Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Josefský běh v Cerhovicích

6.6.2021 12:00

Pořadatel: ZŠ Cerhovice
Místo: ZŠ Cerhovice
Podmínky: polojasno, dusno, 18 stupňů, trať mokrá, závěrečný seběh vymletý
Web závodu: http://josefskybehvcerhovicich.weebly.com/
103 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Josefský běh v Cerhovicích - 06.06.2021
Výsledková listina
Pořadí celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Muži
1./1.4Šimurda Richard1971mMuži do 59letStřela Žebrák28:00
2./1.61Burian Tomáš1998mMuži do 39letVišňová28:23
3./2.25Hošek Ondřej2003mMuži do 39letBuková28:30
4./1.5Rendl Josef1976mMuži do 49lettj packa praha28:32
5./2.29Valek Marian1975mMuži do 49let29:10
6./3.102Bonk Roman1993mMuži do 39letPříbram29:33
7./3.81Dražan Michal1981mMuži do 49letŽárovka Vranovice29:36
8./4.37Pergler Lukáš1992mMuži do 39letKomárov29:48
9./5.99Franěk Ondřej1990mMuži do 39letPražská kavárna30:37
10./2.73Votava Martin1971mMuži do 59letKrálův Dvůr30:57
11./4.59Barcal Richard1981mMuži do 49letdos amigos31:15
12./6.44Hasman Petr1983mMuži do 39letRunature.cz31:40
13./3.24Lachout Martin1970mMuži do 59letSedlčany31:50
14./7.48Keckstein Jiří1989mMuži do 39letSK Tlustice32:02
15./4.45Raboch Ivan1966mMuži do 59letStřela Žebrák32:17
16./5.50Zemek Michal1977mMuži do 49letPříbram32:21
17./8.47Kašpar Jakub1993mMuži do 39letStřela Žebrák32:31
18./9.41Charvát Jan1998mMuži do 39letSK Doubravan Újezd32:32
19./1.32Šika František1959mMuži do 69letAC Trial Plzeň33:02
20./10.101Pergl Pavel1982mMuži do 39letTocnik33:19
21./11.49Pernica Rostislav2003mMuži do 39letŽelezná Ruda33:27
22./5.70Pavlišen Alexander1969mMuži do 59letDrtič Bezděkov33:37
23./12.96Šafařík Jaroslav2000mMuži do 39letŠílenci V Běhu34:13
24./6.87Zadražil Michal1979mMuži do 49letRozběháme Hořovicko34:13
25./13.31Jilg Petr1986mMuži do 39letCAMINO34:30
26./7.98Pavlík Martin1978mMuži do 49letNarysov34:48
27./6.97Čip Roman1970mMuži do 59letbefit pb35:02
28./8.94Plavec Hynek1978mMuži do 49letD. Dušníky35:10
29./7.90Turek Jiří1962mMuži do 59let35:43
30./9.22Wilb Jaroslav1981mMuži do 49let35:44
31./10.71Seifrt Jaroslav1980mMuži do 49letRožmitál pod Třemšínem35:45
32./14.67Fortelka Jiří1982mMuži do 39let36:07
33./15.16Ludvík Václav1982mMuži do 39letZbiroh36:18
34./11.46Vacek Vratislav1976mMuži do 49letSokol Nečín36:32
35./12.86Kutnohorsky Jan1974mMuži do 49letBojov36:37
36./13.20Hršel Josef1976mMuži do 49letSK Mníšecký Expres36:39
37./16.21Jezbera Jakub1992mMuži do 39letPříbram36:44
38./17.103Peták Jakub1989mMuži do 39letHolšiny36:58
39./14.92Bělohlávek Karel1981mMuži do 49letSparta Podluhy37:10
40./8.42Bartoň Jan1970mMuži do 59letFenri38:07
41./15.15Pichlík Roman1977mMuži do 49letRAC Cerhovice38:09
42./16.7Turcanu Ion1980mMuži do 49letBěžecký oddíl Doubravan Újezd38:25
43./18.51Kašpar Michal1990mMuži do 39letU šmídů Team Černín38:26
44./17.100Mařík Michal1975mMuži do 49let38:26
45./18.69Čermák Martin1976mMuži do 49letWheelabrator38:49
46./9.83Kohout Roman1969mMuži do 59letTJ Sokol Králův dvůr38:50
47./2.74Butzke Petr1959mMuži do 69letFit klub Padák Příbram38:50
48./19.39Svoboda Robert1973mMuži do 49letBeroun39:03
49./19.58Kuba Martin1994mMuži do 39letPříbram40:06
50./10.85Šusta Miloslav1966mMuži do 59letCetyně40:18
