Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Jinecký kros

13.6.2021 09:00

Pořadatel: Městys Jince
Místo: Fotbalové hřiště SK Jince
Podmínky: Slunečno, nárazový vítr, 17 stupňů Celsia, sucho
Web závodu: http://www.jince.cz
276 závodníků,

Výsledky v pdf: Výsledky: děti, celkové, kategorie, online děti i dospělí

Result Lists|Finisher List
Jinecký kros 2021 - dospělí - 13.06.2021
Výsledková listina
PořadíČipJménoPohl.RNKat.KlubCíl
Jinecký kros
1.60Rendl Josefm1976Muži do 49 lettj packa praha22:49
2.16Burian Tomášm1998Muži do 39 letVišňová23:00
3.22Holiček Stanom1981Muži do 49 letLochovice23:25
4.100Rosol Jiřím1974Muži do 49 letLoko Beroun23:31
5.13Valek Marianm1975Muži do 49 let23:40
6.30Dražan Michalm1981Muži do 49 letŽárovka Vranovice23:52
7.102Franěk Ondřejm1990Muži do 39 letPražská kavárna23:59
8.81Ďoubal Miroslavm1974Muži do 49 letKolovraty24:06
9.54Beshir Ervinm1967Muži do 59 letSK Zdice24:16
10.7Pergler Lukášm1992Muži do 39 letKomárov24:24
11.55Cihlář Janm1970Muži do 59 letLoko Beroun24:38
12.104Fričková Pavlaž1982Ženy do 44 letPSK Olymp Praha24:49
13.73Tylšová Alenaž2002juniorkySalming Praha Pankrác24:50
14.71Gim Ondřejm1995Muži do 39 letPříbram24:57
15.105Friček Martinm1979Muži do 49 letHorní Vltavice25:05
16.69Hvižď Leošm1990Muži do 39 letBřezničtí ATLETI25:05
17.90Škrlant Martinm1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko25:10
18.70Bonk Romanm1993Muži do 39 letSporting Příbram25:11
19.106Barcal Richardm1981Muži do 49 letDos Amigos25:12
20.47Votava Martinm1971Muži do 59 letKrálův Dvůr25:19
21.66Brych Jiřím1988Muži do 39 letBlaník Strunkovice25:43
22.94Matějka Dušanm1978Muži do 49 letSparta Podluhy25:46
23.82Zemek Michalm1977Muži do 49 letPříbram26:03
24.103Brož Lubomírm1980Muži do 49 letNarysov26:13
25.10Chochola Petrm1977Muži do 49 letZŠ Nové Strašecí26:38
26.38Dvořák Pavelm1977Muži do 49 letKrálův Dvůr26:45
27.5Zadražil Michalm1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko26:48
28.87Pernica Ondřejm1974Muži do 49 letLBK Železná Ruda26:52
29.88Pernica Rostislavm2011juniořiLBK Železná Ruda26:55
30.67Peták Jakubm1989Muži do 39 letHolšiny26:55
31.26Riegerová Michaelaž1977Ženy do 44 letGymnázium Beroun27:01
32.18Jilg Petrm1986Muži do 39 letCAMINO27:03
33.37Pavlík Martinm1978Muži do 49 letNarysov27:06
34.27Šafránek Jakubm1983Muži do 39 letKOD Řevnice27:13
35.32Rozmajzl Lukášm1984Muži do 39 letSK Chosiki27:14
36.45Hodač Vladimírm1976Muži do 49 letKrálův Dvůr27:24
37.84Mildorf Tomášm1980Muži do 49 letRuMning klap27:32
38.9Štochl Martinm1985Muži do 39 letHořovice27:33
39.91Provazník Jakubm1981Muži do 49 letSK Jince27:42
40.28Turek Jiřím1962Muži do 59 letChaloupky27:53
41.86Fortelka Jiřím1982Muži do 39 letPribram27:54
42.95Dušek Václavm1974Muži do 49 letH. S. Dobříš27:55
43.64Strnadová Luciež1984Ženy do 44 letProfesionální svině28:02
44.31Flachs Michalm1987Muži do 39 letZličín28:04
45.20Čip Romanm1970Muži do 59 letbefit pb28:05
46.110Škrabal Martinm2005juniořiTJ Felbabka28:15
47.2Novák Alešm1976Muži do 49 letObčov28:16
48.17Vacek Vratislavm1976Muži do 49 letSokol Nečín28:19
49.19Dziegielewska Ewelinaž1985Ženy do 44 letPraha28:21
50.46Řechková Svatavaž1967Ženy do 54 letOxygen Příbram28:21
