7.11KAISEROVÁ JIŘINAŽeny do 55 letMP Hořovice2:37:091:36:39
109. / 50.88Šedivý RastislavMuži do 49 letwww.LekarnaPribram.cz2:38:431:39:55
110. / 8.113Pěčková ZdeňkaŽeny do 55 letReady2win2:39:091:40:56
111. / 51.50Brejcha MichalMuži do 49 letLetňany2:41:001:41:15
112. / 9.45Kyselý PetrMuži do 59 letTJ Zduchovice2:42:431:40:15
113. / 5.238Šturmová JanaŽeny do 45 letVelosport Domažlice2:42:531:40:28
114. / 10.233Lešek VratislavMuži do 59 letšneci v běhu Poběžovice2:42:541:40:25
115. / 52.18Folbrecht LukasMuži do 49 letKamyk nad Vltavou Runners2:43:251:42:42
116. / 3.122Nový VladislavMuži do 691. Budislavický turistický oddíl2:43:491:41:33
117. / 6.235Timurová PavlínaŽeny do 45 letRozběháme Domažlice2:46:531:45:17
118. / 53.156Vojtěšek RomanMuži do 49 letPísek2:48:051:29:29
119. / 54.123Palek VojtaMuži do 49 letChodouň2:52:341:47:00
120. / 55.70Čornej JanMuži do 49 letPraha 92:52:491:45:47
121. / 56.228Vávra JanMuži do 49 letKamýk nad Vltavou Runners2:55:191:47:01
122. / 38.280Šteiner JiříMuži do 39 letSofa predator2:58:111:49:52
123. / 7.114Knotková MonikaŽeny do 45 letSofa predator2:58:121:49:54
124. / 8.6Netíková NaděždaŽeny do 45 letProstě běž!3:00:351:51:17
125. / 9.237Kolářová LenkaŽeny do 45 letRozběháme Domažlice3:24:451:47:40
Brdská 12
1. / 1.219Nosek JanJuniořiSpartak Hořovice0:45:42
2. / 1.204Šimurda RichardMuži do 59 letStřela Žebrák0:46:50
3. / 1.232Olšan MartinMuži do 39 let0:47:00
4. / 1.176Valek MarianMuži do 49 letKerteam0:47:26
5. / 2.177Burian TomášMuži do 39 letVišňová0:47:30
6. / 2.244Dražan MichalMuži do 49 letŽárovka Vranovice0:48:12
7. / 2.279Švarc MichalJuniořiTriKlub Příbram0:48:39
8. / 3.217Jurkiewicz PatrikMuži do 49 let0:48:51
9. / 3.117Pergler LukášMuži do 39 letKomárov0:49:35
10. / 4.182Hvižď LeošMuži do 39 letBřezničtí atleti0:50:20
11. / 5.163Haník ZdeněkMuži do 39 letNymburské Bomby0:50:52
12. / 4.266Nový LukášMuži do 49 letTT Tálín0:51:09
13. / 6.223Novotný LadislavMuži do 39 letDorys CZ s.r.o.0:51:12
14. / 2.159Lachout MartinMuži do 59 letSedlčany0:51:31
15. / 7.179Ureš VojtěchMuži do 39 letBK Příbram0:52:03
16. / 3.7Karas TomášMuži do 59 letTisová0:52:18
17. / 8.166Pokora JindřichMuži do 39 let0:52:33
18. / 1.169Tylšová AlenaJuniorkySalming Praha Pankrác0:52:55
19. / 5.84Matějka DušanMuži do 49 letSparta Podluhy0:53:02
20. / 1.181Vrabec JiříMuži do 690:53:04
21. / 3.230Mígl VojtěchJuniořiTT Příbram0:53:07
22. / 4.262Pavlišen AlexandrMuži do 59 letDrtič Bezděkov0:53:27
23. / 6.254Pavlík MartinMuži do 49 letNarysov0:53:59
24. / 7.107Dvořák PavelMuži do 49 letKrálův Dvůr0:54:56
25. / 9.180Melichar MartinMuži do 39 letTJ Sedlice0:55:02
26. / 1.251Doubravová JitkaŽeny do 35 letVDN Promo0:55:27
27. / 4.69Paulus MiroslavJuniořiPodbrdovka0:55:58
28. / 10.157Jilg PetrMuži do 39 letCAMINO0:56:05
29. / 1.55Herbst JarmilaŽeny do 55 letPraha 110:56:23
30. / 2.27Fraňková NatálieJuniorkyTRI KLUB PŘÍBRAM0:56:35
31. / 3.143Ficová MarkétaJuniorkyTT Příbram0:56:37
32. / 8.245Novák AlešMuži do 49 letObčov0:56:55
33. / 9.243Kujal VáclavMuži do 49 letPříbram0:57:00
34. / 1.252Dziegielewska EwelinaŽeny do 45 letPraha0:57:17
35. / 11.52Král VáclavMuži do 39 letRozběháme Česko0:57:20
36. / 2.42Vitásek JosefMuži do 69Buková0:57:44