51./11.82Uxa Tomáš1965mMuži do 59letURT Beroun40:25
52./20.63Gregořica Jakub1990mMuži do 39letSSC NEAPOL40:36
53./20.14Bauer Martin1977mMuži do 49letChlustina41:14
54./12.91Magera Petr1966mMuži do 59letPříbram44:50
55./13.54Bureš Michal1967mMuži do 59letDobříš46:11
56./3.84Čechura Jaroslav1955mMuži do 69letRozběháme Hořovicko46:58
57./21.10Kára Milan1972mMuži do 49letRAC Cerhovice48:20
58./4.1Hnízdil Josef1960mMuži do 69let50:32
59./22.2Švarc Miloslav1972mMuži do 49letStřela Žebrák51:15
60./14.93Leitner Josef1969mMuži do 59letPříbram53:32
61./5.72Starý Stanislav1953mMuži do 69letRoubíčkova Lhota55:26
Ženy
1./1.38Perglerová Anna2000žŽeny do 34letStřela Žebrák34:00
2./1.30Riegerová Michaela1977žŽeny do 44letGymnázium Beroun34:07
3./2.6Pernicová Lucie2003žŽeny do 34letLDK Železná Ruda34:34
4./2.68Kubinová Ivana1980žŽeny do 44letWheelabrator35:05
5./1.77Řechková Svatava1967žŽeny do 54letOxygen Příbram35:23
6./2.89Stibalová Petra1976žŽeny do 54letBroumy37:43
7./3.40Kinclová Nikola2000žŽeny do 34letSK Doubravan Újezd37:57
8./3.13Dušková Štěpánka1975žŽeny do 54letDobří38:55
9./4.33Loužecká Tereza1990žŽeny do 34let39:00
10./3.88Kafková Lucie1982žŽeny do 44letZdice39:47
11./4.80Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 54letMP Hořovice39:54
12./4.23Jandurová Iva1985žŽeny do 44let39:54
13./5.95Uxová Anetka2000žŽeny do 34letURT Beroun-Šílenci v běhu40:20
14./5.12Hacaperková Eva1986žŽeny do 44letPříbram40:21
15./6.57Čebišová Petra1997žŽeny do 34letPřibram40:46
16./6.36Mildorfová Julia1982žŽeny do 44let41:10
17./5.52Růžíčková Jana1969žŽeny do 54letU šmídů Team Černín42:21
18./7.17Palková Miroslava1978žŽeny do 44letBěžecký oddíl Doubravan Újezd42:31
19./6.79Turečková Jana1968žŽeny do 54letTK Bohutín42:39
20./7.62Mázdrová Vendula1997žŽeny do 34letChrást43:44
21./1.76Hartmanová Stanislava1958žŽeny do 64letVorvani Příbram44:18
22./7.53Pertlová Martina1969žŽeny do 54letU šmídů Team Černín44:23
23./8.9Brožová Michaela1983žŽeny do 44letSDH Týček44:35
24./8.28Dlouhá Dana1976žŽeny do 54letRAC Cerhovice44:59
25./9.55Raušová Petra1976žŽeny do 54letSK Mníšecký Expres45:05
26./9.8Kárová Iveta1977žŽeny do 44letRAC Cerhovice45:35
27./8.35Kantorová Barbora2001žŽeny do 34let46:18
28./2.75Butzková Ludmila1961žŽeny do 64letFit klub Padák Příbram47:26
29./9.26Měšťanová Michaela1990žŽeny do 34letDrozdov48:32
30./10.64Krulišová Marta1983žŽeny do 44letPraha48:42
31./11.66Hajerová Soňa1985žŽeny do 44letCerhovice48:45
32./10.3Nováková Lenka1975žŽeny do 54letDobříš48:51
33./12.65Jumarová Denisa1983žŽeny do 44letOdolena Voda49:19
34./10.27Zahrádecká Lucie1987žŽeny do 34letRaková51:31
Veteráni - 1kolo (M70)
1./1.18Ježek Antonin1949mMuži nad 70letTJ Roztoky u Křivoklátu19:54
2./2.56Werner Petr1951mMuži nad 70letLiga 100 Praha21:13
3./3.34Navrátil Josef1949mMuži nad 70letStrančice21:52
4./4.43Kněžourek Josef1939mMuži nad 70letZebrák36:51
Veteránky - 1 kolo (Z65)
1./1.78Bartošová Milada1953žŽeny nad 65 letVorvani / Příbram28:09
2./2.60Barcelová Helena1953žŽeny nad 65 letPraha33:18
Dorost - 1kolo
1./1.19Černý Matěj2005mMuži do 39letSK Sporting Příbram13:14
2./1.11Krtková Michaela2004žŽeny do 34letLiteň21:21
Počet závodníků: 103
Vytištěno: 06.06.2021 15:49
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie

Fotky: od pořadatelek, Petra Butzkeho