51.8Smejkalova Denisaž1984Ženy do 44 letJince28:29
52.89Král Václavm1983Muži do 39 letRozběháme Česko28:29
53.58Falcník Martinm1976Muži do 49 letVarel Frištenský/Podlesí28:34
54.93Dvořák Petrm1961Muži do 69 letVila Rusalka28:42
55.62Kubínová Ivanaž1980Ženy do 44 letWheelabrator28:44
56.23Hršel Josefm1976Muži do 49 letSK Mníšecký Expres29:01
57.108Kočárek Ondřejm2005juniořiBarbucha29:06
58.39Stibalová Petraž1976Ženy do 54 letBroumy29:06
59.111Jezbera Jakubm1992Muži do 39 letPříbram29:08
60.33Myslivec Michalm1986Muži do 39 letKamýk nad Vltavou29:11
61.4Lašut Alešm1999Muži do 39 letZbůch29:33
62.59Čermák Martinm1976Muži do 49 letWheelabrator29:38
63.97Bauerová Markétaž1980Ženy do 44 letChlum29:51
64.79Vávra Pavelm1968Muži do 59 letVorvani30:01
65.35Kuba Martinm1994Muži do 39 letPříbram30:02
66.56Jůzek Pavelm1974Muži do 49 letMníšek pod Brdy30:05
67.63Kafková Luciež1982Ženy do 44 letZdice30:21
68.101Rosolová Ivanaž1974Ženy do 54 letRossi Team30:48
69.52Butzke Petrm1959Muži do 69 letFit klub Padák Příbram30:52
70.14Kohout Romanm1969Muži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr31:05
71.49Dušková Štěpánkaž1975Ženy do 54 letDobříš31:12
72.57Mařík Michalm1975Muži do 49 letPraha31:19
73.107Hrdličková Romanaž1975Ženy do 54 letRozběháme Hořovicko31:24
74.40Jandurová Ivaž1985Ženy do 44 let31:29
75.78Uxa Tomášm1965Muži do 59 letURT Beroun31:41
76.3Matějková Petraž1993Ženy do 34 letKomárov31:44
77.68Gregořica Jakubm1990Muži do 39 letSSC NEAPOL32:08
78.65Hacaperková Evaž1986Ženy do 44 let32:10
79.98Bauer Martinm1977Muži do 49 letChlustina32:33
80.72Čebišová Petraž1997Ženy do 34 letPříbram32:34
81.92Hůla Alešm1980Muži do 49 letSK Jince32:52
82.12Filip Karelm1955Muži do 69 letNové Strašecí33:17
83.34Turečková Janaž1968Ženy do 54 letTK Bohutín33:32
84.44Svoboda Janm1943Muži nad 70 letPivovar Zlosin34:00
85.21Hartmanová Stanislavaž1958Ženy do 64 letVorvani Pribram34:48
86.15Mázdrová Vendulaž1997Ženy do 34 letChrást35:02
87.48Werner Petrm1951Muži nad 70 letLiga 100 Praha35:03
88.53Magera Petrm1966Muži do 59 letPříbram35:09
89.85Řehůřková Silviaž1981Ženy do 44 letJince35:44
90.29Čechura Jaroslavm1955Muži do 69 letRozběháme Hořovice35:48
91.99Pechlátová Luciež1984Ženy do 44 letOhrazenice35:48
92.43Svobodová Danaž1952Ženy nad 65 letPivovar Zlosin36:03
93.61Hajšmanová Nataliaž1979Ženy do 44 letRS Fitnes Příbram36:16
94.80Drnec Jaroslavm1970Muži do 59 letPříbram36:41
95.6Klusová Hanaž1993Ženy do 34 letŠneci v běhu36:57
96.24Rauš Lukášm1971Muži do 59 letSK Mníšecký Expres38:15
97.25Raušová Petraž1976Ženy do 54 letSK Mníšecký Expres38:15
98.109Škrabalová Markétaž1980Ženy do 44 letTJ Felbabka38:28
99.11Chochola Vladimírm1950Muži nad 70 letMK Kladno38:40
100.41Volfová Kateřinaž1982Ženy do 44 letBřezohorské katastrofy39:29
101.42Bartošová Miladaž1953Ženy nad 65 letVorvani / Příbram45:57
102.50Kněžourek Josefm1939Muži nad 70 letZebrák1:01:36
103.36Leitner Josefm1969Muži do 59 letPříbram1:04:28
104.96Králová Ivaž1987Ženy do 34 letOhrazenice1:04:29
Počet závodníků: 104
Čas tisku: 13.06.2021 19:07

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Jince pro Pepu Rendla a Pavlu Fričkovou

Výsledky: děti, celkové, kategorie, online děti i dospělí, záznam doběhu

fotky: od Miroslava Maršálka