37. / 5.258Turek JiříMuži do 59 letChaloupky0:57:57
38. / 10.264Seifrt JaroslavMuži do 49 letRožmitál pod Třemšínem0:58:00
39. / 11.208Bělohlávek KarelMuži do 49 letSparta Podluhy0:58:11
40. / 12.250Vacek VratislavMuži do 49 letSokol Nečín0:58:39
41. / 4.136Vesecká NicolJuniorkyTRI KLUB0:58:57
42. / 2.265Povalová EvaŽeny do 45 let0:58:59
43. / 5.34Karasová AnnaJuniorkyTriklub PB0:59:02
44. / 6.248Počtová KláraJuniorkyAtletika Písek0:59:04
45. / 5.194Černý MatějJuniořiSK Sporting Příbram0:59:27
46. / 7.247Friedlová NatálieJuniorkyAtletika Písek1:00:05
47. / 6.284Martinkovič FilipJuniořiTJ SOKOL PŘÍBRAM1:00:13
48. / 13.19Kutnohorský JanMuži do 49 letBojov1:00:22
49. / 7.285Krejčí MatějJunioři1:00:36
50. / 14.56Bernášek AntonínMuži do 49 letPříbram1:00:44
51. / 12.178Myslivec MichalMuži do 39 letKamýk nad Vltavou1:00:55
52. / 2.26Fraňková MichaelaŽeny do 55 letFraněk Team Vysoká1:01:04
53. / 13.153Michal DanielMuži do 39 letRsaci Příbram1:01:07
54. / 2.138Uxová AnettŽeny do 35 letURT Beroun, Šílenci v běhu1:01:23
55. / 14.106Maleninsky JanMuži do 39 letTábor1:01:58
56. / 6.171Vávra PavelMuži do 59 letVorvani1:02:08
57. / 15.185Rýdl MartinMuži do 39 letPlzeň1:02:23
58. / 16.73Šafránek JakubMuži do 39 letŘevničtí čtenáři1:02:31
59. / 3.79Landauerová RadkaŽeny do 35 letRTS1:02:31
60. / 3.282Suchánková VeronikaŽeny do 45 letOCR Runners Beroun1:02:45
61. / 3.257Butzke PetrMuži do 69Fit klub Padák Příbram1:03:15
62. / 7.139Uxa TomášMuži do 59 letURT Beroun1:03:24
63. / 8.231Mígl AntonínJuniořiTriklub Příbram1:03:27
64. / 4.268Kafková LucieŽeny do 45 letZdice1:03:27
65. / 1.214Zahálková JindraŽeny do 65 letChlumčany1:03:55
66. / 8.206Šusta MiloslavMuži do 59 letCetyně1:04:03
67. / 9.175Parez JanJuniořiTT Příbram1:04:07
68. / 5.134Hacaperková EvaŽeny do 45 letPříbram1:04:20
69. / 4.172Ungr AntonínMuži do 691:04:28
70. / 15.269Mařík MichalMuži do 49 letPraha1:04:32
71. / 6.184Rýdlová TerezaŽeny do 45 letPlzeň1:04:36
72. / 3.68Turková LucieŽeny do 55 letPodbrdovka1:04:56
73. / 4.24Čebišová PetraŽeny do 35 letPřibram1:05:02
74. / 9.49Kohout RomanMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr1:05:04
75. / 10.209Josl LubomirMuži do 59 letSpartak Žandov1:05:19
76. / 5.8Gladišová MichaelaŽeny do 35 letSvět běhu1:05:21
77. / 16.183Hons PavelMuži do 49 let1:05:42
78. / 6.99Kinclová NikolaŽeny do 35 letSK Doubravan Újezd1:05:56
79. / 17.100Charvát JanMuži do 39 letSK Doubravan Újezd1:05:56
80. / 1.196Ježek AntoninMuži nad 70 letTJ Roztoky u Křivoklátu1:06:24
81. / 17.160Kořán JiříMuži do 49 letKrálův Dvůr1:06:29
82. / 7.267Punčochářová DItaŽeny do 45 letJoskatel1:06:37
83. / 18.112Bauer MartinMuži do 49 letChlustina1:06:53
84. / 8.199Boháčová TerezaJuniorkyTT Příbram1:07:09
85. / 2.240Dudášová MonikaŽeny do 65 letObořiště1:07:28
86. / 11.241Fencl RadekMuži do 59 letObořiště1:07:28
87. / 19.149Zdílna JiříMuži do 49 letOCR Runners Beroun1:07:47
88. / 20.155Voříšek JanMuži do 49 letVorvani1:08:04
89. / 10.275Štefanič AdamJuniořiCardiolab1:08:15
90. / 12.274Štefanič MichalMuži do 59 letCardiolab1:08:16
91. / 21.207Havlicek JanMuži do 49 letMentor1:08:16
92. / 22.229Fait JaroslavMuži do 49 letRozběháme Plzeň1:08:34
93. / 8.126Kadlecová KláraŽeny do 45 let1:09:08
94. / 4.127Turečková JanaŽeny do 55 letTK Bohutín1:09:09
95. / 7.16Ziopulosova KristynaŽeny do 35 letPribram1:09:26
96. / 9.226Zemanová ZdeňkaŽeny do 45 letRozběháme Plzeň1:09:46
97. / 5.261Linková HanaŽeny do 55 letSK Merlot1:09:59
98. / 23.270Huml OtakarMuži do 49 letPříbram1:10:12
99. / 24.271Nekolný KarelMuži do 49 letPříbram1:10:12
100. / 10.98Hajšmanová NataliaŽeny do 45 letRsaci Příbram1:10:18
101. / 2.129Svoboda JanMuži nad 70 letPivovar Zlosin1:10:19
102. / 8.120Mázdrová VendulaŽeny do 35 letChrást1:10:45
103. / 11.164Lukšanová MonikaŽeny do 45 letHáje1:11:37
104. / 13.150Magera PetrMuži do 59 letPříbram1:11:45
105. / 6.197Procházková LenkaŽeny do 55 letPraha 21:12:14
106. / 11.147Hudeček OndřejJuniořiTT Příbram1:12:32
107. / 1.128Svobodová DanaŽeny nad 65 letPivovar Zlosin1:12:45
108. / 3.131Hartmanová StanislavaŽeny do 65 letVorvani Příbram1:12:52
109. / 4.256Butzková LudmilaŽeny do 65 letFit klub Padák Příbram1:13:41
110. / 12.190Leinveberová KatarínaŽeny do 45 letMníšek pod Brdy1:13:53
111. / 5.142Čechura JaroslavMuži do 691:13:53
112. / 18.35Bureš MichalMuži do 39 letDobříš1:13:56
113. / 7.58Trojanová LenkaŽeny do 55 letPříbram1:13:57
114. / 13.161Houžvičková KateřinaŽeny do 45 letPříbram1:14:18
115. / 14.212Rysová BarboraŽeny do 45 letDorys CZ s.r.o.1:15:23
116. / 19.168Novák LukášMuži do 39 letSalming team1:15:34
117. / 9.108Haníková AdélaŽeny do 35 letNymburské bomby1:15:44
118. / 25.162Houžvička MilošMuži do 49 letSlavoj Obecnice1:16:39
119. / 20.278Haidinger TomášMuži do 39 letMilín1:18:02
120. / 26.93Kára MilanMuži do 49 letRAC Cerhovice1:19:19
121. / 12.97Vaněk TomášJuniořiRAC Cerhovice1:19:19
122. / 14.92Hanák MichalMuži do 59 letRAC Cerhovice1:19:19
123. / 15.90Kárová IvetaŽeny do 45 letRAC Cerhovice1:19:19
124. / 27.95Pichlík RomanMuži do 49 letRAC Cerhovice1:19:20
125. / 28.96Vaněk AlešMuži do 49 letRAC Cerhovice1:19:21
126. / 16.91Palková MiroslavaŽeny do 45 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd1:19:21
127. / 8.89Dlouhá DanaŽeny do 55 letRAC Cerhovice1:19:22
128. / 17.140Sýkorová JitkaŽeny do 45 letChomutov1:21:55
129. / 21.76Peták JakubMuži do 39 letHolšiny1:22:38
130. / 18.225Nerglova KvetaŽeny do 45 letVišňová1:26:00
131. / 19.224Krátká JarkaŽeny do 45 letDobříš1:26:10
132. / 6.71Starý StanislavMuži do 69Roubíčkova Lhota1:27:49
133. / 9.119ČERMÁKOVÁ EvaŽeny do 55 letVYZOBANÉ SLUNEČNICE1:31:04
134. / 10.124Pávková MartaŽeny do 55 letPříbram1:31:07
135. / 5.121Nová IvanaŽeny do 65 let1. Budislavický turistický oddíl1:31:11
136. / 2.44Bartošová MiladaŽeny nad 65 letVorvani / Příbram1:42:52
Nordic walking 12km
1. / 1.193Šindler ZdeněkMuži do 49 letPolicejní klub Příbram1:53:57
Cruiser Race 12km
1. / 1.82Vaněk LiborMuži do 49 letVKliduVPohode1:29:00
2. / 1.62Blažková AlenaŽeny do 35 letBlovice1:29:37
3. / 1.74Lučanská LuciaŽeny do 45 letŘevničtí čtenáři2:04:02
Brdská 25 - se psem
1. / 1.1Čekan Václav - se psemMuži do 59 letTJ Sokol Maxičky2:11:181:02:49
2. / 1.2Skaličková Vladimíra - se psem ArdžímŽeny do 55 letPříbram2:30:151:32:57
3. / 1.5Hendrych Jírová Pavla - se psemŽeny do 45 letMatka na útěku2:38:451:34:25
Počet závodníků: 268
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky

Výsledky v pdf: Mezičas na Toku